اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی محبت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
    هدف ها بر اساس فیبو 161و261و423.6 بود که به جز 161 که بدون پول بک زد بقیه رو با یه پول بک به فیبو بعدی رسیده
    سلام سناتور

منظور از هدف چی هست؟

ما فیبو معکوس کی بکار میبریم ؟ طبق استراتژی محبت ؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      سلام سناتور

منظور از هدف چی هست؟

ما فیبو معکوس کی بکار میبریم ؟ طبق استراتژی محبت ؟
      معاملات ما به دو قسمت هست یکی بر مبنای سیگنال وارد میشویم اگر بهدف رسید که مشکلی نیست ! اما اگر بهدف نرسید و در جهت مخالف حرکت کرد چکار کنیم ؟

اینجا از خطوط فیبو معکوس استفاده میشود ؟ دقت کنید ما در کناره ها یا همان حد بالا یا پایین وارد میشویم اگر قیمت مخالفت کرد جای نگرانی نیست یا پول بک میکند و خارج میشویم یا در یکی از سطوح فیبو معکوس وارد معامله میشویم !

اگر در 161 برگشت هدف ان 100 هست

اگر از 261 برگشت هدف 261

و اگر از 423 برگشت هدف 261 خواهد بود !
      " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• درسته سناتور !

البته در 161 و 261 باید نشان از برگشت باشد ! کندل برگشتی ! اما اگر برگشتی صورت گرفت در 423 نیازی به کندل و نشانه نیست !

موفق و موید باشید !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سنتر کانال بالایی و خط فواز !
          [IMG][/IMG]
          ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 12-11-2012, 08:09 PM

نظر

• یا حق
            شب دوستان خوش
            سید مسلم جان شما سیستم رو ادامه بده برای تازه کاری مثل من ادامه بده یه شنوده هم داشته باشی شما
            نیت خیرت رو انجام دادی
            این موقعیت رو ملاحضه بفرمایید.

سید جان نظرت چیه
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• عالی هست ! الان برو یک ساعته با فیبو معکوس و کانال نشون بده !

حمیدجان من وقت ندارم ! من از هفته بعد کارم با یک تیم حرفه ای ترید در سطح جهان عرب شروع میکنم و موفقیت انجا برام خیلی مهمه ! برای همین "خبرتی" زود شروع کردم! من فقط میتونم در یک تایپیک در خدمت دوستان باشم و بنظرم خبرتی برای دوستان راحتترهست و فرقی با اینجا نداره !

من الان از طریق مسنجر دارم با بچه ها کار میکنم و واقعا وقت ندارم !

من سعی میکنم خبرتی رو در خدمت دوستان باشم !

با تشکر از لطف شما ان شاء الله میام قم اونجا در خدمت شما خواهم بود

نظر

• دلار استرالی دلار 4 س

[IMG][/IMG]

نظر

• دلار استرالی روزانه !

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                    میدونم چیزی که بخوام بشما بگم عمرا باور نمیکنید !

استادی که این کانال ها رو بمن یاد داد میگه در کانادا این کانالهای که در کنار کانال اصلی رسم میشود به اضافه خطوط فواز و خطوط جادو به مبلغ 160 هزار دلار به یک شرکت مدیریت حساب فروخته !

حالا شما فکرش فکر بکنید اون شرکته چقدر از این سیستم سود کرده؟

من اینجا التماس میکنم بییاید یاد بگیرید ! همه فکر میکنند چون مفته ارزشی نداره ! برای خودم متاسفم ! همین موارد در دبی میخوام اموزش بدم ساعتی 1000 دلار گیر میارم بسادگی نوشتن این کلمات و شاید خیلی سادتر !

تمرین کنید ! تلاش کنید !
                    با عرض سلام خدمت مسلم عزیز

واقعیت اینه که در این بازاری که اکثریت ضرر می کنند، تنها عده بسیار اندکی هستند که تجربه سالها آموزش و تلاش سخت خودشان را بی شائبه در اختیار دیگر علاقمندان می گذارند، بدون نه تنها چشمداشتی بلکه به بهای صرف وقت بسیار و از دست دادن فرصت های پیشرفت شخصی و به جان خریدن کلی مسائل حاشیه ای.

ارزش این افراد بسیار بالاست و احترام و سپاسگزاری از آنان عملی است نیکو و واجب

یکی از این افراد خود شما هستی که مجموعه باارزشی از تجربیات و یافته های خود را به کاربران این فروم عرضه کرده ای و با کوه تجربه ای که داری میتوانی جزو بهترین راهنماهای من و امثال من باشی

خوشبختانه افراد دیگری نیز در همین فروم هستند که دقیقا همین سبک و سیاق را پیشه کرده اند و بدون ذکر نامشان از تمامی شان بایستی ممنون بود

دلیل آنچه که موجب ناخرسندی ات شده شاید این باشد که بسیاری از تریدرهای حرفه ای در این فروم بر روی استراتژی ها خود نسلط و مطمئن می باشند و دیگر تمایلی به آزمایش روشهای جدید تر را ندارند و یا فرصتی برای آن نیز برایشان وجود ندارد

ولی فکر کنم اگر بر آنها هم اثبات شود که روش تازه ای با درصد بالای سودآوری در بازار است ، بسویش کشیده خواهند شد.

در هر صورت با تشکر فراوان از زحماتت و تلاش خستگی ناپذیرت برای انتقال یافته ها و تجربیات با ارزشت

نظر

• سلام

nzd usd

با عبور از 161.8 درصد تا 261.8 درصد رشد کرد .

نظر

• اقای پیراسته من بنظرم بهتره کوچ کنیم به "خبرتی" باورکنید خبرتی مرجعی هست برای تمام سیستمها البته این در بین تریدرهای عرب دیدم که با داشتن هر سیستمی حواسشون به خبرتی هست !

کانالهای محبت سیستمی قوی هستند که نیا به تمرین فراوان دارند اما خبرتی رسم کانال ها بسیار ساده و خیلی دقیق هست ! من واقعا از همه عذر میخوام چون نمیتونم چند تایپیک اداره کنم !

من در تایپیک خبرتی منتظر شما هستم !

نظر

پردازش ...
                        X