اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
    بسته شدن روی صفر

پوزیشن هاتو دو بخشی بگیر
    بخش اول تسویه روی سقف و کف قبلی
    بعدی به امید اینکه هزاران پیپ خواهد رفت تریل

نظر

• با عرض ادب خدمت بزرگان
      بخصوص پیام عزیزم
      جهت جلوگیری از ضرر احتمالی قرار دادن تارگت در اولین قله یا دره

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• موقعیت دیروز استرالیا - تایم 1 ساعته

نظر

• این استراتژی در تایم روزانه نیز مردانه جواب می دهد.

USD/CAD

دقت کنید که الگوی AB=CD نیز داریم و به جایگاه هوشمندانه ای ولتی در آن قرار گرفته نیز دقت کنید. دقیقاً ولتی آبی رفته جایی که قبلاً ولتی قرمز بوده. یعنی در واقع به نوعی تبدیل سطح را در دل خود دارد.
          ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 06-20-2013, 01:06 PM

نظر

• EUR/GBP - تایم 1 ساعته

موقعیت خرید در حال فراهم شدن است.

نظر

• با عرض سلام

موقعیت فروش در حال شکل گیری است

نظر

• Fail

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                  اندیکاتور ها در همین تاپیک هستند
                  ستاپ داینامیک هم یعنی ما ولتی را به چارت می چسبانیم و عدد ضریب Kv ثابت نداریم
                  سلام خدمت تمامی دوستان (بخصوص پیام و علی عزیز)

یه سوال دارم ، شاید با این بهونه این تاپیک دوباره یه تکونی بخوره و دوباره مثل قبل پر رونق بشه

اگه میشه یه کم در مورد سیستم داینامیک توضیح بدین. توی ستاپ قبلی از 2 و 3.5 و 5 استفاده شد و این اعداد ثابت بود اما برای سیستم داینامیک من متوجه صحبت شما نشدم. ایا منظورتون اینه که خود ولتی بر اساس تغییرات قیمت و در طول زمان بهترین kv رو محاسبه کرده و اون رو در تنظیمات خودش اعمال می کنه؟؟؟

سپاس فراوان
                  ویرایش توسط polino : https://www.traderha.com/ در ساعت 10-16-2013, 02:04 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                    سلام خدمت تمامی دوستان (بخصوص پیام و علی عزیز)

یه سوال دارم ، شاید با این بهونه این تاپیک دوباره یه تکونی بخوره و دوباره مثل قبل پر رونق بشه

اگه میشه یه کم در مورد سیستم داینامیک توضیح بدین. توی ستاپ قبلی از 2 و 3.5 و 5 استفاده شد و این اعداد ثابت بود اما برای سیستم داینامیک من متوجه صحبت شما نشدم. ایا منظورتون اینه که خود ولتی بر اساس تغییرات قیمت و در طول زمان بهترین kv رو محاسبه کرده و اون رو در تنظیمات خودش اعمال می کنه؟؟؟

سپاس فراوان
                    بله

نظر

• علی جان ممنون

من در مورد دو تا ولتی یه کم گیج شدم. تا اونجایی که من فهمیدم ولتی نقطه چین (kv=1.6) جهت روند رو نشون میده . در این حال با نشستن قیمت روی ولتی اصلی kv=2.5 و خروج استو از اشباع ، وارد پوزیشن میشیم. امیدوارم تا اینجا رو درست گفته باشم . در این صورت باید موقعیت شماره یک رو نگرفت. اگه میشه لطفا یه کم توضیح بدین.

نظر

• امروز روز لبه آشوب بود .

نظر

• برای کسی که دنبال تحلیل نیست و می خواهد مکانیکی و در جهت روند ترید کند این سیستم بدون شک بهترین سیستمی است که دیده ام. زمستان پارسال با این سیستم نتایج خیلی خوبی گرفتم.

نظر

• AUD/USD M15

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                              AUD/USD M15

با سلام لطف می کنید اندیکاتورش بدید من هم استفاده کنم خیلی ازتون ممنونم

نظر

• دوستان به نظرتون audusd از اینجا دیگه کف خودش رو زده و می ره بالا ؟

نظر

پردازش ...
                                X