اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7293785411.gif
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7293785542.gif
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7293785643.gif
    با سلام
    پوند خريد

ببخشيد 10 بار سعي كردم تا تونستم تصاوير را بفرستم
    برخورد به كانال ابي روزانه+همر در 4 ساعته+همر در 1 ساعته و برخورد با سنتر لاين و نزديك شدن به رنج و برخورد با فيبو سبز

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      سلام بر villl عزیز شما خوب اون رو هم قرار بدهید رو تاپیک من گفتم الان تنها دستاویزمون سایت اصلی است من خودم عربی ام افتضاحه ولی دارم با چند نفر واسه ترجمه کامل سایت اصلی صحبت می کنم
      سلام امير عزيز
      ميشه ادرس اصلي تاپيك عربي را برام ايميل كنيد
      javad_kh599@yahoo.com
      ببينيد من وارد سايت عربيك تريدر ميشم ولي تاپيك خانم انصاف را پيدا نمي كنم

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• سلام

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        سلام بر villl عزیز شما خوب اون رو هم قرار بدهید رو تاپیک من گفتم الان تنها دستاویزمون سایت اصلی است من خودم عربی ام افتضاحه ولی دارم با چند نفر واسه ترجمه کامل سایت اصلی صحبت می کنم
        ترجمه حدود 700 صفحه که نزدیک به 500 صفحه آن قثط صرف مبرووک مبروووک گفتن شده کار ساده ای نیست!! :دی
        در کل فکر میکنم تمام موارد اصلی گفته شده. تنها احتیاج به تمرین و تجربه هست و میتوان از همین صفحات آخر با تاپیک اصلی همراه شد.

نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
        سلام امير عزيز
        ميشه ادرس اصلي تاپيك عربي را برام ايميل كنيد
        javad_kh599@yahoo.com
        ببينيد من وارد سايت عربيك تريدر ميشم ولي تاپيك خانم انصاف را پيدا نمي كنم
        احتیاجی به ایمیل نیست. تاپیک عمومی هست دوست عزیز.
        لینک صفحه اول تاپیک: (لیست فهرست موضوعت و اکانت نامبر و پسورد ورود به حساب خانم انصاف در امضا ایشان در همان صفحه اول هست) :

[url=http://forum.arabictrader.com/t140404.html]

موفق باشید.
        ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 01-04-2013, 03:50 PM

نظر

• ترجمه حدود 700 صفحه که نزدیک به 500 صفحه آن قثط صرف مبرووک مبروووک گفتن شده کار ساده ای نیست!! :دی

نظر

• نظر

• سلام مرسی از شما ولی بروکر من الپاری nz هست لطفا اگر امکان دوره انجام بدید. اینجا اینترنت 10سرعت کیلوبایته.اصلال نمیشه دانلود کرد. خدا خیرت بده با سپاس

نظر

• سلام مرسی از شما ولی بروکر من الپاری nz هست لطفا اگر امکان داره انجام بدید. اینجا اینترنت سرعت 10 کیلوبایته.اصلال نمیشه دانلود کرد. با سپاس

نظر

• دوستان امکانش هست سرور دمو بروکر خانم انصاف که روش ترید میکنه رو قرار بدید من نمیتونم
                  از فایلی که شده دانلود کنم
                  با سپاس

نظر

• fxsolusion

نظر

• http://files.metaquotes.net/fx.solut...nsuk4setup.exe

بیا دوست عزیز بزن رو همین دانلودش کن
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• لطفا دوستان پوزیشنهای اصلی خانم انصاف را اینجا قرار بدهند تا همگی رویش تحلیل کنیم.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                          لطفا دوستان پوزیشنهای اصلی خانم انصاف را اینجا قرار بدهند تا همگی رویش تحلیل کنیم.ممنون
                          سلام
                          دوست عزيز خانم انصاف در حوالي 1.6099 چند پوز كه مجموعش 0.5 است گرفته بازار بر خلاف جهت پيش بيني او رفته بعد از 50 پيپ دست به تعزيز زده يعني در حوالي قيمت 1.6050 در تعزيز با دو برابر لات وارد شده يعني 1 لات(البته مجموع معاملات دومش) و كل حجم 1.5 لات علت تعزيز هم برخورد قيمت به پايين كانال ابي روزانه كه خيلي قدرت مند است و علت معامله اول برخورد قيمت به سنتر مركزي 4 ساعته ابي در يك ساعته خودتان علت را پيدا كنيد
                          با توجه به الگوي همر روزانه صعود تاييد است و به همين علت در روز تعطيل پوز ها را باز گذاشته است

علت اينكه روي يورو ريسك نكرد اين بود كه وضعيت ديلي در روز جمعه مشخص نبود چون بازار كانال ابي را به پايين رد كرده بود و منتظر اين بود قيمت پاياني ان روز را ببيند قدرت تثبيت در زير كانل ابي دارد يا نه با توجه به بازار ديروز بازار قدرت شكستن باند پايين ابي روزانه را نداشته و به داخل كانال برگشت كه نتيجه يك همر زيباست كه نشانه روند صعودي در ابتداي بازار 2 شنبه دارد
                          موفق

نظر

• البته چون من بیدار بودم به دو دلیل فهمیدم که پزیشن اول خانم انصاف به دلیل رنج بوده که یک دلیل آن که خیلی مهمه این بود که اصلا صبر نکردند که کندل بسته شه ببینند کندل برگشتی است یا نه و همون موقع سریع وارد شدند و دلیل دیگه اینکه ما از تایم های بالا فقط روند رو پیدا می کنیم ولی ورود از یک ساعته است که هیچ گونه دلیلی برای ورود بر اساس کانال ها در اون زمان نبود.

البته دلایل دیگه هم بود مثلا اینکه صبر کردن بعد از اینکه قیمت چند بار واکنش به رنج روزانه نشان داد بعدا وارد شدند. نقطه ای که بای لیمیت کاشتند دقیقا روی رنج بود
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام
                              امروز با استاد عزيز آقا مسلم صحبت كردم فرمودند در نبود ايشان تاپيك را ادامه دهيم
                              دوستان لطفا از فردا تريدهاي خود را اينجا بگذاريم و در موردش توضيح بدهيم در ضمن اگر قبل از اينكه به تريد خانم انصاف نگاه كنند تحليل خود را انجام دهيم در پيدا كردن اشكالات خيلي به ما كمك ميشود.دوستاني كه جديد آمده اند حتما تحليلهاي خود را بگذارند .

نظر

• من که اینجا نباشم اقا وحید هست با ایشان صحبت کردم مدیریت تایپیک دست ایشان باشد ! شما بهیچ چیز نیاز ندارید ! نه بترجمه سایت و نه به تریدهای خانم انصاف !

شما قویترین سیستم تریدری در دست دارید که فقط بشما سود میدهد ! خودتان کار کنید ! تمرین کنید ! بنتیجه خواهید رسید !

کتابهای مارک داگلاس چند نفر خوندند ؟

اقا وحید ما سیستم ارائه کردیم شما ا این ببعد مطالب مربوط به کتابهای اقای داگلاس بصورت جملات مهم اینجا قرار بدهید !

خیلی اشتباه میکنند کسانی که فکر میکنند موفقیت در فارکس بدون تلاش و زحمت بدست می اید !

بخودتان اعتماد کنید !

تلاش کنید !

تمرین کنید !

موفق خواهید شد !
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X