اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    صبح بخیر
    pond buy 1.5140

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-21-2013, 02:44 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      اسکار جان تو مگه قرار نشد پستهات رو توی تاپیک خودت بذاری؟؟؟ الان اگه یکی بخواد سبک مسلم رو پی بگیره اینقدر اینور اونورش کردید قاطی میکنه.

مرسی
      بنده دیدم دوستمون توی این نقطه بای داده خواستم اخطار بدم که دوستان احیانا ضرر نکن بد کردم اخه کجا اقا مسلم گفته قیمت رسیدن به اون نقطه بدون اینکه تایید بشه بای بزنی اگه اقا مسلم نیستن دلیلش همیناس دیگه نمیدونم دوستان به سیستم چطور نگاه میکنن که همچین مطالبی مینویسن قصد من فقط راهنمایی بود حالا اگه کسی ضرر نکرد ناراحته ببخشید
      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
      تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
      http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
        بنده دیدم دوستمون توی این نقطه بای داده خواستم اخطار بدم که دوستان احیانا ضرر نکن بد کردم اخه کجا اقا مسلم گفته قیمت رسیدن به اون نقطه بدون اینکه تایید بشه بای بزنی اگه اقا مسلم نیستن دلیلش همیناس دیگه نمیدونم دوستان به سیستم چطور نگاه میکنن که همچین مطالبی مینویسن قصد من فقط راهنمایی بود حالا اگه کسی ضرر نکرد ناراحته ببخشید
        آقا من کی گفتم حتما" میره بالا از اونجا فول مارجین معامله کنید!!!!؟؟

اصلا" مگه میشه تریگر نداده وارد شد؟؟
        دوما" من کجای حرفم گفتم با روش خبرتی این حرفو زدم که شما این تفسیر هارو کردین نمی دونم؟؟؟
        " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• انتظار یک حرکت صعودی با توجه به ساختار کانال های دور از انتظار نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
            آقا من کی گفتم حتما" میره بالا از اونجا فول مارجین معامله کنید!!!!؟؟

اصلا" مگه میشه تریگر نداده وارد شد؟؟
            دوما" من کجای حرفم گفتم با روش خبرتی این حرفو زدم که شما این تفسیر هارو کردین نمی دونم؟؟؟
            من از شما عذر میخوام دوست من لطفا خودتو ناراحت نکن قصد من فقط راهنمایی بود و در ضمن این تاپیک مال خبرتیه پس اگه من همچین تفصیری کردم حق بدید در کل خوب بود و امکان برگشت هم وجود داشت ولی به هر دلیل نشد
            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

• نه اسکار جان کار شما خیلی هم پسندیده بود ولی تاپیک از بحثش منحرف شده و این من رو ناراحت میکنه چون مسلم عزیز که امیدوارم هرکجا هستند سالم و سلامت باشند خیلی تاکید داشتند که این اتفاق نیوفته. شما به کار خوبت حتما ادامه بده ولی اگه استیتمنت میذاشتی ببینیم سیستمت چه جوری جواب داده خیلی خوب میشد اگرم نمی خوای عمومی بشه واسم پیغام خصوصی کن چون واسم مهمه

مرسی
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نه اسکار جان کار شما خیلی هم پسندیده بود ولی تاپیک از بحثش منحرف شده و این من رو ناراحت میکنه چون مسلم عزیز که امیدوارم هرکجا هستند سالم و سلامت باشند خیلی تاکید داشتند که این اتفاق نیوفته. شما به کار خوبت حتما ادامه بده ولی اگه استیتمنت میذاشتی ببینیم سیستمت چه جوری جواب داده خیلی خوب میشد اگرم نمی خوای عمومی بشه واسم پیغام خصوصی کن چون واسم مهمه

مرسی
                ممنونم از شما ولی این قضیه کاملا شخصیه و خوشم نمیاد نتیجه ی معاملات رو بزارم و لزومی نداره سیگنال های من کاملا مشخصه البته به شخصه اعتراف میکنم دو سه روزه و ضعیت پوزهام خوب نیست البته روزی20پیپ هم خوبه البته بازار مناسب نبود...اما میانگین سودمون رو به روزی100پیپ میرسونیم و از هفته ی بعد با برنامه ی خاصی سیگنال هام رو خواهم گذاشت امیدوارم مفید باشد

نظر

• دوست من چیز شخصی حوله و مسواکه استیتمنت که شخصی نیست یه رزومه است. آخه من به تازگی یه بزرگی بهم گفت که ترید بیشتر از علم و سیستم شخصیت تریدری میخواد. خود اون بزرگ میگفت که با سیستم هایی که من ضرر کردم می تونه سود کنه و مطمئنم راست میگه چون می دونم که با چارت خالی هم سود میکنه. سیگنال قدرت سیستم رو مشخص می کنه ولی قدرت ترید رو استیتمنت اونم فقط ریل مشخص میکنه. کسی رو میشناسم که میانگین 75% سیگنال هاش تی پی میخورد ولی خودش حساب نداشت چون تریدر نبود. الانم تحلیلگرهای بزرگی رو میشناسم که اگه بگم حساب ریل ندارند متهم به دروغگویی میشم ولی مطمئنم ندارند.

خلاصه که تسلطت روی سیستم خوبه ولی خیلی دوست داشتم چیزهای بیشتری رو ببینم.

مرسی
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

دوست من چیز شخصی حوله و مسواکه استیتمنت که شخصی نیست یه رزومه است. آخه من به تازگی یه بزرگی بهم گفت که ترید بیشتر از علم و سیستم شخصیت تریدری میخواد. خود اون بزرگ میگفت که با سیستم هایی که من ضرر کردم می تونه سود کنه و مطمئنم راست میگه چون می دونم که با چارت خالی هم سود میکنه. سیگنال قدرت سیستم رو مشخص می کنه ولی قدرت ترید رو استیتمنت اونم فقط ریل مشخص میکنه. کسی رو میشناسم که میانگین 75% سیگنال هاش تی پی میخورد ولی خودش حساب نداشت چون تریدر نبود. الانم تحلیلگرهای بزرگی رو میشناسم که اگه بگم حساب ریل ندارند متهم به دروغگویی میشم ولی مطمئنم ندارند.

خلاصه که تسلطت روی سیستم خوبه ولی خیلی دوست داشتم چیزهای بیشتری رو ببینم.

مرسی
                    دوست من عجله نکن میبینی بزارید تاپیک رو یه مدت ادامه بدم بعدش سعی میکنم یه حساب دیگه البته ریل باز کنم بزارم پای امضام تا دوستان استفاده کنن در مورد حوله و مسواک واقعا ممنون

نظر

• سلام و ادب
                      حد سود ها زده شد .
                      نوش جان
                      پیپ های سود دیروز 170 پیپ
                      موافق باشین

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-22-2013, 05:22 PM

نظر

• از دوستان کسی با استاب کار کرده و نتیجه گرفته ؟

حتما اگر روش مناسبی برای استاب پیدا کردید اینجا بیان کنید !
                          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            از دوستان کسی با استاب کار کرده و نتیجه گرفته ؟

حتما اگر روش مناسبی برای استاب پیدا کردید اینجا بیان کنید !
                            اقا مسلم بهترین استاپ همون حجم کم هست.

اصلا میگن حجم کم بگیر ، با شیر یا خط وارد شو.

تعیین نقطه دقیق استاپ همیشه یک مسئله مهم بوده که کسی به نتیجه مشخصی نرسیده ازش.
                            اما
                            بنده یک عقیده دارم و اون اینکه یا استاپ نزارید و با حجم خیلی کم پوزیشن بگیرید و یا اگر میخایید استاپ بزارید باید یا خیلی خیلی کوچیک و اصطلاحا سوزنی باشه و یا استاپ بزرگ با حجم کم بزارید.

----------------------------------------------------------------

موفق باشید.
                            ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 02-22-2013, 04:35 PM

نظر

• با سلام اقای دادخواه عزیز

متاسفانه بعضی از دوستان وارد بای پوند شدند از 5600 و سه بار تعزیز کردند و لی قیمت بر نگشت و تا 5130 رسید ! کاری بدرست یا غلط بودن بای ندارم !

اما 470 پیپ ضرر کم نیست ! این حجم ضرر واقعا کمر شکن هست و معنایی ندارد !

یکی از دوستان از استاب در معاملات یورو ین استفاده میکرد ! احتمالا اگر دوباره سیگنال داد اینجا قرار میدم ! سیگنالش برام مهم نیست استابش مهم هست !

در کل بنظرم فیبوها و رنج میتوان بعنوان استاب استفاده کرد ! در حد نظریه ! تا ببینیم امکانش هست یا نه !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• دوستان به این استمنت نگاه کنید ! ده پیپ در روز ! فقط ! استاب 90 پیپ ! سرمایه اولیه 3000 دلار ! ربطی بروش خبرتی ندارد !

نگاه کنید !

نظر

پردازش ...
                                X