اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در 4س سنتر روبه پایین شکسته ! که با فریم روزانه مطابق هست ! پس فقط باید بفکر فروش در تایم یکساعته بود ! البته امروز جمعه هست و بهتره پوزیشینی برای هفته بعد ننداشته باشید !

حالا بهترین محل برای ورود در یک ساعت کجاست؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      در 4س سنتر روبه پایین شکسته ! که با فریم روزانه مطابق هست ! پس فقط باید بفکر فروش در تایم یکساعته بود ! البته امروز جمعه هست و بهتره پوزیشینی برای هفته بعد ننداشته باشید !

سنتر شکسته؟؟؟کجا شکسته آقا مسلم ؟؟؟
      " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
        سنتر شکسته؟؟؟کجا شکسته آقا مسلم ؟؟؟
        شکسته ! اقای ممدوح میگه من اگر بایک پیپ بشکنه وارد میشم ! دلیلش اینهست که اگر قرار بر ساز مخالف ققیمت هست چه بهتر که از یک پیپی وارد ضرر بشم تا اینکه بعد از 20 تا 30 پیپ بشکنه و برگشت بکنه چون در هر دو حالت احتمال برگشت قیمت هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

در 4س سنتر روبه پایین شکسته ! که با فریم روزانه مطابق هست ! پس فقط باید بفکر فروش در تایم یکساعته بود ! البته امروز جمعه هست و بهتره پوزیشینی برای هفته بعد ننداشته باشید !

کسی نگفت من میگم سنتر کانال ابی یک ساعته هدف هم 30 تا 50 پیپ ! تا ببینیم چی میشه !

نظر

شکسته ! اقای ممدوح میگه من اگر بایک پیپ بشکنه وارد میشم ! دلیلش اینهست که اگر قرار بر ساز مخالف ققیمت هست چه بهتر که از یک پیپی وارد ضرر بشم تا اینکه بعد از 20 تا 30 پیپ بشکنه و برگشت بکنه چون در هر دو حالت احتمال برگشت قیمت هست !
            آقا مسلم از این نکات ریز ترید که جناب ممدوح گفتن بیشتر قرار بدید....

همیشه سر شکست مشکل داشتم که شکست باید کامل باشه نباشه حالا شکسته یا نشکسته آخرش هم اینقدر دیر می شد که دیگه موقعیت از دست رفته بود.....

پس اگر 1 پیپ هم رد کنه شکسته؟؟؟؟

یه سوال دیگه... آیا حتما صبر می کنند تا کندل 1س بسته بشه یا قیل از بسته شدن کندل هم وارد می شن تو ترید هایی که تو سایت اصلی قرار دادن؟؟؟؟

ممنون

نظر

کسی نگفت من میگم سنتر کانال ابی یک ساعته هدف هم 30 تا 50 پیپ ! تا ببینیم چی میشه !
              منظور این جمله رو با عکس توضیح میدین بی زحمت
              " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
                آقا مسلم از این نکات ریز ترید که جناب ممدوح گفتن بیشتر قرار بدید....

همیشه سر شکست مشکل داشتم که شکست باید کامل باشه نباشه حالا شکسته یا نشکسته آخرش هم اینقدر دیر می شد که دیگه موقعیت از دست رفته بود.....

پس اگر 1 پیپ هم رد کنه شکسته؟؟؟؟

یه سوال دیگه... آیا حتما صبر می کنند تا کندل 1س بسته بشه یا قیل از بسته شدن کندل هم وارد می شن تو ترید هایی که تو سایت اصلی قرار دادن؟؟؟؟

ممنون
                ببین یک شکست قوی داریم یکی ضعیف ! صبرکن تا فردا پس فردا برات ترجمه کنم ب ! ولی اصل بر بستن شمعها هست چون شمع در دقیقه اخر ممکنه تغییر شکل بده !

نظر

• با توجه به تایم روزانه و 4س دنبال فرصت فروش هستیم ! بهترین جا هم سنتر کانال ابی هست ! حتی اگر قیمت بالاتر رود بازهم به اینجا بر میگردد و میتوانیم معامله را با یسود صفر بست ! و همچنین میتوان بعد از حرکت قیمت استاپ را به نقطه ورود منتقل کرد !

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:47 PM

نظر

• در سیگنالی که دادیم استاپ نزاشتیم ولی اگر کسی استاپ میخواد میتونه بعد از بستن کندل یک ساعته بعد از سنتر کانال ابی یکساعته یا 6130 پوزیشن خود را ببندد!

نظر

• اَللّهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِل فَرَجَهُم

با سلام خدمت سید بزرگوار و سایر دوستان

اگر آقا سید اجازه بدهند این اندیکاتور رو برای استفاده دوستان آپلود می کنم.
                      وظیفه این اندیکاتور نشان دادن زمان کندل جاری است که زمان بسته شدن را به راهتی می توانیم متوجه شد.

EJ_Candeltime
                      ضمنا سید جان من نتونستم یک حساب دمو باز کنم این حساب 5000 دلاری را در ویندسور باز کنم
                      6324153
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:48 PM
                      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• EUR/USD

کسی این پوزیشن خرید رو گرفت؟

من که نه
                        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:50 PM

نظر

• GBP/USD

No Comment
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها

در تایم روزانه قیمت بالای کناره ی بالایی کانال دو دوره و خط سنتر کانال تک دوره تثبیت شده
                            در تایم 4 ساعته قیت از کناره ی بالای دو دوره بیرون رفته و بالای سنتر تک دوره تثبیت شده
                            در تایم یک ساعته بالای سنتر تک دوره تثبیت شده
                            خرید در 1.3075
                            با 53 پیپ مثبت بسنه شد

نظر

• ظهر این سیگنال خرید یورو دلار تو تاپیک نوشته بودم
                              سیگنال پوند دلار هم که جناب مسلم قرار داده بودن...

بی نظیر بود بسیار لذت بریم
                              امید وارم دوستان هم گرفته باشن....

فراموش نشود روی دمو فقط فقط روی دمو که یه وقت خدا نکرده به دلیل تجربه کم رو سیستم اگر ضرر شد انگیزه و انرژیمون از دست ندیم و با قدرت ادامه بدیم....

موفق باشید

نظر

• [QUOTE=tracer_qm;42526]اَللّهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِل فَرَجَهُم

با سلام خدمت سید بزرگوار و سایر دوستان

اگر آقا سید اجازه بدهند این اندیکاتور رو برای استفاده دوستان آپلود می کنم.
                                وظیفه این اندیکاتور نشان دادن زمان کندل جاری است که زمان بسته شدن را به راهتی می توانیم متوجه شد.

EJ_Candeltime
                                ضمنا سید جان من نتونستم یک حساب دمو باز کنم این حساب 5000 دلاری را در ویندسور باز کنم
                                6324153

آقای Fx.trader عزیز محبت کرد و برام یه حساب تو Alpari افتتاح کرد.
                                4064406
                                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:58 PM
                                تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

پردازش ...
                                X