اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این استمنت یکماه خانم انصاف هست ! لطفا درخواست مشخصات حساب نکنید چون بهیچ عنوان دداده نمیشود ! حتی شما دوست عزیز !

لینک استمنت

حجم معامله در این بروکر با بقیه بروکرها فرق میکنه !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      این استمنت یکماه خانم انصاف هست ! لطفا درخواست مشخصات حساب نکنید چون بهیچ عنوان دداده نمیشود ! حتی شما دوست عزیز !

لینک استمنت

حجم معامله در این بروکر با بقیه بروکرها فرق میکنه !

سلام

شاید بالانسش مثبت باشه ولی رو یک حساب ده هزار دلاری اینطوری مدیریت سرمایه نمیکنند . اینطور معامله کردن در بلند مدت محکوم به شکست .
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
        سلام

شاید بالانسش مثبت باشه ولی رو یک حساب ده هزار دلاری اینطوری مدیریت سرمایه نمیکنند . اینطور معامله کردن در بلند مدت محکوم به شکست .
        اقا مصطفی فکر کنم حجم ها فرق میکنه در این بروکر ! من نمیدونم پیگیری نکردم ولی انچیزی که توضیح داد شده حجم استاندارد نیستند ! دقیقا نمیدونم حجم چطور حساب میشود ! شایدهم اشتباه میکنم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

اقا مصطفی فکر کنم حجم ها فرق میکنه در این بروکر ! من نمیدونم پیگیری نکردم ولی انچیزی که توضیح داد شده حجم استاندارد نیستند ! دقیقا نمیدونم حجم چطور حساب میشود ! شایدهم اشتباه میکنم !

اولین پوزیشنش با 4 دهم شروع کرده بعد رفته رو یک لات و..........

یعنی میتونسته با یک دهم هم معامله کنه .
          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
            اولین پوزیشنش با 4 دهم شروع کرده بعد رفته رو یک لات و..........

یعنی میتونسته با یک دهم هم معامله کنه .
            اگر دقت کنید 4 لات برابر 0.4 هست !

نظر

• درسته
              با حجم 1.0لات هر پی 1 دلار محاسبه شده براش

sell 1.00 eurusd 1.2940 1.2955 1.2890 2013.03.21 11:33 1.2890 0.00 0.00 0.00 50.00
              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام و درود

اینم پیشنهاد من برای خبرتی

نتیجه پست امروز با خبرتی

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• Re: "خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

تا اونجایی که من فهمیدم شکست کانال اساس کار خبرتی است
                  در حقیقت یک موج در تایم ( نه تایم متا تریدر بهتر بگم نسبت موجی ) بزرگتر را در نظر می گیرد و یک موج متعلق به موج بزرگ که تایم پاینتری دارد حالا اگر شما دو نوع شکست دارید تغییر موج ریزتان در جهت روند بزرگ ارز و تغییر در خلاف جهت
                  بنابراین به نظر بنده در این سیستم کلا شکستهایی را که در خلاف جهت روند پر قدرت است را باید صرفنظر کرد
                  مثلا روند اصلی ین به دلار که نزولی است کلا سیگنال بای خبرتی را باید حذف کنید
                  حالا میتونیم در تریدهایی که دوستان کردند و موجب ضرر شده این مورد را اثبات کرد یا نفی
                  بهتره همه یک مرور تو تریدها بکنند

send from Meta.me.cc

نظر

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
                    اقا مسلم پوند دلار رو میشه اینجور دید؟
                    تایم 1س

و روزانه

چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سلام
                      علی زالی عزیز، کل مطلب در یک جمله خلاصه میشود: Price action نسبت به کانال ها.
                      موفق باشید.

نظر

در این بروکر حجم فرق میکنه حق با شماست یک لات میشه یک دهم
                        یادمان باشد :
                        کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                          سلام
                          علی زالی عزیز، کل مطلب در یک جمله خلاصه میشود: Price action نسبت به کانال ها.
                          موفق باشید.
                          نگاه کن پندار عزیز من تا پست هزارم رو خونده ام
                          مشکل این تاپیک اینه که رسم کانال توضیح داده شده خیلی هم خوب. ولی اینکه کجا باید سل کرد کجا بای کرد اصلا توضیح داده نشده است
                          جناب مسلم هم نمیدونم وقتشون کمه یا چی که فقط دوست دارند بقیه تحلیل کنند و نظر بدهند. و قرار است دوستان بدون آموزش تحلیل کنند و با کانال روبرویشان قمیت خرید و فروش پیشنهاد بدهند.
                          در مجموع کل تصاویر شاید ده درصد پوزیشن با شکل اعلام شده و بقیه چارت با کانال خالی است
                          این را که همه می بینند
                          تاپیک باید جامع باشد و اگر کسی یک سال بعد هم مراجعه کرد بتواند وقتی با دقت مطالعه کرد در انتها منهای تجربه یکساله سایرین حداقل با آنها برابر باشد.
                          در اینجا به شما گفته نشده که آیا باید بر اساس جهت و شیب کانال روزانه و چهارساعته در تایم یک ساعته ترید کرد یا نه ؟
                          به طور شفاف و کلاسیک گفته نشده است که در لبه کانال یک ساعته باید خرید یا فروخت
                          من خودم هنوز متوجه نشده ام که مثلا اگر روند 4 ساعته کانالش شیب صعودی داشت . حالا قیمت رسید به لبه کانال یک ساعته اگر کندل برگشتی داد باید بفروشم؟
                          و یا اگر با قدرت شکست بخرم؟
                          خوب حالا که شکست کجا بخرم؟ بای استاپ بگذارم بالای کندلی که شکسته است
                          بای لیمیت بگذارم لبه کانال تا در پولبک گرفته شود.
                          اصلا دهها مثال می شود آورد که کانالهای روزانه صعودی و 4 ساعته نزولی هستند. حالا چه کنیم؟
                          مشکل استاپ هم بوده است که با اصرار بر این موضوع که تاپیک اصلی و دکتر فلان و خانم فلان استاپ نمی گذارند ما هم نگذاریم و تعزیز کنیم. دیگر بعد از تجربه این تعداد سال در این بازار به این نتیجه رسیدم که اگر یک سیستم معامله گری 5 تا شاخصه داشته باشد باید قطعا یکی از آنها داشتن استاپ و نحوه انتخاب آن باشد.
                          عملا در اینجا مارتینگل رخ می دهد در تعزیز ولی دوستان اصرار دارند که تعزیز مارتینگل نیست و مارتینگل قمار است و خبرتی کارها قمارباز نیستند.
                          چرا وقتی می شود با دادن 30 تا 50 پیپ بدون استرس از بازار خارج شد و آماده موقعیت های بعدی بود ، خود را درگیر پوزیشنهای چندگانه و با حجم پلکانی بکنیم
                          البته این مشکل اگر خدا بخواهد هم دارد حل می شود و با پیشنهاد نیمای عزیز و جناب یزدی دارد به سمت و سویی می رود
                          وقتی می گویی پرایس اکشن و کندل استیک خوب یکی از راحت ترین راهها برای استاپ گذاری است های و لو همان کندل استیک است دیگر

متاسفانه تاپیک اصلی هم که زبان عربی است و اگر من زبان بورکینافاسویی را هم یاد بگیریم قعطا از عربی بیشتر از اشنونک اش یاد نخواهم گرفت.
                          شاید بقیه دوستان که همراه بوده اند در سیگنالهای تاپیک اصلی و مقایسه با کانالهای خودشان در آن تاریخ ها چیزی دستشان آمده باشد ولی برای کسی که بعدا می خواهد مراجعه کند قطعا روند آموزش گنگ است.

ببخشید که اینقدر پستم انتقادی شد
                          شاید هم ایراد از من است که اینجا چیزی دستگیرم نمی شود.

نظر

• مسلم جان یک موقعیت ایده آل کف کانال صعودی روی تراکم قدرتمند پیوتی.....

EURGBP

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام به تمام دوستان مخصوصا آقا مسلم عزیز

چون خودم رو متعلق به این تاپیک می دونم و تنها تاپیکی بود که پا به پاش پیش رفتم اینجا این پست رو میزنم.

این آخرین پست من است و دیگه فعالیت فرومی نخواهم داشت. به قول یارو گفتنی دارم شرم رو کم می کنم. خوشحالم که اولین پست رو توی تاپیک دکتر موسوی و آخرینش رو هم توی خبرتی زدم به نظرم قوی ترین تاپیک ها همین ها بودند.

جا داره از تمام کسانی که کمکم کردند تشکر کنم و تشکر ویژه از

دکتر موسوی که زبان قاصره از تشکر از این مرد، مسلم عزیز و با معرفت، آقا خلیل مهربون آقا مصطفی عزیز، آقای یزدی وحید عزیز و علی آقا عابدینی و تمام کسانی که ممکنه از قلم افتاده باشند ولی محبت آنها را فراموش نمی کنم.

راستی من چون آیدیم دسترسی اش به همه جا آزاده احتمالا بدم یکی از دوستام باهاش بیاد توی فروم. گفتم که فردا روز اگه اتفاقی افتاد بدونید کار من نبوده:دی

اینم وصیت من که همه حتما این پست رو بخونند چون خودم ازش ضربه خوردم البته به خاطر اون ضربه نیست که دارم میرم. پست آخر صفحه دکتر بهزادی
                              http://forum.broker-fa.com/f71/%DA%8...1/index10.html

خدانگهدار همه

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-03-2013, 03:05 PM
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام
                                علی جان با شما موافقم. در واقع به این تاپیک نباید به دید یک تاپیک آموزشی نگاه کنید. بیشتر به صورت یک ایده که در ابتدا مطرح شده و بعد به صوت جمعی فوروارد تست شده به آن نگاه کن. چرا که اولا سیستم معرفی شده سیستم قدیمی و کلاسیکی نیست که دقیقا همه چیز آن سانت خورده باشد و تعریف شده باشد. و دوما همان طور که خودت هم میدانی و اکثر دوستان هم به همین نتیجه رسیده اند، امروزه بازار بیشتر با سیستم ها و قوانین داینامیک پیش میرود که در نتیجه بیشتر تریدرهای باهوش و منعطف در آن به موفقیت میرسند. بر همین اساس شاید اصلا تعریف دقیق نقاط کار درستی نباشد.
                                دلیل دیگر هم این که مطرح کننده سیستم همان طور که در صفحات اول تاپیک جایی که دقیقا من یک پست در باره همین مارتینگل و محکومیت آن به شکست نوشتم عنوان کردند که فعلا همه ما (که یعنی شامل خود ایشان هم میشود) نوآموز هستیم و بهتر است قدم به قدم پیش برویم. پس ایشان نمیتوانستند فرضا مانند نیمای عزیز با کوله باری از تجربه که حاصل سابقه چندین ساله ایشان پس از تسلط بر مباحث آموزشی میباشد، موضوع را از بالا مدیریت کنند.
                                پس در تاپیک سعی کن در لا به لای پست های دوستان، شخصا به دنبال نکته ای که میخواهی باشی و آن را کشف کنی.
                                و صد البته برای دوستانی مثل شما که مدت ها تجربه چارت و کار دارند، پیدا کردن چند رابطه ساده کار سختی نباید باشد.
                                سیستم ها ارائه میشوند، اما تریدرها آن ها را پر و بال میدهند و با دید هوشمندانه خود به موفقیت میرسند.
                                شما تمام نکاتی را که مبهم است را یاد داشت کن و بعد حدود یک سال گذشته را بک تست دستی بزن. جواب اکثر سوال ها را خواهی گرفت.

دوستان کمی این پست را بی پرده نوشتم. امیدوارم کسی دچار سوتفاهم نشود. این تاپیک حاصل زحمت دوستان زیادی است که اولین آن ها آقای مسلم هستند که سیستم را معرفی و زحمت ترجمه عربی را کشیدند و سپس همه کسانی که از روز اول پا به پای تاپیک آمدند و با مثال ها، سوال ها و ... راه را برای بقیه هموار کردند.

موفق باشید.

نظر

پردازش ...
                                X