اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• عذر می خوام با اینکه اینجا تاپیک یورو به ین نیست.
    یه واگرایی مخفی توی 30 دقیقه یورو ین و برخورد به لبه کانال یک دوره ای در 4 ساعته.بای بسیار زیبا.

نظر

• از مسلم هم خبری نیست، کجایی اخوی؟
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• [IMG][/IMG]

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• با سلام :

برخودم واجب دونستم که از جناب مسلم بابت معرفی این سیستم عالی تشکر کنم .ضمنا چون مدت زیادی بروی حساب دمو کار کردم بدنبال افتتاح حساب ریل هستم با مبالغ پائینتر .ضمنا جناب مسلم انچرا لازم بوده است بیان کردند و فکر نمیکنم نکته پوشیده ای باقی مانده باشد .
          بطور کلی عزیزانی که تازه با سیستم اشنا میشوند .پس از یادگیری ابتدایی باید وقت کافی بگذارند و حالتهای مختلف را بررسی کنند تا با تجربه خود بتوانند از سیستم بهره کافی ببرند .

با آرزوی موفیت دوستان
          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام
            ----------------

پیشاپیش سال نو همگی مبارک باشه و ارزوی سالی همراه با سلامتی و پر پول برای همه دارم.

یک استیتمنت دمو در بروکر الپاری جهت برسی به عنوان اخرین پست سال 91 تقدیم میکنم.

تا سال دیگه خدا نگهدار

==============================

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 03-18-2013, 01:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
              با سلام
              ----------------

پیشاپیش سال نو همگی مبارک باشه و ارزوی سالی همراه با سلامتی و پر پول برای همه دارم.

یک استیتمنت دمو به عنوان اخرین پست سال 91 تقدیم میکنم.

تا سال دیگه خدا نگهدار

==============================

عجب استیتمنت خوشگلی حال کردم
              یادمان باشد :
              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• آفرین به این خبرتی .واقعا غوقا میکنه .اگر بتونی درست باهاش ترید کنی واقعا بهتر از هر سیستم دیگه ای عمل می کنه.(ربط تایم فریم ها)

فقط رعایت مدیریت سرمایه و قوانین سیستم و بعد روانشناسی خودش کم کم درست میشه.
                ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 03-21-2013, 12:45 PM

نظر

• امروز خبرتی روی ارزهای مختلف و نفت:

نظر

• سلام , سال نو همه مبارک .....
                    حالا که تقریبا به انتهای تاپیک و آموزشها رسیدیم میتونیم از واگرایی اندیکاتور ها استفاده کنیم ؟
                    چه امکاناتی واسه بهینه کردن سیستم بنظرتون میاد ؟
                    با اجازه اساتید و دوستان خوب خبرتی میخوام ببینم تجربه شخصی بقیه از درک سیستم چی بوده ؟
                    و اینها هم همش سوالاتیه که به ذهن من میاد و منم پرسیدم حالا دیگه آقا مسلم خودشون میدونن جواب بدن یا نه .... بنظر من این سیستم خیلی قوی هست ولی یسری کارها باید در راستای بهتر شدنش خودمون انجام بدیم و تست کنیم ...
                    با تشکر از همه
                    از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

• با سلام ودرود فراوان
                      تشکر ویژه خدمت برا در زا کانی و مسلم عزیز بابت معرفی این سیستم
                      این هم یه پو زشن یورو به دلار

نظر

• با عرض سلام وعرض ادب خدمت اساتید ودو ستان گرامی
                        این یه تحلیل از یوررو به دلار

نظر

• سلام مسلم جان

کم پیدایی عزیز دل

.............

فرمودی که اگر تایم فریم 4 ساعته باشه و اندیکاتور Kingoo Regression Channel ترسیم بشه هفته ای یک بار این کانال تغییر میکنه؟ یا روزی یک بار؟

مثلا الان نمودار 4 ساعته یورو دلار بنده هست، آیا جفت کانال ها روزانه تغییر میکند یا هفتگی؟(کانال های من درست هست؟)

با سپاس

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                          https://telegram.me/Cyclicalwaves
                          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام .... ..... سال نو بشما تبریک میگویم ! امیدوارم در این سال هم بتونیم از دانش و تجربیات شما بهره ببریم !

بله در تایم 4ساعته کانال ها را برای دو هفته و یک هفته رسم میکند و در رزوانه برای دو ماه و یک ماه و بر اساس شکست کانال های یک ساعته یا پول بک ها و فیبوها معامله میکنیم !

کانال های یک ساعته هر روز تغییر میکنند !

کانال های 4 ساعته هر هفته !

کانال های روزانه هر ماه !
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
                              با عرض سلام وعرض ادب خدمت اساتید ودو ستان گرامی
                              این یه تحلیل از یوررو به دلار

علی جان با عرض سلام بیشتر توضیح میدی
                              من HD- میبنم و لی rd ?

نظر

• كانال هاي 4س يورو دلار که هفته بعد تغییر شکل میدهند !

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-29-2013, 10:46 AM
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X