اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:14 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید

می بخشین سوالی از حضور دوستان داشتم اینکه در صورتی که مراحل تعزیز انجام شده باشد و قیمت ناگهان مثلا با چند تیک 100 پیپ و حتی بیشتر به سمت مخالف حرکت کند برنامه خروج به چه صورت هست ؟ ( اگر در جایی توضیح داده شده ممنون می شوم لینک انرا لطف بفرمایید )

با تشکر از شما
      ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 01-09-2013, 07:03 PM
      خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
        عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید

می بخشین سوالی از حضور دوستان داشتم اینکه در صورتی که مراحل تعزیز انجام شده باشد و قیمت ناگهان مثلا با چند تیک 100 پیپ و حتی بیشتر به سمت مخالف حرکت کند برنامه خروج به چه صورت هست ؟ ( اگر در جایی توضیح داده شده ممنون می شوم لینک انرا لطف بفرمایید )

با تشکر از شما
        تا حالا بیشترین پرش قیمت در حدود 250 پیپ بود کلا کم از تعزیز سوم استفاده میشود ! امروز قیمت به یک پی پی هدف رسید و برگشت حالا منتظر خانم انصاف هستیم ببینیم چکار میکنه !

البته الان بچه ها اینجا خوب دارند کار میکنند شاید در اینده نزدیک نیازی به خانم انصاف نداشته باشیم ! ایشان هم ادعای ندارند و به کسانی که فروش زدند افرین و تبریک میگویند !

ولی در کل پشت تعزیز سوم استاب گذاشته میشود !

یعنی در 10000 دلار

پوزیشن اول0.4 ضرر 150 پیپ

تعزیز دوم08 میزان ضرر 75 پیپ
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• باسلام
          امروز قدرت تعزيز را خدمت دوستان ارائه ميكنم
          من ديروز يك باي در يوروگرفتم بعد يك اشتباه كردم و توسط اين اشتباه كه در تعزيز اول داشتم با 25 پيپ بالاتر از تعزيز اول وارد شدم و همش اين تريد تو ضرر بود بگذريم كار به تعزيز دوم رسيد و بلاخره با تعزيز 2 در نقطه صفر صفر خارج شدم
          البته اگر اشتباه نمي كردم با سود خارج ميشدم البته مجموع با 19 دلار سود از ديروزتا حالا خارج شدم
          از فردا اشتباهات خودم را در تاپيك ميگذارم تا براي خود درس عبرت شود
          استيتمنت يك روزه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm1357751927421.rar

استيتمنت كلي
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7751927442.rar

ممنون سيد مسلم
          ممنون خبرتي
          ميريم استراحت تجربه خوبي بود

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• متاسفانه خانم انصاف بعلت بارندگی و قطع برق نه برق داشتند و نه اینترنت ایشان گفتند با توجه به کندل برگشتی باید در 6070 خارج میشدند ! وضعیت مصر بدتر از ایران هست !

دوستان دقت کنند ما در خبرتی چیز ثابتی نداریم این یک سیستم معاملات روزانه هست که پوزیشنهای خودتان را مراقبت کنید !

دوستانی که براساس حساب خانم انصاف روی حساب حقیقی دارند پوزیشن میگیرند نهایت دقت را بکنند چون یا خانم انصاف ممکن است نباشد یا من پس به مهارتهای خود تکیه کنند !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• اوضاع پیچیده شده من تازه سیگنال ها را گرفتم

فرصت تعزیز سوم از 6000 بدست امده و گفتند همه پوزیشنها در 6030 بسته شوند ! کسانی که تعزیز نکردند پوزیشن دومم خود را بر نقطه 6045 ببندند نقطه ورود ! و منتظر فرصت بهتری برای تعزیز باشند !

نظر

• من واقعا نمیدونم چطور مشکل نبود خانم انصاف یا خودم حل کنیم ! دوستان چه نظری دارند ! من میدونم بعضی دارند روی حساب حقیقی کار میکنند و این مورد حسابشونو میریزه بهم !

نظر

• اگر میخواستیم در نقطه 6000 تعزیز سوم کنیم با چه حجمی باید وارد میشدیم. حجم اول 1 و حجم دوم 2 و حجم سوم چند باید میشد؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                    اگر میخواستیم در نقطه 6000 تعزیز سوم کنیم با چه حجمی باید وارد میشدیم. حجم اول 1 و حجم دوم 2 و حجم سوم چند باید میشد؟ ممنون
                    راستش بخوای باید در 6070 از پوزیشن ها خارج میشدید ! الان کسانی که پوزیشنن دارند روی نقطه ورود خارج شوند و کسانی که تعزیز نکردند منتظر فرصت مناسب باشند ! در مورد حجم باید ببینم خانم انصاف چکار میکنند !

نظر

• با سلام :

چناب مسلم اگر بنده اشتباه میکنم شما تصحیح بفرمائید .
                      بر اساس الگوی شماره 3 کانالها که حرکت امروز پوند بسیار شبیه ان است پس از شکست کانال ابی در جهت روند و پس از پول بک وارد پوزیشن سل شویم .در واقع رسیدن قیمت به 6030 پول بک برای پوزیشن سل است .

متشکرم
                      زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• ببین دوک عزیز کاملا مشخص بود قیمت هدفش حد پایینی کانال ابی در 4ساعته هست و قیمت به کنارهای کانال قرمز میزد و پایین میکشید! الان در روزانه قیمت پایین کانال ببنده تا کناره پایینی کانال ابی خواهد رسید !

نظر

• با سلام :

با شکست کانال 1 h1 بنده وارد پوزیشن بای نشدم ( بر اساس انچه در پست قبل عرض کردم ) منتظر شدم تا نقطه مناسب برای سل پیدا کنم .پس از انکه قیمت خط 38.2 را نتوانست بشکند .یک سل گرفتم با تی پی انتهای کانال ابی h1 .( نمیدانم اصلا بر اساس سیستم است یا خیر).

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7760857391.jpg
                          متشکرم
                          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
                            با سلام :

با شکست کانال 1 h1 بنده وارد پوزیشن بای نشدم ( بر اساس انچه در پست قبل عرض کردم ) منتظر شدم تا نقطه مناسب برای سل پیدا کنم .پس از انکه قیمت خط 38.2 را نتوانست بشکند .یک سل گرفتم با تی پی انتهای کانال ابی h1 .( نمیدانم اصلا بر اساس سیستم است یا خیر).

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7760857391.jpg
                            متشکرم
                            کندل برگشتی که کنار فیبو شکل گرفت میبینی اینجا ملت باید از خرید خارج میشدند و فروش میکردند !

نظر

• امروز برای من خطوط فیبو و رنج رسم نشده است.برای شما هم همینطور است.ممنون

نظر

• وضعيت پوند امروز
                                امروز موقعيت خاصي است
                                روزانه: باز شدن كندل در سمت ديگركانال ابي نشانه سل
                                4 ساعته : ادامه مسير قيمت در لبه بالايي كانال قرمز به سمت پايين نشانه سل ولي نزديكي بازار به پايين كانال ابي احتمال نزديك شدن به باي را تاييد ميكند
                                يك ساعته:تشكيل دو كانال تو در تو ابي و قرمز است كه اگر در جهت خلاف روند كانال يعني به سمت بالا شكسته شود باي قوي را نشان ميدهد
                                خوب چي شد از اين همه تناقض در رفتار به نظر شما چه ميشود نظر من اين است:
                                احتمالا بازار به سمت پايين حركت 30 تا 40 را دارد و وقتي به پايين كانال ابي 4 ساعته خورد احتمالا انجا بايد با توجه به تشكيل الگوي كندلي و وجود خط سبز فيبو در يك ساعته و نزديكي به پايين كانال يك ساعته بازار آماده تيك آف گردد و يا اگر كانال ابي و قرمز يك ساعته را به سمت بالا شكست در پول بك آماده باي بشيم البته بايد مواظب بود چون در روزانه سل را تاييد ميكند پس باي را با مراقبت بگيريم ببينيد شايد كندل روزانه بخواد زور بزند و دوباره خودش را وارد كانال ابي كند كه ما در اين دعواي بين گاوها و خرسها فقط نوسان ميگيريم پس به نظر من در صورت تصديق شرايط بالا باي ميزنم و هر كس دل شير دارد ميتواند بالات پايين به مقدار 20 پيپ سل داشته باشد وگرنه از خيرش بگذرد(تا لبه پاييني كانال ابي)در صورت اشتباه راهنمايي بفرماييد.
                                روزانه
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3577983671.gif
                                4 ساعته پوند
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7798367082.gif
                                يك ساعته
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7798367183.gif
                                ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-10-2013, 10:46 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

پردازش ...
                                X