اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Cinder نمایش پست ها
    در عکس اول موقعیت اول از چپ تریگر نداد و Fail شد درسته آقا عماد ؟؟؟
    کاملا درسته... قیمت روی سطح 78 درصد که انتظار سیگنال داشتیم با حرکت شارپ اصلا سیگنال نداد و سقف رو تست کرد.
    ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 07-03-2013, 01:55 PM

نظر

• آخرین نکته:

نکته ای که پوزیشن گرفتن بر اساس این روش رو سودده تر و توی حاشیه امنیت بالای می بره استفاده از 2 حد سود برای تریگرهاست. اولین حد سود رو باید نسبت 23.6 درصد آخرین حرکت تایم بالا در نظر گرفت که در اکثر اوقات قیمت به اون می رسه. بعد از رسیدن به این مقدار می توان قیمتی از پوزیشن رو نقد کرد و با قسمت دیگر به صورت ریسک فری از اهداف بالا بهره برد. خودم به شخصه این طور عمل میکنم و بعد از بستن نیمی از پوزیشن برای قسمت دوم از پروجکشن 100 الگوی ab=cd استفاده می کنم.

امیدوارم این نوع دید به روش زیگ زاگ در کنار روش قدرتمند اصلی بتونه برای شما مفید باشه. باز هم با مثال های بیشتر می تونیم اگر نکته ای از قلم افتاده باشه رو یاد آوری کنیم.

باز هم تشکر می کنم از استاد عزیز جنای آقای یزدی
      ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 07-03-2013, 02:17 PM

نظر

• سلام و درود

با تشکر از جناب عماد به خاطر به اشتراک قرار دادن تجربیاتشون که برای بنده بسیار مفید و آموزنده بود و امیدوارم که همواره در تمام عرصه ها بخصوص فارکس هر روز نسبت به دیروز موفق تر باشند .
        یکی از دلایلی که اکثر تریدرها را به ورطه زیان میکشاند و دائم زیان پشت زیان میدهند مرتب شیفت کردن از یک سبک به سبک دیگر است . به محض اینکه یک و یا دو پوزیشن در یک سبکی با استاپ مواجه میشه از تمام تجربیات صرفه نظر کرده و به سراغ سبک دیگری میروند . ارائه سبک ها و روش ها صرفا" به این جهت است که هر کسی بستگی به نوع نگرش خود سبک و سیوه را شخصی سازی نموده تا با روحیات خودش سازگار شود آن زمان است که میتوان از یک سبک و شیوه بهره لازم را برد . سعی کنید در این بازار همیشه تحلیلی دو سویه داشته باشید محدوده ای را برای خود غیر مجاز قرار دهید در هر قسمت از چارت تصمیم به ورود نگیرید . به سبکی که انتخاب میکنید اعتقاد داشته باشید و به آن اعتماد کنید تا آنهم به شما وفادار بماند . استفاده از سبک ها و شیوه ها را برای خود بلند مدت ببینید نه لحظه ای و کوتاه مدت . امیدوارم که هر روز شاهد پیشرفت و بازدهی مثبت تمام دوستان در فروم باشیم .

موفق و پیروز باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام و درود

اینم موقعیت طلا برای دوستان زیگ زاگی : در تایم دیلی انتظار برای زیگ صعودی . در تایم چهارساعته انتظار برای اشباع زیگ . و در تایم یک ساعته منتظر زیگ صعودی سوم
          تارگت اولیه را میتوان تا 1350 در نظر داشت

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• یک مثال دیگه البته هنوز برای پوزیشن گیری خوبه ولی سود اولیه رو داد. صرفا برای نحوه تحلیل بر اساس پیوتهای تایم های مختلف و انتخاب بهینه ترین تنظیمات MACD .
            به شکست پیوتهای تایم 4 ساعته نگاه کنید روند نزولی است. حالا در تایم دیلی آرایش قوی از واگرایی مخفی منفی داریم. سطح 78 درصد عکسالعمای عالی نشانه داده. تایم های پایین تر را برای تریگر چک کنید تا بهتر ببینید. الگوی گارتلی تشکیل شده است. هدف پروجکشن 100 بازوی xa از الگوی گارتلی

احتمال موفقیت الگو با توجه به کرب تایم هفتگی بسیار بالاست.
            ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 07-03-2013, 03:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              سلام و درود

ممنون از امیر خان و تشکر از آقا عماد همانطور که امیر خان اعلام داشتند پتانسیل های برگشت وجود دارد اما تغییر روند را هم نباید دور از ذهن داشت تصویر زیر سیگنال تایم 1 دقیقه را با 12 پیپ استاپ نشون میده با رعایت مدیریت سرمایه و تریل کردن میتوان از پوزیشن خرید بهره برد .

سلام و درود

اینم نتیجه پوزیشنی که امیر خان معرفی نمودند تا اینجا 40 پیپ با تشکر

نظر

• لطفا یکی اقایی کنه فایل اموزشی این بازی رو از همه صفحات جمع کنه بگذاره صفحه اول

چند سوال هم دارم این روش بیشتر در چه تایم فرومی سیگنالهای درستی می ده
                چند درصد سیگنالهاش درسته ؟ و در چه ارزهایی بهتره استفاده بشه چون من نگاه کردم در بعضی از ارزها زیاد این الگو ارزش نداره

نظر

• سلام و درود

نوشته اصلی توسط zoomer20 نمایش پست ها
                  لطفا یکی اقایی کنه فایل اموزشی این بازی رو از همه صفحات جمع کنه بگذاره صفحه اول
                  جناب زومر عزیز منظورتون از بازی را متوجه نشدم اینجا فروم گیم نیست که بازی داشته باشیم که برای بازی شما به صفحه اول برده بشه

چند سوال هم دارم این روش بیشتر در چه تایم فرومی سیگنالهای درستی می ده
                  اگر در مورد روش زیگ زاگ سوال میکنید میتوانید به پستهای آموزشی یا پی دی اف آموزشی مراجعه نمایید متوجه میشوید که روشی است که برای تمام تایم فریم ها قابل استفاده است

چند درصد سیگنالهاش درسته ؟ و در چه ارزهایی بهتره استفاده بشه چون من نگاه کردم در بعضی از ارزها زیاد این الگو ارزش نداره
                  فکر میکنم از تمام جفت ارزها به اندازه کافی نمونه های لایو وجود داشته باشه برای ارزیابی که میتوانید مشاهده نمایید منظورتون از الگو را هم متوجه نشدم که پاسخ بدم .
                  موفق باشید

نظر

• GBPUSD
                    در ادامه تحلیل قبل
                    http://forum.broker-fa.com/f60/%D8%A...html#post75046

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                      سلام و درود

موفق باشید
                      متاسفم در جای دیگه پست می زدم که اشتباه تایپی شد

نظر

• NZDUSD
                        الگوی کرب روزانه

نظر

• USDCHF

تغییر روند در روزانه

واگرایی CCI

انتظار ریزش تا هدف اولیه که با رنگ سبز مشخص شده است. سپس کف روزانه در صورت شرایط مناسب تحلیلی روش زیگ زاگ

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 07-05-2013, 02:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط emadshahin نمایش پست ها
                            مثالی درباره تفاوت اندیکاتورهای macd , rsi و cci رو در شکل زیر قرار دادم. واگرایی منفی در کادرهای آبی سمت راست توسط اندیکاتورهای rsi و cci نشان داده شده است ولی macd در این تایم فریم چیزی را نشان نمیدهد.
                            همچنین اندیکاتورهای cci و rsi واگرایی مخفی منفی را نشان می دهند که باز هم در این تایم فریم macd چنین موردی را تایید نمی کند.

سلام عماد جان
                            خواستم تشکر کنم(چون دکمه تشکر من دیسیبل شده فقط میپسندم کار میکنه) از همه زحمات شما.و یک سوال داشتم چرا به نظرت توی مکدی واگرایی دیده نمیشه؟ ممنون
                            ویرایش توسط afshin1763 : https://www.traderha.com/member/8016-afshin1763 در ساعت 07-05-2013, 01:46 PM

نظر

• سلام ببخشید این پست رو اینجا زدم. دکمه های تشکر همه به هم ریخته الان مثلا برای من زد. من تا دیروز فکر میکردم که مشکل از دستگاه منه ولی بعد اینکه حاجی خارجی و این دوست عزیزمون آقا افشین فرمودند که مشکل دارند حتما موضوعی است. خواهشا مدیریت سایت یه پیگیری بفرمایند یا حداقل هر پستی که زده میشه پیش فرض تشکر من رو زیرش قرار بدهند چون اکثر پست ها رو میخونم.

ممنون

ارادتمند----------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                                سلام ببخشید این پست رو اینجا زدم. دکمه های تشکر همه به هم ریخته الان مثلا برای من زد. من تا دیروز فکر میکردم که مشکل از دستگاه منه ولی بعد اینکه حاجی خارجی و این دوست عزیزمون آقا افشین فرمودند که مشکل دارند حتما موضوعی است. خواهشا مدیریت سایت یه پیگیری بفرمایند یا حداقل هر پستی که زده میشه پیش فرض تشکر من رو زیرش قرار بدهند چون اکثر پست ها رو میخونم.

ممنون

ارادتمند----------امیر
                                امیر جان من الان سوویچ کردم به فایر فاکس ظاهرا کار میکنه

نظر

پردازش ...
                                X