اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    این استمنت یک تریدر روسی هست ! خوب بهش دقت کنید ! ربطی بخبرتی نداره !

دانلود

سلام آقا مسلم

با تشکر از زحمات شما لطفا در مورد این استیتمنت بیشتر توضیح دهید ظاهرا پوزیشن گیری بر اساس اعداد رند است .لطفا توضیحات بیشتر را بفرمایید.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
      سلام آقا مسلم

با تشکر از زحمات شما لطفا در مورد این استیتمنت بیشتر توضیح دهید ظاهرا پوزیشن گیری بر اساس اعداد رند است .لطفا توضیحات بیشتر را بفرمایید.

ممنون
      سلام دوست عزیز

اساس کار شما گفتید ! دارم تحقیق میکنم اطلاعات جدیدی کسب کردم در خدمت شما قرار میدهم !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• به نظر شما دوشنبه که بازار باز می.شه رو چه قیمتی باز میشه؟
        اصلا قابل تخمین زدن هست یا نه؟

نظر

• چه اهمیتی داره چقدر باز میشه ؟ هر چقدر میخواد بزار باز بشه !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• آخه من یه بای تو ضرر دارم.

توی این محدوده
            1.28670

نظر

• بای ؟ یا سل ؟

نظر

• امیدوارم همه روزی چنین سودی از بازار بکنند !

لینک 1

لینک2

لینک3

لینک 4

لینک5

نظر

• نوشته اصلی توسط baqorbani نمایش پست ها
                  آخه من یه بای تو ضرر دارم.

توی این محدوده
                  1.28670
                  بعد از چند پیپ کال میشی ؟

نظر

• با اجازه اقا مسلم

منطق میگه تو هر شرایطی که هستین پوزیشن رو ببندین

حالا 2راه دارین
                    چون یورو جای حساسی قرار داره

یا با همون حجم یه سل بگیرید ببینید تکلیفش چه جور میشه

یا دوبرابر حجم قبلی وقتی اومد پایین دوباره وارد شید که خیلی پر ریسک میشه

یورو هم تو موقعیتی هست که چشم اکثر تریدر ها بهشه و منتظر شکار هستن

ولی یه ریزشه جزئی به احتمال 50% داشته باشه و بعد صعود کنه

فقط یه پیشنهاد مبتدیانه بود
                    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• وضعیت کانال های یورو در روز جمعه در تایم یک ساعته
                      با توجه به شرایط روز جمعه من سل دارم با تی پی 2740 .البته خیلی کار خوبی نیست چون خبرتی به نظر من یه سیستم ترید روزانه هست و اکثرا سعی می کنم پوزهام رو تا آخر شب ببندم.نتیجه بهتری داره.

نظر

احسان جان بفرمایید سرتا پا گوشیم ! هرکس هر نظری داره بفرمایید !
                        خدمتتون عرض کنم که دفعه قبل نیز بنده اشاراتی نسبت به استاپ کردم و نظرم این بود که همزمان هم از استاپ استفاده بشه و هم از تعزیز,
                        به چه شکل : به این صورت که بلاخره قیمتی که خلاف جهت پوزیشن ما رفته است و استاپمان را زده بلاخره هرچقدر هم کم در نقطه تعزیز 20 تا 30 پیپ خود را اصلاح میکند .
                        در اینجا میتوانیم از تعزیز استفاده کنیم و سود خود را یا حداقل صفر و صفر از بازار بیرون آییم .

گذاشتن استاپ در این سیستم اوایل کمی سخت بنظر میرسد , اما پس از چندین بار آزمون و خظا و کمی کمک گرفتن ار اندیکاتور های حجم , قابل استفاده است .
                        من نظرم این هست که الان که هنوز اکثر دوستان در دمو ترید میکنند این موضوع رو هم در گرفتن پوزیشن های خودشان اعمال کنند و پس از پایان ماه هرکس نتیجه ای دارد که میتواند ارايه کند و ما هم میتوانیم آمار گیری کنیم و به بهترین نتیجه دست پیدا کنیم .

اگر میخواهیم خبرتی را مطمین تر , سود آور تر , ایمن تر کنیم میبایستی همه با هم از جایی شروع کنیم و هرکس پرفورمنس و آمار های خود را ارایه کند .
                        بلاخره این تاپیک روزی تمام میشود ( متاسفانه ) , و همین یک تاپیک خبرتی بیشتر وجود ندارد , پس باید فرصت را غنیمت شمرد و در مورد بزرگترین اساس مارکت یعنی ( استاپ ) بحث و گفت گو کرد .
                        نتیجه برای من مهم تر از ترید کردن است ( وشاید برای شما) , زیرا اگر روزی کسی از من دلیل نبود استاپ را جویا شد میتوانم به او مستنداتی ارایه کنم که حاصل دوستان گل و اساتید برگوار در تاپیک وزین خبرتی است .

اردتمند احسان .
                        از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• نوشته اصلی توسط baqorbani نمایش پست ها
                          آخه من یه بای تو ضرر دارم.

توی این محدوده
                          1.28670
                          دوست عزیز سلام

معلومه کار خرابی کردی ،، یعنی مدیریت سرمایه را رعایت نکردی؟؟؟

شوخی کردم ولی قطع و یقین یورو دلار تا 2910 بالا میره حتی کمی هم بالاتر یعنی 2926 بعد میریزه

ولی دوستان دو تا صحبت خوبی کردند

اول اقا مسلم پرسید چقدر مارجین داری ؟ هیچوقت همه مارجین را به خطر ننداز
                          دوم دوست دیگرمون پیشنهاد هج دادند که من خودم بجای استاپ در مواقعی که احتمال اعلام خبر هست هج میگیرم که دو سر سود باشه البته باید ابتدا و انتهای امواج را دقیقا دانست

نگران نباش ،، اعتقاد من اینه که پوزیشنتو نبند و برای احتیاط تا بازار باز شد 10 پیپ پائینتر یک پوزیشن سل استاپ با همون لات بگیر

موفق باشی
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها

.................

این مباحثی که عنونا نمودید تجربی هست؟ که عرض کانال 150 تا باشه و ....

خیر تجربی نیستش و مطابق با علم و اصول کار با کانال ها هستش.

اگر شما بخواهید بر خلاف روند ترید کنید یعنی روی عکس العمل قیمت با خط کانال وارد معامله بشوید در بهترین و خوشبینانه ترین حالت باید انتظار داشته باشید که مارکت خودش رو به خط روند بررسونه (تازه اگر به خط مرکزی واکنش نشان نده و در مسیر روند حرکت نکنه) و در این حالت شما به اندازه نصف عرض کانال یعنی باید حداکثر انتظار یک حرکت 75 پپی رو داشته باشید

حال از طرف دیگر شما با یک کندل تریگر وارد معامله شده اید و از انجایی که میانگین متوسط حرکت یورو به دلار در تایم فریم یک ساعته برابر با 15 پپ هستش پس شما 15 پپ از 75 پپ رو هم از دست داده اید و مانده پپی که انتظار دارید مارکت در بهترین حالت تا رسیدن به خط روند حرکت داشته باشه 60 پپ و این فاصله تا خط میانی برابر با 22.5 پپ هستش که از نظر علم و اصول مدیریت سرمایه شما وارد یک پوزیشن شده اید که ریسک به ریوارد مناسبی نداشته و در دراز مدت این گونه تریدها منجر به ضرر خواهد شد چون شما در خیلی از موقع به خاطر شدید حرکت روند حتی قادر به بستن پوزیشن اول خودتان در سود نخواهد بود چه بررسد به اینکه بخواهید برای قسمت دوم ترید از گزینه بی ای استفاده کنید بنابر این از نظر من طول کانالی که باید در ان اقدام به گرفتن پوزیشن های معکوس روند انجام داده حداقل 150 پپ هستش البته برای تایم فریم یک ساعته و جفت ارز یورو به دلار

همچنین باز هم سفارش من به انهایی که با این روش کار می کنند ترید بر اساس خط روند ودر مسیر روند بوده و جدا از ترید های معکوس روند و ورود به بازار با واکنش به خط کانال جدا خود داری کنید. و تنها با واکنش کندلی به خط روند ترید کرده تا درصد موفقیت خودتان را بالا برده و بتوانید از قدرت روند پپ های بیشتری رو شکار کنید به جایی اینکه بیاید مثل ان خانم انصاف بگوید که مارکت نزولی هستش ولی ما بای می کنیم و در ادامه با مارتینگل از بازار خارج میشویم

این گونه فکر کنید که صبر و تحمل داشته باشید و فقط در مسیر روند و بر اساس واکنش به خط روند ترید کنید تا بتوانید سود های بدون استرس داشته باشید.

خداوند یک در دنیا و صد در اخرت به شما صبر و تحمل عطا فرمایید.

نظر

• من یک پیشنهاد میدم خطوط فیبو روز قبل هم امتداد بدیم ! یعنی مثل کانال ها فیبو یک دوره و دو دوره داشته باشیم وببینیم میشه برای استاب از انها استفاده کرد! برای شروع خوبه !

نظر

من یک پیشنهاد میدم خطوط فیبو روز قبل هم امتداد بدیم ! یعنی مثل کانال ها فیبو یک دوره و دو دوره داشته باشیم وببینیم میشه برای استاب از انها استفاده کرد! برای شروع خوبه !
                                من بزودی ایشالله مشکل استاپ این تاپیک رو حل میکنم. ابزاری رو سفارش دادم درست کنند به محض درست شدن مطرح میکنم.
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X