اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود

برای تست میتوانید از استراتژی تستر خود متا تریدر استفاده کنید و هر ایندیکاتوری را خواستید ران کنید

موفق باشید
    با تشکر از توجهتون
    همانطور که میدونید نرم افزار Forex Tester قابلیت معامله رو دارد که در استراتزی تستر متا وچود ندارد این مورد برام اهمیت داره .

نظر

• نوشته اصلی توسط loshabi نمایش پست ها
      با تشکر از توجهتون
      همانطور که میدونید نرم افزار Forex Tester قابلیت معامله رو دارد که در استراتزی تستر متا وچود ندارد این مورد برام اهمیت داره .
      سلام ودرود

میتوانید از این سایت http://www.mt4i.com/appstore/app.aspx?id=22
      اکسپرت سیمیلاتور را دانلود کنید و بر روی استراتژی تستر نصب کنید و و با هر ایندیکاتوری که میخواهید پوزیشن گیری نمایید .

بدرود
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام ودرود

میتوانید از این سایت http://www.mt4i.com/appstore/app.aspx?id=22
        اکسپرت سیمیلاتور را دانلود کنید و بر روی استراتژی تستر نصب کنید و و با هر ایندیکاتوری که میخواهید پوزیشن گیری نمایید .

بدرود
        سلام جناب یزدی........... دانلود کردم نصب هم کردم ولی بازم پوزیشن باز نکرد ......... تنظیم خاصی داره؟!!!

سپاس
        .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
        معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
        Insta ID : freedomfromforex
        Skype ID : freedomofForex

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
          سلام جناب یزدی........... دانلود کردم نصب هم کردم ولی بازم پوزیشن باز نکرد ......... تنظیم خاصی داره؟!!!

سپاس
          سلام و درود

نتظیم خاصی نداره فقط توجه داشته باشید باید بر روی اعداد خرید و فروش کلیک کنید .

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• حاج سعید عزیز عرض ادب و احترام
            آقا دست بوسم
            ممنون از راهنمایی در مورد استفاده استراتژی تستر ,خیلی لازم بود اینو داخل خود متا تست کنم .
            دست شما درد نکنه
            ارادتمند شما حمید
            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• سلام و درود

موقعیت ورود به پوزیشن فروش کم ریسک با استاپ لاس کم

نظر

سلام و درود

موقعیت ورود به پوزیشن فروش کم ریسک با استاپ لاس کم

با صعود قیمت موقعیت فیل شد در تایم 15 دقیقه در صورت شکستن ترند صعودی پایینی وارد پوزیشن فروش خواهیم شد .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 01-23-2014, 01:17 PM

نظر

• بعضی از موقعیت های زیگزاگ

1390497882081.jpg

1390497882192.jpg

1390497882293.jpg

1390497882394.jpg

نظر

• با سلام و تشکر ویژه به خاطر زحمات بی شمار تون و معرفی ذات اصلی این بازار.دوست عزیز جناب یزدی عزیز.به نظر شما می توان با در نظر گرفتن واگرایی در تایم های مختلف و شکست کانالها وارد معامله با برایند خوب شد ؟

من سالها با واگرایی کار کردم اما تشخیص واگرایی درست همانند شکست ترند لاین صحیح کار دشواری هست . به نظر شما می تونه ابزار سود مندی بشه فارغ از تحلیل های عالی و پیچیده شما ؟

نظر

• کسانی که مثل من سرشون شلوغه و نمیتونن پشته چارت بشینن بدنبال ..... کردن حرکات چارتن و بدنبال حرکات اصلی هستن اینطور که متوچه شدم روزهای پنج شنبه و جمعه روزهای هستن که حرکت هفته بعد رو تعیین میکنن. و نیز زمانی هس که میتوان برای ورود به معامله توسط استراتزی زیگزاگ حساب ویژه باز کرد.چون الگوهای مهم تایم های بالا در این روزها شکسته میشه.
                      در شکلی که گذاشتم اگر به روزهای پنچ شنبه و چمعه دقت کنید متوچه میشین چطور روند هفته بعد رو مشخص میکنه.
                      با این اصاف به احتمال خیلی زیاد حرکت در روزهای دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه به هیچ وجه نمیتونه صعودی باشه مگه در روز پنچه شنبه و جمعه اتفاقی بیوفته.
                      ویرایش توسط loshabi : https://www.traderha.com/member/7994-loshabi در ساعت 01-27-2014, 01:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
                        با سلام و تشکر ویژه به خاطر زحمات بی شمار تون و معرفی ذات اصلی این بازار.دوست عزیز جناب یزدی عزیز.به نظر شما می توان با در نظر گرفتن واگرایی در تایم های مختلف و شکست کانالها وارد معامله با برایند خوب شد ؟

من سالها با واگرایی کار کردم اما تشخیص واگرایی درست همانند شکست ترند لاین صحیح کار دشواری هست . به نظر شما می تونه ابزار سود مندی بشه فارغ از تحلیل های عالی و پیچیده شما ؟
                        سلام و درود

همانطور که خود بیان داشتید شناسایی واگرایی درست و به جا کمی دشوار است و هر واگرایی واگرا نمیشود . اما اگر واگرایی ها در انتهای روند های اصلاحی شناسایی شود چون در جهت روند قرار دارد به مراتب میتواند قدرتمند عمل کند . مگر اینکه عواملی مثل خبر های فاندامنتالی باعث عدم اجرای واگرایی گردد. بهترین ابزار شناسایی واگرایی هم حتما" خودتان بهتر میدانید ابتدا مک دی و rsi و cci میتواند معتبر باشد و اگر واگرایی را دو ابزار طواما" تایید کند که دیگر چه بهتر .

موفق باشید

نظر

• جناب یزدی عزیز ممنون از جوابتون
                          من این چند روز تمام تاپیک رو از ابتدا مطالعه کردم و واقعا از این روش و علم پر بارتون لذت بردم . و بازم تشکر می کنم از اینکه این روش رو با دیگران به اشتراک گذاشتید.

سوالی که واسم پیش اومد اینکه ایا میشه با روند گرفتن از خود اندیکاتور زیگ زاگ مثلا تنظیم (48/20/12) که خودتون بارها ارایه دادید در جهت روند با زیگ دیفالت ورود داشته باشیم؟ اگر جوابتون مثبت من رو راهنمایی کنید ممنون می شم.

نظر

جناب یزدی عزیز ممنون از جوابتون
                            من این چند روز تمام تاپیک رو از ابتدا مطالعه کردم و واقعا از این روش و علم پر بارتون لذت بردم . و بازم تشکر می کنم از اینکه این روش رو با دیگران به اشتراک گذاشتید.

سوالی که واسم پیش اومد اینکه ایا میشه با روند گرفتن از خود اندیکاتور زیگ زاگ مثلا تنظیم (48/20/12) که خودتون بارها ارایه دادید در جهت روند با زیگ دیفالت ورود داشته باشیم؟ اگر جوابتون مثبت من رو راهنمایی کنید ممنون می شم.
                            سلام و درود

ممنون از ابراز لطف جنابعالی . در مورد زیگ بزرگ گاها دیده میشود که یک زیگ بزرگ و یک زیگ کوچک بر هم منطبق شده و به دلیل ضعف روند با یک بازو تغییر جهت میدهند اما این موضوع خیلی کم اتفاق می افتد و اگر آشنایی به روند زیگ زاگ پیداکنید قطعا" میتوان در جهت روند زیگ بزرگتر از خلاف زیگ های کوچکتر در جهت روند به دفعات استفاده نموده . اما تا قبل از آشنایی با روند زیگ زاگ توصیه میکنم از زیگ تایم بالا فرضا" یک ساعته برای تشخیص روند و 15 دقیقه برای ورود به پوزیشن استفاده نمایید .

موفق باشید

نظر

• ممنون از پاسخ شما
                              اگه درست فهمیده باشم منظورتون دیدن روند زیگ با تنظیم دیفالت در h1 و گرفتن پوزیشن در تایم m15 با ظهور زیگ ؟ به محض دیدن زیگ در تایم کوچک منظورتون هست یا نیاز هست سقف یا کفی شکسته شه؟

نظر

ممنون از پاسخ شما
                                اگه درست فهمیده باشم منظورتون دیدن روند زیگ با تنظیم دیفالت در h1 و گرفتن پوزیشن در تایم m15 با ظهور زیگ ؟ به محض دیدن زیگ در تایم کوچک منظورتون هست یا نیاز هست سقف یا کفی شکسته شه؟
                                سلام و درود

توجه داشته باشید که هر زیگ تایم بالاتر معمولا" از چند زیگ تایم کوچکتر تشکیل میشود پس فرضا" اگر قرار است یک زیگ نزولی در تایم یک ساعته زده شود و یا ضاهر شده باشد میتوان امید داشت که جند زیگ در تایم 15 دقیقه ایجاد گردد لذا اگر از ابتدای زیگ متوجه باشیم میتوانیم در تمام سقف ها و یا اصلاحی ها موقعیت ورود به پوزیشن فروش پیدا کنیم . مانند تصویر زیر

نظر

پردازش ...
                                X