اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ما ماهی 20% گیر بیاریم کافیه ! حالا دوماهه داره بما میده ! همین برام کافیه ! البته شاید بعضی مواقع به 50% برسه ولی 2000% باور کردنش سخته !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلامبرای کهنه کارای این بازار که سالیانی درازی در این بازار هستند سود 2000درصد به یک رویای افسانه ای تبدیل شده فقط دوستان تازه وارد به این بازار اینجور رویاهای رو در سر دارند اگر ما بتونیم همون 10 درصد سود با این اوضاع گرونی دلار در کشور بگیرم باره خودمونو بستیم

نظر

• نوشته اصلی توسط loshabi نمایش پست ها
        سلامبرای کهنه کارای این بازار که سالیانی درازی در این بازار هستند سود 2000درصد به یک رویای افسانه ای تبدیل شده فقط دوستان تازه وارد به این بازار اینجور رویاهای رو در سر دارند اگر ما بتونیم همون 10 درصد سود با این اوضاع گرونی دلار در کشور بگیرم باره خودمونو بستیم
        اره باور کردنش سخته و قابل قبول نیست! باید انسان واقع بین باشه و تصور درستی از سوداوری در فارکس داشته باشد !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• دوستان کسانی که قدرت تحلیل و پویشن گیری بر مبنای خبرتی را دارند بمن اطلاع بدهند !

نظر

• پوند 4س و یک ساعته؟

نظر

• با سلام مسلم جان
              تایمh4بین لبه پایینی کانال ابی درگیر است
              تایمh1 بعد از برخورد خارج شدن ار کانال قرمز به سنتر کانال ابی خورد برگشت کرده قیمت.
              ویرایش توسط mohsn : https://www.traderha.com/member/4316-mohsn در ساعت 01-21-2013, 10:12 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                پوند 4س و یک ساعته؟
                یک ساعته شکست کانال یک دوره ای به سمت بالا و 4 ساعته روی مقاومت کناره ی هر دو کانال. فکر کنم برای بای محل خوبی باشه، فقط شکستش شکست خیلی ضعیفیه.
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  خانم انصاف :

اننى اتعصب الى وجهة نظرى
                  ولا اقبل التطوير واغلق الباب امام التطوير

فهذا ليس اسلوبى فمرحبا بكل تطوير فى سبيل العلم

ولكن

أود أن الفت نظر حضراتكم بإننا جميعاً نسعى الى تحصيل المال من مجال الفوركس

وأننا هنا جميعاً بهدف البحث عن طريقة مجدية نحصل من خلال استخدامها الربح الوفير من المال

وأننا لسنا فى معمل لنجرب كذا ثم كذ ثم كذا لماذا؟؟؟ لماذا؟؟ نضيع من وقتنا واموالنا بحثا عن اشياء لن تضرنا او تنفعنا ؟؟؟ وفى نفس الوقت الحل بأيدينا وتحت أقدامنا حقيقة امر غريب بالنسبة لى على الأقل !!!

مع التأكيد بأن هذا الحديث اوجهه الى نفسى قبل اى شخص آخر

انا انادى واشدد على احترامى للتخصص والتركيز فهو السبيل الوحيد للجودة والحرفية

انادى واشدد وخاصة على الجدد بالموضوع ان يتخلوا عن فكرهم السابق وان يدخلوا الى استخدام استراتيجية القنوات بفكر جديد والا يخلطوا الأوراق حتى لا يضيعوا ويقعوا فى المحظور ويتسبب لهم ذلك فى التشتت والضياع والمصير المحتوم الخسااااااارة

لذلك

ارى انه لا يجوز اضافة او ما تسمونه تطوير

التطوير يأتى الى شىء اثبتت التجربة انه بنيان ناقص او به عيوب ويحتاج الى ترميم وتعديل ولم نصل بعد الى الهدف المرجو منه

الاستراتيجية معروضة منذ حوالى ال 5 – 6 اشهر ولكنها مطبقة على الحسابات الفعلية لمدة 6 سنوات بنجاح ساحق وهى ليست للتجربة أو لإثبات نجاحها من عدمه

ونحن الى الآن لم نجد بها اية عيوب او نقصان

وذلك بالنسبة لى على الأقل وهذا الرأى ليس من فراغ بل من خلال تجارب 6 سنوات على حسابات حقيقية واستخدام طرق واستراتيجيات عديدة .

وإننى ارى اننى عندما احاول اضافة اشياء اخرى الى الاستراتيجية فهذا يعنى لى صعوبة استيعاب لخطوات الاستراتيجية بشكلها الحالى او انها فاشلة بالنسبة لى فقط وهذا دليل على عدم استخدامها بالشكل المطلوب والصحيح وليس عيب فى الاستراتيجية

وهذا لا يعنى عدم استخدامك لإضافات اخرى معها

ولكن كل ما نرجوه هو:

ان تكون هذه الاضافات لها خصوصية

فكلٍ فرد يحتفظ بها مع نفسه وهذا ليس حجراً على وجهة نظره

بل هو حماية للآخرين

حتى تتاح لهم فرصة الاتقان والوصول الى الجودة باستخدام القنوات وحتى لا نحرمهم من التمتع بثمارها من الارباح ثم يحق لهم اتخاذ القرار بانها قد اصبحت ملائمة لهم او يختاروا طرق اخرى تناسب شخصيتهم وظروفهم الخاصة.

لذلك

التخصص والتعمق اكثر واكثر بهدف الوصول الى الجودة العالية والاتقان افضل من اية اضافات وكثرة تشتت وضياع هنا وهناك
                  من در مورد نظر خودم متعصبم و به هیچ ارتقا ء و اضافه ای قبول نمیکنم و بابا هر گونه ارتقاء را میبندم !

ما باید بدانیم هدف مشترکمان کسب سود از این بازار است و ما اینجا بدنبال وسیله ای برای رسیدن به این هدف هستیم
                  ما در یک ازمایشگاه نیستم که هروز یک سیستم را تجربه کنیم ! برای چه وقت و سرمایه خود را هدر دهیم برای مسائلی که بدرد نمیخورد در حالی که راه حل در دست ماست ؟ این موردی خیلی عجیب هست ؟
                  من به همه میگویم که تخصص و تمرکز بر یک سیستم تنها راه موفقیت هست ! من بهمه و بخصوص تازه واردان میگویم که همه تفکرات خود در مورد فارکس را فراموش کرده و فقط بفکر بکاربردن سیستم کانال ها باشند تا در میان سیستمها و استراتژیها گم نشوند و در اخر سرمایه خود را از دست بدهند !
                  برای همین هر نوع اضافه یا ارتقاء سیستم را حرام میدانم ! ارتقا یا اصلاح در مورد سیستمی صدق میکند که در تجربه عیب یا نقصی داشته باشد و نتواند ما را بهدف خود یعنی سوداوری برساند !
                  این سیستم حوالی 6_5 ماه مطرح شده ولی قبل از ان 6 سال در حسابهای حقیقی بکار برده شده و نتایج خیره کننده ای داشته هست و الان در مقام تست و تجربه ان نیستیم ! و این مورد در مورد من صادق هست ا میان شش سال کار کردن و تست سیستمهای متعدد !
                  من وقتی دم از ارتقاء میزنم یعنی نمیتوانم با شکل کنونی سیستم کار کنم یا در ان شکست خورده ام در این مورد باید بدانید مشکل از سیستم نیست بلکه ا شماست که نمیتوانید از سیستم درست استفاده کنید ! و سیستم مشکلی ندارد !
                  و من انچیزی که ا شما میخواهم اینست که هر گونه ارتقا و اصلاح را برای شخص خود بزارید و انرا عمومی نکنید و این برای حمایت از دیگران هست تا بتوانند بصورت صحیح کانال ها را یاد بگیرندتا ا سوداوری ان محروم نشوند و در اخر اگر نتوانستند با ان کار کنند سیستم دیگری را برگزینند!
                  برای همین تخصص و تمرکزو تعمق بر همین روش همینطوری که هست بهتر از هروز اضافه کردن و ارتقاء و غیره هست !

نظر

• با سلام
                    يورو موقعيت خوبي ندارد و يك شكست مشكوك اتفاق افتاده از طرفي برخورد قيمت به فيبو نارنجي شكست را بيشتر مشكوك ميكند و ريسك باي بالايي دارد
                    پوند وضعيت بهتره برگشت كندل 4 ساعته به داخل كانال ابي و شكست در تايم 1 ساعته و فاصله دار بودن تا فيبو نارنجي موقعيت پوند را براي خريد بهتر كرده پس امروز به نظر من روي پوند كار شود بهتر است
                    باي در 1.5870 و تي پي اول با 30 پيپ روي فيبو نارنجي و تي پي دوم با صفر صفر كردن ريسك ازاد ميگذاريم
                    تعزيز يك چند پيپ بالاتر از فيبو سبز
                    تعزيز 2 چند پيپ بالاتر خط رنج هر دو تعزيز موقعيت خوبي از لحاط كانال ميباشد

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• سیگنال اصلی
                      پوند دلار

خرید

روزانه نزولی

4س از کناره پایین بازگشته !

یک ساعته از کانال خارج شده ! و نشکسته (شکست ضعیف)

پس با توجه به 4س

خرید با قسمتی از حجم و منتظر پول بک به کناره پایینی

خرید
                      5870تا5860

هدف 50 پیپ یا حد بالایی کانال یا فیبو38

تعزیز 5750 با یک الگوی قیمتی

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                      ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 01-21-2013, 11:47 AM

نظر

• بپیش بطرف 30% درصدسود! اخر ماه یک جشن عالی میگیریم ! جشن موفقیت و سوداوری

نظر

• چرا خانم انصاف تی پی را 6040 گذاشته اند؟
                          نه دو فیبو نارنجی را حساب کرد ه اند و نه خط رنج را و مستقیم فیبو سبز را به عنوان هدف حساب کرده اند.
                          ایا به دلیل 80% کانال ابی در 4 س است؟

نظر

• فکر کنم اشتباه کرده ازش سوال کردم ! منتظر جواب هستم !

نظر

• گروه دوستان خبرتی در اسکایب فعال شده میتوانید بما ملحق شوید !

نظر

• یک سوال
                                اگر بخواهیم روی یورو بای کنیم باید منتظر چه چیز باشیم .ایا با شکست فیبو نارنجی میتوان وارد شد.شکست کامل

نظر

پردازش ...
                                X