اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اقای یزدی واقعا بخاطر زحمتی که کشیدید و وقتی که گذاشتید نهایت سپاسگذاری را دارم !

امیدوارم دوستان استفاده کافی را از این نتایج کسب کنند و جواب زحمات شما و سایر اساتید را با موفقیت خود بدهند !

اقای ممدوح در جایی گفتند که این روش را میتوانند با روشهای دیگر ادغام کنید و کلا خبرتی یک روش کلاسیک هست و استفاده از دیگر ابزار کلاسیک چیزی از ان کم نمیکند ! و اقای ممدوح فقط تجربه ای خود را روشمند در اختیار ما گذاشتند !

بحث استاپ موضوع مهمی هست که باید حل شود و این انتقاد در سطح جامعه تریدری عرب به خبرتی شد ولی تعصبات طرفداران خبرتی مانع از یافتن راهی برای حل این مشکل شد !

امیدوارم از اغاز هفتهکاری شاهد گذاشتن سیگنال های با استاپ توسط دوستان باشیم !

موفق و موید باشید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط alirelax نمایش پست ها
      [IMG][/IMG]

نتیجه 22 ساعت خبرتی

عالیه دوست عزیز واقعا کیف کردم !!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم منم همچین سودی داشته باشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi1355 نمایش پست ها

سلام دوست من

اولا که این حساب دموئه و بقیه اش رو هم همه می دونند.

دوما این اصلا با خبرتی گرفته نشده.

سوما توی یه قیمت 3 بار سل زده که سه تا سبز توی عکس بیوفته.

چهارما که اگه واقعا کیف کردی و خواستی یدونه از این حسابها داشته باشی دوتا حساب دمو باز کن روی یکیش کراسهای ین رو سل بزن توی یکیش بای. یکیش میره تو سود بعد عکسش رو بگیر بزن خبرتی توی ده دقیقه :دی

چرا به اینها توجه می کنید؟؟ هر کی حساب تمام سبز دمو خواست سفارش بده روزی یه دونه براش آپ کنم. بیشترش رو دیگه وقت ندارم.

البته خدایی نکرده نمی خوام کار صاحب این استیتمنت رو زیر سوال ببرم چون اصلا نمی شناسمش ولی اصلا ربطی به خبرتی نداره حالا نیت چیه الله اعلم.

ارادتمند---------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام و درود

همانطور که در پستهای قبل گفتم مدتی را بر روی بک تست گیری برای استاپ لاس گذاشتم تا بتوانم از نطریه خودم تستی داشته باشم و اینکه درصد موفقیت آنرا ببینم خواستم مدت یک سال را تست بگیرم اما به دلیل مشغله زیاد موفق نشدم و تونستم 8 ماه از سال را با استراتژی تستر بک تست بگیرم . و بیش از 80 درصد قبولی در پوزیشن ها به دست آوردم . قبلا" از چناب مسلم عزیز برای ترجمه و ارائه مطالب این استراتزی تشکر میکنم و اعتقاد دارم هر تاپیک و یا پستی که زده میشود حتی اگر مورد استفاده کاربردی برای من نداشته باشد اما میتواند دارای نکات زیادی اموزشی باشد که میتواند به سطح ارتقاء تریدری کمک کند و در همین جا از تمامی عزیزانی که تاپیک و پستی میزنند به سهم خود تشکر و قدردانی میکنم .
          امیدوارم ارائه این نظریه من خدایی نکرده دال بر نقض قوانین خبرتی نباشه فقط هدفم پیدا کردن بهترین استاپ لاس برای پوزیشن ها بود و بس . همانطور که حمید خان در یکی از پستهاش گفت که با اندیکاتور ZZ اجین شده و تو خون و رگش رفته ما هم با اندیکاتور زیگ زاگ اجین شده و هر کاری که میخوام انجام بدم با بهره گیری از این اندیکاتور استفاده میکنم . من کانال 4 ساعته را از هفته گذشته ترسیم میکنم برای هفته جاری و پس از آن در تایم یک ساعته به جای کانال یک ساعته یک کانال هم جهت بر روی زیگ قبلی یک ساعته رسم میکنم و صبر میکنم تا این کانال از سطح خلاف خودش شکسته شود در صورت شکست سطح خلاف استاپ را بر روی آخرین دره و یا قله زیگ قرار میدهم و تی پی اول را به میزان استاپ لاس قرار میدهم و تی پی های بعدی را با توجه به بررسی کانال چهارساعته انتخاب میکنم .
          نکته : همانطور که میدانید وجود زیگ ایجاد شده دال بر اشباع نمی باشد از زمانی که زیگ بر روی چارت پیدا میشود میتوان کانال را رسم نمود و اگر قرار باشد که زیگ کف های جدید و یا سقف های جدید بزند معمولا" از کانال خودش خارج نمیشود و زمانی کانال به سمت مخالف شکسته میشود که زیگ قبلی اشباع گردیده .
          حال دوستانی که با کار با استراتزی تشتر آشنایی دارند میتوانند برای خود اقدام به یک بک تست نمایند .
          در زیر نمودار یک هفته کاری را هم با چارت و هم نمودار ترسیمی جهت درک بیشتر مطلب قرار دادم امیدوارم برای این سیستم کارا و مفید بتونیم بهترین گزینه را برگزینیم .

موفق باشید

با سلام
          جناب یزدی ممکنه در مورد نحوه رسم کانال بیشتر توضیح بدید؟ از آن جایی که زیگ جدید با تاخیر ظاهر می شود، عملا کانالی که بعد از ظهور زیگ چدید رسم میشود قبلا از سمت مخالف شکسته شده است. البته مطمئنا ایراد در برداشت اشتباه من از راهنمایی های شماست. لطفا با جزئیات بیشتر طریقه و زمان رسم کانال یک ساعته را توضیح دهید.
          با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
            با سلام
            جناب یزدی ممکنه در مورد نحوه رسم کانال بیشتر توضیح بدید؟ از آن جایی که زیگ جدید با تاخیر ظاهر می شود، عملا کانالی که بعد از ظهور زیگ چدید رسم میشود قبلا از سمت مخالف شکسته شده است. البته مطمئنا ایراد در برداشت اشتباه من از راهنمایی های شماست. لطفا با جزئیات بیشتر طریقه و زمان رسم کانال یک ساعته را توضیح دهید.
            با تشکر.
            سلام و درود

در تصویر زیر همانطور که مشاهده میکنید مابین دو خط قرمز رنگ هفته قبل می باشد که زیگ تایم چهارساعته را از ابتدای هفته قبل تا انتهای هفته قبل رسم میکنیم که جهت روند آتی در هفته جدید را نشان دهد .
            سپس در تایم یک ساعته آخرین زیگ را داخل کانال قرار میدهیم تا در جهت مخالف شکسته شود دو نمونه ا ززیگ قبلی یورو دلار را در تصویر شماره یک میتوانید مشاهده نمایید . و در تصویر شماره 2 طریقه رسم آخرین زیگ را رسم کردم امید وارم تونسته باشم مطلب را برسونم . در تصویر شماره یک همانطور که ملاحظه میکنید برگشت از خط میانی کانال 4 ساعته و شکست کانال کوچیک قدرت سیگنال را افزون کرده . البته همانطور که میدانید این سیگنال مربوط به ساعات پایانی هفته می باشد و ممکنه با تعطیلی بازار دچار مشکل شود فقط صرفا" جهت رساندن مطلب ازش استفاده کردم همانطور که میدانید سیگنال های روزانه معمولا" در میان روز اتفاق می افتد .
            موفق باشید

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 04-14-2013, 12:31 AM
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام و درود

در تصویر زیر همانطور که مشاهده میکنید مابین دو خط قرمز رنگ هفته قبل می باشد که زیگ تایم چهارساعته را از ابتدای هفته قبل تا انتهای هفته قبل رسم میکنیم که جهت روند آتی در هفته جدید را نشان دهد .
              سپس در تایم یک ساعته آخرین زیگ را داخل کانال قرار میدهیم تا در جهت مخالف شکسته شود دو نمونه ا ززیگ قبلی یورو دلار را در تصویر شماره یک میتوانید مشاهده نمایید . و در تصویر شماره 2 طریقه رسم آخرین زیگ را رسم کردم امید وارم تونسته باشم مطلب را برسونم . در تصویر شماره یک همانطور که ملاحظه میکنید برگشت از خط میانی کانال 4 ساعته و شکست کانال کوچیک قدرت سیگنال را افزون کرده . البته همانطور که میدانید این سیگنال مربوط به ساعات پایانی هفته می باشد و ممکنه با تعطیلی بازار دچار مشکل شود فقط صرفا" جهت رساندن مطلب ازش استفاده کردم همانطور که میدانید سیگنال های روزانه معمولا" در میان روز اتفاق می افتد .
              موفق باشید

با سلام و عرض ارادت خدمت سعید آقای گل
              خیلی ممنون که وقت گذاشتی و بک تست گرفتی با این تفاسیر سعید جان کلا رسم کانالها عوض میشه و دیگه دو دوره و یک دوره نیست.
              بلکه در تایم یک ساعت پنج روز هفته قبل رو انتخاب می کنیم و یک کانال رسم می کنیم که میشه همون کانال یک دوره در 4 ساعته
              و دوباره یک کانال رسم میکنیم در 1 ساعته که شروعش از ابتدای بازو آخر (اشباع نشده) تا انتهای اونه
              و این کار رو برای هر بازوی اشباع نشده که درحال تشکیل شدن است و ما باهاش کار داریم رو تکرار می کنیم .
              و در اصل دیگه به تایم بالا برای چک کردن موقعیت نیازی نیست چون اون رو داریم در 1 ساعته می بینیم و دیگه
              در تایم بالا دو کانال هم نیست
              خیلی خلوت میشه عالیه

ولی جای آقای ممدوح خالی بگه خلط سیستم نکنید.خبر نداره حاج سعید خبرتی رو گذاشته تو میکسر
              فدای سر پنجه هات سعید جان
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                با سلام و عرض ارادت خدمت سعید آقای گل
                خیلی ممنون که وقت گذاشتی و بک تست گرفتی با این تفاسیر سعید جان کلا رسم کانالها عوض میشه و دیگه دو دوره و یک دوره نیست.
                بلکه در تایم یک ساعت پنج روز هفته قبل رو انتخاب می کنیم و یک کانال رسم می کنیم که میشه همون کانال یک دوره در 4 ساعته
                و دوباره یک کانال رسم میکنیم در 1 ساعته که شروعش از ابتدای بازو آخر (اشباع نشده) تا انتهای اونه
                و این کار رو برای هر بازوی اشباع نشده که درحال تشکیل شدن است و ما باهاش کار داریم رو تکرار می کنیم .
                و در اصل دیگه به تایم بالا برای چک کردن موقعیت نیازی نیست چون اون رو داریم در 1 ساعته می بینیم و دیگه
                در تایم بالا دو کانال هم نیست
                خیلی خلوت میشه عالیه

ولی جای آقای ممدوح خالی بگه خلط سیستم نکنید.خبر نداره حاج سعید خبرتی رو گذاشته تو میکسر
                فدای سر پنجه هات سعید جان
                سلام و درود

درود بر شما من رسم کانال چهار ساعته را فقط برای نشون دادن رسم کردم در این روش میتوان از همان قانون خبرتی استفاده کرد و رسم کانال زیگ را در دل همان چهار ساعته رسم نمود .
                هدف فقط نشون دادن نقطه استاپ لاس بود وگرنه قصدی بر تغییر قوانین خبرتی نبود . من در نمودار های اصلی جای کانال یک ساعته را با کانال زیگ تغییر دادم و در طی 8 ماهه دیدم نقاط استاپ
                قابل قبولی در اختیارم قرار داده که میتونسته منطقی باشه . وتقریبا" بالای 80 درصد بک تست استاپ ها خیلی مغقول بوده انشا.. در هفته جدید اگر عمری بود سعی میکنم در لایو به تصویر بکشم
                تا بیشتر بررسی شود .

موفق باشید
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi1355 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
                  امیدوارم اگر می خواهید در این حرفه باقی بمانید بلافاصله دید خوتان را اصلاح کنید
                  من چندین سال در سایت های همسایه عضو بودم
                  جز اضطراب و تشویش و دوگانگی فکر و ... چیزی برام نداشت
                  استیمنت می گذاشتند از کجا تا کجا سبز!!!!!!!!!!
                  خوب اگر همچین توانایی داشته باشند که دیگه باید توی جزایر قناری حال کنند چی کار دارند توی یک فروم با مردم کل کل کنند؟
                  اگر شما 5 میلیون تومان داشته باشی و بتونی 8 بار دو برابرش کنی چقدر درآمد خواهی داشت؟
                  5*2=10
                  10*2=20
                  20*2=40
                  40*2=80
                  80*2=160
                  160*2=320
                  320*2=640
                  640*2=1280
                  دیگه صفراش را نگذاشتم بله یک میلیاردو دویست و هشتاد میلیون!!!!
                  حالا شما بگو یک عکس از ماشینی که سواری بگیر بذار اینجا؟
                  میگه کدوم ماشین برادر ما با خط 11 اینور و انور میریم
                  اگر فکر می کنید که روشی هست که صد در صد سود میکند و طمع و ترس انسان هم هیچ نقشی درش نداره راه به ناکحا آباد است.
                  بعضی ها دوست دارند خیلی خیلی بزرگ به نظر بیایند!!!!چرا؟ چون این هم یکی از خصایص انسانی است
                  در این بازار بایستی خون چگر بخوری تا یک روزی بتونی ای یه سودی بکنی!!
                  در کاسبی های حلال یک شبه میلیاردر شدن را از سرمون بیرون کنیم؟
                  این بازار چی میخواد 1-آرامش-2-آرامش-3-آرامش
                  بعد پلن و ممارست و یادگیری و ....
                  تمام این پلن ها اگر بر اساس اصئل بازار باشد برای متعادل کردن خواص انسان است تا بتوانی در آرامش سود کنی!!!
                  گر همسفر عشق شدی مرد سفر باش جگر شیر نداری سفر عشق مکن

و السلام
                  برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز
                    نوشته اصلی توسط mehdi1355 نمایش پست ها

امیدوارم اگر می خواهید در این حرفه باقی بمانید بلافاصله دید خوتان را اصلاح کنید
                    من چندین سال در سایت های همسایه عضو بودم
                    جز اضطراب و تشویش و دوگانگی فکر و ... چیزی برام نداشت
                    استیمنت می گذاشتند از کجا تا کجا سبز!!!!!!!!!!
                    خوب اگر همچین توانایی داشته باشند که دیگه باید توی جزایر قناری حال کنند چی کار دارند توی یک فروم با مردم کل کل کنند؟
                    اگر شما 5 میلیون تومان داشته باشی و بتونی 8 بار دو برابرش کنی چقدر درآمد خواهی داشت؟
                    5*2=10
                    10*2=20
                    20*2=40
                    40*2=80
                    80*2=160
                    160*2=320
                    320*2=640
                    640*2=1280
                    دیگه صفراش را نگذاشتم بله یک میلیاردو دویست و هشتاد میلیون!!!!
                    حالا شما بگو یک عکس از ماشینی که سواری بگیر بذار اینجا؟
                    میگه کدوم ماشین برادر ما با خط 11 اینور و انور میریم
                    اگر فکر می کنید که روشی هست که صد در صد سود میکند و طمع و ترس انسان هم هیچ نقشی درش نداره راه به ناکحا آباد است.
                    بعضی ها دوست دارند خیلی خیلی بزرگ به نظر بیایند!!!!چرا؟ چون این هم یکی از خصایص انسانی است
                    در این بازار بایستی خون چگر بخوری تا یک روزی بتونی ای یه سودی بکنی!!
                    در کاسبی های حلال یک شبه میلیاردر شدن را از سرمون بیرون کنیم؟
                    این بازار چی میخواد 1-آرامش-2-آرامش-3-آرامش
                    بعد پلن و ممارست و یادگیری و ....
                    تمام این پلن ها اگر بر اساس اصئل بازار باشد برای متعادل کردن خواص انسان است تا بتوانی در آرامش سود کنی!!!
                    گر همسفر عشق شدی مرد سفر باش جگر شیر نداری سفر عشق مکن

و السلام
                    با سلام خدمت همگیه دوستان بابا اینهمه نزنید زیر ذوقش...چه خبره؟؟بله بنظر بنده نیز با خبرتی نگرفته موقعیت های سیستم مشخصه به همین راحتی نیسکه.اما در مورد دومی دوستان همچین چیزی شدنی هست خواستن توانستن است اما واقعا کارهرکس نیست خرمن کوفتن...بعدشم زحمت چندین ساله میخواد.منکه دیگه به خبرتی حتی نگاهم نمیکنم چون نتیجه ی خوبی برام نداشت اما بنظرمن حتما باید مشکل استاپ حل بشه و بازیگ اقدام کردن خوبه بررسی کردم کم وبیش.هچ کردن و تعزیز که نباشه خیلی خوبه که چارش هم همین حدضرره...موفق باشید
                    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• یک مورد دیگه اگه پوزیشن های بنده رو دنبال کرده باشید در تاپیک کارگاه ترید زنده به سبک اسکار میبینید چقدر ضررهاش کمه اما در این بازار هیچ چیز صد در صد نیست و مدیریت سرمایه نیز باید رعایت شود بلاخره از ده معامله یکیش ضرر میشه اگه شما باحجم بالا پوزیشن بگیرید اون ضرر میتونه تاثیر بدی روی شما بذاره و همین باعث ضرر های بعدی میشه پس همینه که میگم کار هرکس نیست اما شدنیس...بنظر من هرکس باید سیستمی رو با روحیات خودش برای خودش تدبیر کنه...نه اینکه از خودش در بیاره منظورم فقط اندیکاتورهانیست...مثلا یکی باتایم یک دقیقه شاید راحت باشه یکی با 4ساعته و...درود بر همگی
                      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• از فردا به امید بخدا با قدرت مضاعف تاپیک رو ادامه خواهم داد مدتی هست بازار وضعیت مناسبی ندارد اما بازم تلاشم رومیکنم تا به روزی100پیپ دوباره برسیم امیدوارم دوستان هم بتونن کمال استفاده رو ببرن.موفق و پرسود باشید دوستان هرموردی که بود میتونن بهم پیام بدن

نظر

• اسکار جان میشه درباره سیستم خودت یه توصیحی بدی برام جالبه چون بعضی وقتا مثلا خبرتی هنوز شروع سیگنال رو نداده ولی شما سیگنال رو گرفتی

ممنون میشم توضیح بدی
                          صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            سلام دوست من

اولا که این حساب دموئه و بقیه اش رو هم همه می دونند.

دوما این اصلا با خبرتی گرفته نشده.

سوما توی یه قیمت 3 بار سل زده که سه تا سبز توی عکس بیوفته.

چهارما که اگه واقعا کیف کردی و خواستی یدونه از این حسابها داشته باشی دوتا حساب دمو باز کن روی یکیش کراسهای ین رو سل بزن توی یکیش بای. یکیش میره تو سود بعد عکسش رو بگیر بزن خبرتی توی ده دقیقه :دی

چرا به اینها توجه می کنید؟؟ هر کی حساب تمام سبز دمو خواست سفارش بده روزی یه دونه براش آپ کنم. بیشترش رو دیگه وقت ندارم.

البته خدایی نکرده نمی خوام کار صاحب این استیتمنت رو زیر سوال ببرم چون اصلا نمی شناسمش ولی اصلا ربطی به خبرتی نداره حالا نیت چیه الله اعلم.

ارادتمند---------امیر

سلام دوست غزیز

اولا شما هیچ وقت جای دیگران تصمیم نگیر و غیره ...

دوما کاملا بر روی خبرتی گرفته شده بدون شک

سوما حساب دمو نیست ریل میباشد

چهارما بنده از خبرتی بیشتر اسکالپ میگیرم

پنجم این که یکم دقتتون رو روی خبرتی بیشتر کنین و اموزش یاد بگیرین تا متوجه بشین

البته خدایی نکرده نارحت نشین

پایان

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

سلام و درود

موفق باشید

ممنون جناب یزدی.
                              جایی که من مشکل دارم آنجایی است که ممکن است کانال شکسته شود اما در ادامه زیگ اصلاح شود.
                              به عنوان مثال در شکل شماره یک، روی خط افقی قرمز وارد فروش میشویم.(نقطه ورود درست است؟). زیگ چند کندل عقب تر هنوز در فاز انتظار است.
                              احتمال این که در ادامه قیمت صعود کند و به شکل شماره 2 و بازوی جدید زیگ برسیم هست.
                              چنین موقعیتی چگونه غربال میشود؟ آیا از قوانین زیگ و اشباع آن استفاده میکنید؟ و یا به ترکیب شکست کانال و سطوح پراهمیت توجه میکنید؟
                              یا کلا من ماجرا را درست متوجه نشده؟
                              با تشکر.

شکل شماره 1:

شکل شماره 2:

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                                از فردا به امید بخدا با قدرت مضاعف تاپیک رو ادامه خواهم داد مدتی هست بازار وضعیت مناسبی ندارد اما بازم تلاشم رومیکنم تا به روزی100پیپ دوباره برسیم امیدوارم دوستان هم بتونن کمال استفاده رو ببرن.موفق و پرسود باشید دوستان هرموردی که بود میتونن بهم پیام بدن

سلام .
                                دوست عزیز میشه بفرمایین مشکلتون با خبرتی به جز مسئله استاپ چی بوده ؟
                                از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

پردازش ...
                                X