اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط morteza.khabazian نمایش پست ها
    یا سلام و آرزوی سلامتی برای آقای یزدی
    اول تشکر کنم بایت آموزش این استراتژیتون
    و اما بعد
    یه سری سوال برای من پیش اومده خواستم برای رسیدن به جوابش کمکم کنید
    1-اندیکاتور زیگزاگ بر په اساسی این زیگ ها رو میکشه؟
    البته در پی دی اف آموزشی یه توضیحی داده اند
    اما مثلا تو چارت زیر که مال سکه هست با پدید اومدن هفت کندل!اندیکاتور یه زیگ نزولی کشیده
    اما تو چارت آبشده طلا که اونم هفت تا کندل از آخرین زیگ صعودی گدشته،اندیکاتور زیگی نکشیده
    چارت سکه

سلام و درود
    دوست عزیز سوالات شما تماما" در تاپیک بارها و بارها جواب داده شده اگر تاپیک را با دقت مطالعه کنید پاسخ خود را در میان آنها خواهید یافت
    در مورد سوال فوق مثالی میزنم . شما وقتی برای کسی از کلمه دوست استفاده کنید این کلمه به تنهایی شاید معنا و مفهوم گوینده را نرساند . دوست چی ؟
    من با امیر
    دوست هستم. یا من دوست دارم .و یا من خانواده ام را دوست دارم . سه جمله با سه معنی متفاوت وقتی بخشی از یک مطلب را جدا میکنیم مسلما" معنا و مفهوم مطلب گنگ میشود .
    در همان پستی که شما قسمتی از مطلب را بیان داشتید به دو گزینه دیگر هم اگر دقت میکردید جواب خود را میگرفتید که زیگ زاگ یا سه گزینه حرکت میکند (ٍExtDepth_12 )( ExtDeviaition_5)(ExtBackstep_3 یعنی ایجاد زیگ زاگ بر اساس این سه گزینه است و هر کدام آنها میتوانند در ایجاد زیگ زاگ موثر باشند که توضیحات این سه گزینه در همان پستی که مطلب را برداشته اید بیان شده است .

چارت آبشده طلا
    الان تو چارت ماهانه طلا اگر چه اتفاقی بیفته اندیکاتور یه زیگ صعودی میکشه؟
    جواب سوال شما در مطلب فوق هست باید یکی از آن سه شرط برقرار شود

نوشته اصلی توسط morteza.khabazian نمایش پست ها
    این سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده بود
    ولی فکر کنم دلیلش این باشه
    در انتهای زیگ پنجم چهار ساعته احتمالا اون نقطه جایی بوده که انتظار داشتیم زیگ روزانه هم به اشباع برسه
    بنابراین اگر قیمت مسیر فلش آبی رو طی کنه میریم برای اصلاح زیگ روزانه
    در صورتی که در انتهای زیگ سوم چهار ساعته این انتظار رو نداشتیم
    در مورد شکست سقف و کف ها گفتیم که ابتدا محدوده پی آر زد را که همان محدوده های انتظار برگشت روند می باشد را تعیین میکنیم و سپس انتظار شکست سقف و کف قیمتی را خواهیم داشت .
    و اگذر زیگ 6 جولای را که شما از آن نام بردید را در تایم های پاینتر ملاحظه کنید حتما" میتوانید روندی صعودی در تایم های کوچکتر را جستجو کنید . توجه داشته باشید تایم فریم ها هر کدام حاقه هایی از این زنجیره می باشند و باید به تمام این حلقه ها توجه شود .

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با سلام با توجه به تحلیل زیر

تریگر فروش در تایم فریم چهار ساعته
      آقای یزدی در صورتی که اشکالی هست لطفا ذکر کنید

نظر

• سلام و درود

اگر بر اساس روش زیگ زاگ بخواهیم تریگر فروش بگیریم باید شرایط زیر حاکم باشد. اگر با سیستم های تلفیقی تریگر گرفته شود که شرایط خودش را دارد

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 03-10-2014, 12:43 PM
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• چارت نقره دیلی
          یه الگوی AB=CD lمعکوس
          الگوی AB=CD
          روی ریتریس 50% هم بوده
          یه آردی مثبت هم تو آر اس ای یک ساعته تو بازوی انتهایی داریم
          اینم چارت 15 مین که زیگ آخر رو شکونده!
          اینجوری باشه طلا هم ممکنه فعلا نریزه

نظر

• انس یک ساعته
            انس 15 مین!باید منتظر اصلاح بود برای خرید

نظر

• سلام و خسته نباشبد
              ممنونم از مطالب خوب و اموزنده تان
              آنچه را که با خوشي و لذت آموخته ايم، هرگز فراموش نمي کنيم.
              http://arianbrokers.com/forum/f31/%D...95/#post124321

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز به خصوص آقا سعید با صفا
                با اجازه دوستان طی وبگردیهای شبانه به این اندیکاتور برخورد کردم که نظرم رو به خودش جلب کرد .
                این ابزار تلفیقی از اندیکاتور macd محترم و زیگ عزیز میباشد که دیدن آن خالی از لطف نیست.

Zig Zag On MACD

امیدوارم این ابزار کمکی در تشخیص واگرایی های به هنگام , در آخرین بازوری زیگ عزیز باشد.

سلام دوست عزیز روش نصب اندیکاتور روی نرم افزار به چه شکلیه سپاس بنده رو پیشاپیش بپذیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط عباس فردی نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز روش نصب اندیکاتور روی نرم افزار به چه شکلیه سپاس بنده رو پیشاپیش بپذیرید
                  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان عزیز
                  عباس جان پس از دانلود فایل مذکور آن را در پوشه experts/indicator کپی کنید و بعد از اجرا نمودن متا تریدر این اندیکاتور را از پنجره Navigator _ Custom Indicators بروی چارت مورد نظر نصب می کنیم و حالشو می بریم.

چند روز تا سال نو باقیست شاید نتوانم به سایت سری بزنم پس امروز پیشاپیش سالی پر از موفقیت و بهروزی توام با سلامتی را برای همه آرزومندم.
                  ارادتمند دوستان حمید
                  تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان عزیز
                    عباس جان پس از دانلود فایل مذکور آن را در پوشه experts/indicator کپی کنید و بعد از اجرا نمودن متا تریدر این اندیکاتور را از پنجره Navigator _ Custom Indicators بروی چارت مورد نظر نصب می کنیم و حالشو می بریم.

چند روز تا سال نو باقیست شاید نتوانم به سایت سری بزنم پس امروز پیشاپیش سالی پر از موفقیت و بهروزی توام با سلامتی را برای همه آرزومندم.
                    ارادتمند دوستان حمید
                    حمید عزیزم سلام بابت توضیحتون سپاس گذارم سال نو رو پیشاپیش به جنابعالی و همه دوستان تبریک عرض میکنم
                    ویرایش توسط عباس فردی : https://www.traderha.com/member/14927-عباس-فردی در ساعت 03-16-2014, 11:33 PM

نظر

• باسلام خدمت استاد یزدی عزیز
                      در پی دی اف استراتزی معاملات با ریگراگ از اندیکاتوری نام برده بودید که پترن شکست خط حمایت و مقاومت رو الارم میده.اگر محبت بفرمایید واین اندیکاتور را بزارید ممنون میشم
                      با تشکر
                      برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                        باسلام خدمت استاد یزدی عزیز
                        در پی دی اف استراتزی معاملات با ریگراگ از اندیکاتوری نام برده بودید که پترن شکست خط حمایت و مقاومت رو الارم میده.اگر محبت بفرمایید واین اندیکاتور را بزارید ممنون میشم
                        با تشکر
                        سلام و درود

متاسفانه حضور ذهن ندارم چه ایندیکاتوری را میفرمایید اگر صفحه ای را که عنوان میکنید بفرمایید مراجعه کنم ببینم چه ایندیکاتوری بوده .

موفق باشید

نظر

• با سلام مجدد
                          در پی دی اف استراتژی معاملات زیگزاگ نوشته شده توسط شما در سال 1391 در بخش معاملات با زگزاگ لوازم مورد نیاز را دو اندیکاتور یکی زگزاک که در متاتریدر هست و دیگری اندیکاتور زیگزاگ کانال که در ان شکست خط حمایت و مقاومت را الارم میدهد عنوان فرمده اید و ادرس اپلود را هم ذکر فرموده اید که قابل استفاده نیست.این مطلب در اخر پی دی اف است و از اندیکاتو زیگزاک کانال نام برده اید.
                          با تشکر
                          برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• نوشته اصلی توسط moheb نمایش پست ها
                            با سلام مجدد
                            در پی دی اف استراتژی معاملات زیگزاگ نوشته شده توسط شما در سال 1391 در بخش معاملات با زگزاگ لوازم مورد نیاز را دو اندیکاتور یکی زگزاک که در متاتریدر هست و دیگری اندیکاتور زیگزاگ کانال که در ان شکست خط حمایت و مقاومت را الارم میدهد عنوان فرمده اید و ادرس اپلود را هم ذکر فرموده اید که قابل استفاده نیست.این مطلب در اخر پی دی اف است و از اندیکاتو زیگزاک کانال نام برده اید.
                            با تشکر
                            سلام
                            با اجازه ی استاد
                            این لینک مربوط به تمپلیت زیگزاگ و کانال مربوطه است:
                            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm1359890376321.rar

نظر

• با سلام خدمت جناب آقای یزدی
                              آقا جا داره تا از زحمات شما بابت راه اندازی این تاپیک کمال تشکر رو داشته باشم و به این همه نبوغ و خلاقیت به شما تبریک بگم.
                              راستش من با اینگونه روشها بهتر ارتباط برقرار می کنم ولی به علت نداشتن خلاقیت چند سال پیش، بعد از مدتی ور رفتن با اندیکاتور زیگزاگ نتونستم به جایی برسم و گذاشتمش کنار و الآن دارم با نرم افزار جناب ابوناچی خودم رو مشغول می کنم. چند روز پیش فکر کنم اول آوریل بود که به دنبال یک اندیکاتور برای فیلتراسیون می گشتم که به تاپیک زیگ زاگ شما برخورد کردم. در ابتدای مطالعه این تاپیک که هنوز تا صفحه 140 مطالعه اش کردم متوجه شدم که با استراتژی خودم میشه ترکیبش کنم و برای بهینه شدن سیستم خودم بکار بگیرم. از هفته آینده سعی می کنم که شروع به بک تست کنم و نتایج رو انشاءاله توی همین تاپیک قرار می دم. امیدوارم شما و دیگر دوستان در این زمینه اشکالات اینجانب رو رفع و رجوع بفرمایید و اگه روش بدرد بخوری بود، دیگران هم استفاده ببرن.
                              با تشکر
                              ارادتمند حسین

نظر

• با سلام مجدد
                                همین ابتدای کار یک درخواست از دوستان داشته باشم و اون اینکه اندیکاتور رسم پیوتها (پیوت کستم، مجیک پیوت و ...) هر کدوم رو که روی چارت رسم می کنم از گذشته چارت تا الان رو رسم می کنه و خیلی چارت شلوغ میشه.
                                چند وقت قبل یکی از همین اندیکاتورها رو داشتم که وقتی روی چارت ران می کردم، خطوط رو فقط از ابتدای روز، هفته و ماه) رسم می کرد. لطفا اگه از دوستان کسی می دونه باید چکار کنم تا این مسأله رو حل کنم، ممنون میشم.
                                منظورم اینه که باید توی تنظیمات اندیکاتور تغییراتی بدیم یا باید اندیکاتورش رو از دیگران بگیریم.
                                باز هم تشکر

نظر

پردازش ...
                                X