اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
    آقا مسلم سیگنال اصلی بای فقط ورود و هدف دارد؟؟

استاپ یا تعریز نگفته اند؟؟؟

خودمان باید استاپ یا تعریز قرار دهیم؟؟؟
    نه چیزی نگفته ! اگر چیزی گفت بیان میکنم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• استاپ سیگنال اصلی بای را به زیر کانال 1س آوردم یعنی 1.6211

همچنین روی 1.6210 یه سل استاپ قرار دادم جهت تعریز معامله دیروز

فکر کنم خانم انصاف معامله بای را فقط با توجه به تایم 1س گرفتند و با توجه به اعلام خبر شاید انتظار داشتند حالا که قیمت برگشته داخل کانال حداقل 20 30 پیپ حرکت کنه

البته در 1س خط فیبو منطبق بر خط بیس لاین 1س هست حالا چرا هدف را از این بالا تر قرار دادند نمی دانیییییییییم....

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3558246131.jpg

نظر

• اقا مسلم اگر اشتباه نکنم جایی گفته بودید تعزیر نباید کمتر از 50 پیپ فاصله داشته باشه نمیدونم درسته یا نه؟

اگر این محدودیت نبود من الان در جهت پوزیشن سل قبلی در پوند تعزیر میکردم.

قیمت فعلی 1.6223

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
          اقا مسلم اگر اشتباه نکنم جایی گفته بودید تعزیر نباید کمتر از 50 پیپ فاصله داشته باشه نمیدونم درسته یا نه؟

اگر این محدودیت نبود من الان در جهت پوزیشن سل قبلی در پوند تعزیر میکردم.

قیمت فعلی 1.6223

لطفا اگر اشتباه میکنم بگید تا پوزیشن رو بگیرم.
          سپاس
          ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 12-18-2012, 03:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
            لطفا اگر اشتباه میکنم بگید تا پوزین رو بگیرم.
            سپاس
            اره درسته حداقل برای تعزیز منتظر 6250 باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
              استاپ سیگنال اصلی بای را به زیر کانال 1س آوردم یعنی 1.6211

همچنین روی 1.6210 یه سل استاپ قرار دادم جهت تعریز معامله دیروز

فکر کنم خانم انصاف معامله بای را فقط با توجه به تایم 1س گرفتند و با توجه به اعلام خبر شاید انتظار داشتند حالا که قیمت برگشته داخل کانال حداقل 20 30 پیپ حرکت کنه

البته در 1س خط فیبو منطبق بر خط بیس لاین 1س هست حالا چرا هدف را از این بالا تر قرار دادند نمی دانیییییییییم....

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3558246131.jpg
              امیر جان معامله بای باید روی 6215 میگرفتی !

چرا سل استاب روی 6210 گذاشتی؟

مطمئن باش خانم انصاف به اخبار توجه نمیکنند ! سیگنالها را بر اساس شکست یک ساعته داد !

نظر

• خوب دوستان چند نفر معامله سل داشتند؟ فکر کنم فقط 5 نفر استمنت گذاشتند ! حداقل اینجا ضرر کنی خیلی بهتره تا روی حساب حقیقی ! فکردم الان 30 استمنت میبینم !

چقدر جالب شد این تایپیک اول سیگنال نداشتیم الان هم ضرر ! زیاد منتظر نموندیم !

بچه ها :

سیستمی که شما را در ضرر رها نمیکنه را رها نکنید !

نظر

• چرا 6250؟؟؟؟

در صورتی که همین الان هم قیمت زیر فیبو و بیس لاین گیر کرده

اگر کانال به پایین شکسته بشه دوباره و از ورود اول هم 40 50 پیپ فاصله باشه خوبه برای تعریز چون بعد از 2 روز کاری بلاخره قیمت حرکت می کنه و حالا تازه بخواد بره برسه به ورود اول ما که تازه میشیم صفر صفر پس من حتما با شکست کانال معامله بای استاپ می خورم و سل استاپم برای تعریز فعال میشه و انشاال.. می رم برای 1.6150

اگر هم که بخواه از سنتر کانال قوی بره بالا تر به نظرم بهتره که کلا با ضرر بیایم بیرون وگرنه کارمون باز هم میشه خلاف روند کار کردن که اصلا دوست نداریم...

بهتره اگر رفت بالا تر کلا از سل بیرون بییام و بای بگیریم حالا بعد اگر دوباره موقعیت سل ایجاد شد می گیریم

باید حتما حتما توجه داشته باشیم بزرگترین عامل ضرر خلاف روند بودن هست و افزایش حجم بی جا

پس کاری کنیم که باتوجه به شعار سیستم آن چیزی که میبینیم ترید کنیم و در جهت باشیم

واقعا چرا دیروز بای نکردم نمی دانم .... درسته که 4 ساعته انتظار سل هست ولی 1 ساعته که هنوز چیزی نگفته که سل هست ؟؟؟(دیروز را می گویم)

به چرخ دنده ها باید بیش از این ها دقت کنیم درک کردنش و استفاده در ترید مهم هست که کار هر کسی هم شاید نباشه....

معامله با ضرر کم بسته بشه بهتره تا اینکه به امید تعریز در خلاف جهت بالا بریم

به نظر من تعریز شرایط خاص زیادی دارد اولا که باید بستگی به نقطه ورود اول و نحوه ورود اول داشته باشد....
                  به طور مثال اگر ورود اول من فقط با شکست بیس لاین 1س بوده شاید بهتر بود با استاپ بیام بیرون

ولی اگر ورود اول من با شکست کانال 1 س یا بیس لاین 4 س بود که اعتبار بیشتری داشتند شاید مجاز به تعریز بوودم چون در این موارد امید به بازگشت قوی تر است...
                  پس به نظر من بهتره که انواع ورود و سیگنال هارو الویت بندی کنیم و بگیم مثلا این نوع ورود با استاپ باید خارج بشیم و این نوع ورود با تعریز حتی می تونیم بیشتر هم سود بگیریم

به نظر من ترید یه کار هوشمندانه مدیریتی و خلاقانه هست اگر کسی بخواد صرفا خشک و تقلید گونه کار کند از نظر بنده پیشرفتی نخواهد کرد چون در این کره خاکی آخرش هیچ 2 تریدیری پیدا نمیشه که مثل هم ترید کنند ....

به هر حال آخر کار یه سری تجربیات برای هر کس ایجاد میشه برای کار کردن با سیستم

من که بسیار راضی و خوشحالم از این جو خیلی خوب و کارگاه عملی واقعا خوب
                  گفتم نظراتم را قرار بدم که ثبت بشه خودم یادم نره و بهتر و بهتر بشم...

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                    امیر جان معامله بای باید روی 6215 میگرفتی !

چرا سل استاب روی 6210 گذاشتی؟

مطمئن باش خانم انصاف به اخبار توجه نمیکنند ! سیگنالها را بر اساس شکست یک ساعته داد !
                    این ورود را دیر انجام دادم روی 6215 نشد کمب بالاتر شد با تارگت 6235

استاپ را روی 6211 قرار دادم چون جایی هست که پایین کانال هست و با شکست کانال باید سل داشته باشیم نه بای

راستش زیاد دوست ندارم سیگنالی بگیرم که دلیلش را اصلا نمی دانم از کپی کردن خوشم نمی یاد . دوست دارم ابتکار داشته باشم ....

دیگه وقتی کانال از پایین بشکنه داشتن بای مفهومی نداره .. داره؟؟ اونم وقتی 4 ساعته کندل برگتی داریم و بالای کانال هستیم

ممنون از نظرات خوب شما

همین بحث و نظرات هست که تریدر می سازه
                    یه جا شاید من اشتباه بگم شما اصلاح کنید
                    ممنون واقعا

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                      دسته دوم که میخواهند پوزیشنی بر اساس تحلیل خود بگیرند !

فقط و فقط اجازه پوزیشن گیری بر پوند دلار را دارند ! و در یک زمان حق گرفتن دو پوزیشن ندارند بجز برای تعزیز ! یا برای استفاده از سیگنال اصلی !

حداکثر حجم پوزیشن ها 0.05 خواهد بود !

بعد از گرفتن هر پوزیشن موظف به قرار دادن استمنت خود هستند !
                      یاداوری ! من ازادی عمل دادم و نیازی نیست کسی طبق پوزیشن اصلی عمل کنه !

تازه که گفتم همه باید پویشن بگیرند و استمنت بارم اشتباه کردم منظورم گروه اولی هست که منتظر سیگنال اصلی بودند و تا الان پوزیشنی نداشتند !

نظر

• به نظر من باید 1 سیگنال رو بگیریم یا اصلی یا تریدی که خودمون میکنیم که بدونی چیکار میکنی که گیج نشی

نظر

• سیگنال اصلی دوم گرفته شد.
                          لطفا واسه سیگنالهای اصلی شماره بزارید ک بحث در موردشون راحت بشه.
                          نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
                          آقا مسلم شرمنده من خیلی خیلی گیج شدم!

این سیستم واقعا ادمو گیج میکنه!قبول دارید؟

هیچ موقع 100% معلوم نیست باید سل کرد یا بای!
                          خداییش اینو راس میگه چند نفر دارن مطلب مینویسن یکی میگه من با اصلی حال نمیکنم چیزی ندونم نمیگیرم. یکی میگه این با روحیه من میخوند منم در کنار کارای دیگه پوزهای شمارو هم میگیرم...
                          ماشاا... هم که شونصد نوع تحلیل هست خود اقای moslemb یه جا یه چیزی میگه بعد میاد میگه خانوم اینجوری گقت اونجوری شد ...
                          من یکی خودم فعلا فریز شده فقط دارم نگاه میکنم
                          موفق باشید
                          Guide Me GOD

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط 00110 نمایش پست ها
                              سیگنال اصلی دوم گرفته شد.
                              لطفا واسه سیگنالهای اصلی شماره بزارید ک بحث در موردشون راحت بشه.

خداییش اینو راس میگه چند نفر دارن مطلب مینویسن یکی میگه من با اصلی حال نمیکنم چیزی ندونم نمیگیرم. یکی میگه این با روحیه من میخوند منم در کنار کارای دیگه پوزهای شمارو هم میگیرم...
                              ماشاا... هم که شونصد نوع تحلیل هست خود اقای moslemb یه جا یه چیزی میگه بعد میاد میگه خانوم اینجوری گقت اونجوری شد ...
                              من یکی خودم فعلا فریز شده فقط دارم نگاه میکنم
                              موفق باشید
                              مشکلی نیست تا یک ماه فقط نتایج ببینید !

نظر

• معامله بای سیگنال اصلی چون استاپ مشخص نکرده بودند خانم انصاف من خودم پایین کانل استاپ گذاشتم مه استاپ خورد و سل استاپ برای تعریز معامله دیروز نیز فعال شد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5829016361.jpg

نظرات شخصی هست فقط نظر من هست چه سود چه ضرر درس های بزرگی میده...............

نظر

پردازش ...
                                X