اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    وقت بخیر
    استاپ 30پیپ
    ویرایش توسط water : https://www.traderha.com/member/5123-water در ساعت 04-02-2013, 11:51 AM
    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سلام و درود

در راستای تحلیل 4 ساعته آقا مصطفی

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• معامله گر دوم:
        هر چه بیشتر و بیشتر در مورد بازار می آموزد تا بتواند خود را در مقابل درد و رنج حفظ کند،بیشتر و بیشتر از بازار توقع دارد که مطابق میل او پیش رود.
        او ناخواسته خود را وارد چرخه معیوبی میکند که هر آنچه بیشتر می اموزد بیشتر ناتوان میشود و هر چه بیشتر ناتوان می شود بیشتر احساس میکند که باید بیاموزد. این چرخه تا جایی ادامه میابد که با نفرت معامله گری را کنار می گذارد و در نهایت هم نمی فهمد که دلیل آن کمبود دانشش در مورد بازار نبوده بلکه دیدگاه غلط او بوده است....(مارک داگلاس)
        واقعا باید با آب طلا نوشت....

نظر

• نوشته اصلی توسط best trader نمایش پست ها
          دوستان در مدتی که در خدمتتون هستم با اجازه جناب shyazdi عزیز و بر حسب وظیفه مواردی بیان میکنم...
          برای مثال اگر بخواهید از بین دو معامله گر زیر شخصی برگزیند که معاملات شما رو انجام دهد ،کدامیک را انتخاب میکنید؟
          معامله گر اول شیوه های ساده و متوسطی را برای تحلیل بازار به کار می برد اما به ساختاری دست یافته که دچار کج فهمی اطلاعات بازار ، تردید، توجیه غیر منطقی وامیدواری بیجا نمی شود.
          معامله گر دوم یک تحلیل گر برجسته است اما هنوز بر اساس ترس ها عمل می کند که اکثر معامله گران بدان دچارند،در نتیجه دچار مشکلاتی است که معامله گر اول فارغ آن است؟
          حال انتخاب شما چیست؟(مارک داگلاس)
          سلام و درود

از نظر من گزینه اول میتونه مناسب باشه چون هرچه بتوانی بازار را ساده ببینی درک بازار هم راحتتر و تصمیم گیری سهل تر خواهد بود . پیچیده کردن بازار تصمیم را هم مشکل خواهد کرد.

بدرود
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
            سلام و درود

از نظر من گزینه اول میتونه مناسب باشه چون هرچه بتوانی بازار را ساده ببینی درک بازار هم راحتتر و تصمیم گیری سهل تر خواهد بود . پیچیده کردن بازار تصمیم را هم مشکل خواهد کرد.

بدرود
            مشکل سیستم پیچیده اینه که شما تحلیل کردید خیلی هم خوب ولی به علت ترس وارد معامله نشدید دوستان آیا این اتفاق برای شما نیفتاده؟
            واسه من که زیاد؟
            بچه ها یه سوال میدونم خیلی پر حرفم ولی به علت مشغله زیاد کاری کلا میتونم 1 هفته در خدمت دوستان باشم واسه اینه که پست زیاد میزنم....
            آیا هدف مشخصی از ترید دارید؟
            مثلا خرید فلان ماشین ،خونه و......؟
            وارد بحث بشید مامنون میشم تا به نتیجه های خوبی برسیم انشا....

نظر

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
              سلام
              وقت بخیر
              استاپ 30پیپ

تشکر از جناب یزدی بابت سیستمه خوبشون
              فشار فروش بالاست یه الگوی بت هم شکل گرفته
              ولی tp ما خورد

در پناه حق
              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

سلام و درود پ.ند دلار 15 دقیقه

نتیجه پوزیشن اول با ترلینگ بسته شد این پوزیشن دوم است تا به اینجا

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 04-02-2013, 09:29 PM

نظر

سلام و درود

پوند به ین

نتیجه به جهت نیودن چای چارت تا 2 پیپی تی پی رفته و در برگشت ترلینگ با 20 پیپ بسته شده

نظر

سلام و درود

در راستای تحلیل 4 ساعته آقا مصطفی

نتیجه

نظر

• نوشته اصلی توسط best trader نمایش پست ها
                      مشکل سیستم پیچیده اینه که شما تحلیل کردید خیلی هم خوب ولی به علت ترس وارد معامله نشدید دوستان آیا این اتفاق برای شما نیفتاده؟
                      واسه من که زیاد؟
                      بچه ها یه سوال میدونم خیلی پر حرفم ولی به علت مشغله زیاد کاری کلا میتونم 1 هفته در خدمت دوستان باشم واسه اینه که پست زیاد میزنم....
                      آیا هدف مشخصی از ترید دارید؟
                      مثلا خرید فلان ماشین ،خونه و......؟
                      وارد بحث بشید مامنون میشم تا به نتیجه های خوبی برسیم انشا....
                      دوستان جناب بست تریدر از تریدر های واقعی هستن
                      من که به شخصا واقعا مدیون ایشون هستم

هدف ایشون از بیان این مطالب به چالش کشیدن بحث تریدری هست

اگر در بحث شرکت کنید هم من هم جناب بست تریدر عزیز مسیر تریدر شدن را براتون می گیم البته با بحث های خودتون هست که متوجه می شید

موفق باشید

نظر

• من هم به نوبه خودم از دوست و استاد بزرگوارم جناب یزدی تشکر مکینم . این روش واقعا مادر روشها است و استفاده از آن به این صورت و اقعا زیباست.

من هم ا
                        ولین نمودارم رو میگزارم با اینکه میدانم

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف
                        مگر اسباب بزرگی همه آماده شود.

بزرگواران اگر اشکالی میبینند لطفا تذکر دهند
                        ممنون

ویرایش توسط afshin1763 : https://www.traderha.com/member/8016-afshin1763 در ساعت 04-03-2013, 12:19 AM

نظر

• "بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
                            دوستان جناب بست تریدر از تریدر های واقعی هستن
                            من که به شخصا واقعا مدیون ایشون هستم

هدف ایشون از بیان این مطالب به چالش کشیدن بحث تریدری هست

اگر در بحث شرکت کنید هم من هم جناب بست تریدر عزیز مسیر تریدر شدن را براتون می گیم البته با بحث های خودتون هست که متوجه می شید

موفق باشید
                            دوست عزیز سلام

فکر میکنم اگه یک تاپیک مجزا برای این مبحث باز کنید بهتر باشه . این تاپیک مخصوص به یک سیستم خاص هست و احتمالا بحث شما در باب روانشناسی و مسائلی از این قبیل هست .

ممنون

نظر

• با عرض سلام و تشکر از جناب اقای یزدی عزیز و سایر دوستان و ارزوی سالی سرشار از شادی ونشاط برای تمام دوستان.

چند سوال از جناب یزدی داشتم

1 - ترند لاین هایی که بر نوک های و لوهایی که توسط زیگ زاگ بوجود میاید ایا باید شکل یک مثلث را به ما نشان دهند؟ اگر جواب مثبت هست چه نوع از انها دارای قدرت بالاتری هستند؟

2 - شما تریلینگ را بر چه اساسی انجام میدهید؟

3 - ایا برای تعیین مکان رسم چنین الگوهایی به نکات دیگه ای هم توجه میفرمایید ؟ مثلا پایان یک اصلاح در تایم بالاتر یا دو تایم بالاتر ؟با تشکر فراوان
                              ویرایش توسط gerami-sea : https://www.traderha.com/member/2878-gerami-sea در ساعت 04-03-2013, 10:53 AM
                              ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

• نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
                                با عرض سلام و تشکر از جناب اقای یزدی عزیز و سایر دوستان و ارزوی سالی سرشار از شادی ونشاط برای تمام دوستان.

چند سوال از جناب یزدی داشتم

1 - ترند لاین هایی که بر نوک های و لوهایی که توسط زیگ زاگ بوجود میاید ایا باید شکل یک مثلث را به ما نشان دهند؟ اگر جواب مثبت هست چه نوع از انها دارای قدرت بالاتری هستند؟

2 - شما تریلینگ را بر چه اساسی انجام میدهید؟

3 - ایا برای تعیین مکان رسم چنین الگوهایی به نکات دیگه ای هم توجه میفرمایید ؟ مثلا پایان یک اصلاح در تایم بالاتر یا دو تایم بالاتر ؟با تشکر فراوان
                                سلام و درود

سال نو بر شما هم مبارک امیدورم که سال خوبی در پیش رو داشته باشید .
                                1-3- برای تعیین الگو ابتدا به یک تحلیل بلند مدت از یک ساعت به بالا را مد نظر قرار میدهم و در محدوده پی آرزد آن تحلیل به دنبال موقعیت در تایم های 5 -15-30 دقیق میگردم و با تطبیق الگو در این تایم فریم ها سعی میکنم بهترین شمایل را پیدا کنم و مورد استفاده قرار دهم . و معمولا" هرچه دهانه مثلث تنگ تر باشد میتواند برآیند بهتری داشته باشد .
                                2- ترلینگ را بر اساس شتاب حرکتی از 20 الی 30 پیپ عبور از صفر استفاده میکنم به جهت اینکه اگر حرکت دارای قدرت حرکتی خوبی باشد بعد از 20 پیپ در تایم های پایین نباید برگشتی داشته باشد . و اگر برگشتی داشت اجازه میدم استاپ ترلینگ تاچ شود و اگر دوباره موقعیت مناسب داد در یک سطح مناسب تر وارد شوم در غیر اینصورت بی خیال میشم با این ترلینگ استاپ های ضرر را به حداقل میرسانم . مگر اینکه از همان اول به سمت استاپ رود و تاچ شود

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X