اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یورو در h4 به سنتر قرمز رسیده و به بالا برگشته و یک داجی با سایه بلند زده . حالا درسته که در h1 زیر کانال آبی و قرمز هستیم اما اگر بخواهیم تایم بالا را درنظر بگیریم حالا این سیگنال یا آمادگی برای خرید بحساب نمیاد؟

نظر

• در مورد استاپ بنظرم اگر بازار نشانه تغییر روند بطور قوی نشان بده باید با کمترین استاپ حدود 30 یا حد اکثر 50 پیپ خارج بشیم اما اگر همچنان اعتقادبه پول بک هست تعزیز با حجم محتاطانه و استاپ را باتوجه به اینکه آخرین تعزیز را در قیمت دقیقی ( سطح فیبو یا مقاومت) قرار داده ایم استاپ بعد از چند پیپ + مثلا 10 درصد atr روزانه که تغییرات طبیعی جفت ارز است قرار بدیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط hosein mahjour نمایش پست ها
        یورو در h4 به سنتر قرمز رسیده و به بالا برگشته و یک داجی با سایه بلند زده . حالا درسته که در h1 زیر کانال آبی و قرمز هستیم اما اگر بخواهیم تایم بالا را درنظر بگیریم حالا این سیگنال یا آمادگی برای خرید بحساب نمیاد؟
        سلام
        تا خبر nfp روند بازار اصلاحي هست با توجه به مقاومت سالانه
        به نظر من كه روند يورو اشباع شده و ريزش خيلي قوي خواهيم داشت

نظر

• یک سوال
          ایا تعزیز پوز بای حتما باید بای باشد ؟. خانم انصاف نمیتوانست تعزیز را سل بگیرد تا از این پوزهای بای با سود خارج شود.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
            یک سوال
            ایا تعزیز پوز بای حتما باید بای باشد ؟. خانم انصاف نمیتوانست تعزیز را سل بگیرد تا از این پوزهای بای با سود خارج شود.ممنون
            مسلما نه خوب اگه می خواست سل بگیره که بای رو می بست البته یه روش هج به این صورت خبرتی داره که فقط آقا جواد بهش اشاره کردند.
            تعزیز یعنی تقسیم معامله به چند قسمت. شما می خواهید یک سل بگیرید با یک دهم می توانید یک یک صدم بگیرید و یک سه سدم و یک شش صدم. توجه داشته باشید مخصوصا زمانهایی که با حجم کامل وارد میشود توصیه ی اکید من این است که تعزیز نکنید.

من دارم می رم مسافرت اگه خدا قبول کنه. رسیدم بقیه ی نکات رو می گم چندتا نکته مهم مونده البته بعضی هاشون نیاز به مشورت داره بعد میگم

یا علی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• پوند کانال رو به سخره گرفته هی میشکونه دوباره میره توش :دی

آقا جواد من دارم میرم مسنجرم هم خرابه یه تحلیل بذار ببینم تحلیلامون یکیه؟؟؟ اس ال گذاشتم ولی می دونی که خبرتی پای چارت نباشی مثل اون روز من میشه
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                یک سوال
                بله امکان دارد ولی چون خیلی ها با انصاف معامله میکنند گفته که نمیتونم استفاده کنم چون برای دیگران سخت هست و ممکن دچار مشکل شوند ! برای همین همیشه از تعزیز استفاده میکند !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• واقعا پوند حال گیر شده ! دو هفته ما رو درگیر خودش کرده ! من خسته شدم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• بچه ها پوند 4س ؟

نظر

• با سلام :

بنظر بنده ما میتوانیم بر اساس نوع همپوشانی کانالها در h1 دسته بنده خوبی انجام دهیم و بر مبنای انها لبه معاملات را محاسبه کنیم .
                      مثلا این شکل :

نشان میدهد که شکست هر دو کانال حرکت خوبی در راه است و میتوان استاپ بلند تر و تیپی بیشتری گذاشت .
                      زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• این شکل

استاپ متفاوت میشود .
                        متشکرم
                        ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 01-28-2013, 07:01 PM
                        زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                          این شکل

استاپ متفاوت میشود .
                          متشکرم
                          من چون با گوشی کانکتم فکر کنم بد می بینم. کانال هاتو آپدیت نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری که من می بینم برای چند روز پیشه
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            بچه ها پوند 4س ؟
                            سلام سيد
                            پوند و يورو هرودو امروز به نظر من فقط و فقط در 4 ساعته كار ميكنه و به مقاومتهاي ان عكسالعمل نشان ميدهد مثلا پوند كه نتونسته ديواره كانال 1 و سنتر كانال 2 چهار ساعته را بشكنه و درگير است امروط هر كس تو چهار ساعته نوسان گرفته بود عالي بود
                            البته اشتباه من اين است كه با برخورد يورو به سنتر نصفش را نميبندم و نصف ديگر را صفر صفر بكنم الان حداقل 3 موقعيت براي سل و باي داشتم
                            به نظرمن تا اين مقاومت هاشكسته نشه سل خبري نيست حالا ما كه صبر ميكنيم و تا اخر شب و اگر نشد فردا فكر تعزيز هستم در مورد استاپ براي يورو 1.3512 شايد با چند پيپ بالا و پايين خوب باشد پوند هم زير كانال ابي 4 ساعته بهترين جا براي استاپ است البته خيلي استاپ بالا ميرود

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• سلام
                              شبتان بخیر
                              پوند شروع هفته را با گپ نزولی شروع کرده و هنوز این گپ پر نشده است و قیمت سعی در پر کردن آن خواهد داشت . در تایم یک ساعت کانال آبی شکسته شد و قیمت خودش را به تراز فیبوناچی رساند و با پایان سسشن لندن از شتاب مارکت کاسته شد و قیمت تا حدود زیادی رنج روزانه خودش را طی کرده است . در تایم 4 ساعت قیمت به سنتر کانال آبی و تراز فیبوناچی رسیده است و روند نزولی است . در تایم روزانه کندل نزولی شکل گرفته است . روند نزولی و قدرت فروشندگان همچنان بالاتر از خریداران است . پوزیشن بای در خلاف روند است و بایستی با حجم کم گرفته شود .
                              مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/wmeafibfbvh1mtsv3pt.jpg

نظر

• از هفته گذشته ملت درگیر این پوند هستند ! شکست 5750 صعود دشوار کرده ! ببینیم خانم انصاف چکار میکنه ! واقعا طاقت فرساست ! ولی امیدوارم !

نظر

پردازش ...
                                X