اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این روش تریگر گیری و تحلیل بر اساس زیگ زاگ واقعا محشره.... تشکر از جناب یزدی عزیز
    وقتی با آموزه های قیمتی و زمانی نیمای عزیز هم تلفیق بشه و یه کم چاشنی تراکم های پیوتی cpipo هم بهش اضافه کنیم دیگه واقعا معجزه می کنه دوستان....

این استیتمنت رو قرار می دم واسه اثبات این حرفها ... 3 هفته پیش توی یه مسابقه شرکت کردم و خدا رو شکر جزو 3 نفر اول هستم ....
    به عنوان عضوی از این فروم و جامعه فارکس کارها فقط خواستم با این پست با همه وجود تشکر ویژه از اساتید "نیما آ ز ا د ی" و "یزدی" و "پیام" عزیز داشته باشم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1200192161.zip

نظر

• نوشته اصلی توسط emadshahin نمایش پست ها
      این روش تریگر گیری و تحلیل بر اساس زیگ زاگ واقعا محشره.... تشکر از جناب یزدی عزیز
      وقتی با آموزه های قیمتی و زمانی نیمای عزیز هم تلفیق بشه و یه کم چاشنی تراکم های پیوتی cpipo هم بهش اضافه کنیم دیگه واقعا معجزه می کنه دوستان....

این استیتمنت رو قرار می دم واسه اثبات این حرفها ... 3 هفته پیش توی یه مسابقه شرکت کردم و خدا رو شکر جزو 3 نفر اول هستم ....
      به عنوان عضوی از این فروم و جامعه فارکس کارها فقط خواستم با این پست با همه وجود تشکر ویژه از اساتید "نیما آ ز ا د ی" و "یزدی" و "پیام" عزیز داشته باشم.

درود به شرف و غیرتت عماد جان کلی حال کردم

همین که وقتی به جایی میرسی یاد اساتیدت میکنی ایول داری هزارتا. واقعا منم خیلی از این عزیزان یاد گرفتم ولی دوست دارم بیشتر از تحلیل اخلاق از جناب یزدی یاد بگیرم که واقعا الگویی هستند برای کله داغ هایی همچون من.

عماد جان واقعا یه تشکرم از خودت میکنم که تاپیک زیگزاگ رو زنده نگه داشتی.

ارادتمند----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

.

سلام و درود

طاقت نیاوردم عماد خان فقط با کلید تشکر تبریک بگم امیدوارم در تمام عرصه های زندگی موفق و جزو نفرات تک رقمی باشی . انشا... روزی برسه که تمام تریدر های ایرانی در صحنه بازار مالی هم پور شور و با افتخار حاضر بشن و اثبات کنند که در این عرصه هم ایرانی ها آنگونه که آنها می اندیشند نیستند و ما هم حرفی برای گفتن داریم .
        به امید پیروزی همه تریدر های ایرانی در اقصی نقاط ایران
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام .از چه روشی رفتید که این statement رو گذاشتید؟

نظر

• تشکر از شما دوستان و بزرگوران و زحماتتون
            دوست عزیز داود جان
            یک روش به تنهایی نیست. یک دید کلی به بازار با در نظر گرفتن پیوت های ماژور و مینور و خطوط پیوت روزانه و هفتگی و ماهیانه تحلیل بر اساس زیگ زاگ و الگوهای هارمونیک و ورود و خروج بر اساس الگوهای زیگ زاگ..
            به زودی چند نکته رو آماده می کنم برای تایپ و خدمت دوستان ارائه میدم.

نظر

• USDCAD

نظر

• USDJPY
                با توجه به پولبک انجام شده موقعیت خوبی ایجاد شده.
                ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 06-17-2013, 02:13 AM

نظر

USDCAD
                  نتیجه:

نظر

AUD USD
                    شکار 200 پیپی با ریسک 30 پیپی
                    نتیجه:

نظر

• audusd
                      در صورت رسیدن به هدف اول می توان با مدیریت ترید برای دستیابی به نرخ 9800 تریل کرد.

نظر

• gbpchf
                        هدف خط آبی رنگ و در ادامه می توان تریل کرد.

نظر

• تحلیل بلند مدت از EURUSD
                          در تایم هفتگی با توجه به شکست سقفی که با مربع آبی رنگ مشخص شده است انتظار صعود بیشتر را داریم. ولی با توجه به ظاهر شدن زیگ صعودی و تشکیل شدنش از 5 زیگ روزانه می توانیم دنبال کلاستر هایی برای اشباع احتمالی زیگ هفتگی باشیم که با تحلیل تایم روزانه به نظر در اصلاح به سر می بریم.

در تایم روزانه کف مهم 1.3000شکسته شده است که با توجه به با توجه به ساختار چارت که به صورت الگوی AB=CD است کلاستر های احتمالی مشخص شده است که می توانیم انتظار نکمیل این زیگ صعودی روزانه را داشته باشیم. در بالاترین کلاستر نهایتا انتظار تشکیل بت را داشته باشیم .

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-18-2013, 11:18 PM

نظر

• chfjpy
                            آماده برای سیگنال فروش

نظر

• [QUOTE=emadshahin;72657]audusd
                              در صورت رسیدن به هدف اول می توان با مدیریت ترید برای دستیابی به نرخ 9800 تریل کرد.

نتیجه:
                              به 9492 رسید حال می توانیم با بستن پوزیشن خارج شویم یا با نصف آن هدف های بیشتری را دنبال کنیم

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-18-2013, 11:19 PM

نظر

• درود آقای عماد شاهین
                                برای رسم کانال زیگ از اندی استفاده میکنید یا دستی ؟
                                اگر امکانش هست اندیش را آپ کنید
                                ممنون
                                ورود به معامله با منطق انسانی
                                خروج
                                از معامله با احساس ماشینی
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X