اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من اولین پستم رو بعد از سالها دوری ار فروم ها در این تاپیک میزنم.

این سیستم رو من مطالعه کردم البته با ای دی یکی از دوستان تا اجازه استفاده از مطالب رو داشته باشم اما در نهایت تنبلی رو کنار گذاشتم و یه ای دی ساختم.

در جایی از این تاپیک دیدم که اقای PCMTrader قول داده بودن یه استاپ برای این سیستم در بیارن.

میخواستم از ایشان بپرسم ایا موفق به این کار شدن؟ کمکی از دست ما بر میاد؟

ممنون میشم اطلاع رسانی کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
      با سلام خدمت همگیه دوستان بابا اینهمه نزنید زیر ذوقش...چه خبره؟؟بله بنظر بنده نیز با خبرتی نگرفته موقعیت های سیستم مشخصه به همین راحتی نیسکه.اما در مورد دومی دوستان همچین چیزی شدنی هست خواستن توانستن است اما واقعا کارهرکس نیست خرمن کوفتن...بعدشم زحمت چندین ساله میخواد.منکه دیگه به خبرتی حتی نگاهم نمیکنم چون نتیجه ی خوبی برام نداشت اما بنظرمن حتما باید مشکل استاپ حل بشه و بازیگ اقدام کردن خوبه بررسی کردم کم وبیش.هچ کردن و تعزیز که نباشه خیلی خوبه که چارش هم همین حدضرره...موفق باشید
      سلام دوستان
      منم موافقم ، خواستن توانستنه ، چه اشکالی داره با یه نگاه مثبت زندگی کرد ، اگه قرار باشه اینجا دوست هم باشیم و همفکری کنیم پس چه خوبه توی سیستم های پیشنهادی تعصب نشون ندیم بلاخره هرکسی با یه استراتژی مچ میشه و این دلیل نیست که همه نظرای شخصیشون رو وارد یه سیستم بکنند . از الان تا صد سال دیگه هر سیستمی معرفی بشه نقاط ضعف و قوت هایی داره ، پس باید با ارامش همیشه تو هر لحظه بهترین استفاده رو از بهترین و قویترینشون کرد .
      ممنون
      تفاوت بین انسانهای موفق و شکست خورده به امکانات آنها نیست

به نحوه نگرش و باورهایشان است .

نظر

• با سلام

خیلی وقته دیگه کسی پستی نمیزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان عزیز مشکلی پیش اومده؟؟

برای کسی مثل من که تازه کار هستم و بی تجربه و با کلی ذوق علیرغم مشغله زیاد هر بار سری به تاپیک میزنم و با علاقه تجربیات دوستان را مطالعه میکنم شروعه سختی میشه . نه تنها من امثال منم همین وضعیت رو دارن

هرچند استراتژی های این بازار سلیقه ای و کاملا شخصیه ، اما بهره گرفتن از تجربیات افراد کهنه کار لطف دیگه ای داره ،............

نظر

• مثلا الان من یه سوال دارم .

تقریبا یه هفته ایه نمیتونم با خبرتی روی جفت ارز eur/usd پوریشنهای موثری بگیرم ، دلیلش چی میتونه باشه . ؟؟

الان رفتم روی جفت ارزای دیگه اما حرکت کندلای eur/usd برام جالب شده ، میخوام ببینم سیستمی با این قدرت که من دارم بهش ایمان میارم چرا رگ خواب این جفت ارز رو از دست داده ؟

نظر

• مسلم جان

ادامه این تاپیک دست شما رو میبوسه .
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط Somayeh FX نمایش پست ها
              مثلا الان من یه سوال دارم .

تقریبا یه هفته ایه نمیتونم با خبرتی روی جفت ارز eur/usd پوریشنهای موثری بگیرم ، دلیلش چی میتونه باشه . ؟؟

الان رفتم روی جفت ارزای دیگه اما حرکت کندلای eur/usd برام جالب شده ، میخوام ببینم سیستمی با این قدرت که من دارم بهش ایمان میارم چرا رگ خواب این جفت ارز رو از دست داده ؟
              سلام ...
              یکی از دلایلش اینه که اکثر تریدر ها - موسسات و ..... روی این چارت کار میکنند و همین باعث آشفتگی در این چارت میشه . به عبارتی شما هدف مورد نظرتون رو میگیرید اما با دردسر های زیاد و حرکات غیر معمول .
              شاید دلیلش ازدحام و حجم زیاد معامله روی این جفت ارز باشه .
              موفق باشید ........
              از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                مسلم جان

ادامه این تاپیک دست شما رو میبوسه .
                باورکن اقا مصطفی نه وقت دارم نه حال و حوصله این کار نه فقط این فروم حتی فروم های خارجی هم فعالیتی ندارم همچنین وبلاگ شخصیم ! کلا من استراتزی زندگیم بصورتی هست که وقتی از درون بهم ریختم از خانواده ! اجتماع1 کنار میکشم تا برای خودم و دیگران دردسر نسازم !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام

خیلی وقته دیگه کسی پستی نمیزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان عزیز مشکلی پیش اومده؟؟

برای کسی مثل من که تازه کار هستم و بی تجربه و با کلی ذوق علیرغم مشغله زیاد هر بار سری به تاپیک میزنم و با علاقه تجربیات دوستان را مطالعه میکنم شروعه سختی میشه . نه تنها من امثال منم همین وضعیت رو دارن

هرچند استراتژی های این بازار سلیقه ای و کاملا شخصیه ، اما بهره گرفتن از تجربیات افراد کهنه کار لطف دیگه ای داره ،............

نوشته اصلی توسط Somayeh FX نمایش پست ها
                  مثلا الان من یه سوال دارم .

ببینید برای اینکه نیازی بدیگران نبینید فکر کنید کاشف سیستم شما هستید !

در میان دروس دانشگاهی واحدی بنام روش تحقیق وجود دارد که فکر کنم همه رشته ها داشته باشند ! اینجا هم باید یک روش تحقیق برای کارائی و روش استفاده از یک سیستم یاد بگیرید !

من بنظرم شما هروز صبح نمودار پوند و یورو بگذارید و شب نتیجه ببینید ! برای یک ماه این کار انجام بدید ! ببینید تعزیز خوب جواب میده ؟ محل مناسب برای استاپ وجود داره ؟

بهترین محل ورود و خروج کجا میتونه باشه ؟

موفق باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                    باورکن اقا مصطفی نه وقت دارم نه حال و حوصله این کار نه فقط این فروم حتی فروم های خارجی هم فعالیتی ندارم همچنین وبلاگ شخصیم ! کلا من استراتزی زندگیم بصورتی هست که وقتی از درون بهم ریختم از خانواده ! اجتماع1 کنار میکشم تا برای خودم و دیگران دردسر نسازم !

ای بابا آقا مسلم شما که دیگه نباید این حرف رو بزنین . کسی که اینقدر تلاش برای بقیه میکنه نباید بریزه بهم که ......................
                    بقول رابینز این احساس شماست که زندگی و آیندتون رو شکل میده . پس وقتی بهمریخته باشین همیشه همینطور خواهید موند. نه معجزه ای میشه و نه کسی میتونه به شما کمک کنه جز خودتون ... چقدر حرف میزنم امشب دیگه من . ببخشید.......

(دوست داریم زیاذ مسلم خان )
                    از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• سلام خدمت آقا مسلم

همینکه الان سر زدید به تاپیک و این پست رو جواب دادی نشونه اینه که خودتون هم هنوز تمایل به ادامه دارید فقط یه مشکلی هست باور نخواستن

لطفا این باور مخرب رو از خودتون دور کنید و با تجربیات خوبتون ما رو بهره مند کنید مطمین باشید هر تجربه ای ارزش بیان رو داره و هر کسی باید برای پیشرفت فرصت خوندن و امتحان کردن اون رو به خودش بده ، پس نگران نباشید هیچ وقت بیان هیچ تجربه ای صدمه ای برای شنوندگان عاقلش ایجاد نمیکنه .

ممنونم و منتظر نگارش شما .

اگر جسارتی کردم معذرت میخوام .

نظر

سلام خدمت آقا مسلم

همینکه الان سر زدید به تاپیک و این پست رو جواب دادی نشونه اینه که خودتون هم هنوز تمایل به ادامه دارید فقط یه مشکلی هست باور نخواستن

لطفا این باور مخرب رو از خودتون دور کنید و با تجربیات خوبتون ما رو بهره مند کنید مطمین باشید هر تجربه ای ارزش بیان رو داره و هر کسی باید برای پیشرفت فرصت خوندن و امتحان کردن اون رو به خودش بده ، پس نگران نباشید هیچ وقت بیان هیچ تجربه ای صدمه ای برای شنوندگان عاقلش ایجاد نمیکنه .

ممنونم و منتظر نگارش شما .

اگر جسارتی کردم معذرت میخوام .
                        با سلام

من فقط مترجم سیستم بودم و تجربیات و نقل قول دیگران نسبت بسیستم بیان کردم همین ! کاری کردم که دوست داشتم کسی برام انجام بده !

امیدوارم در اینده اگه زنده باشیم در خدمت دوستان باشیم

موفق و موید باشید

نظر

• با سلام
                          دوستانلینک فایل ورد تاپیک تا صفحه 20(تهیه شده توسط کاربر aminaran
                          این لینک که در سایت آپولود دات آی آر قرار داده شده بوده توسط مدیر سایت مربوطه حذف شده است دلیلی هم براش ننوشته بود .
                          دوستان اگه کسی داره یا کسی کاملترش کرده لطفا از طریق همین سایت لود کنید تا بطور دائم بمونه.
                          سپاس

نظر

• کسی ازدوستان با خبرتی هنوز کار میکنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gt333 نمایش پست ها
                              کسی ازدوستان با خبرتی هنوز کار میکنه ؟
                              اولا جا داره از اقا مسلم عزیز که این سیستم را معرفی کردند سپاسگزاری کنم ..

بنده حدودا 3 ماه خورده ای روی دمو تریدرک ردم حساب با مدیریت سرمایه 70 درصدی رشد پیدا کرد .سیستم خوبی هست اگر کار بشه.ولی من دیگه باهاش کار نمی کنم و از روی چارتم حذفش کردم چون با شخیت من همخوانی نداره.سیستمی هم که سوده باشه ولی با شخصیت و ذهن فرد سازگار نباشه جز پریشانی چیز دیگری نداره.
                              ولی باز اشاره میکنم سیستم خوبیه.من با استراتژی دیگه ای کار می کنم ولی این قوانین خبرتی را هم در اون لحاظ می کنم.
                              و در اخر ارتباط با سیستم برقرار کردن خیلی مهمه.
                              موفق باشید

نظر

• اینم پوزیشن صبح ما در مدت زمان کوتاه!! قدرت بالای ترند نشان دهنده این رشد بود....

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X