اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
    وحید گرامی خدمت شما

و ضمن عرض ادب خدمت جناب یزدی عزیز و تشکر فراوان از تلاشهایشان برای انتقال تجربیات و دانش ارزشمند شان به علاقمندان در این فروم

سوالی داشتم: آیا در مدتی که مشغول تحقیق و تمرین با اندی زیگزاگ هستید، به نمونه Non- Repaint آن برخورد نکرده اید؟

ارادتمند
    سلام و درود

با تشکر بابت همکاری و مساعدت . اگر با خود ایندیکاتور متا کار کنیم گاها" پیش می آید اما ایندیکاتور های دستی هست که با تغییراتی تا حدودی جلوی این مشکل را میگیرد .

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام جناب اقای یزدی
      باز هم به شما خسته نباشید میگم من مشکلی دارم که متاسفانه باعث ضرر در بعضی مواقع شده است
      سوال من این است که وقتی که ما ارزی را تحلیل کردیم و نقطه پی ار زد آنر ا مشخص کردیم زمانی که وارد پوزیشن میشویم باید حد سود خود را در آن نقطه بگذاریم خب ما در تایم بالا تحلیل میکنیم و این نقطه خیلی فاصله دارد و یا اینکه در تایم پایین مثلا یک ربع وارد میشویم باز هم باید تماد حد سودها را در آن نقطه گذاشت و درست نمیدانم به چه شکلی باید عمل کنم من تحلیل میکنم و درست هم هستش اما در مورد حد سود مشکل دارم اگر جواب دهید ممنون میشوم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
        سلام جناب اقای یزدی
        باز هم به شما خسته نباشید میگم من مشکلی دارم که متاسفانه باعث ضرر در بعضی مواقع شده است
        سوال من این است که وقتی که ما ارزی را تحلیل کردیم و نقطه پی ار زد آنر ا مشخص کردیم زمانی که وارد پوزیشن میشویم باید حد سود خود را در آن نقطه بگذاریم خب ما در تایم بالا تحلیل میکنیم و این نقطه خیلی فاصله دارد و یا اینکه در تایم پایین مثلا یک ربع وارد میشویم باز هم باید تماد حد سودها را در آن نقطه گذاشت و درست نمیدانم به چه شکلی باید عمل کنم من تحلیل میکنم و درست هم هستش اما در مورد حد سود مشکل دارم اگر جواب دهید ممنون میشوم
        سلام و درود

همانطور که در مباحث قبلی بیان داشتیم در تایم های بالاتر تحلیل میکنیم و محدوده پی آر زد به دست می آوریم و در تایم پاینتر در محدوده پی آر زد به دنبال تریگر ورد میگردیم . پس اگر شرایط ورود محیا شد حد سود را هم در همان تایم بالاتر باید تعیین کنیم . و تایم پایین فقط برای ورود استفاده میشود . و یا برای افزایش حجم.

موفق باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• با عرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیز جناب آقای یزدی و همه دوستان

در پوند دلار بعد از شکست کف آخرین زیگ توسط اولین زیگ برگشتی در 4 ساعته زیگ اصلاحی به منطقه اشباع رسیده و در تایمهای پایین باید دنبال ورود به پوزیشن فروش باشیم البته اگر سقف آخرین زیگ صعودی شکسته نشود

امیدوارم اشتباه نباشه استاد لطفا اگر ایرادی داره یا کاملا اشتباه هست تذکر بفرمایید.

ویرایش توسط apooladi74 : https://www.traderha.com/member/9831-apooladi74 در ساعت 02-11-2014, 08:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
            با عرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیز جناب آقای یزدی و همه دوستان

در پوند دلار بعد از شکست کف آخرین زیگ توسط اولین زیگ برگشتی در 4 ساعته زیگ اصلاحی به منطقه اشباع رسیده و در تایمهای پایین باید دنبال ورود به پوزیشن فروش باشیم البته اگر سقف آخرین زیگ صعودی شکسته نشود

امیدوارم اشتباه نباشه استاد لطفا اگر ایرادی داره یا کاملا اشتباه هست تذکر بفرمایید.

سلام و درود

اول اینکه استاد شمایید و من شاگرد که از شما دوستان یاد میگیرم . در مورد تحلیل فوق بسیار عالی است اما اینرا توجه داشته باشید که ورد به 50 درصد همیشه اشباع نیست و اعلام به ورود منطقه اشباع است لذا مومنتوم قیمتی میتونه تا 88 درصد هم بالا بره در ثورتیکه اصلاح باشه و اما نکته دیگه ای که باید اشاره کنم مراقب باشید برگشت از تراز ها و پیوتها فریبنده نباشند اصولا" قیمتها با تاچ ترازهای قیمتی مثل پیوتی و فیبویی همیشه انعکاس برگشت از خود نشون میدن پس این برگشت نباید باعث فریب شود در این مواقع به تایم های پایینتر رفته و نگاهی میاندازیم که آیا زیگ برگشتی آنقدر قدرتمند بوده که بتونه کف قبل خود را بشکند یا نه اگر برگشت کند بوده حتما" در ساعتهای بعدی با برگشت قیمت باعث شکست تراز و پیوتهای مقاومتی خواهد شد . همیشه برای تریگر ورود باید به موارد زیادی توجه داشت .

موفق باشید

نظر

• همیشه برای تریگر ورود باید به موارد زیادی توجه داشت .

جناب یزدی عزیز ، درصورت امکان مواردی که جنابعالی برای تریگر ورود مورد توجه قرار میدید رو بفرمائید .(به نظر من ورود صحیح بیش از 50 درصد یک معامله سالم هست ، اگر ورود صحیح باشه تعیین استاپ بهترصورت میگیره و تارگت منطقی محاسبه میشه و از همه مهمتر کمک بسیار خوبی برای روانشناسی معامله خواهد بود )

مثل همیشه راهنمائی های ارزنده شما چراغ راه ما خواهد بود !

نظر

• usdjpy تایم 1 ساعته............. منتظر شکست کف قبلی و تشکیل لور لو هستیم و شروع روند نزولی
                ویرایش توسط ali_raz : https://www.traderha.com/member/10466-ali_raz در ساعت 02-13-2014, 10:41 AM
                .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
                معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
                Insta ID : freedomfromforex
                Skype ID : freedomofForex

نظر

• چون اولین زیگ تایم 1 ساعته قادر به شکست کف آخر در روند صعودی و تشکیل لور لو نبود فعلاً درصد های اصلاحی را مد نظر قرار میدیم................. 3پاس داخل پرانتز صرفاً نظر شخصی از تدریس جناب یزدی
                  ویرایش توسط ali_raz : https://www.traderha.com/member/10466-ali_raz در ساعت 02-13-2014, 10:49 AM

نظر

• درورد بی پایان ............ مجد تحلیل کوچکی در مورد یورو دلار......... اساتسد راهنمائی بفرمایند.........

تحلیل در تصویر

نظر

• اینم 1 ساعته یورو ین ................. منتظر تشکیل LH زیگ 1 ساعته هستیم

ویرایش توسط ali_raz : https://www.traderha.com/member/10466-ali_raz در ساعت 02-13-2014, 02:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
                        درورد بی پایان ............ مجد تحلیل کوچکی در مورد یورو دلار......... اساتسد راهنمائی بفرمایند.........

تحلیل در تصویر
                        با سلام
                        بنده هم در حال حاضر یورو دلار را با توجه به روش زیگزاگ زیر نظر دارم اما در رابطه با روند h4 باید بگویم به نظر بنده تایم فریم چهار ساعته نزولی می باشد البته چون امکان عکس قرار دادن از این تایم را ندارم لذا فقط به این مطلب اشاره میکنم که وقتی به زیگهای تایم پایین تر یعنی تایم یک ساعته نگاه میکنیم متوجه میشویم که اولین زیگ یک ساعته پس از اشباع زیگ 4 ساعته قبلی کف زیگ قبلی خود را نشکسته است وزیگی اصلاحی برای تایم 4 ساعته تشکیل داده است که احتمالا تایم 4 ساعته به روند نزولی ادامه خواهد داد.و در این زیگ 4 ساعته فعلی که در مرحله اشباع میباشد با زدن اولین زیگ یک ساعته روند نهایی مشخص میشود در آخر از اساتید در خواست دارم با قرار دادن عکس در تایید یا رد نظر بنده به ما کمک نمایند
                        ویرایش توسط karenfx : https://www.traderha.com/member/3151-karenfx در ساعت 02-13-2014, 02:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط karenfx نمایش پست ها
                          با سلام
                          بنده هم در حال حاضر یورو دلار را با توجه به روش زیگزاگ زیر نظر دارم اما در رابطه با روند h4 باید بگویم به نظر بنده تایم فریم چهار ساعته نزولی می باشد البته چون امکان عکس قرار دادن از این تایم را ندارم لذا فقط به این مطلب اشاره میکنم که وقتی به زیگهای تایم پایین تر یعنی تایم یک ساعته نگاه میکنیم متوجه میشویم که اولین زیگ یک ساعته پس از اشباع زیگ 4 ساعته قبلی کف زیگ قبلی خود را نشکسته است وزیگی اصلاحی برای تایم 4 ساعته تشکیل داده است که احتمالا تایم 4 ساعته به روند نزولی ادامه خواهد داد.و در این زیگ 4 ساعته فعلی که در مرحله اشباع میباشد با زدن اولین زیگ یک ساعته روند نهایی مشخص میشود در آخر از اساتید در خواست دارم با قرار دادن عکس در تایید یا رد نظر بنده به ما کمک نمایند
                          سپاس از توجهت دوست من...... شاید توضیحم ناقص بود تو تصویر زیگ خط های آبی همون زیگ 4 ساعتس و قرمز زیگ 1 ساعته و چون تو روند نزولی 4 ساعته در تایم یک ساعته هیر هیا تشکیل شد نشانه اتمام نزول زیگ 4 ساعته و تشکیل زیگ صعودی 4 ساعته انتظار میره کــه توضیح دادم باید صبر کنیم ببینیم هایر لو تشکیل میشه یا نه ولی اگه ئنبال پوزیشن سل هستیم برای تی پی باید دقت کنیم که ممکن نتونه آخرین کف رو بشکنه اگه شکست که همچنان ادامه روند نزولی رو می گیرمدر کل باید احتیاط کرد............... باز هم میگم صرفاً نظر شخصیه یک مبتدی.............. بازم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
                            سپاس از توجهت دوست من...... شاید توضیحم ناقص بود تو تصویر زیگ خط های آبی همون زیگ 4 ساعتس و قرمز زیگ 1 ساعته و چون تو روند نزولی 4 ساعته در تایم یک ساعته هیر هیا تشکیل شد نشانه اتمام نزول زیگ 4 ساعته و تشکیل زیگ صعودی 4 ساعته انتظار میره کــه توضیح دادم باید صبر کنیم ببینیم هایر لو تشکیل میشه یا نه ولی اگه ئنبال پوزیشن سل هستیم برای تی پی باید دقت کنیم که ممکن نتونه آخرین کف رو بشکنه اگه شکست که همچنان ادامه روند نزولی رو می گیرمدر کل باید احتیاط کرد............... باز هم میگم صرفاً نظر شخصیه یک مبتدی.............. بازم ممنون
                            با تشکر از راهنمایی شما بله به نظر منه تازه وارد شما صحیح میبفرماییداحتمالا من تایم بالاتر را رصد کرده ام

نظر

• درود بی پایان..................... یورو ین سل زدم ................

نظر

• یورو ین تایم 4 ساعته :

دلیل سل زدن : برداشت شخصی یک تریدر مبتدی از تدریس آقا سعید بزرگوار .............. اگه خلاصه بخوام بگم آخرین زیگ صعودی 4 ساعته هنوز اصلاح درستی انجام نداده بود و حدسم این بود که تا حد اقل 61.8 فیبو اصلاحی پائین بیاد ............ شاید نباید در جه اصلاح ورود می کردم ولی چون 4 ساعته بود و حدود 110 پیپ دیگه زدم ................. یاد اوری می کنم که همچنان در دمو هــستم

نظر

پردازش ...
                                X