اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با توجه به شکل بالا بدلیل اینکه اخرین زیگ زاگ در ناحیه پی آر زد قرار دارد انتظار زیگزاگ نزولی در تایم 4 ساعته را داریم بس به تایم یک ساعته جهت ورود به معامله میرویم (شکل بعدی)

با توجه به شکل فوق که در تایم یک شاعته میباشد انتظار نزول داریم و در نقطه مشخص شده با خط سبز وارد میشویم

جناب یزدی تحلیل و نقطه ورود طبق استراتژی زیگ زاگ دست هست ؟

ممنون
    ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 04-26-2013, 01:15 PM

نظر

• جناب یزدی تحلیل و نقطه ورود درست است ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
        با تشکر فراوان از پاسخ و زمانی که برای ما میگذارید

یک نکته هنوز برای من روشن نیست. آیا زیگ صعودی دیلی اشباع شده است یا خیر ؟
        اگر اشباع شده است پس حتما باید قیمت کف جدیدی تشکیل دهد و نمیتواند از قله 1.3201 عبور کند.

توجه داشته باشید که زیگ صعودی دیلی در جهت زیگ صعودی هفتگی تشکیل شده و یک زیگ اشباع شده هفتگی از جندین زیگ تایم دیلی تشکیل میشود

من متوجه این قسمت نشدم.زیگ صعودی دیلی در تایم همتگی هنوز زیگ نزده است و زیگ صعودی اشباع شده تایم هفتگی مربوط به گذشته است که در تایم دیلی از 9 زیگ تشکیل شده است.

اگر متوجه منظورتان نشده ام مرا به بزرگی خودتان عفو کنید لطفا در صورت امکان با شکل توضیح دهید.

با تشکر و ارادت
        سلام و درود

در تصویر زیر سعی کردم با شکل توضیح بدم امیدوارم تونسته باشم مطلب را برسونم .

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام و درود

در تصویر زیر سعی کردم با شکل توضیح بدم امیدوارم تونسته باشم مطلب را برسونم .

سلام

از توضیحات شما بسیار سپاسگزارم.واقعا محبت فرمودید

ارادتمند

نظر

• سلام و درود

خیلی به پوزیشن های جمعه اعتقاد ندارم چون قائده و قانون نداره . اما اینو دیدم استاپ 15 پیپ گفتیم تو جمعه هم یک تست بزنیم ببینیم نتیجه چی در میاد

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
              سلام

از توضیحات شما بسیار سپاسگزارم.واقعا محبت فرمودید

ارادتمند

سلام

با تشکر از هر دوی شما عزیزان

به نظر من با توجه به پست 908 که جناب یزدی پاسخ دادن مواظب باشید که احتمال اینکه ریز موجهای آن تموم نشده باشه هست و در انتظار یه نزول باشیم و در ادامه می توان به بای فکر کرد

جناب یزدی درسته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها

با توجه به شکل بالا بدلیل اینکه اخرین زیگ زاگ در ناحیه پی آر زد قرار دارد انتظار زیگزاگ نزولی در تایم 4 ساعته را داریم بس به تایم یک ساعته جهت ورود به معامله میرویم (شکل بعدی)

با توجه به شکل فوق که در تایم یک شاعته میباشد انتظار نزول داریم و در نقطه مشخص شده با خط سبز وارد میشویم

جناب یزدی تحلیل و نقطه ورود طبق استراتژی زیگ زاگ دست هست ؟

ممنون
                سلام و درود

ببخشید اوشین جان تصاویرو الان دیدم من فکر نمیکنم که اشباع زیگ 4 ساعته تمام شده باشه که اگر اینچنین نباشه میتوان از کف های تایم یک ساعته برای ورود استفاده کرد .
                نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها

جناب یزدی تحلیل و نقطه ورود درست است ؟

ممنون
                در مورد طلا چون بررسی کلی ندارم الان نمیتونم جواب بدم چون مدت زیادی است که روی طلا کار نکردم

نظر

سلام و درود

خیلی به پوزیشن های جمعه اعتقاد ندارم چون قائده و قانون نداره . اما اینو دیدم استاپ 15 پیپ گفتیم تو جمعه هم یک تست بزنیم ببینیم نتیجه چی در میاد

یک روز از برادر بزرگوارم آقا خلیل پرسیدم شما فکر نمیکنید که فاندامنتال را هم بر اساس تکنیکال وضع میکنند چون طی بررسی که کردم دیدم اکثر خبر ها در راستای تکنیکال بیرون میاد.
                  ایشان جواب دادند تو این بازار هر جی بگی از اینها بر میاد .
                  اینم یکی دیگه از آنها بود

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaforex نمایش پست ها
                    سلام

با تشکر از هر دوی شما عزیزان

به نظر من با توجه به پست 908 که جناب یزدی پاسخ دادن مواظب باشید که احتمال اینکه ریز موجهای آن تموم نشده باشه هست و در انتظار یه نزول باشیم و در ادامه می توان به بای فکر کرد

جناب یزدی درسته ؟

راستش من این سوالات را برای گرفتن پوزیشن نکردم فقط میخواستم ابهاماتی که در این مورد داشتم رفع شود. در مورد یورو ترجیح میدهم موج b نزولی تمام شود
                    تا برای موح c خرید داشته باشم.

از توجه شما بسیار ممنونم
                    موفق باشید

نظر

یک روز از برادر بزرگوارم آقا خلیل پرسیدم شما فکر نمیکنید که فاندامنتال را هم بر اساس تکنیکال وضع میکنند چون طی بررسی که کردم دیدم اکثر خبر ها در راستای تکنیکال بیرون میاد.
                      ایشان جواب دادند تو این بازار هر جی بگی از اینها بر میاد .
                      اینم یکی دیگه از آنها بود
                      درود امیدوارم تک تک دوستان عزیز امروز و این هفته رو با سود خوبی سپری کرده باشند ....

جناب یزدی در تایید فرمایشتون ( البته از دید خودم ) باید عرض کنم خیلی وقته فکر میکنم حرکات مارکت از قبل تعیین شده است و

اخبار فقط به جهت تامین انرژی یا نمی دانم توجیه این حرکات اعلام می شوند ....!!!! (البته نه به ان صورت که همه فکر میکنند که

مثلا از نقطه الف به ب برسد و از ب به پ و ... )

شاید این تفکر از فکر ناقص بنده باشد اما هرچه هست هر روز که می گذرد بیشتر به ان اعتقاد پیدا می کنم ...

باشد که رستگار شویم .....

پاینده باشید ....
                      فایل های پیوست شده
                      خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• ببخشید اوشین جان تصاویرو الان دیدم من فکر نمیکنم که اشباع زیگ 4 ساعته تمام شده باشه که اگر اینچنین نباشه میتوان از کف های تایم یک ساعته برای ورود استفاده کرد .

سلام
                        1) طبق چه شواهدی گفتید که " فکر نمیکنم که اشباع زیگ 4 ساعته تمام شده باشه " ؟ مگر نه اینکه اخرین زیگزاگ در تراز بین 62 تا 88 درصد زیگ قبلیش هست ؟

2) چطور باید کف های تایم یک ساعته را تشخیص داد ؟

ممنون
                        ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 04-26-2013, 07:50 PM

نظر

• سلام

دوستان ببینید اگر با تحلیل درستی از اندیکاتور زیگزاگ استفاده کنیم میتونیم سودهای خوبی بگیریم.البته من این پوزیشن را بر اساس تحلیل شخصی خودم گرفتم ولی همانطور که فبلا هم عرض کردم روش زیگزاگ بسیار روش قوی و خوبی است که دوستان میتونند از آن استفاده خوبی ببرند.

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                            ببخشید اوشین جان تصاویرو الان دیدم من فکر نمیکنم که اشباع زیگ 4 ساعته تمام شده باشه که اگر اینچنین نباشه میتوان از کف های تایم یک ساعته برای ورود استفاده کرد .

سلام
                            1) طبق چه شواهدی گفتید که " فکر نمیکنم که اشباع زیگ 4 ساعته تمام شده باشه " ؟ مگر نه اینکه اخرین زیگزاگ در تراز بین 62 تا 88 درصد زیگ قبلیش هست ؟

2) چطور باید کف های تایم یک ساعته را تشخیص داد ؟

ممنون
                            سلام و درود

اوشین جان یک نگاهی به تحلیل های داخل تاپیک در مورد یورو دلار بیندازی متوجه میشی چون روندو صعودی می بینیم پس ترازهای 100 به بالا مد نظر قرار میگیرد زیگ 4 ساعته هم شروع زیگ روند صعودی است .

موفق باشید

نظر

• سیستم مغازه مورد پیدا کرده بود
                              نتونستم وارد سایت و عکس بزارم

طبق تحلیل زیر
                              http://forum.broker-fa.com/f93/%D8%A...html#post65174

احتمال بک زیاده که اگه بزنه برگرده یه سرشونه میشه

موفق باشید
                              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• "بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

پردازش ...
                                X