اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این Speard سمت چپ چارت که حاصل تمپلیت شماست ، چیه ؟
    کاربردشو عرض کردم ؟؟؟؟
    و همچینین کلمه ی POint
    خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Step Seven نمایش پست ها
      این Speard سمت چپ چارت که حاصل تمپلیت شماست ، چیه ؟
      کاربردشو عرض کردم ؟؟؟؟
      و همچینین کلمه ی POint
      سلام و درود
      اگر منظورتون تصویر منه اسپرد یعنی: برای هر جفت ارز در هر لحظه دو قیمت متفاوت وجود دارد. یکی قیمتی است که شما می توانید در آن قیمت خرید انجام دهید (این نرخ را Ask می گویند) و دیگری قیمتی است که شما می توانید در ان قیمت فروش انجام دهید (این قیمت را Bid می گویند) تفاوت این دو قیمت را اسپرد (Spread) می نامیم. Point هر پیپ شامل 10 پوینت است . در این جا یعنی اسپرد معامله نیم پیپ میشود .

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• استاد یزدی ، چند شب پیش دو تا اندیکاتور راجع به پیوت پوینت ها ازتون خواستم و
        شما این دو اندیکاتور رو بهم دادید
        GP_Clock
        BarTime
        میخواستم خواهش کنم درباره نحوه کار کردن باهاشون یه توضیحی بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Step Seven نمایش پست ها
          استاد یزدی ، چند شب پیش دو تا اندیکاتور راجع به پیوت پوینت ها ازتون خواستم و
          شما این دو اندیکاتور رو بهم دادید
          GP_Clock
          BarTime
          میخواستم خواهش کنم درباره نحوه کار کردن باهاشون یه توضیحی بدید
          سلام و درود

این دو تا اندیکاتور تایم کندل است حتما" زیپ فایلش را اشتباه پیوست کردم ببخشید .
          اندیکاتور پیوت کاستوم را در زیر قرار دادم میتوانید دانلود نمایید .

پیوت کاستوم
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• یه سری لیست از اندیکاتور های پیوت پوینت جمع کردم بودم که اسم
            Pivot Custom Time توش هست
            و شما هم که تایید کردید ، پس چه شود ...

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
              سلام طلا شکست خط روند تایم 30

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm1367583343741.bmp
              نتیجه
              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• جناب اقای یزدی عزیز با سلام.
                ایا از نگاه زیگزاگ تایید میفرمایید؟

نظر

• تحلیل از یورو

سلام به همگی دوستان

من تازه با این سیستم شروع به کار کردم و با جناب یزدی در تماس هستم وو ایشون لطف می کنند و جواب بنده رو دادند تا بیشتر به این سیستم اشناتر بشم و از مطالب سایر دوستان هم دارم استفاده می کنم

دوستان لطف می کنند که یه تحلیلی از یورو-دلار بذارن

ممنون از دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen0502 نمایش پست ها
                    جناب اقای یزدی عزیز با سلام.
                    ایا از نگاه زیگزاگ تایید میفرمایید؟
                    سلام و درود

در مورد مکان اصلاحی باید بررسی دقیق انجام داد اما آنچه قطعیت داره به دلیل اینکه هنوز زیگ صعودی در تایم هفتگی نمایان نشده روند صعودی است و میتوان در اصلاحی و در کف های روزانه یا چهارساعته اقدام به خرید نمود
                    در یک نظر میتونم بگم روش تحلیل درست است انشاا....

موفق باشید
                    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 05-05-2013, 08:51 PM

نظر

نتیجه
                      سلام آقای یزدی
                      میخواستم نظرتون را در مورد روند طلا با توجه به اینکه خط روند در تایم 30شکسته واولین زیگ اصلاحی پایین تر از زیگ
                      قبلی است به نظر تون میشه گفت روند صعودی به اتمام رسیده وباید منتظر ریزش باشیم
                      ممنون میشم نظر بدهید
                      ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 05-05-2013, 10:36 PM
                      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام آقای یزدی
                        میخواستم نظرتون را در مورد روند طلا با توجه به اینکه خط روند در تایم 30شکسته واولین زیگ اصلاحی پایین تر از زیگ
                        قبلی است به نظر تون میشه گفت روند صعودی به اتمام رسیده وباید منتظر ریزش باشیم
                        ممنون میشم نظر بدهید
                        سلام و درود
                        مدتهاست که روی طلا بطور مبسوط متمرکز نبودم به همین دلیل نمیتوانم نظری راجع بهش بدم. احتیاج به بررسی کلی داره
                        که متاسفانه فعلا" وقت برای این فلز گریز پا ندارم .

موفق باشید

نظر

• سلام به همه ی دوستان علی الخصوص جناب استاد یزدی

یه سوال فنی برام پیش اومده: در مورد تریگر ما فقط صبر می کنیم کانالها شکسته شود؟؟؟ همین و همین؟؟؟ من خودم همین کار رو میکردم تا اینکه سه چهار بار پشت سر هم خطا داد و به فکر فرو رفتم. مگه میشه؟؟ یعنی ما هیچ کاری برای تریگر نمی کنیم؟؟ مخصوصا بعضی وقتها که کانالها همینجوری از وسط کندلها عبور میکنند.

شاهد از غیب رسید مثلا این عکس پوند به استرالیا که من منتظر ریزشش به دلیل الگوی بت در تایم 4 ساعته هستم. الان این رو شیکوند برم واسه خودم؟؟؟ البته منظورم این پوزیشن نیستا حرفم کلی است من این پوزیشن رو اول و آخرش استاپ میزنم:دی

ارادتمند----------امیر
                          ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-07-2013, 05:23 PM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            سلام به همه ی دوستان علی الخصوص جناب استاد یزدی

یه سوال فنی برام پیش اومده: در مورد تریگر ما فقط صبر می کنیم کانالها شکسته شود؟؟؟ همین و همین؟؟؟ من خودم همین کار رو میکردم تا اینکه سه چهار بار پشت سر هم خطا داد و به فکر فرو رفتم. مگه میشه؟؟ یعنی ما هیچ کاری برای تریگر نمی کنیم؟؟ مخصوصا بعضی وقتها که کانالها همینجوری از وسط کندلها عبور میکنند.

شاهد از غیب رسید مثلا این عکس پوند به استرالیا که من منتظر ریزشش به دلیل الگوی بت در تایم 4 ساعته هستم. الان این رو شیکوند برم واسه خودم؟؟؟ البته منظورم این پوزیشن نیستا حرفم کلی است من این پوزیشن رو اول و آخرش استاپ میزنم:دی

ارادتمند----------امیر
                            سلام امیر جان

فکر کنم جناب یزدی عزیز قبلا فرموده بودند که باید از قبل تحلیلی روی جفت ارز داشته باشیم آنگاه برای ورود از کانال زیگزاگ استفاده کنیم وگرنه بدون تحلیل استفاده از اندیکاتور حتما ضرر ده خواهد بود.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                              سلام امیر جان

فکر کنم جناب یزدی عزیز قبلا فرموده بودند که باید از قبل تحلیلی روی جفت ارز داشته باشیم آنگاه برای ورود از کانال زیگزاگ استفاده کنیم وگرنه بدون تحلیل استفاده از اندیکاتور حتما ضرر ده خواهد بود.

موفق باشید
                              مرسی آقای معلمان از توجه شما

بله میدونم توی اونجا هم گفتم مثلا پوند استرالیا الگوی بت زده و منتظر ریزشش هستم ولی برای تریگر هم به نظرم بعضی خیلی وقتها خراب میکنه که البته قابل بهینه شدن است. مثلا همین مورد که کانالها از وسط کندلها رد شده فکر کنم اینجور ترندلاین کشیدن بی معنی باشه.

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                                سلام به همه ی دوستان علی الخصوص جناب استاد یزدی

ارادتمند----------امیر
                                سلام و درود بر امیر خان گل
                                امیر جان در صورتی که در محدوده پی آر زد قرار داشته باشیم باید در تمام تایم ها به دنبال الگویی مناسب برای ورود باشیم مثلا" در تصویر زیر ملاحطه کنید الگو در تایم 15 دقیقه تریگر ورود صادر
                                با استاپ لاس 18 پیپ حال االبته تریگر را بر اساس تحلیل شما میگم چون تحلیلی روی این جفت ارز ندارم حال اگر تحلیل ما هم فیل شود 18 پیپ ما را دچار خسارت میکند اگر هم تحلیل درست باشد که قطعا" چیزی در حدود 100 پیپ را بوجود خواهد آورد .

موفق باشید
                                ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 05-07-2013, 06:30 PM

نظر

پردازش ...
                                X