اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پوزیشن هایی که از دیروز باز مونده بودن با 114 پیپ بستم.

==================================================

نظر

• این موقعیت البته روی یورو/دلار تشکیل و به هدفش رسیده اما برای اموزش تمرین بد نیست.

================================================== ===

در تایم یک روزه بعد از شکست سنتر لاین همواره موقعیت های سل را در تایمهای پایین با اطمینان بیشتری مواجه کرده.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در تایم 4 ساعته بعد از بسته شدن کندل در نزدیکی سنتر و سپس در زیر ان نوید موقعیت سل داده.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و در نهایت در تایم یک ساعته با شکست هر کدام از کانالها و پولبک به ان میتوانستیم وارد پوزیشن سل بشویم.

متاسفانه من پای چارت نبودم تا از این سیگنال استفاده کنم.
      دوستان اگر کسی گرفته و یا نظری داره اعلام کنه ببینیم وضعیت تحلیل و تفاوت و دیدگاه ها چطور هست؟

موفق باشید

نظر

• جناب دادخواه

من این موقعیت رو گرفتم .با توجه به کندل برگشتی روی میدلاین دو دوره ای در 4 ساعته سل گرفتم دیروز . ولی بهتره از پلتفرم مربوطه استفاده کنین.شکل کندل 4 ساعته در این پلتفرم خیلی بهتره.
        دیدگاهتون کاملا صحیحه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
          پوزیشن هایی که از دیروز باز مونده بودن با 114 پیپ بستم.

==================================================

یک پوزیشن دیگر که با 61 پیپ بسته شد.

----------------------------------------------------------

نظر

• یورو 4 س نظر بدین ؟

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-14-2013, 06:39 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• [QUOTE=alirelax;53639]یورو 4 س نظر بدین ؟

با توجه به برخورد قیمت به لبه پایین کانال در تایم یک روزه و برخورد به تقاطع کانالها در تایم 4 ساعته و فاصله زیاد از کانال در تایم یک ساعته و همچنین نوسان بیشتر از حد رنج روزانه میشه با یک حجم کمتر وارد بای شد البته نقاط تعزیر را حتما در نظر داشته باشید زیرا بازار همچنان مستعد ریزش هست و باید با کمترن سود از پوزیشن خارج شد.

-----------------------------------------------------

دوست عزیز جسارتا عرض میکنم تا جایی که ممکن هست سعی کنید چارتتون رو خلوت کنید . خطوط شبکه ای و فیبو های گذشته لزومی ندارد روی چارت باشن و ابن همه شلوغ کنن. این موضوع در ایجاد ارامش شما موثر هست و شما تحلیل های بهتری خواهید داشت.
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-14-2013, 06:41 PM

نظر

• قبلا هم گفته بودم به عنوان کسی که به نوعی از این کانالها استفاده می کنم و به همین خاطر هم این تاپیک رو از دو به عنوان یک خوانند دنبال می کنم ضمن تشکر از اقا مسلم به عنوان عمومی کردن و معرفی کردن این سیستم به دوستان برای بار سوم لازم دانستم که چند نکته را یاد اور شوم شاید به درد دوستان بخورد.

یک بار قبلا در پستی که داشتم نظرات خودم را در مورد شخص خانم انصاف بیان کردم که ایشان به نظر من اگر هم در بازار سود کرده یو یا ضرر کنند مشکل شخصی ایشان بوده و این موضوع ربطی به این استراتژی نداشته و در ان زمان گفتم که ان حساب در اخر منظر به کال شدن خواهد بود.

بعدها یک پست دیگر هم نوشتم که متاسفانه هر چه نگاه می کنم اثر از ان وجود ندارد و احتمالا در زمان ارسال مشکلی وجود داشته و لازم دونستم به عنوان کاربری که این تاپیک رو دنبال می کنم یک بار دیگر یک نکته اساسی رو خدمت دوستان عرض کنم

در ان پستی که فعلا وجود ندارد گفته بودم (زمان هایی بود که خود خانم انصاف می گفت که روند پوند به دلار نزولی هستش و مدام و مرتب با لات های بالا و بالاتر اقدام به گرفتن پوزیشن های سل میگرد.)
                و اما گفته بودم که مگر نه اینکه روند دوست ترید هستش و این چه کاری هستش که دوستان در یک روند نزولی قوی اقدام به گرفتن پوزیشن های معکوس داشته که خودشان را به درد سر بیندازند. خوب بهتر نیست که کمی صبر کنند و سیگنالهای بیسار عالی این سیستم را که در مسیر روند میباشد را شکار کنند که خیلی هم بهتر و بدون فشار های روحی میباشد.

و در اخر برای پیشنهاد های بای و خریدی که الان روی یورو به دلار وجود دارد به نظر من اگر کسی میخواهد از این سیستم استفاده کند بهترین پوزیشن ان هستش که کمی صبر کنید و در نقاط بالاتر بعد از یک اصلاح و ریتریس اقدام به گرفتن پوزیشن های سل و فروش داشته باشید برای رسیدن به نقاط پایین تر.

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
                  ماشا ا.. 274 صفحه تاپیک

اصلا این تاپیک هر کی رو وسوسه میکنه که بالاخره یه سرکی بکشه ببینه این Kheberti یا فکر کنم یه جا دیدم Khebrati چی هست
                  با این پست ها و تعریف و تمجید هایی که اینطرف اونطرف فروم دیدم بالاخره منم وسوسه شدم وگرنه من کانال و الگوی های هارمونیک و کلاسیک به همراه واگرایی رو با هیچ چیزی عوض نمی کنم

وقتی فهمیدم که این سیستم هم همون کانال ها رو اومده بررسی کرده بیشتر بهش علاقه مند شدم

ولی آخه کی میتونه 250 صفحه رو ورق بزنه
                  این فهرست هم که همش میپره صفحه 106-107
                  من موندم تا صفحه 100 چطوری پیش رفته

یه پیشنهاد دارم برا کسایی که دستشون به کار خیر میره و از این سیستم استفاده لازم رو بردن و به ریزه کاری هاش آشنا هستند

حالا که ظاهرا آموزش تموم شده چرا یکی نمیاد یه پی دی اف درست کنه از پست های مفید ه این تاپیک به همراه مثال ها و ترجمه اون
                  تا این آموزش رو موندگار کنه
                  و تمام اندیکاتور ها و .. که لازم هست رو هم بیاد یه فایل زیپ درست کنه بزاره صفحه اول

به جای اون جدول 10 در 10 که اول و آخرش معلوم نیست
                  که آدم مطمئن بشه با خوندن اون تمام نکات رو گرفته و چیزی از قلم نیفتاده

من همیشه کسی که اون پی دی اف واگرایی از مبحث واگرایی آقای نیما آزادی در سایت سرمایه رو جمع آوری کرد رو دعا میکنم به به نظر من اگه کسی این کار رو خوب و جامع انجام بده کار خیلی بزرگی کرده

ممنون

نظر

• http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0850630321.rar
                    با سلام :

بنده این اندیکاتورها را داشتم
                    برخی اوقات فکر میکنم که بازار فقط بر اساس همین کانالها حرکت میکند .اگر بتوان ارتباط حرکت قیمت را با این کانالها متوجه شد موضوع فارکس تا حدود زیادی حل میشود .
                    انهایی که از ابتدا بودند موهبتی برایشان بوده است .انهایی که بعدها میایند اگر همت کنند فقط مدت کوتاهی عقب هستند .
                    موفق باشید
                    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام خدمت جناب دادخواه عزیز به نظر من شما زودتر تاپیک باز کن و سیگنال ها یی که میگیری را برای عموم بزار تا استفاده کنن چون اینطور که میبینم هر روز سیگنال های عالی و پر سودی رو میزنید بنده به شخصه منتظر سیگنال های شما هستم با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط آماتور++ نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان عزیز
                        ماشا ا.. 274 صفحه تاپیک

اصلا این تاپیک هر کی رو وسوسه میکنه که بالاخره یه سرکی بکشه ببینه این Kheberti یا فکر کنم یه جا دیدم Khebrati چی هست
                        با این پست ها و تعریف و تمجید هایی که اینطرف اونطرف فروم دیدم بالاخره منم وسوسه شدم وگرنه من کانال و الگوی های هارمونیک و کلاسیک به همراه واگرایی رو با هیچ چیزی عوض نمی کنم

وقتی فهمیدم که این سیستم هم همون کانال ها رو اومده بررسی کرده بیشتر بهش علاقه مند شدم

ولی آخه کی میتونه 250 صفحه رو ورق بزنه
                        این فهرست هم که همش میپره صفحه 106-107
                        من موندم تا صفحه 100 چطوری پیش رفته

یه پیشنهاد دارم برا کسایی که دستشون به کار خیر میره و از این سیستم استفاده لازم رو بردن و به ریزه کاری هاش آشنا هستند

حالا که ظاهرا آموزش تموم شده چرا یکی نمیاد یه پی دی اف درست کنه از پست های مفید ه این تاپیک به همراه مثال ها و ترجمه اون
                        تا این آموزش رو موندگار کنه
                        و تمام اندیکاتور ها و .. که لازم هست رو هم بیاد یه فایل زیپ درست کنه بزاره صفحه اول

به جای اون جدول 10 در 10 که اول و آخرش معلوم نیست
                        که آدم مطمئن بشه با خوندن اون تمام نکات رو گرفته و چیزی از قلم نیفتاده

من همیشه کسی که اون پی دی اف واگرایی از مبحث واگرایی آقای نیما آزادی در سایت سرمایه رو جمع آوری کرد رو دعا میکنم به به نظر من اگه کسی این کار رو خوب و جامع انجام بده کار خیلی بزرگی کرده

ممنون

سلام دوست عزیز

پی دی اف رو اگه اشتباه نکنم آقا جواد زحمتش رو کشیدند و آقای دادخواه هم گذاشتند روی تاپیک همین چند صفحه قبل رو بگرد یه فایل 4 قسمتی است اون رو دانلود کن.

ارادتمند ----- امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام امیر جان یه دنیا ممنون بابت راهنماییت
                          آره پیدا کردم
                          یه پی دی اف 100 صفحه ای هست که به 4 فایل زیب تقسیم شده

پست 2704 از صفحه 271

ای کاش مدیران تاپیک این پست رو به صفحه اول منتقل کنند
                          موفق و پر سود باشی
                          ارادتمند مهرداد

نظر

• نوشته اصلی توسط آماتور++ نمایش پست ها
                            سلام امیر جان یه دنیا ممنون بابت راهنماییت
                            آره پیدا کردم
                            یه پی دی اف 100 صفحه ای هست که به 4 فایل زیب تقسیم شده

پست 2704 از صفحه 271

ای کاش مدیران تاپیک این پست رو به صفحه اول منتقل کنند
                            موفق و پر سود باشی
                            ارادتمند مهرداد
                            به یوزر pcm پیام خصوصی بزنید ، اینکار در کسری از ثانیه انجام خواهد شد !

موفق باشید
                            آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام

دوستان این پی دی افها رو هر کاری میکنم اکسترکت نمیشه . کسی کاملشون رو نداره ( بخش بخش نباشه) ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط kevin نمایش پست ها
                                سلام

دوستان این پی دی افها رو هر کاری میکنم اکسترکت نمیشه . کسی کاملشون رو نداره ( بخش بخش نباشه) ؟

ممنون

سلام

دوست عزیز چندبار توی تاپیک توضیح داده شده

فایلها به دلیل اسمشونه که اکسترکت نمیشن. اسمهاشون رو به ترتیب از اولی بذار 1، دومی 2 تا 4

چون وقتی اولی رو اکسترکت می کنه خود به خود میره سراغ عدد بعدی ولی چون اعداد پشت سر هم نیستند نرم افزار قادر به اکسترکت نیست.

ارادتمند ---------- امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

پردازش ...
                                X