اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ببخشید با سیستم آشنا نیستم ولی خانم انصاف چرا یهو پوزیشن 1.8 لاتی گرفتند؟

نظر

• آحتمالا حساب کرده با پر شدن گپ، مجموع معاملات رو در سود ببنده.

نظر

• با سلام
        اين خانم انصاف چقدر بد عمل كرده ميگذارد بازار يك مقاومت را خوب امتحان كند و بعد از ان وارد پوز ميشود به عكس زير توجه كنيد
        http://

در اين عكس خانم انصاف بايد در اولين برخورد به فيبو 161 زرد رنگ وارد ميشد و با سود حسابش را مي بست ولي اونقدر صبر كرد تا بازار بعد از چند دفعه برخورد و اوج گرفتن در نقطه 161 وارد شد كه بازار ريخت
        شواهد نشان ميدهد كه در برخورد اول بازار به مقاومت هاي 4 ساعته به بعد اغلب تا 20 پيپ را جواب ميدهد حالا تا برسد به 161 روزانه كه ايتجا 60 پيپ در برخورد اول برگشت داده و هنر تريدر اين است كه در برخورد اول وارد شود
        ولي خانم انصاف خيلي بد سليقگي كرده و در بدترين شرايط با حجم بالا وارد شدند خوب بازار ريخت و الان در 127 اكستنشن بهترين زمان ورود است البته به خط رنج هم رسيده و فيبو قرمز و الگوي كندلي كه همه حكايت باي را دارد در حدود 25 پيپ تا ديواره كانال يك 4 ساعته شكسته شده يا همان پول بك
        كه از ان به بعد ادامه ريزش پس پوند اگر در 4 ساعته بيرون بسته شواد فردا هم ريزشي است
        دوستان به نظر من ما بياييم خودمان تحليل كنيم بهتر است از اينكه روي دست انصاف نگاه كنيم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• این تصویر مشابه همان قبلی است در جهت مخالف

بهترین کار پس از شکست صبر کردن تا روز بعد و ورود به بای با شکست دو کانال است.
          (3 دفعه این پست را نوشتم ارسال نشد کوتاهش کردم)
          با پوزش)
          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با سلام :

کانالهای متقاطع
            معمولا انتهای روند شکل میگیرند .بهترین پوزیشن شکست کانال ابی در جهت قرمز است .
            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• از فردا ميخوام بر اساس خبرتي و روشي كه همان خبرتي است ولي ديدگاه من نسبت به خبرتي است تريدم را اينجا بگدارم
              اين روش شامل ورود بر اساس مقاومتهاي قوي 4 ساعته و روزانه و حتي هفتگي است
              دوستان براي امتحان روي دو دوره هفتگي يك كانال بكشند متوجه ميشوند كه چرا پوند اين چند روز اين قدر خودش را زمين زد و اوج گرفت تا بتواند و چه مقاومتي را بشكند بله سنتر ابي هفتگي برخورد كرده به نظر من تمام اين مقاومتها قابل بهره برداري است يك شرط دارد و ان اين است زمانش دير نشود و سود بدهد
              و وقتي دير است كه مثلا مقاومت 4 ساعته يك بار لمس شده باشد و براي بار دوم ريسك بالايي دارد تا اينكه دوباره وارد بازار شويم
              پس شرط ورود برخورد اول بازار به كناره كانال 4 ساعته و روزانه و يا سنتر انها ميباشد البته اگر در يك ساعته هم هماهنگ باشد ديگر چه ميشود خوب ورود با دو تا پوز و با مديريت سرمايه مناسب ني پي 1 20 پيپ و تي پي دو هم
              هم وقتي كه شرايط بازار عوض شود و سيگنال مخالف بدهد
              حالا اگر بازار روند عكس پوزهاي 1 و 2 گرفت چه بكنيم يا اين است كه با پول بك خارج ميشيم و پوز مخالف ميزنيم و يا اينكه در صورت ريزش بدون پول بك در تعزيز در بهترين نقطه شركت ميكنيم اين روش در اين قسمت با امير اقا فرق دارد و بقيه ان با هم يكي است
              خوب به نظر من مديريت سرمايه بايد مناسب باشد چون تعزيز داريم نبايذ استاندارد باشد بلكه كمتر از ان باشد ولي چون تعداد تعزيز را كم ميكند ميتوان با اگاه بودن از روحيات خود يك كم بيشتر از خبرتي كار كرد
              پس در اين روش در مرحله اول اگر 20 پيپ سود كنيم و با توجه به انتقال استاپ به صفر ديگر در ضرر نميرويم و با حداقل سود 20 ويا حداكثر سود خارج ميشويم و يا اينكه برخلاف پوز برود باز هم اميد به خروج در پول بك داريم و اگر پول بك نزند كه خيلي كم و در مواقع خبر اتفاق مي افتد با تعزيز جمع ميكنيم
              ضرر در اين سيستم از روش استاپ كمتر است چون استاپ ندارد و و در صورت ساز مخالف زدن بازار با كمترين ضرر در پول بك خارج ميشيم و در صورت عدم پول بك با تعزيز
              يك مشكل سيستم بايد حد اقل يك ساعت يك بار پوزها را چك كرد و اگر مشكل اينترنت باشد و پيش بياد احتمال ضرر و از دست دادن موقعيت است براي اين كار به نظز من يك استاپ باز 60تا50پيپ تعيين و اعمال شود و اگر بازار در تعزيز نزديك استاپ رسيد استاپ را حذف و سل ليميت يا باي ليميت را در جاي مناسب بكاريم و اين استاپ براي مواقع اضطرراي است كه سيستم از كنترل ما خارج شود
              به نظرمن با مديريت سرمايه 100000 دلار 0.6 براي اين روش خوب است و در 20 پيپ اول 0.4 پوز را با سودش جمع كنيم و بقبه را براي مرحله 2 بگداريم
              از فردا عملي كار را شروع ميكنم و از دوستاني كه ميخواهند كار كنند تقاضا دارم فقط در دمو كار شود تا سيستم خوب جا بيافتد
              البته اين سيستم دقيقا همان خبرتي است و ميشه گفت مواردي است كه در خبرتي بيان شده ولي ما استفاده نمي كنيم و دوستان ميتوانند همان مديريت خيرتي را اعمال كنند ولي من يك كم مديريت راافزايش دادم تا نتيجه را بررسي كنم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• با سلام :
                این نمونه بنظرم جالب است .از انجائیکه شیب کانال قرمز زیاد است پوزیشن سل ریسک بالایی دارد .حتی شکست کانال ابی نیز نتیجه نداده است .

اینها فقط نمونه هایی از چگونگی قرارگیری کانالها نسبت به هم در h1 بود .مسلما در هر یک از اینها میتوان با شکست کانال قرمز وارد پوزیشن شد و سود نیز کسب کرد .هدف بیشتر داشتن دید بهتر و گرفتن پوزیشن های مطمئن تر است .
                ضمنا این موقعیتها برای کانال ابی و قرمز پهن کاملا متفاوت خواهد بود .همچنین با در اختیار داشتم کانالهای تایمهای بالاتر دیدگاه بسیار بهتری نیز خواهیم داشت
                متشکرم

نظر

• با سلام و تشكر از سيد مسلم عزيز كه خبرتي را معرفي كرد و به ما ياد داد
                  من يك شاگردي بيش نيستم كه به دوستان و استاد عزيز سيد مسلم درس پس ميدهم
                  موارد ذيل جمع بندي خبرتي است در نگرش من نسبت به خبرتي و اينكه چه كار كنيم كه اين سيستم قابل اعتماد تر شود البته در ابتدا از امير اقا كه بخشي از اين توضيحات مربوط به ديدگاه ايشان است نيز تشكر ميكنم
                  از فردا ميخوام بر اساس خبرتي و روشي كه همان خبرتي است ولي ديدگاه من نسبت به خبرتي است تريدم را اينجا بگذارم
                  اين روش شامل ورود بر اساس مقاومتهاي قوي 4 ساعته و روزانه و حتي هفتگي است
                  دوستان براي امتحان روي دو دوره هفتگي يك كانال بكشند متوجه ميشوند كه چرا پوند اين چند روز اين قدر خودش را زمين زد و اوج گرفت تا بتواند و چه مقاومتي را بشكند بله سنتر ابي هفتگي برخورد كرده به نظر من تمام اين مقاومتها قابل بهره برداري است يك شرط دارد و ان اين است زمانش دير نشود و سود بدهد
                  و وقتي دير است كه مثلا مقاومت 4 ساعته يك بار لمس شده باشد و براي بار دوم ريسك بالايي دارد تا اينكه دوباره وارد بازار شويم
                  پس شرط ورود برخورد اول بازار به كناره كانال 4 ساعته و روزانه و يا سنتر انها ميباشد البته اگر در يك ساعته هم هماهنگ باشد ديگر چه ميشود خوب ورود با دو تا پوز و با مديريت سرمايه مناسب ني پي 1 20 پيپ و تي پي دو هم
                  هم وقتي كه شرايط بازار عوض شود و سيگنال مخالف بدهد
                  حالا اگر بازار روند عكس پوزهاي 1 و 2 گرفت چه بكنيم يا اين است كه با پول بك خارج ميشيم و پوز مخالف ميزنيم و يا اينكه در صورت ريزش بدون پول بك در تعزيز در بهترين نقطه شركت ميكنيم اين روش در اين قسمت با امير اقا فرق دارد و بقيه ان با هم يكي است
                  خوب به نظر من مديريت سرمايه بايد مناسب باشد چون تعزيز داريم نبايذ استاندارد باشد بلكه كمتر از ان باشد ولي چون تعداد تعزيز را كم ميكند ميتوان با اگاه بودن از روحيات خود يك كم بيشتر از خبرتي كار كرد
                  پس در اين روش در مرحله اول اگر 20 پيپ سود كنيم و با توجه به انتقال استاپ به صفر ديگر در ضرر نميرويم و با حداقل سود 20 ويا حداكثر سود خارج ميشويم و يا اينكه برخلاف پوز برود باز هم اميد به خروج در پول بك داريم و اگر پول بك نزند كه خيلي كم و در مواقع خبر اتفاق مي افتد با تعزيز جمع ميكنيم
                  ضرر در اين سيستم از روش استاپ كمتر است چون استاپ ندارد و و در صورت ساز مخالف زدن بازار با كمترين ضرر در پول بك خارج ميشيم و در صورت عدم پول بك با تعزيز
                  يك مشكل سيستم بايد حد اقل يك ساعت يك بار پوزها را چك كرد و اگر مشكل اينترنت باشد و پيش بياد احتمال ضرر و از دست دادن موقعيت است براي اين كار به نظز من يك استاپ باز 60تا50پيپ تعيين و اعمال شود و اگر بازار در تعزيز نزديك استاپ رسيد استاپ را حذف و سل ليميت يا باي ليميت را در جاي مناسب بكاريم و اين استاپ براي مواقع اضطرراي است كه سيستم از كنترل ما خارج شود
                  به نظرمن با مديريت سرمايه 100000 دلار 0.6 براي اين روش خوب است و در 20 پيپ اول 0.4 پوز را با سودش جمع كنيم و بقبه را براي مرحله 2 بگداريم
                  از فردا عملي كار را شروع ميكنم و از دوستاني كه ميخواهند كار كنند تقاضا دارم فقط در دمو كار شود تا سيستم خوب جا بيافتد
                  البته اين سيستم دقيقا همان خبرتي است و ميشه گفت مواردي است كه در خبرتي بيان شده ولي ما استفاده نمي كنيم و دوستان ميتوانند همان مديريت خيرتي را اعمال كنند ولي من يك كم مديريت راافزايش دادم تا نتيجه را بررسي كنم

اين هم تصوير مقاومت هفتگي كه توضيحش را در بالا دادم

نظر

• آقا وحيد وقتي مارتينگل يا تعزيز تو كار باشه اينقدر مديريت سرمايه كم ميشه كه ديگه تريد به اون روش به صرفه نيست . 0.6 براي 100000 خيلي كمه و براي يك حساب واقعي بصرفه نيست كه بخاطرش اينقدر سرمايه بلوكه بشه ( بگذريم كه اين روزها اگر حساب باز كني و باش كارم نكني ارزشش بيشتر ميشه )
                    بنظرم همون كه در مورد 20 پيپ اول و بستن نصف پوزيشن ولي با وجود استاپ بهتر جواب بده . از استاپ نبايد ترسيد . اگر ما به سيستممون اعتقاد داريم يعني مطمئن هستيم كه در قيمت مناسبي وارد شديم پس اگر ساز مخالف زد يعني شرايط تغيير كرده و با ضرر كم ميايم بيرون.
                    البته من اينو با توجه به بجربه خودم گفتم .

در مورد تريد خانم انصاف اينجور كه از عكس مشخصه ايشون زياد طبق شعار خبرتي عمل نكردن و زود تعزيز كردن.
                    ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 01-29-2013, 11:56 AM

نظر

• از دوستانی که تجربه مارتینگل دارند تقاضا میکنم که یک تایپیک بهمین نام باز کنند و روش مارتینگل اموش بدهند ! چون بنده اطلاعی از این روش ندارم و نه باش کار کردم !

چون دوستان تعزیز با مارتینگل یکی گرفتند !
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                        آقا وحيد وقتي مارتينگل يا تعزيز تو كار باشه اينقدر مديريت سرمايه كم ميشه كه ديگه تريد به اون روش به صرفه نيست . 0.6 براي 100000 خيلي كمه و براي يك حساب واقعي بصرفه نيست كه بخاطرش اينقدر سرمايه بلوكه بشه ( بگذريم كه اين روزها اگر حساب باز كني و باش كارم نكني ارزشش بيشتر ميشه )
                        بنظرم همون كه در مورد 20 پيپ اول و بستن نصف پوزيشن ولي با وجود استاپ بهتر جواب بده . از استاپ نبايد ترسيد . اگر ما به سيستممون اعتقاد داريم يعني مطمئن هستيم كه در قيمت مناسبي وارد شديم پس اگر ساز مخالف زد يعني شرايط تغيير كرده و با ضرر كم ميايم بيرون.
                        البته من اينو با توجه به بجربه خودم گفتم .
                        يك پيشنهاد
                        شما با استاپ وارد شويد و لات استاندارد و من هم روش خودم بعد بياييم نتايجش را برسي كنيم بعد اشكالات هر دو ما در مياد و اشكالات را مرتفع ميكنيم يكي از مواردي كه بايد شما كار كنيد بهترين نقطه استاپ است تا تعداد استاپ هاي شما زياد نشود و ميتوانيد لات استاندارد را بگيريد بعد نتايج را با هم برسي ميكنيم از همين الان يك حساب دمو درست كنيد و شروع به كار كنيد با مسنجر با هم در تماس باشيم اگر هستيد يا علي

نظر

• پیشنهاد عالی هست ! هر کسی از دوستان نظری در مورد مدیریت سرمایه داشت بیان کند !
                          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            از دوستانی که تجربه مارتینگل دارند تقاضا میکنم که یک تایپیک بهمین نام باز کنند و روش مارتینگل اموش بدهند ! چون بنده اطلاعی از این روش ندارم و نه باش کار کردم !

چون دوستان تعزیز با مارتینگل یکی گرفتند !
                            سلام سيد عزيز
                            دوستان روش تعزيز را با مارتينگل فرق دارد و خبرتي با مديريت سرمايه و ورود در بهترين نقطه اين تفاوت را به وجود اوره است
                            البته من با مارتينگل هم قبلا كار كردم ولي مارتينگل انواع مختلفي داشت يك نفر را ميشناسم كه در مارتينگل حتي تا نصف حسابش در ضرر ميرفت ولي باز با سود خارج ميشد من با اون مخالفم

نظر

• من صحبتم اينه كه ما مثلا وقتي كانال شكست به پايين و منتطر پول بك نشستيم و انجام شد و قيمت شروع كردپايين اومدن و سل گرفتيم حالا اگر پوزيشن درسود رفت وبعد بالا آمد و از پيك پول بك بالاتر رفت چرا در پوزيشن بمانيم؟

پيشنهاد شما در مورد ادامه حساب با دو روش خوبه اما من حقيقتش روزي 9 ساعت سر كار هستم و صبح ها كمتر ميشه مثل ديروز وقت كنم به چارت نگاه كنم .5 بعداز ظهر به بعد آزادم. در ضمن من اومدم اينجا چيزي ياد بگيرم و همفكري كنم و روش خاصي ندارم فقط پيشنهاد دادم براي استاسپ هم يك قانون مشخصي باشه چون در سيستم بعد از سه تا تعزيز هيجي تعريف نشده مثل اينكه .

نظر

• چرا دوستان مارتينگل دقيقا همين تعزيز است . حالا هركسي فاصله ورود به مرحله بعدي و افزايش حجمش و مقدار لات شروعش فرق ميكنه.و اينكه تا كجا ادامه بده.

نظر

پردازش ...
                                X