اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohambas نمایش پست ها
    ببخشید از این روش یا روشهای دیگری که معرفی میشود میتوان در بازار ایران استفاده کرد؟
    از ابزار ها و تحلیل تکنیکال هر جا قیمت باشه میشه استفاده کرد ولی از سیستم های معاملاتی خیر حتی در بازار فارکس میبینی یک سیستم فقط با یک جفت ارز خاصی جواب میده ولی با بقیه ارزها نتیجه ای ندارد !

موفق باشید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• واقعا چه میکنه این خبرتی

همشهری عزیز سیدبزرگوار مسلم جان چطور میتونم بات تماس داشته باشم برادر ؟ اگه یه پیام خصوصی بدی ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
        واقعا چه میکنه این خبرتی

همشهری عزیز سیدبزرگوار مسلم جان چطور میتونم بات تماس داشته باشم برادر ؟ اگه یه پیام خصوصی بدی ممنون میشم
        سلام دوست و همشهری عزیز ایدی یاهویم زیر اوتارم هست میتونید اد کنید ! پیام براتون باز کردم !

در مورد خبرتی یک استراتژی مبتنی بر کانالیزه کردن هست کلا باید گفت این کانال ها چه میکنند بنظرم اگر در فروم دو گروه یکی بر اساس پیوتها و دیگری بر اساس کانال ها تمرکز کنند میتونیم شاهد یک تحول در عرصه فارکس خواهیم بود !

موفق باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• خسنه نباشید .می خواستم بدونم میشه از این روش تو بورس اوراق بهادر استفاده کرد؟

نظر

• سلام

با تشکر از همه افرادی که در این فروم تلاش کردن تا این سیستم (استراتزی و پلان ترد ) بهینه بشود .

مطلوب بود من یک تازه وارد
            زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
            تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
            این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
            هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• سلام
              مسلم جان ضمن سپاس فراوان بابت ارائه سیستم معاملاتی " خبرتی و حرفه ای شدن در معاملات روزانه " توسط جنابعالی و به اشتراک گذاری دانسته ها و تجارب خود با دیگر کاربران ، خواهشمندیم به جهت هدفمند شدن و تکمیل فعالیت جناب عالی ، یک حساب ریل و یا دمو که از طرف کارگزاری pcm باشد مختص معاملات این سیستم معاملاتی منظور فرمایید و تمام معاملات منطبق با این روش را در آن حساب وارد کنید .
              شایان ذکر است که این امر فقط به این خاطر است که دنبال کنندگان فعلی و خوانندگان آینده ، یک مرجع مستند و قابل اعتماد ( هیستوری حساب سیستم معاملاتی مربوطه ) برای تصمیم گیری در جهت بهره بردن و ورود به سیستم را در دسترس داشته باشند .
              در ضمن لازم به ذکر است که ادامه فعالیت تاپیک یا تاپیک های مربوطه از تاریخ 20/10/92 منوط بر پیاده سازی این موضوع میباشد . پس در صورت امکان تا قبل از تاریخ قید شده به افتتاح حساب ریل یا دمو در بروکر pcm و قرار دادن لوگین و پسورد اینوستور آن در امضای خود و ست کردن معاملات مربوط به سیستم در آن اقدام فرمایید .
              پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را داریم

پ . ن : 1 - به این دلیل این پیام در اینجا درج شد که امکان ارسال پیام برای شما میسر نبود . 2 - لطفا درصورتی که جناب مسلم عزیز قادر به این عمل نیستند ، یکی از دنبال کنندگان محترم سیستم زحمتش را بکشند .
              ارادتمند - مدیر بخش سیستم های معاملاتی
              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                سلام
                مسلم جان ضمن سپاس فراوان بابت ارائه سیستم معاملاتی " خبرتی و حرفه ای شدن در معاملات روزانه " توسط جنابعالی و به اشتراک گذاری دانسته ها و تجارب خود با دیگر کاربران ، خواهشمندیم به جهت هدفمند شدن و تکمیل فعالیت جناب عالی ، یک حساب ریل و یا دمو که از طرف کارگزاری pcm باشد مختص معاملات این سیستم معاملاتی منظور فرمایید و تمام معاملات منطبق با این روش را در آن حساب وارد کنید .
                شایان ذکر است که این امر فقط به این خاطر است که دنبال کنندگان فعلی و خوانندگان آینده ، یک مرجع مستند و قابل اعتماد ( هیستوری حساب سیستم معاملاتی مربوطه ) برای تصمیم گیری در جهت بهره بردن و ورود به سیستم را در دسترس داشته باشند .
                در ضمن لازم به ذکر است که ادامه فعالیت تاپیک یا تاپیک های مربوطه از تاریخ 20/10/92 منوط بر پیاده سازی این موضوع میباشد . پس در صورت امکان تا قبل از تاریخ قید شده به افتتاح حساب ریل یا دمو در بروکر pcm و قرار دادن لوگین و پسورد اینوستور آن در امضای خود و ست کردن معاملات مربوط به سیستم در آن اقدام فرمایید .

پ . ن : 1 - به این دلیل این پیام در اینجا درج شد که امکان ارسال پیام برای شما میسر نبود . 2 - لطفا درصورتی که جناب مسلم عزیز قادر به این عمل نیستند ، یکی از دنبال کنندگان محترم سیستم زحمتش را بکشند .
                اگر وقتم اجازه بده بنده حاضرم روی این روش با ابتکارات شخصی که روی اون برای بهینه کردنش اعمال کردم پوزیشن بگیرم البته باز هم بادآور میشوم اگر وقت اجازه بده چون روی حساب خودم هم در حال کار کردن هستم تا به امید خدا ادای دین هم بشه به این روش خوب و مسلم عزیز

نظر

سلام

با سلام

انتظار چنین تصمیم گیری از طرف مدیریت فرم را نداشتم !

بنده شرط شما را بهیچ عنوان نمیپذیرم و از دوستانی که بمن لطف دارند هم میخواهم که حداقل در تایپیک هایی که اینجانب ایجاد کردم چنین فعالیتی نداشته باشند

بنده درخواست حذف کامل همه موضوعات و پست ها که در این فروم داشتم را دارم ! همچنین حذف نام کاربری اینجانب!

با تشکر و احترام
                  ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 01-04-2014, 12:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                    با سلام

انتظار چنین تصمیم گیری از طرف مدیریت فرم را نداشتم !

بنده شرط شما را بهیچ عنوان نمیپذیرم و از دوستانی که بمن لطف دارند هم میخواهم که حداقل در تایپیک هایی که اینجانب ایجاد کردم چنین فعالیتی نداشته باشند

بنده درخواست حذف کامل همه موضوعات و پست ها که در این فروم داشتم را دارم ! همچنین حذف نام کاربری اینجانب!

با تشکر و احترام
                    سلام
                    مسلم عزیز فعالیت مفید و بالای شما همیشه در فروم قابل تقدیر بوده و اتفاقا بنده جهت قدر دانی از زحمات جناب عالی دراندیشه راهی برای قدر دانی از شما بودم و متاسفانه الان با خوندن این پست شما خیلی ناراحات شدم .
                    مسلم عزیز این تصمیم گیری یک تصمیم گیری شخصی نبوده و نیست و هدف آن تنها ایجاد بستری مناسب تر برای کاربران محترم فروم است . چنانچه پیشنهادی در این راستا دارید بفرمایید . خوشحال میشم اگه پیشنهادی دارید بفرمایید .
                    ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 01-04-2014, 07:03 PM
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام
                      مسلم عزیز فعالیت مفید و بالای شما همیشه در فروم قابل تقدیر بوده و اتفاقا بنده جهت قدر دانی از زحمات جناب عالی دراندیشه راهی برای قدر دانی از شما بودم و متاسفانه الان با خوندن این پست شما خیلی ناراحات شدم .
                      مسلم عزیز این تصمیم گیری یک تصمیم گیری شخصی نبوده و نیست و هدف آن تنها ایجاد بستری مناسب تر برای کاربران محترم فروم است . چنانچه پیشنهادی در این راستا دارید بفرمایید . خوشحال میشم اگه پیشنهادی دارید بفرمایید .

انتظار داشت حداقل از طرف بروکر پی سی ام یه حساب ریل 2000 دلاری واسش باز میکردی بابت قدردانی از زحماتش
                      پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                        اگر وقتم اجازه بده بنده حاضرم روی این روش با ابتکارات شخصی که روی اون برای بهینه کردنش اعمال کردم پوزیشن بگیرم البته باز هم بادآور میشوم اگر وقت اجازه بده چون روی حساب خودم هم در حال کار کردن هستم تا به امید خدا ادای دین هم بشه به این روش خوب و مسلم عزیز
                        با سلام و عرض پوزشش از شما دوست عزیز

اگر امکان داره تجربه خودتان در مورد این سیستم بیان کنید تا سایر دوستانتان استفاده کنند !

امیدوارم بتونید دوباره تایپیک احیا کنید

نظر

سلام
                          با سلام

اگر پستی که زدم شما رو ناراحت کرد پوزش منو ببپذیرید !
                          اگرشما از روند تایپیک اطلاع داشتید باید میدونستیدکه در تایپیک سه حساب از خانم انصاف ارئه شد یکی بسود رسید و دوتای دیگر کال مارجین شدند !

همچنین ابتدای تایپیک هم چند نفر از دوستان حساب مجازی باز کرده بودند !

نتیجه اینکه پیشنهاد بازکردن حساب مشکل نیست ولی نه بصورت شرطی و دادن هشدار به بستن تایپیک ! شما وقتی میتونید با نویسندگان اینطور برخورد کنید که به استخدام شما در اومده باشند و جزو کارکنان شما باشند ! نه اینکه کسی ه اومده وقت گذاشته و مطلب نوشته براش شرط بگذارید و تهدید به بستن موضوع کنید !

بنده خودم عالیت انچنانی در فروم ندارم و بیشتر استفاده میکنم و تقریبا همه تایپی های اینجانب راکدهستند ! پس بستن و از گذاشتن این تایپیک ها تاثیری بر انها نمیگذارد !

موفق باشید

نظر

با سلام و عرض پوزشش از شما دوست عزیز

اگر امکان داره تجربه خودتان در مورد این سیستم بیان کنید تا سایر دوستانتان استفاده کنند !

امیدوارم بتونید دوباره تایپیک احیا کنید
                            روش کلی همونی هست که شما ارائه کردید فقط در گرفتن پوزیشن استاپ و حد سود رو تونستم برای خودم بهینه کنم میشه برای گرفتن پوزیشن از ابزار های پیوت و...کمک گرفت تا برایند پوزیشن های سوده به سرعت بالا بره در کل روش بسیار مناسبی هست البته از دید بنده که دارم چمدت طولانی با اون ترید می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                              روش کلی همونی هست که شما ارائه کردید فقط در گرفتن پوزیشن استاپ و حد سود رو تونستم برای خودم بهینه کنم میشه برای گرفتن پوزیشن از ابزار های پیوت و...کمک گرفت تا برایند پوزیشن های سوده به سرعت بالا بره در کل روش بسیار مناسبی هست البته از دید بنده که دارم چمدت طولانی با اون ترید می کنم
                              خانم انصاف جدیدا اینطور عمل میکنند که استاب ثابت 25پیپ و هدف اول 25 و دوم 50 پیپ هست و برای کسانی که دنبال تعزیز هستند بعد از 100 پیپ با شرط وجود مقاومت یا حمایت انجام میدهند !

شاید این نحوه پوزیشن گیری مشکل استاب حل کند

نظر

خانم انصاف جدیدا اینطور عمل میکنند که استاب ثابت 25پیپ و هدف اول 25 و دوم 50 پیپ هست و برای کسانی که دنبال تعزیز هستند بعد از 100 پیپ با شرط وجود مقاومت یا حمایت انجام میدهند !

شاید این نحوه پوزیشن گیری مشکل استاب حل کند
                                با عرض شرمندگی مسلم جان اما به نظر من استاپ ثابت یه جور اشتباه محض هستش من اصلا" تعزیز و موارد اضافی رو در این روش قبول ندارم به راحتی راه معلوم هست در این روش و به این سایر موارد نیازی نداره دیگه

نظر

پردازش ...
                                X