اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل یورو دلار

سلام و درود

با توجه به اینکه تصاویر ارائه شده در آموزش از یورو دلار بود در ادامه تحلیلی هم نسبت به آینده این جفت ارز میکنیم . ابتدا نگاهی به تایم یک ساعته انداخته می بینیم که زیگ یک نزولی موفق به شکست کف آخرین زیگ صعودی خود گردیده و باعث یک روند رالی نزولی شده است با توجه به اینکه کف ماژوری شکسته شده است برای تعیین تارگت نهایی نزولی به یک تایم بالاتر خواهیم رفت .

[IMG][/IMG]
    به تایم چهارساعته رجوع کرده مشاهده میشود که اولین زیگ نزولی توانسته کف آخرین بازوی زیگ صعودی را بشکند و باعث نزول بیشتر گردد. حال برای تعیین تارگت نهایی به تحلیل زیگها می پردازیم . با توجه به اینکه گفتیم اگر کف ریگ صعودی شکسته شوند اصلاحی در تایم بالاتر خواهد بود از اینرو برای تارگت نهایی به یک تایم بالاتر یعنی دیلی رجوع میکنیم .
    [IMG][/IMG]
    در تایم دیلی مشاهده میشود که زیگ اول نزولی بالاتر از کف قبلی خود بسته شده لذا به تارگت های ریترسمنت فکر خواهیم کرد . ابتدا از فیبو پروجکشن و از سه نقطه ABC استفاده میکنیم مشاهده میشود که 100 پروجکشن هم پوشان با پیوت حمایتی 1 ماهانه است. و فیبو ریترسمنت از نقطه BC رسم کرده می بینیم که 100 پروجکشن و پیوت ماهانه هم پوشان با 88 درصد ریترسمنت می باشد . لذا این محدوده را بعنوان محدوده برگشت قیمت قرار داده و در این محدوده انتظار الگو های برگشتی را خواهیم داشت .
    البته توجه داشته باشید که این تحلیل در تایم بالا میان مدتی شکل گرفته و میتواند در تایم های پتیین با صعودهایی همراه باشد .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-01-2014, 05:47 PM
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای یزدی عزیز

از توضیحات کاملتون خیلی متشکرم واقعا دستتون درد نکنه

فقط چند سوال داشتم لطفا جواب بدید

1. آیا این مطالبی که فرمودید در مورد همه تنظیمات صدق میکنه ؟(مثلا بجای 12 باشه 50)

2.با بزرگ شدن عددی که بجای 12 نوشته میشه چه اتفاقی میافته؟

3. چه رابطه ای بین زیگهای 50 و100 و 200 وجود دارد؟

متشکرم
      سلام و درود

من نمیدانم شما این اعداد را از کجا استخراج کرد ه اید . اما نکته ای که میتوانم بگم اینکه ایندیکاتور های خود متا تریدر بر اساس تایم یک ساعته تعریف شده هاند و برای دیدن ایندیکاتور در تایم های پایین تر مطابق با ساعت تایم فریم پریود را افزایش داده و در تایم های بالاتر پریود ها را کوچکتر میکنیم . که افزایش پریود ستینگ باز هم این اعداد نمیشوند . این اعداد معمولا" برای موینگها استفاده میشود .

بدرود
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• سلام

بعد از یک موج اصلاحی تا هفته اول اسفند به نقطه 1.31 خواهد رسید.
        ویرایش توسط tavakoligh : https://www.traderha.com/member/13127-tavakoligh در ساعت 02-01-2014, 06:33 PM
        زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
        تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
        این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
        هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• با سلام و تشكر از آقاي يزدي بزرگوار، آيا اين استراتژي براي سهام بورس ايران هم كارايي دارد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sahami نمایش پست ها
            با سلام و تشكر از آقاي يزدي بزرگوار، آيا اين استراتژي براي سهام بورس ايران هم كارايي دارد؟
            سلام و درود

برای هر بازاری که بر اساس تکنیکال و فاندامنتال حرکت میکند کارایی دارد .

بدرود

نظر

• با عرض سلام خدمت شما

امروز حسابی سر شما رو درد آوردم امیدوارم منو ببخشید

من چند روز پیش یه استراتژی تو سایت خارجی دیدم که مربوط به زیگزاگ هست و یک استراتژی اسکالپه

از چهار تا زیگزاگ استفاده کرده (14و50و100و200)

از سه تا نوار بولینگر با تنظیمات( 1و0و15 (صورتی) 2و0و15(سفید) 3و0و15(آبی) )

تایم 15 دقیقه 1ساعته 4ساعته

جفت ارزها یورو دلار یوروین دلار ین بهترین نتایج رو داره

استراتژی بدین صورت هست که هر گاه زیگ100 (زرد) یا زیگ 200 (صورتی) باند بالایی آبی یا سفید رو قطع کرد (بمحض ظاهر شدن زیگ زرد یا صورتی وقطع باند) میفروشیم

تی پی اول بان وسط آبی دوم باندبالایی صورتی سوم باند بالایی سفید
              استاپ چند پیپ بالاتر از های آخرین کندل

بهترین حالت وقتی هست که زرد وصورتی باهم ظاهر شوند در 1ساعته و 4ساعته

ممکنه استراتژی علمی و درستی نباشه من هم که در حد و اندازه ای نیستم تاییدش کنم

فقط شما استاد بزرگوار هستید که میتونید تاییدش کنید و اگه ایراداتی داره بهینه کنید(خصوصی ارسال نشد چون امکان داره زیان ده باشه و من نمیخام مسببش باشم) تمپلتش رو بلد نشدم قرار بدم معذرت میخوام از این بابت

http://instaforexpips.com/very-accur...s-and-zig-zag/

تمپلتش هم اونجا هست

متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
                با عرض سلام خدمت شما

امروز حسابی سر شما رو درد آوردم امیدوارم منو ببخشید

من چند روز پیش یه استراتژی تو سایت خارجی دیدم که مربوط به زیگزاگ هست و یک استراتژی اسکالپه

از چهار تا زیگزاگ استفاده کرده (14و50و100و200)

از سه تا نوار بولینگر با تنظیمات( 1و0و15 (صورتی) 2و0و15(سفید) 3و0و15(آبی) )

تایم 15 دقیقه 1ساعته 4ساعته

جفت ارزها یورو دلار یوروین دلار ین بهترین نتایج رو داره

استراتژی بدین صورت هست که هر گاه زیگ100 (زرد) یا زیگ 200 (صورتی) باند بالایی آبی یا سفید رو قطع کرد (بمحض ظاهر شدن زیگ زرد یا صورتی وقطع باند) میفروشیم

تی پی اول بان وسط آبی دوم باندبالایی صورتی سوم باند بالایی سفید
                استاپ چند پیپ بالاتر از های آخرین کندل

بهترین حالت وقتی هست که زرد وصورتی باهم ظاهر شوند در 1ساعته و 4ساعته

ممکنه استراتژی علمی و درستی نباشه من هم که در حد و اندازه ای نیستم تاییدش کنم

فقط شما استاد بزرگوار هستید که میتونید تاییدش کنید و اگه ایراداتی داره بهینه کنید(خصوصی ارسال نشد چون امکان داره زیان ده باشه و من نمیخام مسببش باشم) تمپلتش رو بلد نشدم قرار بدم معذرت میخوام از این بابت

http://instaforexpips.com/very-accur...s-and-zig-zag/

تمپلتش هم اونجا هست

متشکرم
                سلام و درود

جناب apooladi عزیز با تشکر بابت همکاری و ارائه نظرات . همانطور که در تاپیک قبل عرض کردم ایندیکاتور زیگ زاگ قابلیت های زیادی داره و این امکان را داره که هر کسی بر اساس شناخت خود از ایندیکاتور های دیگر بصورت تلفیقی استفاده نماید . اما همانطور که میدانید وقتی تعداد ایندیکاتور زیاد میشود درصد شک و تردید هم زیاد میشود . چرا که هر ایندیکاتوری یه جور حرکت میکند یکی پیشرو هست زودتر سیگنال میدهد و دیگری کند رو دیرتر سیگنال صادر میکند و این مسلتزم شناخت ما از ایندیکاتور مورد استفاده و گام های حرکتی و ستینگ مناسبش می باشد .
                در مورد زیگ زاگ و ستینگ های بالایی که در اینجا بکار رفته شده میتواننم بگم که وقتی شما از یک زیگ بزرگتر در تایم کوچکتر استفاده میکنید نشان از وضعیت موج حرکتی تایم های بالاتر داره یعنی وقتی شما از زیگ ستینگ 100 استفاده میکنید در تایم 15 دقیقه یعنی شما دارید با زیگ بزرگتر وضعیت روند تایم دیلی و یا 4 ساعته را در تایم 15 دقیقه نگاه میکنید که این ستینگها باید برابر تایمی که میخواهیم استفاده نماییم ست شوند .که در زیگ زاگ تا به حال ندیدم و نشنیدم که از ستینگهای رند استفاده شود قطعا" این تجربه شخصی کاربر ارائه دهنده بوده و درست و غلطش را نمیتوانم مورد تایید قرار دهم .
                اما یک نکته را عرض میکنم وقتی که زیگ مثلا" 100 در تایم 15 دقیقه ظاهر شود هیچ دلیلی بر اشباع این زیگ نمیتواند باشد که بتوان از ظهور این زیگ در جهت سل و یا بای استفاده نمود چرا که میتواند با ایجاد سقف و یا کف جدید فراکتال زیگ زاگ جابجا گردد شناسایی آن فقط با داشتن یک تحلیل و محدوده ای بعنوان پی آر زد ریورس امکان پذیر می باشد که در اینصورت همان زیگ ستینگ 12 هم میتواند کار زیگ مثلا" 100 را نشان دهد . ما در استفاده از زیگ های بزرگ در جهت شناسایی روند جاری بهره می بریم که بتوانیم سقف و یا کف زیگ زاگ های جاری را محل ورود در جهت روند قرار دهیم .
                و پیش بینی محل پی آر زد را هم به این جهت است که محلی را برای خروج از پوزیشن قرار دهیم . به هر حال ما در این استراتژی سعی کردیم همیشه در جهت روند حرکت کنیم . در حالی که در اکثر استراتژی ها اگر دقت کرده باشید فقط به دنبال برگشت قیمت ها هستند . چه اجباری داریم وقتی قیمتی در جهتی در حرکت است ما مدام به برگشتش فکر کنیم سعی میکنیم در جهت همین حرکت بهره خود را از بازار ببریم .هروقت تصمیم به بازگشت گرفت و برگشت آنوقت ما هم باز در همان جهت به دنبال سیگنال خواهیم بود .

موفق باشید

نظر

• سلام جناب آقای یزدی انصافا که گفتن تشکر از شما بسیار کم است
                  خلاصه ،کلام و زبان قاصر است از اینکه بخواهد از شما تشکر کند فقط میتوانم بگویم که خدا قوت و امیدوارم که خداوند به شما سلامتی عطا کند.
                  از توضیحات کاملتون استفاده لازم را بردم فقط سوالی داشتم در جایی از این فرم دیدم که شما از اندیکاتور استواستیک استفاده کردید آیا این اندیکاتور به نظر شما در اشتاه شدن زیگ به ما کمک میکند من چند روزی است که روی آن تمرکز کردم ولی خوب هنوز نتیجه نگرفتم اگر نتیجه خوب بود حتما دوستان را در جریان قرار میدم اگر امکان داره آقای یزدی در این مورد توضیح بدید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
                    سلام جناب آقای یزدی انصافا که گفتن تشکر از شما بسیار کم است
                    خلاصه ،کلام و زبان قاصر است از اینکه بخواهد از شما تشکر کند فقط میتوانم بگویم که خدا قوت و امیدوارم که خداوند به شما سلامتی عطا کند.
                    از توضیحات کاملتون استفاده لازم را بردم فقط سوالی داشتم در جایی از این فرم دیدم که شما از اندیکاتور استواستیک استفاده کردید آیا این اندیکاتور به نظر شما در اشتاه شدن زیگ به ما کمک میکند من چند روزی است که روی آن تمرکز کردم ولی خوب هنوز نتیجه نگرفتم اگر نتیجه خوب بود حتما دوستان را در جریان قرار میدم اگر امکان داره آقای یزدی در این مورد توضیح بدید ممنون میشم
                    سلام و درود

ممنون جناب محمدی کاری نکردم که در خور این همه تعریف باشه . بله ایندیکاتور استوک و یا آراس آی و یا سی سی آی میتواند راهنمای ما در مورد اشباع باشد . اما به شرط اینکه روش استفاده از این ابزار ها را درست بلد باشیم . مثلا" استوک یک ایندیکاتور پیشرو رو هست و آر اس آی کند رو و یا سی سی آی مناسب برای کامادیتی ها حال می بینید که سیگنالها چقدر میتواند با هم فرق کند .
                    اگر از استوک استفاده میکنید توصیه میکنم در تایمی که کار میکنید ستینگها را طوری نتظیم کنید که اشباع های اسوک با سوئنگهای زیگ تقریبا" برابر شود و این تنظیم را برای تایم دیگر مورد استفاده قرار ندهید آنوقت است که میتوانید جواب مناسبی بگیرید .

موفق باشید

نظر

• سلام آقای یزدی
                      ممنون از جوابی که دادید و راهنمایی که کردید
                      آقای یزدی تنظیمات استوک من بر روی 21،5،5 است که دقیقا نمیدونم روی کدوم تایم فرم تنظیم شده که این تنظیمات همان تنظیماتی بوده که از شما دیدم ببخشید دال بر پروئی نزارید اما من نمیدونم که چگونه باید تنظیمات را انجام دهم اگر ممکن است در این مورد راهنمایی کنید باز هم از شما ممنون هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
                        سلام آقای یزدی
                        ممنون از جوابی که دادید و راهنمایی که کردید
                        آقای یزدی تنظیمات استوک من بر روی 21،5،5 است که دقیقا نمیدونم روی کدوم تایم فرم تنظیم شده که این تنظیمات همان تنظیماتی بوده که از شما دیدم ببخشید دال بر پروئی نزارید اما من نمیدونم که چگونه باید تنظیمات را انجام دهم اگر ممکن است در این مورد راهنمایی کنید باز هم از شما ممنون هستم
                        با سلام به شما

امیدوارم منظورتان را در مورد تنظیمات،درست متوجه شده باشم.

تایم هم یکساعته است

با عرض معذرت از جناب یزدی

ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 02-03-2014, 05:26 PM

نظر

• سلام shyazdi
                          اطلاعات شما كامل است
                          ميخواستم اطلاعاتي از مومنتوم بدهيد
                          با چه تنظيماتي بهتر است؟
                          ممنون ميشوم

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان و همچنین آقای یزدی
                            من تازه با سیستم شما آشنا شدم و امشب یه پوزیشن بر اساس سیستم گرفتم .آیا من درست تشخیص داده ام و یا نکته داره ؟

تصویر تشخیص سیگنال خرید یورو/ دلار :

EUrUSDZig01.jpg

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم جناب آقای یزدی

با توجه به مطالبی که صفحه 158 فرمودید امروز تو خیلی از جفت ارزها عمل کردم واکنش های زیبایی نسبت به سطوح مورد نظر انجام گرفت

فقط شک و تردید نمیگذاره کارم رو انجام بدم مثلا دو تا سطح احتمالی تعیین میکنم بعد که به اولی واکنش نشون داد فکر میکنم شاید برگرده ودر دومی اشباع بشه در ورود هم مشکل دارم لطفا بیشتر راهنمایی کنید .

خیلی متشکرم

نمونه موقعیتهای استراتژی زیگزاگ که امیدوارم درست باشند:

ویرایش توسط apooladi74 : https://www.traderha.com/member/9831-apooladi74 در ساعت 02-03-2014, 11:43 PM

نظر

• lامکانش هست دوستان پی دی اف و یا لینکی راجع به توضیحات راجع به این سطوحی که دوستمون در پست قبلی ذکر کرده اند به من بدن. من خیلی با این سطوح آشنا نیستم و کلا می خوام راجع به لول ها وسطوح اطلاعات کسب کنم. مخصوصا فیبوناچی و پیوت
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X