اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت دوستان عزیزم و خیر مقدم خدمت دوستان ( تازه به جمع ما پیوندیده شده ) و سید بزرگوار مسلم جان
    آقا یه توضیح کوتاه میزارم منو باید ببخشید.
    GBP USD تایم یک ساعته تشکیل شوتینگ استار بروی سنتر لاین کانال یک دوره ولی چون در خلاف جهت روند پوزیشن باز می کنیم با مدیریت سرمایه وارد می شیم.

با تشکر
    ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 12-17-2012, 12:58 PM
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشيد
      بنده نيز علاقه مند به همكاري مي باشم متاسفانه پيام خصوصي بنده به دليل پر بودن ايميل باكس دوستان ارسال نشد .
      اطلاعات حساب را اينجا اعلام ميكنم اميد است بنده را نيز به جمع صميمي خود بپذيريد .
      شماره حساب 1214008732 بروكر mig با موجودي 2500
      با تشكر

نظر

• الان بر روی حساب دموی خانم انصاف

فروش پوند دلار 6180

و سل لیمیت

یورو دلار 3205

پوند 6205

یورو دلار 3180

پوند 6220

فقط اجازه باز کردن دو پوزیشن دارید ! این حساب مسابقه هست مدیریت سرمایه لحاظ نشده ! هنوز سیگنال اصلی نیامده ! و اهداف و استاپ مشخص نیست !

فقط میتوانید دورنمای باار امروز را ببیند !
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• دوستان کارخوب شروع کردن ! اهداف از 10 تا 50 پیپ اینجا معاملات روانه انجام میشود ! پس بفکر اهداف بیشتر نباشید !

توضیحات خیلی کوتاه باسد منتظر بسته شدن کندل تا اخرین لحظه باشید !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
            الان بر روی حساب دموی خانم انصاف

فروش پوند دلار 6180

و سل لیمیت

یورو دلار 3205

پوند 6205

یورو دلار 3180

پوند 6220

فقط اجازه باز کردن دو پوزیشن دارید ! این حساب مسابقه هست مدیریت سرمایه لحاظ نشده ! هنوز سیگنال اصلی نیامده ! و اهداف و استاپ مشخص نیست !

فقط میتوانید دورنمای باار امروز را ببیند !
            ممنون
            میشه در مورد فروش پوند دلار 6180
            توضیح بدید با شکل
            توضیحات tracer_qmعزیز در این مورد درست هس؟

ما فعلا منتظر سیگنال اصلی هستیم.
            ویرایش توسط 00110 : https://www.traderha.com/member/7651-00110 در ساعت 12-17-2012, 01:11 PM دلیل: !
            Guide Me GOD

نظر

• با سلام و خسته نباشيد خدمت آقا مسلم ديگر دوستان
              من امروز با اين سيستم آشنا شدم واقعا جالب است و سعي ميكنم تا دو روز ديگر خودم را به شما دوستان برسانم لطفان من را در جمع صميمي خود راه دهيد در حال دانلود متاي آلپاري هستم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط 00110 نمایش پست ها
                ممنون
                میشه در مورد فروش پوند دلار 6180
                توضیح بدید با شکل

ما فعلا منتظر سیگنال اصلی هستیم.
                شکل با سیگنال اصلی قرار میدم ! منتظر بمانید ولی شما الان به نمودارها و کانالها نگاه کنید دلیل ان خیلی واضح هست ! منتظر پوزیشن شما هستم !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  شکل با سیگنال اصلی قرار میدم ! منتظر بمانید ولی شما الان به نمودارها و کانالها نگاه کنید دلیل ان خیلی واضح هست ! منتظر پوزیشن شما هستم !
                  tracer_qm عزیز گذاشتن. میخواستم توضیحات اضافه اگه هست بگید ؟

در ضمن من پوز نمیگیرم. فعلا رو همون سیگنال اصلی تمرکز میکنم.
                  Guide Me GOD

نظر

• اینجا تایپیک تحلیل گری نیست ! وقتی میخوای حرف بزنی بگو قیمت اینجا رسید پوزیشن گرفتم و اینقدر سود کردم ! اینقد ضرر!

نه اینکه !فکر کنم میریزه یا میره بالا و صد شکل برام میزاری! من پیپ میخوام ! سود ! پویشن !

میخوای تو فارکس سود کنی بسم الله

نظر

• نوشته اصلی توسط 00110 نمایش پست ها
                      tracer_qm عزیز گذاشتن. میخواستم توضیحات اضافه اگه هست بگید ؟

در ضمن من پوز نمیگیرم. فعلا رو همون سیگنال اصلی تمرکز میکنم.
                      بر اساس سیگنال اصلی پوز بگیر ! خودت به نمودارها نگاه کن و سعی کن بفهمی به چه دلیل پوز گرفته شد ! اینکه داری سعی و تلاش میکنی عالی هست مطمئن باش موفق میشی فقط صبر کن !

نظر

• به نظرم یکی از بچه ها فقط سیگنالهای اصلی رو بگیزه تا بتونیم در کل مقایسه داشته باشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                          به نظرم یکی از بچه ها فقط سیگنالهای اصلی رو بگیزه تا بتونیم در کل مقایسه داشته باشیم
                          فکر کنم اقای فرزان دارند این کار میکنند از قبل یک حساب داشت بهشپیشنهاد دادم همونطور اونو ادامه بده ! امیدوارم هنوز باشه ! در کل پیشنهاد خوبی هست!

نظر

• با سلام
                            فایل پاورپوینت برای آشنایی بیشتر با کندل استیک ها
                            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5735300891.rar

نظر

• لینک حساب خانم انصاف برای راحتتر مونیتور کردن دوستان.

خبرتی System | Myfxbook

نظر

• سلام
                                روزتان بخیر
                                من چارت EUR/USD را اینچنین دیده ام .
                                الف :
                                تایم یک ساعت
                                هر دو کانال ( دو دوره و یک دوره ) دارای شیب صعودی هستند که نشان برتری خریداران نسبت به فروشندگان است و در این تایم روند همچنان صعودی است . به دلیل برخورد قیمت به میانه کانال دو دوره و پایین کانال آبی - پوزیشن بای گرفته شده با هدف 123 فیبو و میانه کانال یک دوره و بالای کانال دو دوره . پوزیشن در جهت روند در این تایم است .
                                ب :
                                تایم دیلی
                                برخورد قیمت به فیبو 123 و توقف قیمت . قرار دادن پندینگ اردر فروش زیر لوی روزانه با هدف رسیدن به میانه کانال یک دوره .
                                مرسی

نظر

پردازش ...
                                X