اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    سلام علی آقا خسته نباشید

به نظر من فیبو های خبرتی مشکل دارند. من فیبو بر اساس موجهای الیوت رو بیشتر می پسندم تا حالا ندیدم کسی فیبو رو دوره ای بندازه و معمولا از اول تا آخر موج می اندازند. من نظرم به ترکیب الیوت و کانالهاست نه تا حد حرفه ای تا حدی که
    بعضی از پوزیشن های احتمال پایین رو نگیریم. در حدی هم الیوت بلد نیستم که بخوام یاد کسی بدم ولی اگه آقا مسلم اجازه بدهند می گم چه جوری میشه از الیوت با دانش خیلی خیلی خیلی کم استفاده کرد.

ارادتمند ------- امیر
    لطفا بيشتر توضيح بديد ............تشكر

نظر

• علی آقا تعارف تیکه پاره نکن همین جوریشم عزیزی :دی

در مورد توضیح بیشتر همین بس که فقط موج سه هست که شکست های حقیقی به ما میده. توی خط روند هم شکست های غیر موج سه معمولا فیل میشه. من به کانال ها دقیقا به چشم خط روند نگاه می کنم. هر چی بیشتر می گذره مطمئن تر میشم که کانال ها فقط سه خط روند هستند و از تمامی قوانین حاکم بر خط روند میشه براشون استفاده کرد.
      من باز هم میگم الیوتم اصلا خوب نیست ولی به نظرم حداقل در این حد می تونیم استفاده کنیم یا مثلا اگه برگشت 50% موج سه روی کانال افتاد و کندل برگشتی دیگه معلومه بازار می خواد موج 5 رو شروع کنه. یه عزیزی که واقعا هرچی دارم از اون دارم توی فارکس بهم گفت تو که نمی دونی موج چندی و این موج تا کجا میره پس چه جوری توی ریل کار می کنی واسه همین تا الیوتم خوب نشه دیگه روی ریل کار نمی کنم. هر چقدر هم این سیستم بهینه شه یه جاش میلنگه چون ما باید با الیوت تی پی ها و اس ال هارو مشخص کنیم. الانم باید خودمون تلاش کنیم البته کسی هست توی همین تاپیک که می تونه با یه نصف روز وقت گذاشتن این سیستم رو بهینه کنه ولی مطمئنم این کار رو نمی کنه پس خودمون باید دست به کار شیم. باور کنید هیچکس تکی به جایی نمیره من به همتون قول میدم بیاین کمک کنیم همه با هم سود کنیم.

ارادتمند ---------- امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام. دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید tpl نصب کردم : خطوط عمودی را داده ولی مستطیل های رنگی را رسم نکرده چیکار کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
          سلام. دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید tpl نصب کردم : خطوط عمودی را داده ولی مستطیل های رنگی را رسم نکرده چیکار کنم؟؟؟؟

چون از روز اول تمپلیت نصب نکردم نمی دونم چشه. ولی دستی بکش دوست عزیز خیال خودت رو راحت کن. اندیکاتور واسه راحتی کار ساخته شده فکر نکنم روزی دوتا کانال کار سختی باشه که احتیاج داشته باشه راحت ترش کنیم.

ارادتمند ------- امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• ممنون اقا امیر . ولی ممکنه دستی اشتباه بکشم . چون به صورت مکانیکال مستطیل هارو نصب میکنه پس احتمال اشتباه کم میشه به این خاطره که دارم سعی میکنم tpl بندازه ولی فاییده ای نداره

نظر

ممنون اقا امیر . ولی ممکنه دستی اشتباه بکشم . چون به صورت مکانیکال مستطیل هارو نصب میکنه پس احتمال اشتباه کم میشه به این خاطره که دارم سعی میکنم tpl بندازه ولی فاییده ای نداره
              دوست عزیز آخه این حرف بود شما زدی؟؟؟ اگه نتونی کانال رو رسم کنی چه جوری میخوای ترید کنی؟؟؟؟؟؟ اگه تو کشیدن کانال احتمال اشتباه میدی تو ترید قشنگ اشتباه می کنی. کانال که کاری نداره. ctrl + y رو بزن خط ها میاد روی چارت بعدش از هر خط تا خط بعدی بکش.

ارادتمند---------- امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با سلام :

زمانیکه چارت کاملا اپدیت نشده است این مشکل پیش میاید .شما تمام تایم فریمها را بیاورید تا کامل شوند .انوقت کانالها رسم میشوند .

موفق باشید
                زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

سلام. دوستان خواهشا منو راهنمایی کنید tpl نصب کردم : خطوط عمودی را داده ولی مستطیل های رنگی را رسم نکرده چیکار کنم؟؟؟؟
                  اندیکاتور رسم کانال در پوشه اندیکاتور باید کپی بشه شما انجام دادید ؟

نظر

ممنون اقا امیر . ولی ممکنه دستی اشتباه بکشم . چون به صورت مکانیکال مستطیل هارو نصب میکنه پس احتمال اشتباه کم میشه به این خاطره که دارم سعی میکنم tpl بندازه ولی فاییده ای نداره
                    شما قسمت اندیکاتورها رو باز کن اندیکاتور kingoo regresion channel 2 بنداز رو چارت به همین راحتی
                    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• ممنون از راهنماییاتون دوستان عزیز. درست شد . خوشحالم که به جمع صمیمیتون اضافه شدم . معذرت منم بپذرید از اینکه وارد بحث تخصصی یه دفعه با یه سوال ابتدایی وارد شدم.

نظر

ممنون از راهنماییاتون دوستان عزیز. درست شد . خوشحالم که به جمع صمیمیتون اضافه شدم . معذرت منم بپذرید از اینکه وارد بحث تخصصی یه دفعه با یه سوال ابتدایی وارد شدم.
                        درود

خواهش می کنم، عیبی نداره اما سعی کنید بحث های غیر مرتبط رو با پیام خصوصی بپرسید
                        ،امیدوارم در این مبحث موفق بشید که به جرات می تونم بگم این روش از گل های سر سبد این فروم هست
                        ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 02-27-2013, 12:25 AM
                        " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• به روی چشم . موفق باشید و استوار.

نظر

• با سلام :

در رابطه با بحث مطرح شده در مورد امواج الیوت عرض کنم :

بطور کلی ما دو رویکرد میتوانیم نسبت به این سیستم یا هر سیستم دیگری داشته باشیم .

1- یادگیری کامل سیستم و تمرین و بالا بردن تجربه خود

2- یادگیری سیستم و تلاش برای بهینه کردن سیستم همراه با تجارب جدید

هر یک از دو دیدگاه میتواند معایب و محاسنی داشته باشد .ولی انچه مشخص است پیمودن راهی که هدفش انجام ترید بدون خطا است از همان ابتدا به خطا رفته است .زیرا هیچ سیستمی نیست که در ان بتوان تمام پوزیشنها را بسود نشاند (یا حداقل بنده بلد نیستم)

بهر صورت زمان و انرژی محدود است و نمیتوان سالها بدنبال سیستم بی خطا دوید .شاید انها که به روش اول رفتا ر میکنند در نهایت موفق تر هستند .

ولی گاهی میتوان با گذاشتن قیلتر ساده بدون پیچیدگی زیاد میزان بهره را تغییر داد که لزوما ممکن است بیشتر نباشد .

انچه در مود امواج الیوت و سیستم خبرتی بذهن بنده میرسد را در شکل نشان داده ام .البته برای پوند/دلار تایم چهار ساعته بهتر میتواند منظور را برساند .

در شکل میبینیم که قیمت از یک های حرکت کرده و در یک بازه زمانی (یکهفته) یک موج نزولی ساخته است .و در بازه بعدی موج 2 را .که مشخصا دو کانال متقاطع داریم با شیبهای متفاوت .
                            حال اگرقیمت کانال قرمز را به پائین بشکند احتمالا وارد موج نزولی بعدی میشویم که میتوان برای ان طرح و برنامه ترید چید .
                            حال اگر موج 2 بیشتر از یک بازه زمانی طول بکشد یا کانال قرمز را به بالا بشکند ، شکل کانالها متفاوت میشوند ولی باید حواسمان باشد که خلاف روند اگر میخواهیم پوزیشن بگیریم لات را متناسب با ان انتخاب کنیم .

خطوط روزانه را نیز ملاحظه میکنید که قیمت پس از شکست انها دیگر به داخل برنگشته است .

بنظر اینجانب تنها زمانی ما با سیستم خبرتی به مشکل میخوریم که قیمت در یک حرکت سریع و شارپ بدون اصلاح کافی چندصد پیپ حرکت کند و قبل از ان ما با شکست یک کانال روبرو بوده ایم .در سایر موارد میتوانیم بسلامت از سیستم با سود خارج شویم .بواقع همان اصلاحی که کانال را شکسته و ما بروی ان پوزیشن گرفته ایم .

لذا اگر طرحی یا فیلتری میخواهیم اضافه کنیم باید بتواند این مورد را جوابگو باشد .
                            متشکرم
                            ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 02-27-2013, 01:30 AM
                            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                              خدمت شما
                              سلام آقا محمد،
                              ممنون از به اشتراک گذاشتن این برنامه کپیر، اما هر چه سعی کردم نتونستم باهاش کار کنم. یعنی همه ستینگها رو انجام دادم اما اردر نمیزاره. اگه شما و کسی دیگه از دوستان باهاش کار کردند لطفا راهنمایی کنید.

خیلی ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenb نمایش پست ها
                                سلام آقا محمد،
                                ممنون از به اشتراک گذاشتن این برنامه کپیر، اما هر چه سعی کردم نتونستم باهاش کار کنم. یعنی همه ستینگها رو انجام دادم اما اردر نمیزاره. اگه شما و کسی دیگه از دوستان باهاش کار کردند لطفا راهنمایی کنید.

خیلی ممنون.
                                سلام به همگی
                                نتیخه خبرتی براتون راضی کننده بود؟؟؟اکثر کپیرها اشکالات ادیدهای دارن که تو کار متوجه خواهید شد از چه کپیری استفاده میکنید و برای چه کاری

نظر

پردازش ...
                                X