اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    دوستان برگوار که پیگیر "خبرتی" هستید لطف کنید استنمتهای خودتون ارائه بدید تا در رابطه با سیگنال اصلی موردی را بشما عرض کنم و از خدمت شما خداحافظی کنم! من بعلت کمبود وقت نمیتونم ادامه بدم !

منتظر شما هستم !

کریسمسمون خراب شد

استاد من که اصلا استیتمنت ندارم هر دفعه خطوط رنج و فیبو این آخر سالی خراب میشد من یه بروکر عوض می کردم شاید درست شه بعدا فهمیدم ایراد از جای دیگست ولی همه معاملاتم رو تو تاپیک گذاشتم.

استاد سرعت این تاپیک چندین برابر تاپیک های دیگه بود حیفه که شما بری.......
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• خوب بچه ها خانم انصاف قبول کردند که پوزیشنهای که بر اساس خبرتی گرفته میشوند را روی حساب دمو اجرا کنند ! من توضیحاتی در مورد حساب خواهم داد و شما کاری که میکنید تطبیق حساب با کانال ها هست چون مشخص نیست این حساب تا چه مدتی باقی بماند ولی شما فقط یکماه به ان نیاز دارید و بعد از ان خودتان میتوانید ادامه دهید و نیازی بهیچکس نداشته باشید !

حساب 10000 دلاری

استاپ حقیقی وجود ندارد

استاپ نظری وجود دارد و بعد از بستن کندل یک ساعته بالا یا زیر استاب در جهت استاب با هدف 15 الی 20 پیپ وارد میشوید !

تعزیز با دو برابر حجم پوزیشن اول گرفته میشود !

هدف روزانه بین 40 تا 70 پیپ هست

بعد از حرکت 30 تا 35 پیپ استاب به نقطه ورود اورده میشود !

در صورتی که با حجم بالا وارد بشویم از استاب حقیقی استفاده میشود !

حساب در بروکری که حساب دمو انجام میشد هست !

مشخصات حساب

login = 518537

Passward = forex123
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام
        کجا آقا مسلم؟!!! این قرارمون نبود!

نظر

• حساب فوق یک حساب کاملا اموزشی هست و هیچ مسئولیتی نه من و خانم انصاف و فروم در قبال استفاده از ان در حساب حقیقی شما نداریم !

دوستان اگر در این مدت حرفی یا صحبتی کردم از من ناراحت شدید مرا ببخشید !

برای همه شما ارزوی موفقیت و زندگی با عزت و کرامت را دارم ! خدا حافظ
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• جناب مسلم عزیز بنده الان هنوز یه هفته هست فهمیدم چیزی به نام سیستم خبرتی وجود داره هنوز دارم یاد میگیرم اونوقت شما استیتمنت میخواین از من طفل معصوم
            حداقل بگین این یوزر پسوورد مال کدوم بروکر هست
            ویرایش توسط fx-22 : https://www.traderha.com/member/7125-fx-22 در ساعت 01-03-2013, 12:28 PM

نظر

دوستان برگوار که پیگیر "خبرتی" هستید لطف کنید استنمتهای خودتون ارائه بدید تا در رابطه با سیگنال اصلی موردی را بشما عرض کنم و از خدمت شما خداحافظی کنم! من بعلت کمبود وقت نمیتونم ادامه بدم !

منتظر شما هستم !
              سلام
              مشکلی پیش اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط fx-22 نمایش پست ها
                جناب مسلم عزیز بنده الان هنوز یه هفته هست فهمیدم چیزی به نام سیستم خبرتی وجود داره هنوز دارم یاد میگیرم اونوقت شما استیتمنت میخواین از من طفل معصوم
                حداقل بگین این یوزر پسوورد مال کدوم بروکر هست
                بروکر fx solution uk هست

نظر

حساب فوق یک حساب کاملا اموزشی هست و هیچ مسئولیتی نه من و خانم انصاف و فروم در قبال استفاده از ان در حساب حقیقی شما نداریم !

دوستان اگر در این مدت حرفی یا صحبتی کردم از من ناراحت شدید مرا ببخشید !

برای همه شما ارزوی موفقیت و زندگی با عزت و کرامت را دارم ! خدا حافظ

سلام
                  سيد بزرگوار
                  خيلي ناراحت شديم
                  من خودم سود كردن در فاركس را مديون شما هستم
                  با اينكه شايد جسارت باشد و شما وقت نداريد كه تاپيك را ادامه دهيد و لي باز هم درخواست ميكنم كه اين محفل دوستانه را ترك نكنيد
                  اگر تصميم به رفتن داريد من از طرف خودم براي شما آرزوي موفقيت ميكنم انشالله هر جا هستيد سالم و محفوظ باشيد و حساب ريل پر سود و پر سودتر داشته باشيد
                  يك دوره بسيار جالبي بود اين تاپيك در اين مدت كوتا و پربار به اندازه 4 سال تجربه من در فاركس به من اموزش داد و دست من را گرفت و از ضرر نجات داد
                  اين تاپيك روش معامله كردن را به من اموخت اين تاپيك روش مديريت سرمايه را به من اموخت خبرتي در سه چيز ميشود خلاصه كرد 1- پيدا كردن نقاط و مقاومتهاي بسيار مستحكم كه در هيچ سيستمي نمي شود پيدا كرد
                  2- مديريت سرمايه كه باعث كم شدن استرس ميشود و شايد بگويم مهمترين بخش خبرتي است چون استرس باعت ميشود تفكر از انسان گرفته و احساس جاي خودش را بگيرد 3- تعزيز كه خود باعث ميشود با اغوشي باز به استقبال ضرر برويم و از ضرر بر عليه خودش استفاده كنيم سودمان را افزايش دهيم
                  هر كدام از از اين سه لنگ بزند ديگر اسمش خبرتي نيست بلكه يك سيستم شخصي فرد حساب ميشود
                  با تمام اين تفاسير از شما خواهش ميكنم ما را فراموش نكنيد هر چند ما شما را فراموش نخواهيم كرد
                  دوستت داريد

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نمیدونم چی شد یه دفعه که آقا مسلم چنین تصمیمی گرفت
                    امیدوارم که برگرده. یعنی خواهش می کنم ازش. انشالله بر میگرده
                    بچه ها بیایید هر چی رو یاد گرفتیم فعلا بهش نشون بدیم
                    عکسها را بذارید. یکی از بچه ها که اینمدت بهتر کار کرده اول شروع کنه
                    بسم الله

نظر

• پوند در یکساعته با توجه به اینکه به کناره پایینی کانل آبی و سنتر لاین کانال قرمز رسده احتمال ریزش
                      یورو در دیلی به کناره پایین کانال قرمز و در چهار ساعته ... متاسفانه اینو نمیتونم تحلیل کنم

نظر

• بچه ها دیگه آقا مسلم نیستند که ایراد گیری کنند حتی کوچکترین ایرادها هم سعی کنیم خودمون گوشزد کنیم که خدایی نکرده تاپیک نخوابه. خدا کنه فقط استاد برگرده...

یورو به نظر من تو 4 س داره پول بک می زنه اگر برنگرده تو و اگه این رو پول بک در نظر بگیریم که با توجه به تعریف های اقا مسلم از پول بک احتمال زیاد پول بک باشه با یک ساعته هماهنگه چون اون هم بعد از شکستن دیواره کانال آبی پول بک نزده و الان دقیقا به دیواره برگشته. پس تحلیل من فروشه با توجه به 4 ساعته و یک ساعته اگه کسی هم می تونه دیلی رو تحلیل کنه یا ایرادی به کارم وارده حتما بگه
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• اینم گوشه ای از دقت کانال ها در امروز.

در مورد بای هم لازمه بگم اون رو طبق استراتژی خبرتی نگرفتم یعنی قبل از اینکه موقعیت پیش بیاد موقعیت رو پیش بینی کردم که می دونم اشتباست ولی چون حساب دمو بود یه چیزی رو حتما باید تست می کردم

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 01-03-2013, 01:24 PM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• تازه قرار بود از سال جدید حرقه ای دنبال کنیم

نظر

• دیدید یورو هم تو 1 ساعته هم تو 4 ساعته داره به سمت داخل می شکونه اگه کندل که تا یک ساعت دیگه بسته میشه همین جاها بسته شه معلوم میشه که حدسم اشتباه بوده و پول بک نبوده پس یک ساعت انتظار... دوستان حرفه ای و قدیمی ترم نظر بدهند. من که واقعا پشتم به آقا مسلم گرم بود. حالا که استاد نیست ولی هدفش که هست این تاپیک باید به اسم آقا مسلم عزیز بزرگترین تاپیک فارسی شه. حداقل به حرمت استاد که فقط پیشرفت مارو می خواستند بیاین تاپیک رو برسون به اونجایی که اون بزرگوار می خواست
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام
                                روزتان بخیر
                                فروش یورو در 1.31569 و به هدف 1.31061 .
                                الف - در تایم یک ساعت شکست پایین کانال دو - پول بک به آن - و ورود در جهت شکست .
                                ب - در تایم 4 ساعت شکست پایین کانال یک و دو - ورود در جهت شکست .
                                ج - در تایم روزانه تشکیل کندل نزولی .
                                مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/xvs1...h1ddqpgvvt.jpg
                                ویرایش توسط alozard : https://www.traderha.com/member/5296-alozard در ساعت 01-03-2013, 02:28 PM

نظر

پردازش ...
                                X