اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
    سلام مسلم جان میشه لطف کنید وادرس سایت مبدا را بگذارید
    سایت نیست تایپیکی هست بهمین عنوان ! بزبان عربی ! اگر اصرار دارید !پیام بدید براتون میفرستم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• من برای خودم متاسفم ! که کسی بمن اعتماد نمیکنه ! اینهمه صادقانه با شما صحبت کردم ولی جواب منو چطور دادید ؟ الان خوبه دارید ضرر میکنید؟ متاسفم

این حساب مسابقه هست برای مدت یک ماه بازشده همه گول خوردید؟ فکردید از من جلو میزنید ! رنگ بازی راه انداختید ؟ منکه چیزی ازتون پنهان نکردم ! اما شما ....

واقعا متاسفم

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        من برای خودم متاسفم ! که کسی بمن اعتماد نمیکنه ! اینهمه صادقانه با شما صحبت کردم ولی جواب منو چطور دادید ؟ الان خوبه دارید ضرر میکنید؟ متاسفم

این حساب مسابقه هست برای مدت یک ماه بازشده همه گول خوردید؟ فکردید از من جلو میزنید ! رنگ بازی راه انداختید ؟ منکه چیزی ازتون پنهان نکردم ! اما شما ....

واقعا متاسفم
        کسی چیزی گفته آقا مسلم؟
        از حرف من ناراحت شدید
        من تازه امروز این تاپیک رو خوندم و اصلا نمیدونستم حسابی که ایشون معامله میکنند مال مسابقه هست
        اصلا هم معامله ای نکردم
        اتفاقا شما سیگنالهای صحیح رو اینجا قرار دادید
        ممنون از زحمات شما

نظر

• نوشته اصلی توسط Esi-Mesi نمایش پست ها
          کسی چیزی گفته آقا مسلم؟
          از حرف من ناراحت شدید
          من تازه امروز این تاپیک رو خوندم و اصلا نمیدونستم حسابی که ایشون معامله میکنند مال مسابقه هست
          اصلا هم معامله ای نکردم
          اتفاقا شما سیگنالهای صحیح رو اینجا قرار دادید
          ممنون از زحمات شما
          نه دوست عزیز

بچه ها رفتن طبق این حساب پوزیشن گرفتن ! فکر کردن خیلی زرنگن ! من اطلاع از این حساب داشتم این حساب مسابقه بود برای یک ماه ! حالا شما بگو من چی بگم !

نظر

• حالا یکی از بچه ها پوند دلار 4س شرح بده!

نظر

• فکر کنم داری واسه خودت پیپ درمیاری بما نمیگی ؟

از این به بعد نمودارها رو از تایم بالا به پایین وتوضیح بده !

نگو میره بالا میاد پایین من تحلیلگر نمیخوام من تریدر میخوام ! بگو روی فیبو 61 یک ساعته کندل برگشتی داد و چون با سنتر 4س مطابق هست میخریم ![/quote]

مسلم جان میدونی چی شد من اصلا امروز یورور نگاه نمی کردم همین پوند همش توی مسنجر می گفتم سل همان موقع سل زده بودم که شما سیکنال بای دادی بای گرفتم چونکه اعتقاد داشتم سل با همان حجم اولیه دوباره وارد شدن که این پست شما را دیدم ازون موقع رفتن الان امدم اگر گفتی چند پیپ دشت کردم فقط از همین پوند؟

نظر

• سید جان
                همه تو را دوست دارند جان ما ناراحت نشو .
                اگرم اینطور بحث شد می خواستیم ببینیم تعزیز چجوری ؟
                ما همچنان گوش به فرمان شما هستیم وتا 3 ماه دمو کار میکنیم .
                هیچگاه زحمات شما یادمون نمیره
                باسپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
                  فکر کنم داری واسه خودت پیپ درمیاری بما نمیگی ؟

از این به بعد نمودارها رو از تایم بالا به پایین وتوضیح بده !

نگو میره بالا میاد پایین من تحلیلگر نمیخوام من تریدر میخوام ! بگو روی فیبو 61 یک ساعته کندل برگشتی داد و چون با سنتر 4س مطابق هست میخریم !
                  مسلم جان میدونی چی شد من اصلا امروز یورور نگاه نمی کردم همین پوند همش توی مسنجر می گفتم سل همان موقع سل زده بودم که شما سیکنال بای دادی بای گرفتم چونکه اعتقاد داشتم سل با همان حجم اولیه دوباره وارد شدن که این پست شما را دیدم ازون موقع رفتن الان امدم اگر گفتی چند پیپ دشت کردم فقط از همین پوند؟[/quote]

خوب محسن جان خوشحالم کردی ! من همین صداقت از شما ببینم خوبه ! پوند هم خریدش سود داشت و هم سل اون !

نظر

• نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
                    سید جان
                    همه تو را دوست دارند جان ما ناراحت نشو .
                    اگرم اینطور بحث شد می خواستیم ببینیم تعزیز چجوری ؟
                    ما همچنان گوش به فرمان شما هستیم وتا 3 ماه دمو کار میکنیم .
                    هیچگاه زحمات شما یادمون نمیره
                    باسپاس
                    سلام الیاس عزیز

من بخاطر بچه ها ناراحت شدم دوست نداشتم همین ابتدا ضررشون ببینم ! دوست داشتم خوشحالی بچه ها رو ببینم که متاسفانه نشد ! من چیزی از دست ندادم !

ولی ما قرار گذاشتیم سه ماه فقط دمو !

امیدوارم مشکل بچه ها حل بشه و سود کنند!

نظر

حالا یکی از بچه ها پوند دلار 4س شرح بده!
                      من اولین روزمه و امیدوارم اشکالاتمو بگید

در تایم 4 ساعته پوند رسید به مرز کانال کوچکتر و نتونست وارد کانال بشه
                      همینطور به نقطه حداکثر حرکت روزانش هم رسید و برگشت

نظر

• اسماعیل جمله دومت تصحیح کن ! "حداکثر روزانه نداریم "

برای اولین روز عالی هست

از روزانه تا ساعتی شرح بده !

نظر

• مسلم جان قیمت بعد از شکستن سنتر کانال ابی به لبه بالایی کانال قرمز برخورد کرده است و با توجه به بسته شدن قیمت زیر سنتر ابی و کندل روازنه برای فردا برنامه ریزی کرد

نظر

اسماعیل جمله دومت تصحیح کن ! "حداکثر روزانه نداریم "

برای اولین روز عالی هست

از روزانه تا ساعتی شرح بده !
                            در روزانه قیمت پس از برخورد به خط بالایی کانال کوچکتر نزولی شده
                            در 4 ساعته خط سنتر کانال آبی شکسته شده وقیمت نزول کرد و پس از برخورد به خط بالایی کانال قرمز و همچنین برخورد به رنج یا همان خط نقطه چین قرمز بالا رفت
                            در 1 ساعته هم قیمت از هر دو کانال خارج شده بود و در تلاش برای ورود مجدد به داخل کانالها ناکام موند و به شدت ریخت

یه سوال: با توجه به تایم 4 ساعته و برخورد به رنج روزانه میتوانستیم بخریم با تارگت یک سوم رنج روزانه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Esi-Mesi نمایش پست ها
                              در روزانه قیمت پس از برخورد به خط بالایی کانال کوچکتر نزولی شده
                              در 4 ساعته خط سنتر کانال آبی شکسته شده وقیمت نزول کرد و پس از برخورد به خط بالایی کانال قرمز و همچنین برخورد به رنج یا همان خط نقطه چین قرمز بالا رفت
                              در 1 ساعته هم قیمت از هر دو کانال خارج شده بود و در تلاش برای ورود مجدد به داخل کانالها ناکام موند و به شدت ریخت

یه سوال: با توجه به تایم 4 ساعته و برخورد به رنج روزانه میتوانستیم بخریم با تارگت یک سوم رنج روزانه؟
                              خطوط رنج و فیبو از 4 و روزانه حذف کن!

استراتژی رنج توضیح دادم ! قابل استفاده نیست چون زیرش نبست !

نظر

• در تایم روزانه قیمت بالای کناره ی بالایی کانال دو دوره و خط سنتر کانال تک دوره تثبیت شده
                                در تایم 4 ساعته قیت از کناره ی بالای دو دوره بیرون رفته و بالای سنتر تک دوره تثبیت شده
                                در تایم یک ساعته بالای سنتر تک دوره تثبیت شده
                                خرید در 1.3075

نظر

پردازش ...
                                X