اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
    یک سوال
    ایا در روش خبرتی الان میتوانیم روی یورو و پوند هر دو بای بزنیم.ایا این بای ها طبق اصول روش هست؟(جهت اموزش)مرسی از همگی
    اره صد درصد درسته بشرط اینکه پوزیشنی قبلا نگرفته باشی و یا پوزیشن قبلی با حجم کم با توجه به مدیریت سرمایه خبرتی گرفته باشی مثلا !

10000 دلار میتوانید 0.4 بر پوند معامله کنی

با توجه به شکست ضعیف و روند نزولی شما 0.1 گرفتی الان حدود 0.3 برای پوزیشن گیری داری میتوانی الان با 0.2 وارد یک پوزیشن بای بشوی ! و در صورت مخالفت منتظر تعزیز باشید !

در کل جواب سوال شما بستگی کامل به مدیریت سرمایه داره
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• یک سوال غیر مرتبط با موضوع

از دوستان کسی با سیستم حجمی یا(vsa) اشنایی داره یا اسمش شنیده اصلا ؟ اگر کسی اشنایی داره زیر پستم تشکر بزنه ! لطفا پست نزنید ! با تشکر

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
        سلام
        روزتان بخیر
        فروش پوند در 1.611134 به جهت تعزیز فروش قبلیم که در ضرر رفته است .
        مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/ssdd...1q5fkw5mck.jpg

سلام
        شبتان بخیر
        من پوزیشنهای پوندم را بستم .
        مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/i4qa45jvfnis0cbg0u3.jpg

نظر

• دوستان توجه کنند که خانم انصاف حجم های تعزیز در پوند را وارد کردند.برای پوز دیروز که روی پوند گرفته بودند.

نظر

• سیگنال اصلی دیروز

در صورتی که پوند داخل کانال ابی بست

با هدف تعزیز پوزیشن قبلی در

6035الی 6040 وارد شده

و هدف

6075
            6120
            6200

خواهد بود البته ما در 6075 خارج خواهیم شد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
              سیگنال اصلی دیروز

در صورتی که پوند داخل کانال ابی بست

با هدف تعزیز پوزیشن قبلی در

6035الی 6040 وارد شده

و هدف

6075
              6120
              6200

خواهد بود البته ما در 6075 خارج خواهیم شد !
              این سیگنال دیشب ساعت 9:19 دقیقه صادر شده بود که من ندیدم و تازه متوجه شدم

نظر

• کانالهای روی حساب خانم انصاف با بقیه بروکرها فرق میکند.ایا مال شما هم همینطور است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                  کانالهای روی حساب خانم انصاف با بقیه بروکرها فرق میکند.ایا مال شما هم همینطور است؟
                  خوب دوست عزیز طبیعیه که فرق کنه وقتی کانال را از 00:00 دیروز تا 00:00 امروز می کشه و ساعت بروکر خانم انصاف متفاوته معلومه کانال هاشون هم فرق میکنه ولی تحلیلشون رو از روی یک بروکر که ساعتش مثل الپاری است انجام می دهند یا خود الپاری این از سیگنال هاشون مشخصه
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلم دوستان
                    امروز نظر بنده بیشتر رو پوز بای میباشد.
                    دیلی برخود با کانال ابی = بای
                    1 ساعت نشان از این است که بازار رنج است ولی =بای
                    4 ساعت بدون روند ولی بسته شدن تو کانال ابی = بای / حدود قیمت 16077
                    حدف دیلی 16157
                    نظر بدین لطفا !

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:16 PM

بزرگان زاده نمی شوند !!! ساخته می شوند

نظر

• [QUOTE=alirelax;46706]سلم دوستان
                      امروز نظر بنده بیشتر رو پوز بای میباشد.
                      دیلی برخود با کانال ابی = بای
                      1 ساعت نشان از این است که بازار رنج است ولی =بای
                      4 ساعت بدون روند ولی بسته شدن تو کانال ابی = بای / حدود قیمت 16077
                      حدف دیلی 16157
                      نظر بدین لطفا !

نظر من هم همینه فقط منتظر شکست کانال 4 ساعته هستیم. راستی دوست عزیز تو 4 ساعته و دیلی فقط کانال بنداز و فیبو و رنج رو پاک کن.
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:19 PM
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• بچه ها تایپیک حجمی رو راه انداختم واقعا دیگه نباید کسی ضرر کنه بهترین و قویترین سیستمها دست شماست ! فقط مدیریت سرمایه رعایت کنید بازار دست شما خواهد بود !

موفق باشید

نظر

• اینم از قدرت تعزیز و خبرتی. البته من چون رو کامپیوترم حساب خانم انصاف باز نمیشه پزیشن هام فرق داره...

تعزیز رو من روی کناره ی کانال روزانه کردم فکر کنم قیمت کلا 10 پیپ هم از بای من پایین تر نرفت...

آقا مسلم خدا با جدت محشورت کنه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:12 PM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• مقاومت به این دقیقی و به این قدرت فقط از خبرتی بر میاد ...

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• تا یک پیپی تی پی رسید و برگشت ! شما هم مثل خانم انصاف ماندگار شدید؟ کسی پوزیشن باز در ضرر رفته داره؟

نظر

• من دارم ولی در دمو . تا ببینیم خبرتی چکارمیکند.دیروز و امروز برای اموزش خوب بود.مخصوصا مدیریت سرمایه و نترسیدن از رفتن پوز در ضرر.

نظر

پردازش ...
                                X