اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و درود

صبح جند تا از نحوه پوزیشن گیری را قرار دادم . این هم نتیجه پوزیشن های صبح تا کنون

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• حرکت صعودی رو با شکست گرفتم اما بادیدن خطوط مقاوم بای رو بستم سل گرفتم ببینم چی میشه

نظر

• بدنبال سل تو تایم فریم 15 میگردم

نظر

• اکه کسی با شیوه زگ زاگ رو eurusd تحلیلی داره میشه لطفاً بیان کنه...........3پاس
          .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
          معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
          Insta ID : freedomfromforex
          Skype ID : freedomofForex

نظر

• ببنیم چی میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
              اکه کسی با شیوه زگ زاگ رو eurusd تحلیلی داره میشه لطفاً بیان کنه...........3پاس

سلام و درود

تحلیل کلی در پست 1576 موجود است . http://forum.broker-fa.com/f60/%D8%A.../index158.html

تحلیل کوتاه مدت

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• سلام و درود

موقعیتها امروز و پوزهای گرفته شده

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-06-2014, 01:27 PM

نظر

• سلام و درود

چند روز پیش تصاویری را در پست های 1594 و 1595 قرار دادم که نشان دهنده موقعیتهایی که میشد گرفت http://forum.broker-fa.com/f60/%D8%A.../index160.html
                  چندین پیام داشتم مبنی بر اینکه گزارش کردن گذشته بازار را همه کس بلدن اگر راست میگفتی موقعیتهارو لایو قرار میدادین . تشکر میکنم از این دوستان عزیز برای اینکه این مطالب را در تاپیک عنوان نکردن تا این تاپیک هم همانند دیگر تاپیکها به حاشیه کشیده نشه و حرمت موی سفید و ریش سفید ما را حفظ کردن . در این دو روز سعی کردم بر اساس آنچه که بیان شده با وجود اینکه در کل این تاپیک موقعیتهای لایو وجود داشت باز موقعیتها رو بصورت لایو با پوزیشن ازائه دهم تا شاید این دوستان عزیز هم جواب سوالات خود را گرفته باشند .
                  اما نکته ای را باید خاطر نشان کنم هدف من از ارائه این روش نه کسب درآمد بوده و جذب مشتری این ایندیکاتور و سیستم را هم بنده اختراع نکردم ایندیکاتور که متعلق به خود متا تریدر است و روش هم بر گرفته از امواج الیوت می باشد بنده فقط نتیجه جند سال تحقیق و بررسی خود را که فارغ از موج شماری که شاید برای همگان کار راحتی نباشد با نگاه به یک ایندیکاتور بتوان اقدام به خرید و فروش کرد را در اختیار دوستان قرار دادم تا شاید دیگر عزیزان نیز همانند من بتوانند از این روش به سود زایی برسند . البته هر روش و سیستمی همیشه نباید سودزا باشد به هر جهت این بازار هم زیان دارد و هم سود حقیر با این روش سعی کردم زیان های خود را کاهش دهم حال اینکه به کار دیگران آید یا نیاید بستگی به خودشون داره .
                  و اما در جواب عزیزانی که در پیام فرموده بودند چرا استیتمنت و یا یوزور پسورد در امضاء خود قرار نمیدهید تا دیگران نتیجه کار را ببینند . باید عرض کنم که بنده نه فصد دارم برای کسی سیگنالی ارائه کنم و نه کسی را تشویق به استفاده از سیستم میخوام بکنم که بخوام چیزی ارائه دهم و نیازی به این کار دارم . ما هر آنچه که شرط بلاغ است را بیان داشتیم خواه گیر و خواه نگیر .
                  از همین جا دست همه اساتید را می بوسم که آنچه که نمیدانستم را به من آموختن و آرزوی سلامتی براشون دارم . دوستان عزیز هم آنچه که سواد منه بیسواد میکشید را گفتم و دیگر چیزی ندارم که ارائه کنم . جز اینکه براتون آرزوی موفقیت و پیروزی نمایم .

روز و روزگار بر همه خوش باد

نظر

• آقای یزدی حرفای اون آدمها رو بی خیال ! همیشه یه تعداد آدم بی جنبه و حسود هستن که بیان و چرت و پرت بگن!

من به شخصه دارم از دانش شما استفاده می برم و تازه با این سیستم آشنا شدم و هر روز نکات جدیدی بهش بر میخورم که مطمئنا نیاز به راهنمایی شما دارم
                    امیدوارم حرفای اون آدمها رو به دل نگیرین و به حال خودشون رهاشون کنین!

الان من تو همین عکسها که واسه امروز گذاشتین سوال داشتم.
                    ممنون میشم اگه همون عکسها رو با مشخص کردن سقف و یا کف ها و اینکه در کجا شکسته شدن رویه توضیح بدین. چون من الان نتونستم در تصاویر طبق آموزش ها اولیه سقف و کف ها شناسایی کنم.

واسه نمونه سوال و ابهام خودم رو در یکی از تصاویری که قرار دادید رو توی تصویر زیر نشون دادم .ممنون میشم یه توضیح بدید تا ابهام من برطرف بشه.
                    zigzag2.jpg

نظر

• سلام

به خدا زشته . من نمیدونم بعضی ها چه دین و ایمانی دارن ، چه تربیتی دارن ، چه لقمه ای خوردن و . . .
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• با سلام
                        من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا
                        جناب یزدی از بابت اموزش و راهنماییهای شما تشکر کرده و بخصوص اندیکاتور zigzagchanel که چند ماهی است استفاده میکنم بسیار مفید بوده برایم.
                        امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشین .

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                          آقای یزدی حرفای اون آدمها رو بی خیال ! همیشه یه تعداد آدم بی جنبه و حسود هستن که بیان و چرت و پرت بگن!

من به شخصه دارم از دانش شما استفاده می برم و تازه با این سیستم آشنا شدم و هر روز نکات جدیدی بهش بر میخورم که مطمئنا نیاز به راهنمایی شما دارم
                          امیدوارم حرفای اون آدمها رو به دل نگیرین و به حال خودشون رهاشون کنین!

الان من تو همین عکسها که واسه امروز گذاشتین سوال داشتم.
                          ممنون میشم اگه همون عکسها رو با مشخص کردن سقف و یا کف ها و اینکه در کجا شکسته شدن رویه توضیح بدین. چون من الان نتونستم در تصاویر طبق آموزش ها اولیه سقف و کف ها شناسایی کنم.

واسه نمونه سوال و ابهام خودم رو در یکی از تصاویری که قرار دادید رو توی تصویر زیر نشون دادم .ممنون میشم یه توضیح بدید تا ابهام من برطرف بشه.
                          [ATTACH=CONFIG]2623[/ATTACH]

سلام و درود

ممنون دوست عزیز . اول اینکه برای آپلود عکس از آدرس http://pcmupload.traderha.com/ استفاده کنید و پس از آپلود آدرس قسمت انجمن را در پست کپی پیست کنید تا تصاویر بزرگ و شفاف باشد .
                          و اما در مورد پوزیشن قبلا" گفتیم کهبرای بررسی ابتدا نگاهی به موقعیت ارز در تایم های بالاتر انداخته و پس از بررسی در تایم های پایینتر اقدام به گرفتن پوزیشن میکنیم در تصویر زیر همان جفت ارز را در تایم 15 دقیقه میتوانید ملاحظه کنید . که با یک الگوی AB=CD مواجه هستیم و اگر زودتر پای چارت می آمدم قطعا" از پایینتر پوز میگرفتم یعنی همان حرف شما که میتوانستیم در دره ایجاد شده پوزیشن بای باز کنیم به قصد ایجاد زیگ صعودی در تایم 30 دقیقه و یا بالاتر .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-06-2014, 03:03 PM

نظر

• جناب یزدی نظر شما راجع به USD/CAD چیه.
                            تصویر را مشاهده کنید آیا درست تحلیل کردم و یا اینکه نکته دارد؟

نظر

• DJ با اینکه خطوط مقاوم زیاد داشت اس ال رو زد اما ERUCAT در جهت تحلیل جلو رفت.

ویرایش توسط loshabi : https://www.traderha.com/member/7994-loshabi در ساعت 02-06-2014, 03:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                                جناب یزدی نظر شما راجع به USD/CAD چیه.
                                تصویر را مشاهده کنید آیا درست تحلیل کردم و یا اینکه نکته دارد؟

سلام و درود

بستگی به این داره که شما بازار را برای چه تایم فریمی بخواهید پوزیشن بگیرید بله این تحلیل برای تایم های کوچیک و پوزهای شورت تایم موثق است اما از تایم یک ساعته به بالا روند این جفت ارز کاهشی نشون میده پس باید برای صعود از پوزیشن های با تارگت کوچیک استفاده شود . از نظر من روند آتی به شکل زیر می باشد . البته فقط یک نظریه است نه قطعیت .

نظر

پردازش ...
                                X