اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جناب استاد یزدی سلام
    اول ببخشید که درخواستم کمی تکراری است و دوم اینکه به نظر شما اگه از جناب آزادی درخواست کنم که در این تاپیک روش صحیح استفاده از ابزارهای زمانی رو برای تعیین زمان اشباع زیگها به طور عملی و تمرینی آموزش بدهند، ایده خوبی هست یا نه؟ البته اگه جناب استاد آزادی فرصت داشته باشند و قبول زحمت بفرمایند.
    با تشکر
    لازم به توضیحه که بنده در تایم یکساعته و 4ساعته که با سیستم شما کار می کنم (البته با یک تفاوت کوچک و اون هم ورود در انتهای زیگهای اصلاحی) از لحاظ زمانی معمولا در ساعات شروع یا پایان سشنها اشباع اتفاق می افته که اگه بشه تحلیل زمانی رو هم براش به کار بگیریم فکر کنم نتایج خوبی بدست بیاد.
    باز هم تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
      جناب استاد یزدی سلام
      اول ببخشید که درخواستم کمی تکراری است و دوم اینکه به نظر شما اگه از جناب آزادی درخواست کنم که در این تاپیک روش صحیح استفاده از ابزارهای زمانی رو برای تعیین زمان اشباع زیگها به طور عملی و تمرینی آموزش بدهند، ایده خوبی هست یا نه؟ البته اگه جناب استاد آزادی فرصت داشته باشند و قبول زحمت بفرمایند.
      با تشکر
      لازم به توضیحه که بنده در تایم یکساعته و 4ساعته که با سیستم شما کار می کنم (البته با یک تفاوت کوچک و اون هم ورود در انتهای زیگهای اصلاحی) از لحاظ زمانی معمولا در ساعات شروع یا پایان سشنها اشباع اتفاق می افته که اگه بشه تحلیل زمانی رو هم براش به کار بگیریم فکر کنم نتایج خوبی بدست بیاد.
      باز هم تشکر
      سلام و درود
      قطعا" ایشان در هر تاپیکی بحث آموزش داشته باشند بنده خود دانش آموز آن تاپیک خواهم بود . اما قبلا" در مورد بحث زمان ایشان یک تاپیک آموزشی داشتند
      Time Analysis
      که میتوانید در آدرس فوق دنبال کنید . و تاپیکی هم به نام پیوتهای زمانی بود که بحثش را متوقف کردند . حال میتوانید با خودشان مطرح نمایید .

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
        سلام و درود
        قطعا" ایشان در هر تاپیکی بحث آموزش داشته باشند بنده خود دانش آموز آن تاپیک خواهم بود . اما قبلا" در مورد بحث زمان ایشان یک تاپیک آموزشی داشتند
        Time Analysis
        که میتوانید در آدرس فوق دنبال کنید . و تاپیکی هم به نام پیوتهای زمانی بود که بحثش را متوقف کردند . حال میتوانید با خودشان مطرح نمایید .

موفق باشید
        ===
        ضمن تشکر از شما باید عرض کنم که منظور من (پیاده کردن تحلیل زمانی برای این سیستم بود) وگرنه خود بنده هم تاپیک تحلیل زمانی رو مطالعه کردم و هم فایلهای ویدئویی جناب آزادی رو برای چند بار دیدم ولی مسأله این هست که نتونستم به خوبی برای این سیستم پیاده سازی کنم. ولی اگه خود جناب آزادی رو به این تاپیک دعوت کنیم به حال مبدع تحلیل زمانی ایشون هستن و مطمئنا بهتر می تونن بهترین ابزار زمانی رو برای این سیستم معرفی کنند.
        فقط مشکل اینه که بنده نمی تونم برای جناب آزادی پیام خصوصی ارسال کنم. حالا به چه علت نمی دونم. فکر کنم فقط دوستان ایشون می تونن برای استاد آزادی پیام خصوصی بفرستند که متأسفانه بنده این افتخار رو ندارم که جزو لیست دوستان ایشان باشم.
        اگه شما قبول زحمت بفرمایید و ایشون رو به این تاپیک دعوت کنید خیلی خیلی از شما ممنون خواهم شد.
        با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما

نظر

• بخشید استاد یزدی چند سوال دارم که در تصاویر میپرسم با تشکر فراوان
          فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.r نمایش پست ها
            بخشید استاد یزدی چند سوال دارم که در تصاویر میپرسم با تشکر فراوان
            تصاویر کوچک شد ،متاسفانه بلد نیستم تصویر اپلود،استاد یزدی،در پوند در تایم های ام30 و15 و5 ،اخربن زیگ ،با یک زیگ شکسته شده،ولی در ام یک این طور نیست،با توجه بقیه تایم ها میشد در ام 5 سل گرفت
            . البته خوب اگه میگرفتیم،اس ال میخورد

نظر

• سلام و درود

برای آپلود تصاویر عکسها را در آپلود سنتر فروم وقتی آپلود کردید چند گزینه میده آگر گزینه سوم آدرس داخل آدرس انجمن را در پست خود مپی پیست نمایید تصاویر بزرگ و شفاف خواهد شد

موفق باشید
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

بسمه تعالی
                سلام ودرود
                مطالبی که در این جا عنوان میشود فقط تجربیات شخصی بوده و ممکن است دارای نقص و اشکال باشد اما با این وجود تجربیات خود را بیان میکنم تا با کمک شما دوستان بتوانیم آنها را تکمیل کنیم .و اگر هم ایرادی دارد با مشارکت هم بر طرف نماییم .
                یکی از بهترین موقعیتهای پوزشن گیری استفاده از امواج الیوت و بهترین نقاط ورود ابتدای موج 3 و موج 5 می باشد .
                اما از آنجایی که شمارش امواج ممکنه برای هر کسی راحت نباشد و یا شناسایی آنها مقدور نباشد استفاده از اندیکاتور زیگ زاگ میتواند کمک شایانی در شناسایی باشد .
                به جرعت میتوان گفت که اندیکاتور زیگ زاگ مادر تمام اندیکاتور ها می باشد که هم در موج شماری کمک است و هم در تععین سطوح حمایت و مقاومت و هم تعیین کننده روند آتی قیمت می باشد و استفاده درست از این اندیکاتور میتواند موقعیتهای بی نطیری را نصیب نماید .
                اما موضوع اینجاست که به چه صورت میتوان این موقعیتها را شناسایی و شکار کرد ؟
                همانطور که میدانید اصول حرکت قیمت بر اساس امواج الیوت می باشد در موجهای ایمپالس 5 موجی و کارکشن 3 موجی حرکت میکند.
                در نتیجه هر بازوی زیگ زاگ که شکل میگیرد ساخته شده از 5 و یا 3 موج تایم کوچکتر خود می باشد . و بهترین نقاط ورود اتمام موج 2 و ورود به موج 3 و اتمام موج 4 ورود به موج 5 می باشد .
                شاید به کرات در مورد الگوهای تری انگل ها (مثلث متقارن ), فلگ , کانال و مثلث شنیده باشید اما مهمترین موضوع این است که این الگو ها در کجا و به چه شکل اتفاق میافتند حائز اهمیت است .
                معمولا" موج 2 در قالب یک الگوی تری انگل بسته و یا الگوی مثلث ظاهر میشود . . توجه داشته باشید که گفتم معمولا" نه حتما" بعنوان مثال :

[/IMG]

و موج 4 به شکل الگوی تری انگل بازیا افزایشی و یا فلگ اتفاق میافتد

[/IMG]

شکست حمایت و مقاومت این الگوها میتواند نوید ادامه روند باشند . پس ما باید در چارت به دنبال زمانی باشیم که یکی از این الگو ها شکل میگیرد و از یک سمت شکسته میشود . و یا اینکه الگوی پروانه ای شکل میگیرد و از یک محدوده قیمتی انتظار برگشت قیمت را خواهیم داشت که معمولا" در برگشت با موج 1 و یا A و سقف و کف قبلی یک مثلث ایجاد میگردد. که از تمامی آنها میتوان در جهت پوزیشن گیری استفاده نمود .
                اما به چه شکل و چه طریق در مبحث بعدی به آن می پردازیم .
                موفق باشید
                آیا این حالت پوند مربوط به موج 4 است؟که یک مثلث باز شونده است
                ویرایش توسط mohammad.r : https://www.traderha.com/member/14543-mohammad-r در ساعت 05-14-2015, 12:31 AM

نظر

• سلام و درود

توجه داشته باشید مظالب همه بصورت حلقه های یک زنجیر می ماند که اگر یک حلقه را از میان زنجیر بردارید زنجیر یک پارچگی خودش را ازدست خواهد دارد.
                  در مطالب گفته شده عرض شد که وقتی کف اولین زیک شکسته میشود صبر میکنیم تا زیگ اصلاحی صادر شود و در برگشت با عبور مجدد از کف میشود محل ورود پوزیشن ما و در مقاطع بعدی سقف ها محل ورود خواهند بود برای پوند هم هر گز تریگر ورود صادر نشده چون در برگشت دوم مشاهده میکنید که سقف قبل زده میشود لذا شکست معتبری وجود ندارد تا بشود پوزیشن فروش گرفت به تصویر زیر دقت کنید و مطالب پست 29 را مجددا" دوره نمایید .

موفق باشید

نظر

• استاد ممنون از اینکه ،از وقتتون میزنید ،برای سوالات ابتدایی من،این قسمت رو الان با توضیح شما متوجه شدم،استاد یزدی با توجه به تایم m30میشه گفت ما در موج 4 صعودی هستیم؟با توجه حالت باز شونده؟

نظر

• سلام و درود

من موج فعلی را به اینصورت می بینم و تا زمانی که کف 1.56 شکسته نشود بعنوان موج 5 که در حال تکمیل ریز موج های خود می باشد نگاه میکنم که محدوده تعیین شده را پایان موج می بینم .
                      در ضمن محمد جان بار ها گفتم بنده استاد نیستم لذا بنده را استاد خطاب نکنید .

نظر

سلام و درود

من موج فعلی را به اینصورت می بینم و تا زمانی که کف 1.56 شکسته نشود بعنوان موج 5 که در حال تکمیل ریز موج های خود می باشد نگاه میکنم که محدوده تعیین شده را پایان موج می بینم .
                        در ضمن محمد جان بار ها گفتم بنده استاد نیستم لذا بنده را استاد خطاب نکنید .

جناب یزدی بزرگوار عرض ادب و احترام فراوان

در موج شماری به سبک الیوت یک قوانین حداقلی بعنوان نقشه راه مشخص شده است که اگر رعایت نشود ، شمارش کاملاً سلیقه ای خواهد شد و شمارش سلیقه ای قابل بسط دادن به موقعیتهای مشابه نخواهد بود .

بعنوان مثال در همین موقعیت اخیری که تصویر آنرا ارائه فرموده اید موارد زیر به ذهنم میرسد :

1. در یک سری جنبشی ، یکی از سه موج 1 و یا 3 و یا 5 باید بوضوح بلندتر از بقیه باشد واین مقدار حداقلی به میزان 1.618% موج جنبشی مجاورش میباشد که در این شمارش اخیر تقریباً موج 5 و 3 سبز رنگ اندازه ای مشابه همدیگر دارند .

2.با توجه به انتظاری که از شدت و اندازه اصلاح های موج 4 و 2 مد نظر ماست ، یکی از این دو اصلاح باید ساختاری با cناقص داشته باشد که انتظار خروجی بلندتری از آن داریم .

بعنوان مثال اگر در سری جنبش موج 3 بلندترین موج است ، موج اصلاحی ماقبل آن یعنی موج 2 باید دارای ساختاری با c ناقص باشد .

در تصویر اخیر هر دو اصلاح 2 و 4 سبز رنگ ، دارای ساختاری مشابه اند .

3.از منظر زمان نیز سه موج پیاپی نباید زمانی مشابه داشته باشند که این موضوع نیز در شمارش اخیر نقض شده است .

4. در سری جنبشی اگر امواج پیشرو 1 و 3 و 5 دارای هم پوشانی نباشند حداکثر اصلاح پس از اتمام کل سری 5 تایی ، میتواند 61.8% کل سری باشد و در صورت همپوشانی ، حداقل برگشت باید به اندازه کل سری 5 موجی باشد .

در موقعیت اخیر با توجه به تناقضات عنوان شده ، از نظر من باید این سری را یک اصلاح مرکب در نظر بگیریم که قوانین خاص خود را دارد .

از لطف همیشگی شما ممنونم

با احترام مجدد
                        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                          جناب یزدی بزرگوار عرض ادب و احترام فراوان

در موج شماری به سبک الیوت یک قوانین حداقلی بعنوان نقشه راه مشخص شده است که اگر رعایت نشود ، شمارش کاملاً سلیقه ای خواهد شد و شمارش سلیقه ای قابل بسط دادن به موقعیتهای مشابه نخواهد بود .

بعنوان مثال در همین موقعیت اخیری که تصویر آنرا ارائه فرموده اید موارد زیر به ذهنم میرسد :

1. در یک سری جنبشی ، یکی از سه موج 1 و یا 3 و یا 5 باید بوضوح بلندتر از بقیه باشد واین مقدار حداقلی به میزان 1.618% موج جنبشی مجاورش میباشد که در این شمارش اخیر تقریباً موج 5 و 3 سبز رنگ اندازه ای مشابه همدیگر دارند .

2.با توجه به انتظاری که از شدت و اندازه اصلاح های موج 4 و 2 مد نظر ماست ، یکی از این دو اصلاح باید ساختاری با cناقص داشته باشد که انتظار خروجی بلندتری از آن داریم .

بعنوان مثال اگر در سری جنبش موج 3 بلندترین موج است ، موج اصلاحی ماقبل آن یعنی موج 2 باید دارای ساختاری با c ناقص باشد .

در تصویر اخیر هر دو اصلاح 2 و 4 سبز رنگ ، دارای ساختاری مشابه اند .

3.از منظر زمان نیز سه موج پیاپی نباید زمانی مشابه داشته باشند که این موضوع نیز در شمارش اخیر نقض شده است .

4. در سری جنبشی اگر امواج پیشرو 1 و 3 و 5 دارای هم پوشانی نباشند حداکثر اصلاح پس از اتمام کل سری 5 تایی ، میتواند 61.8% کل سری باشد و در صورت همپوشانی ، حداقل برگشت باید به اندازه کل سری 5 موجی باشد .

در موقعیت اخیر با توجه به تناقضات عنوان شده ، از نظر من باید این سری را یک اصلاح مرکب در نظر بگیریم که قوانین خاص خود را دارد .

از لطف همیشگی شما ممنونم

با احترام مجدد
                          سلام و درود

جناب ایزل بسیار ممنون از راهنمایی و توضیحات مبسوط که بیان داشتید و حتما" سعی میکنم که استفاده کنم و بکار گیرم گرچه که همه این قوانین را بارها و بارها دوره کرده و فرا گرفته اما باز هم از نگاه موشکافانه شما و این که تحلیل های حقیر ره نگاهی نقادانه مینگرید بسیار سپاسگزارم چون این انتقادها باعث رشد و تعالی میشود .
                          اما مطلبی را در مورد نگاه خودم بیان کنم قبلا" هم در جایی دیگر خدمتتان عرض کردم که به شخصه خودم را اسیر قوانین تعریف شده بازار نمیکنم و آنچه که چشم و عقلم میگوید عمل میکنم . چرا که اگر قرار بود این قوانین به کسی سود برساند تا به امروز به جای 90 درصد زیان ده 90 درصد برنده بودند چرا که همه چیز از قبل تعریف میشد . همانطور که شما بعد از سالها متوجه شدید که خود را از زیر یوغ تعاریف بیرون کشیده و خود را پایبند مناطقی که بر اساس نگاه خود عرضه و تقاضایی برایش پیدا میکنید نمایید که شاید مناطق مورد نظر شما از نظر کلاسیک قانونی براش متصور نباشد اما مشاهده میکنید که برای شما خیلی خوب جواب داده .
                          منهم با رعایت کمی از امواج الیوتی سعی در شناسایی امواج میکنم برای پیدا کردن تارگت نهایی حال این موج بخواهد با یک لیبل اشبتاه یا درست بیان شود زیاد برام مهم نیست .
                          امروزه مشاهده میکنید که سفته بازهای بازار بر اساس تصورات جمعی مردم بر اساس اجرای همین قوانین سعی در شکستن قوانین و سوء استفاده های خود دارند که هر روزه شاهد این اتفاقات در این بازار هستیم . الگو ها فیل میشوند شمارش ها تغییر میکنند . چرا چنین میشود ؟
                          زمانی که الیوت قانون امواج را در بازار کشف و شناسای کرد برای آن 8 موج متصور شد در تمام تایم ها بعد ها شاگردانش این امواج را گشترش دادند و پس از آن قوانین فیبو ناچی را به ان تلفیق نمودند . که تمام این قوانین هر روز در حال فیل شدن است .
                          مطالب بالا را نه از باب رد نقد شما بیان کرده باشم همانطور که گفتم بسیار خوشحال هم میشوم چون از این انتقاد ها میتوانم به رشد فهمی برسم . بلکه بصورت کلی نگاهم را به بازار بیان داشتم که خیلی نباید خود را اسیر قوانین کلاسیک و کتابی کرد که همیشه پاسخ گوی نیاز نخواهد بود . از نظر من امواج آنچیزی هستند که شما در بازار با چشم میتوانید ببینید . و تا امروز هم سعی کردم نگاهی اینگونه به بازار داشته باشم با تلفیق بخشی از قوانین که دیگران هم برای بدست آوردنش به گردن همه ما حق دارند . اما نه تابع محض بودن .

موفق و موید باشید

نظر

سلام و درود

جناب ایزل بسیار ممنون از راهنمایی و توضیحات مبسوط که بیان داشتید و حتما" سعی میکنم که استفاده کنم و بکار گیرم گرچه که همه این قوانین را بارها و بارها دوره کرده و فرا گرفته اما باز هم از نگاه موشکافانه شما و این که تحلیل های حقیر ره نگاهی نقادانه مینگرید بسیار سپاسگزارم چون این انتقادها باعث رشد و تعالی میشود .
                            اما مطلبی را در مورد نگاه خودم بیان کنم قبلا" هم در جایی دیگر خدمتتان عرض کردم که به شخصه خودم را اسیر قوانین تعریف شده بازار نمیکنم و آنچه که چشم و عقلم میگوید عمل میکنم . چرا که اگر قرار بود این قوانین به کسی سود برساند تا به امروز به جای 90 درصد زیان ده 90 درصد برنده بودند چرا که همه چیز از قبل تعریف میشد . همانطور که شما بعد از سالها متوجه شدید که خود را از زیر یوغ تعاریف بیرون کشیده و خود را پایبند مناطقی که بر اساس نگاه خود عرضه و تقاضایی برایش پیدا میکنید نمایید که شاید مناطق مورد نظر شما از نظر کلاسیک قانونی براش متصور نباشد اما مشاهده میکنید که برای شما خیلی خوب جواب داده .
                            منهم با رعایت کمی از امواج الیوتی سعی در شناسایی امواج میکنم برای پیدا کردن تارگت نهایی حال این موج بخواهد با یک لیبل اشبتاه یا درست بیان شود زیاد برام مهم نیست .
                            امروزه مشاهده میکنید که سفته بازهای بازار بر اساس تصورات جمعی مردم بر اساس اجرای همین قوانین سعی در شکستن قوانین و سوء استفاده های خود دارند که هر روزه شاهد این اتفاقات در این بازار هستیم . الگو ها فیل میشوند شمارش ها تغییر میکنند . چرا چنین میشود ؟
                            زمانی که الیوت قانون امواج را در بازار کشف و شناسای کرد برای آن 8 موج متصور شد در تمام تایم ها بعد ها شاگردانش این امواج را گشترش دادند و پس از آن قوانین فیبو ناچی را به ان تلفیق نمودند . که تمام این قوانین هر روز در حال فیل شدن است .
                            مطالب بالا را نه از باب رد نقد شما بیان کرده باشم همانطور که گفتم بسیار خوشحال هم میشوم چون از این انتقاد ها میتوانم به رشد فهمی برسم . بلکه بصورت کلی نگاهم را به بازار بیان داشتم که خیلی نباید خود را اسیر قوانین کلاسیک و کتابی کرد که همیشه پاسخ گوی نیاز نخواهد بود . از نظر من امواج آنچیزی هستند که شما در بازار با چشم میتوانید ببینید . و تا امروز هم سعی کردم نگاهی اینگونه به بازار داشته باشم با تلفیق بخشی از قوانین که دیگران هم برای بدست آوردنش به گردن همه ما حق دارند . اما نه تابع محض بودن .

موفق و موید باشید

جناب یزدی بزرگوار از وقتیکه صرف میکنید ، سپاسگذارم

اینکه برداشتهای شخصی ما برای یک موضوع چیست ،کاملاً اختیاریست و میتوانیم بر اساس برداشتها و تجربیات شخصی خود ( که بسیار ارزشمندست ) بازار را تحلیل کرده و آنرا انتشار دهیم ولیکن زمانیکه بر اساس یکی از معروفترین و فراگیرترین سبکهای تکنیکال، یعنی الیوت بازار را تحلیل میکنیم ، باید اصول حداقلی آنرا رعایت کنیم . زیرا در غیر اینصورت تحلیلها کاملاً شخصی خواهد بود و سبب گمراهی افرادی میشود که در سطوح مقدماتی این تحلیلها را پیگیری میکنند و دچار پاردوکس خواهند شد .

مجدداً از حضور شما و پیگیریهای ارزشمندتان ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                              جناب یزدی بزرگوار از وقتیکه صرف میکنید ، سپاسگذارم

اینکه برداشتهای شخصی ما برای یک موضوع چیست ،کاملاً اختیاریست و میتوانیم بر اساس برداشتها و تجربیات شخصی خود ( که بسیار ارزشمندست ) بازار را تحلیل کرده و آنرا انتشار دهیم ولیکن زمانیکه بر اساس یکی از معروفترین و فراگیرترین سبکهای تکنیکال، یعنی الیوت بازار را تحلیل میکنیم ، باید اصول حداقلی آنرا رعایت کنیم . زیرا در غیر اینصورت تحلیلها کاملاً شخصی خواهد بود و سبب گمراهی افرادی میشود که در سطوح مقدماتی این تحلیلها را پیگیری میکنند و دچار پاردوکس خواهند شد .

مجدداً از حضور شما و پیگیریهای ارزشمندتان ممنونم
                              با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دو بزرگوار , جناب ایزل و جناب یزدی

مطالب ذکر شده توسط دو بزرگوار ,به نوعی چالش بنده در مبحث شمارش امواج بوده است که در مبحث شمارش امواج چرا نمیتوان به یک اجماع واحد یا حداقل یک شمارش نزدیک به هم در بین الیوت کاران رسید؟
                              اگر چه بنده در این زمینه مبتدی بوده و در حال یادگیری هستم لیکن این نوع نگرش های دوستان الیوت کار که در تحلیل هایشان جاری است,بنده رو دچار سردرگمی کرده است.اگر در این زمینه جناب ایزل و جناب یزدی و سایر دوستان بتونن من را راهنمایی کنن, یک دنیا سپاسگذارشون خواهم بود

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi13 نمایش پست ها
                                با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دو بزرگوار , جناب ایزل و جناب یزدی

مطالب ذکر شده توسط دو بزرگوار ,به نوعی چالش بنده در مبحث شمارش امواج بوده است که در مبحث شمارش امواج چرا نمیتوان به یک اجماع واحد یا حداقل یک شمارش نزدیک به هم در بین الیوت کاران رسید؟
                                اگر چه بنده در این زمینه مبتدی بوده و در حال یادگیری هستم لیکن این نوع نگرش های دوستان الیوت کار که در تحلیل هایشان جاری است,بنده رو دچار سردرگمی کرده است.اگر در این زمینه جناب ایزل و جناب یزدی و سایر دوستان بتونن من را راهنمایی کنن, یک دنیا سپاسگذارشون خواهم بود

با تشکر
                                سلام

مختصر بگویم که تکنیکهای مختلف از جمله الیوت فقط در حد یک نقشه راه با دقت تقریبی کاربرد دارد و موفقیت در ترید ، هنر و علمی فراتر را میطلبد .

گراف زیر مربوط به یک حساب در ده روز کاریست(pcm) :
                                [IMG][/IMG]
                                ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 05-14-2015, 07:04 PM

نظر

پردازش ...
                                X