اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
    درود آقای عماد شاهین
    برای رسم کانال زیگ از اندی استفاده میکنید یا دستی ؟
    اگر امکانش هست اندیش را آپ کنید
    ممنون
    خدمت شما
    جناب یزدی این اندیکاتور رو قرار داده بودند
    http://forum.broker-fa.com/f60/%D8%A...html#post51554

نظر

• نوشته اصلی توسط emadshahin نمایش پست ها
      chfjpy
      آماده برای سیگنال فروش
      نتیجه:
      +70
      با استاپ 18 پیپ

نظر

این روش تریگر گیری و تحلیل بر اساس زیگ زاگ واقعا محشره.... تشکر از جناب یزدی عزیز
        وقتی با آموزه های قیمتی و زمانی نیمای عزیز هم تلفیق بشه و یه کم چاشنی تراکم های پیوتی cpipo هم بهش اضافه کنیم دیگه واقعا معجزه می کنه دوستان....

این استیتمنت رو قرار می دم واسه اثبات این حرفها ... 3 هفته پیش توی یه مسابقه شرکت کردم و خدا رو شکر جزو 3 نفر اول هستم ....
        به عنوان عضوی از این فروم و جامعه فارکس کارها فقط خواستم با این پست با همه وجود تشکر ویژه از اساتید "نیما آ ز ا د ی" و "یزدی" و "پیام" عزیز داشته باشم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1200192161.zip
        سلام

آقا عماد بالاخره از من تو مسابقه(یوزر:alinik) جلو زدید!

ایشالله من و شما یکی از 3 رتبه اول را به دست بیاوریم!(;

نظر

• نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
          سلام

آقا عماد بالاخره از من تو مسابقه(یوزر:alinik) جلو زدید!

ایشالله من و شما یکی از 3 رتبه اول را به دست بیاوریم!(;

سلام چه خوب که ainik شمایی!!!!! آقا خیلی خوشحال شدم که اینجا دیدمت..... فکر می کردم تا الات که اجنبی هست این user!!!!!

نظر

• سلام آقا عماد(شاهین)
            خوبیه زیگ زاگ به اینه که قابل شناسایی هست
            نطرتون چیه روش رو اکسپرت کنیم؟
            به نظرتون چند درصد کار چشمی هست؟
            ویرایش توسط shad0wless : https://www.traderha.com/member/2888-shad0wless در ساعت 06-20-2013, 01:04 AM
            : My Real Accounts

نظر

• نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
              سلام آقا عماد(شاهین)
              خوبیه زیگ زاگ به اینه که قابل شناسایی هست
              نطرتون چیه روش رو اکسپرت کنیم؟
              به نظرتون چند درصد کار چشمی هست؟
              روی اکسپرت نظری ندارم ولی فکر میکنم چشمی و حسی باشه یعنی باید جدای نرخ خاصی که قیمت به اون می رسه یه سری دلیل باشه که شما رو قانع کنه. من توضیحاتی رو راجع به روش زیگ زاگ و ابزاری که باهاش تلفیق کردم رو قرار میدم باقیه اون با شما.

نظر

• روی اکسپرت نظری ندارم ولی فکر میکنم چشمی و حسی باشه یعنی باید جدای نرخ خاصی که قیمت به اون می رسه یه سری دلیل باشه که شما رو قانع کنه. من توضیحاتی رو راجع به روش زیگ زاگ و ابزاری که باهاش تلفیق کردم رو قرار میدم باقیه اون با شما.
                در خدمتیم.
                فکرهایی هم میشه واسه اون دلایل کرد
                : My Real Accounts

نظر

• نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                  در خدمتیم.
                  فکرهایی هم میشه واسه اون دلایل کرد
                  سلام و درود

ضمن تشکر از جناب عماد و همینطور جناب shad0wless به جهت پیگیری در خصوص زیگ زاگ . کماکان منتظر ارائه تجربیات و نظرات جناب عماد هستیم و پس از ارائه مطالب چنانچه دوست عزیز shad0wless وقت و توانایی به اکسپرت در آوردن زیگ زاگ را داشته باشند میتوانیم با کمک و هم فکری و تجربیات خود بستر آماده سازی اکسپرت را فراهم نماییم . و در این خصوص ایده هایی دارم که شاید بتواند در جهت ساختار اکسپرت کمک باشه . در صورت آمادگی میتوانید در پیام خصوصی مراتب را اعلام دارید .

موفق باشید
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام و درود
                    اینم نتیجه اسکلپ عدد 11 امروز تر و تازه

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 06-20-2013, 01:00 PM
                    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• usdjpy
                      eurjpy

نظر

• دوستان نظرتون راجع به واگرایی های مخفی (hd) چیه؟؟؟ به نظرتون تفاوتی هست بین ابزار های موجود برای شناسایی واگرایی های مخفی هست؟؟؟؟ یعنی شناسایی واگرایی با macd با rsi متفاوته یا یکسانه؟؟؟ این مطلب رو به عنوان شروع گفتن نکاتی راجه به زیگ زاگ در نظر گرفتم تا بحث منسجم تر پیش بره
                        ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 06-20-2013, 01:27 PM

نظر

• بخش 1:
                          چند تراز مهم فیبوناچی هست که خیلی باید بهشون اهمیت بدیم.
                          وقتی ما بخواهیم در جهت روند معامله کنبم فقط و فقط باید روی این ترازها معامله کتیم. کاملا روشنه که این سطوح فیبوناچی زیر 100 درصد هستند چون اگر بالای 100 باشند نشان از شکست سقف یا کفی است که فیبو ریتریسمنت از روی آن رسم شده که خودش اخطاری بر تغییر روند است.
                          اکثرا این سطوح زیر 100 درصد با سطوحی از فیبو اکستنشن بالای 100 از تایم های پایینتر همپوشانی دارند که این سطوح را بسیار مهمتر می نمایند. به عنوان مثالی برای درک راحت تر می تونم به کلاسترهای قیمتی prz الگوهای هارمونیک گارتلی و بت و الگوی ریتریسمنت 61.8 و الگوی ریتریسمنت 78.6 اشاره کنم....

نسبت های مهم فیبوناچی از نظر من 50 ، 61.8 ، 78.6 ، 88.6 برای ریتریسمنت و 113 ، 127، 161.8 ، 224 ، 261.8 ، 314 اکستنشن هستند. نسبهایی که با رنگ آبی مشخص شده اند بسیار مهمترند.
                          در تمودار جفت ارزهای مورد نظرتون به پیدا کردن محلهایی همچوشانی سطوح زیر 100 و بالای 100 که قیمت به اونا عکس العمل نشون داده بپردازید.
                          در ادامه روش بررسی و پیدا کردن پیوتهای ( سقف و کفها ) که نسبتهای فیبو آنها روی قیمت تاثیر گذاره رو بیان می کنم... ولی قبل اون لازمه با اجازه بزرگان این فروم یه تغییری توی بعضی از نگرش هامون به اندیکاتورها ایجاد کنیم.
                          ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 06-20-2013, 11:38 PM

نظر

usdjpy
                            eurjpy

نتیجه:
                            در مجموع تا به حال 250 پیپ با مجموع ریسک 30 پیپ

نظر

• تاپیک "سخنی در باب هارمونیک تریدینگ" که آقا خلیل رحمانی زحمت ارائه اون رو کشیدن رو به صورت PDF در آوردم . یه نسخه هم برای آقا خلیل فرستادم و با اجازشون اینجا هم آپلود می کنم برای استفاده دوستان. کلمات مهمش رو علاوه بر نکاتی که خلیل جان زحمتش رو کشیده که حتما باید بهش توجه داشته باشیم رو BOLD کردم تا خیلی به اونا دقت کنیم.

دو الگوی گارتلی و بت و AB=CD رو که برای ما خیلی مهمه بیشتر مطالعه کنید. باز هم از خلیل عزیز بابت ارائه این کورس مفید تشکر میکنم...

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1804212011.zip

نظر

• بحلیل یورو دلار بر اساس زیگ زاگ

همانطور که در چارت ماهانه مشاهده میشود پس اشباع زیگ نزولی در 1 ژوئیه 2012 در قیمت 1.2042 قیمت سیکل صعودی خود را آغاز نمود که پس از شکست تراز 50 درصد فیبو سیکل صعودی ظاهر گردید که پس از ظهور زیگ به جهت حرکت صعودی کندل ها قیمت به حال اصلاح درامد که با دو کندل در 57 درصد فیبو و در قیمت 1.2750 با حمایت مواجه شد و با یک کندل اینگلف صعودی به این اصلاح پایان داد و مجددا" وارد سیکل صعودی خود گردید اما این صعود بواسطه خبر های فاندامنتالی آمریکا با یک حالت رنج توام گردید اما همانطور که از آرایش کندل ها پیداست کندل ها دارای کف و سقف بالاتر نسبت به یکدیگر می باشند که حکایت از توامندی قدرت خریداران ماهانه نسبت به فروشندگان می باشد لذا تا زمانی که کندل ها با سقف و کف بالاتر مواجه هستند هم چنان سیکل ما صعودی می باشد تا اشباع زیگ تایم ماهانه . و انتظار داریم تا مقاومت مورب نزولی تایم ماهانه صعود را شاهد باشیم .
                                و زمانی که برای این صعود متصور است 31 ژانویه 2014 لغایت 30 ژوئن 2014 می باشد .
                                از نظر اندیکاتوری نیز همانطور که در مک دی مشاهده میشود واگرای مثبت ملاحظه میشود و همینطور سیگنال خرید با کج شدن سر مک دی صادر گردیده .
                                نتیجه اینکه تا زمانی که حمایت 1.2042 از پایین شکسته نشود هم چنان سیکل صعودی به قوت خود باقی خواهد بود .

پس ار ماهانه به تایم هفتگی رفته مشاهده میکنیم که پس از صعود از 1.2042 در 22 ژوئیه 2012 تا 1.3711 مورخ 27 ژانویه 2013 صعود نمود که با توجه به اینکه 50 درصد سیکل قبلی شکسته شد برای صعود بیشتر نیاز به نیروی مجدد داشته لذا به میزان 57 درصد زیگ صعودی خود را اصلاح نموده تا قیمت 1.2750 مورخ 31 مارس 2013 و پس از آن مجددا" به سیکل صعودی خود بازگشته و همانطور که از کندل ها پیداست با توجه به حالت رنج صعودی اما قدرت خریداران از کندل های صعودی به خوبی نمایان می باشد لذا نظر به قوانین زیگ زاگ که اصولا" هر زیگ تایم بالا از چند زیگ زاگ تایم پایین تر تشکیل میشود انتظار داریم که این زیگ سوم تایم هفتگی قادر به شکتن سقف خود در 1.3711 باشد تا ادامه این زیگ در مسیر اشباع زیگ تایم ماهانه قرارگیرد. لذا تا زمانی که کف 1.2750 شکسته نشود امیدواری در جهت صعود زیگ زاگ وجود خواهد داشت .
                                بر اساس قوانین فیبو ناچی هر گاه قیمت از 50 درصد برگردد تا 100 پروجکشن خود باید حرکت نماید پس بر اساس این قانون انتظار داریم که این صعود تا 1.4414 ادامه پیدا کند . و همانطور که مشاهده میکنید این تراز هم پوشان با 78 درصد ریترسمینت تایم ماهانه نیز می باشد .
                                از نظر زمانی ظرف زمانی که میتوان متصور بود 11 اکتبر 2013 لغایت 14 فوریه 2014 می باشد . از نظر ایندیکاتور مک دی نیز مشاهده میشود که که هستوگرام ها با کج شدن در حال عبور از خط صفر می باشند که باز حکایت از صعود را دارد.

پس از هفتگی به تایم دیلی رجوع کرده ملاحظه میکنیم که قیمت پس از رشد از 1.2042 در تایم ماهانه با یک زیگ در تایم هفتگی با 3 زیگ و تایم دیلی با 13 زیگ مسیر صعود خود را در حال طی کردن می باشد . همانطور که مشاهده میشود زیگ 13 تایم دیلی با یک مقاومت زمانی 17 ژوئن و قیمتی 1.3440 که بر روی تراز 1.272 اکسپنشن و 0.618 ریترسمینت نسبت به زیگهای قبلی خود قرار دارد متوقف گردیده و انتظار اصلاح قیمت تا 1.2969 لغایت 1.2929 که هم پوشان 100 پروجکشن و 78 درصد ریترسمینت زیگ 13 را داشته باشیم و زمانی که برای این اصلاح متصور هستیم 4 ژوئیه لغایت 15 ژوئیه می باشد که پس از آن مجددا" وارد سیکل صعودی شویم . با توجه به اینکه زیگ شماره 14 تایم دیلی هنوز بر روی چارت نمایان نشده است لذا انتظار داریم در تایم های پاینتر حرکتهای زیگزاگی صعودی و نزولی را برای سپری کردن تایم مورد نیاز و رسیدن به ترازهای متصوره را داشته باشیم که برای این منظور به آنالیز تایم های پاینتر خواهیم پرداخت .
                                از نظر ایندیکاتور مک دی همانطور که مشاهده میشود با کج شدن هستوگرام به سمت پایین سیگنال فروش صادر گردیده

از تایم دیلی به تایم 4 ساعته رجوع میکنیم مشاهده میشود که یک زیگ صعودی تشکیل که در محدوده 50 درصد ریترسمینت متوقف گردیده گفتیم که در تایم دیلی هنوز زیگ نزولی تشکیل نگردیده و انتظار داریم یک زیگ اصلاحی تایم دیلی حداقل از 3 زیگ تایم 4 ساعته تشکیل شود پس میتوانیم به این نتیجه برسیم که زیگ شماره 1 تشکیل گردیده و باید منتظر زیگ شماره 2 صعودی باشیم با توجه به اینکه اصلاحی های 3 موجی را در قالب AB=CD میبینیم پس اگر قیمت موفق به شکست تراز 50 درصد خود نشود انتظار صعود تا 1.3258 لغایت 1.3295 را داریم و سپس از آن محدوده انتظار نزول تا 1.2953 که تراز تایم دیلی هم بوده را داریم که در نهایت با 3 زیگ تایم چهارساعته و یک زیگ تایم دیلی روبرو خواهیم شد .
                                از نظر ایندیکاتور مک دی نیز مسیر نزولی را تایید نموده و با توجه به حرکت شارپ هم چنان در سیگنال نزولی قرار دارد .
                                از نظر زمانی در صورتی که اصلاح از اهمین محدوده صورت پذیرد انتظار داریم مسیر صعودی تا 2 جولای لغایت 10 جولای پایان پذیرد و سپس وارد سیکل نزولی گردد

ار منظر شما چه نقدی بر این تحلیل میتوان داشت . منتظر نظرات سازنده دوستان هستم .

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X