اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Trader نمایش پست ها
    سلام جناب یزدی ، خسته نباشید

چارت من اینطوری نشون میده ! چرا ؟ اندیکاتورم فرق نمیکنه

سلام و درود

به خاطر تفاوت متاتریدرهاست (به دلیل تفاوت ساعتهاشون و کندل های یکشنیه )
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
      سلام و درود

به خاطر تفاوت متاتریدرهاست (به دلیل تفاوت ساعتهاشون و کندل های یکشنیه )
      مرسی

حالت ایده آلش چطوریه ؟ بورکر من gmt +2

ساعت و کندل یکشنبه مهمه برای این اندیکاتور ؟
      ویرایش توسط Trader : https://www.traderha.com/member/5220-trader در ساعت 04-22-2013, 04:33 PM
      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

• سلام و درود

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
        سلام و درود

جناب یزدی عزیز میدونم آنچنان که باید در سیستم همراهی نکردم اما با اشتیاق فراوان منتظر سورپرایزی که فرمودید هستم.

باز هم از بزرگواری و محبت شما در آموزش و همه زمینه هایی که از شما آموختم سپاسگزارم و از خداوند بزرگ میخوام که همواره سلامت و شاداب باشید.

ارادتمند
        محمد عزیز فقط گفتن و آموختن که فایده ندارد هر روشی تمرین میخواد و مشارکت میخواد تا بشود ازش یک سیستم خوب و بی نقص درآورد فعالیت دوستان (بغیر از چند نقری)
        حاکی از دو مطلب است
        الف : یا مطلب را آموختن و انفرادی در جهت کسب سود هستند و حوصله مشارکت ندارند ب : یا روش روش خوبی نبوده و بی خیالش شدن
        که در هر دو حالتش دیگه مطالب بعدی حتما" بی نتیجه خواهد بود. اندی زیگ زاگ بسیار گسترده است و مطالب زیادی در آن نهفته است که احتیاج به پشتکار و همت دارد .
        به هر جهت هر وقت نیازی در تاپیک احساس شود حتما" مطالب نو و جدید عرضه خواهم داشت .

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
        چرا دوستانی که با روش زیگ زاگ کار میکنند موقعیت ها را در سایت قرار نمیدند تا برای کسانی مثل من که تازه واردیم جنبه اموزشی داشته باشه و این روش را بهتر یاد بگیریم ؟
        اقای یزدی از شما خواهش میکنم بعنوان استاد این سبک و روش حداقل روزانه دو تا موقعیت در این تاپیک قرار بدید .

ممنون
        ارش
        اوشن عزیز فکر میکنم اگر در تاپیک گردشی بکنی مشاهده میکنید که از طرف شخص بنده چقدر مثال و نمونه در تاپیک موجود است اگر قرار باشد که یک روشی ارائه شود و ارائه دهنده هم تمام کارو وقتش را در جهت عرضه اش قرار بده دیگر وقتی برای خودش باقی نخواهد ماند . فکر میکنم این دیگر وظیفه دوستان پخته تر روش باشد که همت کنند و دست به دست هم بدن که متاسفانه چنین دیده نمیشود . وظیفه منهم از اینجا به بعد فقط در حد پاسخ به سوالها در حد توان و سوادم می باشد .
        به هر حال امیدوارم که مطالب ارائه شده بتونه برای همه مفید واقع بشه چه در تاپیک باشن و چه نباشن
        هدف سود بردن دوستان است که خبرش برسد مایه خوشحالی اشت

موفق باشید
        ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 04-22-2013, 04:53 PM
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام و درود

محمد عزیز فقط گفتن و آموختن که فایده ندارد هر روشی تمرین میخواد و مشارکت میخواد تا بشود ازش یک سیستم خوب و بی نقص درآورد فعالیت دوستان (بغیر از چند نقری)
          حاکی از دو مطلب است
          الف : یا مطلب را آموختن و انفرادی در جهت کسب سود هستند و حوصله مشارکت ندارند ب : یا روش روش خوبی نبوده و بی خیالش شدن
          که در هر دو حالتش دیگه مطالب بعدی حتما" بی نتیجه خواهد بود. اندی زیگ زاگ بسیار گسترده است و مطالب زیادی در آن نهفته است که احتیاج به پشتکار و همت دارد .
          به هر جهت هر وقت نیازی در تاپیک احساس شود حتما" مطالب نو و جدید عرضه خواهم داشت .

موفق باشید

ارادت دارم قربان

ممنون از پاسختون، مسلما آنطور که باید انجام وظیفه نشده، امیدوارم بتونم در ادامه هرچند کوچک به تعهدی که دارم عمل کنم.

سایه تان مستدام
          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• سلام و درود

USDJPY یکساعته و 30 دقیقه

نظر

• سلام و درود
              کمی دیر قرار دادم فراموشم شد این سیگنال در راستای تحلیل دیروز . احتمالا" این جفت ارز از فردا موقعیتهای زیادی باید داشته باشد
              EURJPY در یکساعته و 30 دقیقه

نظر

• با سلام.

نظر

• سلام
                  یک فایل پاور پوینت تهیه کردم امید است مورد استفاده دوستان باشد.
                  برای اجرای فایل حتما" نرم افزار پاورپوینت درسیستم نصب شده باشد.

file download.rar
                  ویرایش توسط babakk : https://www.traderha.com/member/5208-babakk در ساعت 04-22-2013, 06:47 PM
                  پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                  آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• مجدد سلام لطفا اشکا لات من رو حتما بگید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen0502 نمایش پست ها
                      مجدد سلام لطفا اشکا لات من رو حتما بگید.
                      سلام
                      چرا از محلی که زیگزاک زرد رئگ خط قرمز رنگ را شکسته وارد پوزیشن سل نشدید ؟
                      حد سود را چطور مشخص کردید ؟
                      در چه تایم فریمی هست ؟
                      اشباع زیگزاگ را چطور مشخص کردید ؟>
                      ممنون

نظر

• سلام دوست عزیز.
                        ناحیه اشباع در تصویر مشخص کردم.
                        حد سود و حد ضرر را چون تازه با این سیستم اشنا شدم زیاد دقت نکردم .
                        در ضمن یه جورایی چون تمام ارزهایی که یه طرفشان ین هست تقریبا همبستگی دارند وارد شدم.
                        البته لطف میکنید اگه منو تصحیح بفرمایید.
                        سپس.

نظر

• با سلام
                          متشکر از مطالب ارائه شده به امید مطالب بعدی شما

نظر

• نوشته اصلی توسط داود نمایش پست ها
                            با سلام
                            متشکر از مطالب ارائه شده به امید مطالب بعدی شما

سلام دوست عزیز

مطالب گفته شده تا اینجا خودش یه دریاست، کاش همینها را درست اجرا کنیم، مطمئنا سعادتمند خواهیم شد...

موفق باشید
                            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• Gbp jpy

در تصویر اول که مربوط به ارز GBP JPY چهار ساعته ست در زیگمان الگوی Bearish Gartly رخ داده
                              که در صورت وارد شدن به پوزیشن فروش قیمت های 149.80 و 148.10 که با خط سبز رنگ علامت گذاری شده پیشنهاد میشه
                              کاربرد خط صورتی رنگ برای آن دسته از افرادی است که محتاطانه عمل میکنن ، به نظرم این افراد میتونن با شکست
                              این خط اقدام به فروش کنند
                              گرچه احتمال میدم زیگمان در تایم 4 ساعته در حال اشباع است ((به دلایلی که در 1 ساعته مشاهده میشود :
                              تشکیل فرد عدد از زیگ کوچک
                              رسیدن به نسبت فیبوناچی 78.6 درصد موج قبلی
                              که این خود دلالتی بر فروش دارد
                              ((تازه کارم ولی انتقاد پذیر ... منتظر نقدهای سرکوبندتان هستم))

خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Step Seven نمایش پست ها
                                در تصویر اول که مربوط به ارز GBP JPY چهار ساعته ست در زیگمان الگوی Bearish Gartly رخ داده
                                که در صورت وارد شدن به پوزیشن فروش قیمت های 149.80 و 148.10 که با خط سبز رنگ علامت گذاری شده پیشنهاد میشه
                                کاربرد خط صورتی رنگ برای آن دسته از افرادی است که محتاطانه عمل میکنن ، به نظرم این افراد میتونن با شکست
                                این خط اقدام به فروش کنند
                                گرچه احتمال میدم زیگمان در تایم 4 ساعته در حال اشباع است ((به دلایلی که در 1 ساعته مشاهده میشود :
                                تشکیل فرد عدد از زیگ کوچک
                                رسیدن به نسبت فیبوناچی 78.6 درصد موج قبلی
                                که این خود دلالتی بر فروش دارد
                                ((تازه کارم ولی انتقاد پذیر ... منتظر نقدهای سرکوبندتان هستم))

سلام و درود

بسیار عالی است دوست عزیز مهم این است که در یک تحلیل اصول منطقی رعایت شده باشد اتفاق افتادن و نیفتادن را هم به زمان می سپاریم .
                                در تایید تحلیل شما در تصویر زیر هم تایم 4 ساعته را داریم که با شکست مثلث میتوان انتظار نزول بیشتر را داشت .

نظر

پردازش ...
                                X