اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• "بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

• سلام و شب خوش.
      با اجازه جناب یزدی و بقیه بزرگان و عزیزان ، می خواستم یه مطلبی رو عرض کنم .
      دیروز وقتی قیمت ها با سرعت زیادی شروع به حرکت کردند ، من پوزیشن باز نداشتم ولی از آنجاییکه معمولا وقتی پای بازار هستم ، استاپ لاس نمی ذارم ، عمیقا حس کردم که این کار چقدر می تونه مشکل ساز و خطرناک باشه ، چون ممکنه مثل دیروز ظرف پنج دقیقه قیمت یک تغییر ناگهانی داشته باشه و حتی فرصت بستن پوزیشن رو به ما نده . یاد گرفتم هرگز هرگز هرگز هیچ پوزیشن بدون استاپی نداشته باشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Noosha نمایش پست ها
        سلام و شب خوش.
        با اجازه جناب یزدی و بقیه بزرگان و عزیزان ، می خواستم یه مطلبی رو عرض کنم .
        دیروز وقتی قیمت ها با سرعت زیادی شروع به حرکت کردند ، من پوزیشن باز نداشتم ولی از آنجاییکه معمولا وقتی پای بازار هستم ، استاپ لاس نمی ذارم ، عمیقا حس کردم که این کار چقدر می تونه مشکل ساز و خطرناک باشه ، چون ممکنه مثل دیروز ظرف پنج دقیقه قیمت یک تغییر ناگهانی داشته باشه و حتی فرصت بستن پوزیشن رو به ما نده . یاد گرفتم هرگز هرگز هرگز هیچ پوزیشن بدون استاپی نداشته باشم.
        سلام و درود

چقدر پسندیده است که قبل از اینکه خسارات جبران ناپذیری رخ دهد انسان به اشتباه خود پی ببرد و در صدد اصلاح آن برآید . به کرات در تاپیک روانشناسی در مورد این موضوع بحث شده و حالا که در اینجا مطرح شد مجدد این نکته را هم من به متن دوست عزیز Noosha اضافه کنم .
        نداشتن حد ضرر (استاپ لاس): نداشتن استاپ لاس به معنی این است که معامله گر حدی برای اشتباه خویش متصور نیست، هر انسانی امکان اشتباه دارد و حد ضرر امکانی برای جلوگیری از فاجعه بار بودن اشتباهات می باشد. قبل از آغاز معامله حد ضرر خود را بشناسید. در زمان معامله اغلب معامله گران تحت تاثیر ترید خود قرار می گیرند و از لحاظ روانی برایشان سخت است که حد ضررشان را بپذیرند. در زمان معامله تغییر حد ضرر عموما منجر به زیان های بیشتر می شود. هیچ زمانی حد ضرر خود را خلاف جهت معامله خود تغییر ندهید. یعنی مقدار حد ضرر خود را بیشتر نکنید.

موفق باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با سلام
          جناب یزدی و آقا مصطفی لطفا نظرتون رو در مورد هفته پیش رو برا این جفت ارز بفرماید.در تایمهای پاین من بای میبینم ولی در تایم هفتگی با الگوی هارمونیک و بعدش با اصلاح رو داشتم به نظر شما اصلاح تمام شده یا هنوز ادامه داره ممنون میشم اگه فرصت داشتید تحلیل بفرمایید.

"بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

• نوشته اصلی توسط alman نمایش پست ها

با سلام
            جناب یزدی و آقا مصطفی لطفا نظرتون رو در مورد هفته پیش رو برا این جفت ارز بفرماید.در تایمهای پاین من بای میبینم ولی در تایم هفتگی با الگوی هارمونیک و بعدش با اصلاح رو داشتم به نظر شما اصلاح تمام شده یا هنوز ادامه داره ممنون میشم اگه فرصت داشتید تحلیل بفرمایید.

سلام

در تصویر شما اون hd نیست بلکه rd+ .

در تایم روزانه با الگوی ab=cd معکوس - تبدیل سطح و واگرایی مثبت با cci شاهد برگشت قیمت بودیم .

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
              سلام

در تصویر شما اون hd نیست بلکه rd+ .

در تایم روزانه با الگوی ab=cd معکوس - تبدیل سطح و واگرایی مثبت با cci شاهد برگشت قیمت بودیم .

با سپاس از لطف شما
              به نظر من یه برگشت کوچولو داشته به خاطر آن من اچ دی در نظر گرفتم.ممنون از راهنمایی شما

"بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

• نوشته اصلی توسط alman نمایش پست ها
                با سپاس از لطف شما
                به نظر من یه برگشت کوچولو داشته به خاطر آن من اچ دی در نظر گرفتم.ممنون از راهنمایی شما
                در +hd قیمت کف قبلش نمیزنه که در تصویر شما زده . پس واگرایی مخفی مثبت نمیشه .

اون واگرایی مثبت .
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                  در +hd قیمت کف قبلش نمیزنه که در تصویر شما زده . پس واگرایی مخفی مثبت نمیشه .

اون واگرایی مثبت .
                  مرسی عالی بود.

رابرت آبراهامز

نظر

• درود و سپاس ویژه خدمت آقای یزدی عزیز بخاطر در اختیار گذاشتن بی دریغ تجربه و مطالعات خودشون.
                    از همه عزیزانی هم که باعث رونق این تاپیک با ارزش شدند تشکر میکنم.
                    چند وقتی هست که این تاپیک رو پیگیری میکنم و مطالبی که آقای یزدی درباره اندیکاتور زیگزاگ آموزش دادند بسیار مفید بود. چیزی که من از این موضوع دستگیرم شد اینه که نه تنها معامله بر اساس زیگزاگ یک استراتژی کامل و بی نیاز از هر ابزار دیگریست(به شرط اینکه این ابزار رو کاملا درک کرده و با اون ارتباط برقرار کرده باشیم)بلکه استفاده از این ابزار واین روش میتونه برای تکمیل و بهینه کردن هر استراتژی دیگه ای کارساز باشه.
                    خود من به شخصه با استراتژی ابتدایی آقای یزدی که بر اساس شکست کفها و سقفها در زیگزاگ و استفاده از دو تایم فریم برای تشخیص روندها و تغییر روند هست ارتباط بیشتری برقرار کردم واحساس کردم خیلی راحت میتونم بر این اساس پزیشن بگیرم. از زمانی که بحث اندیکاتور کانال زیگزاگ پیش اومد دچار دوگانگی شدم.چون سیگنالهایی که این اندیکاتور ایجاد میکنه اصل قانون زیگزاگ که همون شکست سقفها وکفهاست رو رعایت نمیکنه.

سؤالم از استاد یزدی اینه که آیا با استفاده از همون استراتژی وبا اکتفا به تحلیل در دو تایم فریم نمیشه معامله کرد؟
                    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                    باهوش باشی
                    تقلب کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
                      درود و سپاس ویژه خدمت آقای یزدی عزیز بخاطر در اختیار گذاشتن بی دریغ تجربه و مطالعات خودشون.
                      از همه عزیزانی هم که باعث رونق این تاپیک با ارزش شدند تشکر میکنم.
                      چند وقتی هست که این تاپیک رو پیگیری میکنم و مطالبی که آقای یزدی درباره اندیکاتور زیگزاگ آموزش دادند بسیار مفید بود. چیزی که من از این موضوع دستگیرم شد اینه که نه تنها معامله بر اساس زیگزاگ یک استراتژی کامل و بی نیاز از هر ابزار دیگریست(به شرط اینکه این ابزار رو کاملا درک کرده و با اون ارتباط برقرار کرده باشیم)بلکه استفاده از این ابزار واین روش میتونه برای تکمیل و بهینه کردن هر استراتژی دیگه ای کارساز باشه.
                      خود من به شخصه با استراتژی ابتدایی آقای یزدی که بر اساس شکست کفها و سقفها در زیگزاگ و استفاده از دو تایم فریم برای تشخیص روندها و تغییر روند هست ارتباط بیشتری برقرار کردم واحساس کردم خیلی راحت میتونم بر این اساس پزیشن بگیرم. از زمانی که بحث اندیکاتور کانال زیگزاگ پیش اومد دچار دوگانگی شدم.چون سیگنالهایی که این اندیکاتور ایجاد میکنه اصل قانون زیگزاگ که همون شکست سقفها وکفهاست رو رعایت نمیکنه.

سؤالم از استاد یزدی اینه که آیا با استفاده از همون استراتژی وبا اکتفا به تحلیل در دو تایم فریم نمیشه معامله کرد؟
                      سلام و درود

خدمت دوست عزیز جناب احمد. ممنون از ابراز لطف و محبت شما باید خدمتتون عرض کنم که اصل استراتژی همان قانون زیگ زاگ می باشد و بس منتها چون تعدادی از دوستان در اشباع با زیگ و برگشت روند مشکل داشتند از سیگنالهای کانال زیگ زاگ استفاده کردیم . و همانطور هم که مکرر در تاپیک اعلام کردیم از سیگنالها زمانی استفاده خواهیم کرد که ابتدا تحلیل جهت روند را داشته باشیم بعد از سیگنالها در راستای تحلیل استفاده کنیم که معتبر باشد . در غیر اینصورت اگر صرفا" متکی به سیگنالها بخواهیم باشیم مطمئنا" با سیگنالهای خطای زیادی روبرو خواهیم شد و پس از مدتی نسبت به اصل استراتزی و سیستم دلزده میشویم .
                      پس اول دریافت تحلیل از طریق زیگ زاگ که نمونه های چنین تحلیل را هم در تاپیک قرار دادیم . دوم اگر نیازی بود استفاده از زیگ کانال که بتونیم ورودی های تایم های پاینتر را به دست بیاریم .

موفق باشید
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• عرض ادب و ارادت
                        جناب یزدی امکانش هست نظرتون رو در خصوص استراتژی گپ شبهای دوشنبه بفرمائید ؟
                        سپاسگزارم .

نظر

• با سلام
                          در صورت شکستن خط مقاومت میتونه گزینه مناسبی برای بای باشه

رابرت آبراهامز

نظر

• AUD USD M15

نظر

• EUR CAD M5

نظر

• AUD CAD M5

نظر

پردازش ...
                                X