اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام .
    آقای یزدی میشه بگید دقیقا نحوه پوزیشن گیری به چه صورت هست ؟ بر اساس شکست ترندلاین یا شکست کف/سقف ؟
    تمام مطالب رو خوندم ولی به صورت کلی ما بر حسب چه مبنایی پوزیشن بگیریم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط forextraders نمایش پست ها
      سلام .
      آقای یزدی میشه بگید دقیقا نحوه پوزیشن گیری به چه صورت هست ؟ بر اساس شکست ترندلاین یا شکست کف/سقف ؟
      تمام مطالب رو خوندم ولی به صورت کلی ما بر حسب چه مبنایی پوزیشن بگیریم ؟
      سلام و درود

پس لطفا" یه بار دیگه مطالب را مطالعه کنید چون تمام این موارد را قبلا" توضیح دادم . بر اساس تحلیل , در جهت روند , و شکست خط روند اندیکاتوری که در پست 205 قرار دادم .

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با اجازه آقای یزدی:
        دوستان خیلی ماجرا را پیچیده نکنید برای خودتون.
        یک تحلیل تایم بالا بگیرید. مثل فیبو و خطوط ساپورت و رسیستنت یا الگوهای کلاسیک و هارمونیک یا خط زوند یا حتی خود زیگ در تایم بالا یا.......
        بعد در جهت تحلیل در تایم پایین تر از شکست خط روند زیگ، تریگر بگیرید. هر چه تریگر در تایم پایین تر باشد ریسک به ریوارد بهتر خواهد شد.
        البته نه انقدر پایین تر که تحلیل اولیه زیر سوال برود!

نتیجه امروز که البته بسیار جسته و گریخته بود و به هیچ عنوان وقت چارت نشینی نداشتم. تی پی ها همه ست شده بود چون به علت عدم حضور نمیتوانستم تریل کنم. به جر یکی رو پزیشن که به صورت دستی برای حذر از ریسک خارج شدم.

البته حساب دمو هست و پزیشن ها بدون استرس گرفته شده اند. در مجموع 2 روز کار 461 پیپ با این سیستم به دست آمده. هرچند نتیجه 2 روز و 2 هفته نمیتواند نشان دهنده چیز خاصی باشد. شاید در این 2 روز شانس با من همراه بوده. مطمئنا ریزه کاری های بسیاری در دل این سیستم نهفته است که به مرور باید آموخت. اما آن چه واضح است این است که این سیستم منطق قوی ای در پس خود دارد. منطقی که قابل درک است. در نتیجه میتوان آن را تعمیم داد و بهینه کرد. شاید سیستم های سود آور بسیاری مطرح شده اند. اما برای من به شخصه سیستمی که منطق پشت استدلال ها مشخص نباشد، سیستم قابل اعتماد نیست. چرا که یک روز ممکن است اندیکاتور ها و نتطیم ها و جداول و ... اعتبار خود را از دست بدهند. اما سیستمی که بر پایه اصول حرکت قیمت و ذات بازار طراحی شود بسیار بعید به نظر میرسد که اعتبار خود را در مرور زمان از دست بدهد هر چند که مطئنا باید همراه با تغییرات کلان در اقتصاد دنیا و بازارهای جهانی سیستم و نوع نگاه تریدر به کارکت همواره در حال به روز شدن باشد.
        ممنون.
        موفق باشید.

نظر

• با سلام و درود

خوب من که کرکره مغازه را امروز آوردم پایین تا فردا ببینیم خدا چه خواهد . امروز سعی کردم بصورت لایو نحوه پوزیشن گیری و تحلیل های چارت را نشان بدم حساب نکردم ولی فکر میکنم با همین چند جفت ارز امروز توانسته باشیم بیشتر از 200 پیپ را شکار کرده باشیم حالا اونش مهم نیست میخواستم هم به قدرت سیستم پی ببرید و هم ببینید با ابزار های ساده هم میشود در این بازار کار کرد . من , هم خیلی وقت صرف کردم برای این سیستم و هم خیلی هزینه چون عادت ندارم تست سیستمم را در دمو انجام بدم اما شکر خدا تونستم به نتایج قابل قبولی برسم امیدوارم که شما هم بتونید از این روش بهره مند شوید .
          سود گرفتن از هر سیستمی پایبندی به سیستم میخواد وفادار بودن تا بشود باهاش اجین شد هر سیستمی میتونه ارور هم داشته باشه باید دید درصد موفقیت سیستم چقدره . با رعایت کمی مدیریت سرمایه میشود به نتایج خوبی رسید . فقط ریسک نکنید نگید من به این پوزیشن مطمئنم حجم معاملمو بالا ببرم از بخت بد روزگار بزنه همون یک پوزیشن منفی در بیاد و کل حساب و اعصاب و روانمونو مخدوش کند .
          ببینید با رعایت کردن فکر میکنم امروز یک حساب 1000 دلاری حدود 2 درصد سود برده باشد پس چه احتیاجی به ریسک کردن .
          من وظیفه خودم را به پایان بردم و امیدوارم که دوستان با کمک همدیگر و مشارکت بتونن کارگاهی در اینجا باز کنند و هر روز از این بازار سود های خوب ببرند . غافل نشوید .
          به ساعتهای 10 الی 11 صبح و 4 تا 6 بعداظهر بیشتر دقت کنید فرصتهای طلایی میسازند .
          رمز موفقیت در این بازار , صبر , دقت , مدیریت در گرفتن پوزیشن عجول نباشید . پوزیشن را اگر باز کردید خودتان را درگیر نوسانات چارت نکنید تصمیم عجولانه نگیرید و از تحلیل هم غافل نشوید .
          اگر سیستم هم برایتان سودی داشت ما را هم از دعای خیرتان مثل همیشه بی نصیب نزارید . در صورت امکان اگر هرکسی از دوستان توانایی پاور پوینت و یا پی دی اف دارد چنانچه وقتش اچازه میداد مطالب اصلی تاپیک را از ابتدا تا کنون یک پاور پوینت و یا پی دی اف درست کند و در پست شیر کند تا دوستان یک جا بتونن به مطالب دست رسی پیدا کنند ممنون میشم چون پیغام های زیادی برام میاد که درخواست فایل دارند اما متاسفانه نه فایلی دارم و نه توانایی درست کردنش را پس چنانچه مقدور بود و انجام دهید همیشه دعاگو خواهیم بود .
          در این جا دیگر بحث آموزش زیگ زاگ را به پایان می بریم امیدوارم توانسته باشم هر چند ناچیز دین خودمو ادا کرده باشم و امیدوارم از مشارکت دوستان بهره مند شوم .
          زیگ زاگ مادر تمام اندیکاتور های موجود می باشد غافل نشوید

با آرزوی موفقیت تک تک شما عزیزان
          خدا یارو نگهدارتون باد
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
            با سلام و درود

خوب من که کرکره مغازه را امروز آوردم پایین تا فردا ببینیم خدا چه خواهد . امروز سعی کردم بصورت لایو نحوه پوزیشن گیری و تحلیل های چارت را نشان بدم حساب نکردم ولی فکر میکنم با همین چند جفت ارز امروز توانسته باشیم بیشتر از 200 پیپ را شکار کرده باشیم حالا اونش مهم نیست میخواستم هم به قدرت سیستم پی ببرید و هم ببینید با ابزار های ساده هم میشود در این بازار کار کرد . من , هم خیلی وقت صرف کردم برای این سیستم و هم خیلی هزینه چون عادت ندارم تست سیستمم را در دمو انجام بدم اما شکر خدا تونستم به نتایج قابل قبولی برسم امیدوارم که شما هم بتونید از این روش بهره مند شوید .
            سود گرفتن از هر سیستمی پایبندی به سیستم میخواد وفادار بودن تا بشود باهاش اجین شد هر سیستمی میتونه ارور هم داشته باشه باید دید درصد موفقیت سیستم چقدره . با رعایت کمی مدیریت سرمایه میشود به نتایج خوبی رسید . فقط ریسک نکنید نگید من به این پوزیشن مطمئنم حجم معاملمو بالا ببرم از بخت بد روزگار بزنه همون یک پوزیشن منفی در بیاد و کل حساب و اعصاب و روانمونو مخدوش کند .
            ببینید با رعایت کردن فکر میکنم امروز یک حساب 1000 دلاری حدود 2 درصد سود برده باشد پس چه احتیاجی به ریسک کردن .
            من وظیفه خودم را به پایان بردم و امیدوارم که دوستان با کمک همدیگر و مشارکت بتونن کارگاهی در اینجا باز کنند و هر روز از این بازار سود های خوب ببرند . غافل نشوید .
            به ساعتهای 10 الی 11 صبح و 4 تا 6 بعداظهر بیشتر دقت کنید فرصتهای طلایی میسازند .
            رمز موفقیت در این بازار , صبر , دقت , مدیریت در گرفتن پوزیشن عجول نباشید . پوزیشن را اگر باز کردید خودتان را درگیر نوسانات چارت نکنید تصمیم عجولانه نگیرید و از تحلیل هم غافل نشوید .
            اگر سیستم هم برایتان سودی داشت ما را هم از دعای خیرتان مثل همیشه بی نصیب نزارید . در صورت امکان اگر هرکسی از دوستان توانایی پاور پوینت و یا پی دی اف دارد چنانچه وقتش اچازه میداد مطالب اصلی تاپیک را از ابتدا تا کنون یک پاور پوینت و یا پی دی اف درست کند و در پست شیر کند تا دوستان یک جا بتونن به مطالب دست رسی پیدا کنند ممنون میشم چون پیغام های زیادی برام میاد که درخواست فایل دارند اما متاسفانه نه فایلی دارم و نه توانایی درست کردنش را پس چنانچه مقدور بود و انجام دهید همیشه دعاگو خواهیم بود .
            در این جا دیگر بحث آموزش زیگ زاگ را به پایان می بریم امیدوارم توانسته باشم هر چند ناچیز دین خودمو ادا کرده باشم و امیدوارم از مشارکت دوستان بهره مند شوم .
            زیگ زاگ مادر تمام اندیکاتور های موجود می باشد غافل نشوید

با آرزوی موفقیت تک تک شما عزیزان
            خدا یارو نگهدارتون باد
            سلام و عرض ادب
            دو روزی هست تصمیم گرفتم سیستم شما رو درک کنم و امتحان کنم- در حین اینکه از ابتدا این تاپیک رو می خونم سعی می کنم مطالب رو هم گرداوری کنم تا بصورت یک کاسه در بیاد ولی مطمئنا ویراستاری نهایی خود شما رو می طلبه که براتون ارسال می کنم. بعد از تایید نهایی تبدیل کردنش به پی دی اف کاری نداره.
            ممنون از اینکه حاصل تجربیات خودتون رو به اشتراک گذاشتید.

نظر

• aud/chf

با سلام

در تایم یک ساعتع : rd+

نظر

• سلام

جناب یزدی

تو پست 12 یه سوالی واسم پیش اومد منظورتون از اینکه اندیکاتور زیگ زاگ حرکتش بر اساس قیمت و حجم می باشد چیه؟ میشه یه توضیحی بدین کاملتر که چه ارتباطی با حجم داره؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط abaszakani نمایش پست ها
                  سلام

جناب یزدی

تو پست 12 یه سوالی واسم پیش اومد منظورتون از اینکه اندیکاتور زیگ زاگ حرکتش بر اساس قیمت و حجم می باشد چیه؟ میشه یه توضیحی بدین کاملتر که چه ارتباطی با حجم داره؟

ممنون

سلام و درود

ذات حرکتی زیگ زاگ بر اساس قیمت تعریف شده و محاسبات آن بر اساس قیمت محاسبه میشود اما همانطور که میدانید از زمانی که زیگ در چارت نمایان میشود قابلیت حرکت دارد یعنی ظهورش بعنوان تثبیت نخواهد بود اما این کشیدگی تا کجامیتواند ادامه داشته باشد بستگی به حجم معاملات در بازار دارد گاها" مشاهده میشود که وقتی حضور خریداران یا فروشندگان در بازار محسوس است بازوی زیگ هم با روند حرکت میکند .
                  در این جاست که حجم تاثیر به سزایی در اندازه زیگ دارد پس اگر حجم در بازار افزایش پیدا کرد انتظار زیگ های بلند را خواهیم داشت .
                  و زمانی که حجم معاملات پایین است انتظار زیگ های کوچک پیش بینی میشود .
                  موفق باشید

نظر

• usd/jpy

با سلام

نظر

• طلا در تایم 5 دقیقه مهیا میشه برای یک ریزش

[IMG][/IMG]
                      ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-07-2013, 01:53 PM

نظر

• نزدک دلار در تایم یک ساعته انتظار ریزش بیشتر

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام
                          جناب shyazdi چنانچه اجازه داشته باشم - من هم مایلم از تجربیات جناب عالی و تست این سیستم استفاده نمایم .
                          سوالاتی برایم مطرح شده است :
                          1 - آیا می توان با این سیستم شتاب و واگرایی را تشخیص داد و اگر جواب مثبت است - چگونه ؟
                          2 - آیا این سیستم به نوعی نشان دهنده امواج ولفی است ؟
                          3 - آیا حد سود بر اساس - استفاده از ساپورت و رزیستنسهای - برگرفته از موجهای زیگ زاک بدست می آید ؟
                          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
                            سلام
                            سلام و درود
                            جناب shyazdi چنانچه اجازه داشته باشم - من هم مایلم از تجربیات جناب عالی و تست این سیستم استفاده نمایم .
                            سوالاتی برایم مطرح شده است :
                            1 - آیا می توان با این سیستم شتاب و واگرایی را تشخیص داد و اگر جواب مثبت است - چگونه ؟
                            در زمانی یکی از سطوح مقاومت و یا رزیستنس زیگ زاگ شکسته میشود خود نشان از شتاب قیمت دارد و زمانی که الگو تشکیل میشود میتوان با چشم هم چنانکه واگرایی وجود داشته باشد تشخیص داد اما با استفاده از مک دی هم میتوان الگو را با مک دی چک کرد که آیا واگرایی هست یا خیر 2 - آیا این سیستم به نوعی نشان دهنده امواج ولفی است ؟
                            ولفی از قله و دره 12345 استفاده میکند در این جا از 1234 استفاده میشود
                            3 - آیا حد سود بر اساس - استفاده از ساپورت و رزیستنسهای - برگرفته از موجهای زیگ زاک بدست می آید ؟
                            حد سود هم بر اساس فیبو زیگ بعدی و مقاومت یا حمایت های روزانه استفاده میکنیم
                            کامل تر این نکات در پستهای قبل عنوان شده است

مرسی
                            موفق باشی

نظر

• با سلام
                              یورودلار تایم 15 الگوی رو سقف تشکیل شده و در تایم 1 میتوان تریگر گرفت.
                              موفق باشید.
                              ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 02-07-2013, 04:03 PM

نظر

• با سلام به دوستان عزیز
                                و تشکر از جناب یزدی عزیز بابت به اشتراک گذاشتن تجربیات خوبشون
                                پندار جان لطف میکنی تحلیلت از این یورو دلار بر اساس این سیستم رو در تایم 5 و 15 بفرمائید . چرا سل گرفتید؟
                                مرسی
                                مسیح
                                " ایجاد کف در بازار به دلیل خریداران باهوش نمی باشد بلکه پس از فروش آخرین فروشنده احمق ساخته می شود !"
                                تام دیمارک

http://masihtrades.blogfa.com/

نظر

پردازش ...
                                X