اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• eurgbp

نظر

• بهترین پوزیشن ها در این سیستم وقتی شکل می گیرند که یک بار ولتی نتواند مقابل قیمت ایستادگی کند. در این مواقع، از ضرر کردن خود دلسرد نشوید چون به احتمال بالای 90% ولتی بعدی که با رنگ مخالف تشکیل شده است، بهترین پوزیشن ها را برای شما ایجاد خواهدکرد.

نظر

• سلام

موقعیتی که خوشبختانه باسود همراه بود.

[IMG][/IMG]
        پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
        آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• [QUOTE=emadshahin;51299]eurgbp

نتیجه:

90 پیپی

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-01-2013, 09:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
            نتیجه

در این پوزیشن اگر خروج بر مبنای سقف پایین تر بجای تریل صورت می گرفت، تفاوتی 20 پیپی داشت.

نظر

• سلام

فایل آموزشی ترجیحاً pdf در رابطه با این استراتژِی تو این تاپیک وجود داره ؟، اگر از دوستان کسی زحمت پی دی افش رو کشیده و تو تاپیک موجوده ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنه و لینکی از آن بگذاره .چون من یکسری سوالات در مورده این برنامه داشتم گفتم شاید خیلی سوالات ساده و ابتدایی باشه ابتدا رجوع کنم به فایل آموزشی و بعد سوالاتم رو بپرسم.

با تشکر

نظر

• بپرسید دوست گرامی،

ابتدایی و پیشرفته مرز مشخصی ندارد. هر سوالی دارید بپرسید.

نظر

• نوشته اصلی توسط forex2020 نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوستان عزیز اگر راغب باشید با استفاده از نرم افزار ردیکال یک گروه بسازیم که البته من ساختم و بچه بصورت منسجم بیان در این روم و با همدیگه در ارتباط باشیم
                  بدین وسیله از تمامی دوستانی که با این استراتژی قدرتمند کار میکنند دعوت میشود که در روم شماره 5619451 حضور به هم رسانید از پیام و علی عزیز هم به صورت رسمی به عنوان عضو افتخاری دعوت ویژه به عمل می آید برای دانلود نرم آفزار ردیکال میتوانید از آدرس زیر اقدام نمایید.
                  RaidCall-100% FREE Group Communication Software- IM, Group Communication and Voice Chat
                  دوستان گرامی که خواستار تشکیل گروه معاملاتی edge of chaos هستند لطفاً در اینجا آمادگی خود را اعلام کنند.

از پیام و علی زالی عزیز هم تقاضا دارم که اگر امکانش هست ترتیب ادغام گروه خودشان را با کارگاه بدهند تا بقیه نیز از سیگنال های ارزشمند بهره مند شوند.

با احترام

نظر

• دوستانی که میخواهند به گروه بپیوندند می بایستی:

1- آشنایی کامل با سیستم لبه آشوب داشته باشند

2- توانایی رصد کردن دستکم 1 جفت ارز را به مدت حداقل 8 ساعت در روز داشته باشند (با توجه به تایم فریم 5 دقیقه که می طلبد فرصت ها را به سرعت رهگیری کرد)

به امید خدا و پس از مشورت با اساتید پیام و علی زالی و استاد آزادی یک تمپلیت واحد برای این سیستم کارآ خواهیم ساخت.

نظر

• بهترن پریود برای atr رو شما چند در نظر میگیرید؟

نظر

• دوستان من در دانلود این نرم افزار مشکل دارم:

RaidCall-100% FREE Group Communication Software- IM, Group Communication and Voice Chat

برای پلاتفرم کارگاه نرم افزار دیگری سراغ ندارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vatan292 نمایش پست ها
                          بهترن پریود برای atr رو شما چند در نظر میگیرید؟

14

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                            دوستان من در دانلود این نرم افزار مشکل دارم:

raidcall_v7.1.0.exe

نظر

• USD/JPY

همه شرایط فراهم است. به امید موفقیت (به قول علی زالی)

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                                دوستان من در دانلود این نرم افزار مشکل دارم:

سلام دوست عزیز بعد از باز کردن به تب دانلود مراجعه کنید

نظر

پردازش ...
                                X