اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به دوستان
    میشه یکی از دوستان سیستم رو معرفی کنه من تازه وارد این تاپیک شدم
    بابا ایول چقدر داره تند میره

تاپیکای پیام دیگه وقتی میاد یه لشکر دنبالش راه میافتن
    صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• با درود

دوستان به بنده لطف دارند. البته کسی بدنبال کسی راه نمیفته بلکه همه در مسیری مشترک پیش میرویم.

هفته آینده(یعنی از فردا) اخبار خیلی مهمی در پیش است.ساعات خبر را چک کنید که سوپرایز نشید.مخصوصا اخبار استرالیا و نیوزیلند و چین که در ساعات شب هست و ممکنه پوزیشن باز داشته باشید.

من معمولا نزدیک به ساعات اخبار مهمی مثل نرخ بهره و تراز تجاری و نرخ رشد تولید ناخالص ملی ، پوزیشنی نمیگیرم و اگر پوزیشنی داشته باشم که در محدوده امنی قرار گرفته باشه(در سود خوب باشه)

بریک ایون میکنم.

دوستان ساعات اخبار مهم را یاد آوری کنند. فردا ساعت 4 صبح دلار استرالیا دو خبر مهم داره.

پ.ن:
      برای قرار دادن عکس در متن لطفا از لینکی که در عکس مشخص کردم استفاده کنید.

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 11-04-2012, 11:20 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• واگرایی، خط روند

نظرتان چیست؟

http://www.pcmupload.com/di-P0BZ.gif

http://www.pcmupload.com/di-Z1FP.gif

http://www.pcmupload.com/di-3T0R.gif

http://www.pcmupload.com/di-P2IT.gif

http://www.pcmupload.com/di-LDMN.gif

نظر

• Demand & Supply

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3520559241.gif

پیام عزیز

خیلی تلاش کردم تصویر را با اندازه متناسب قرار دهم ولی ارور میدهد.

پیروز باشی
          فایل های پیوست شده

نظر

• Eur/aud

نظر

• این تاپیک چرا خوابیده؟
              هفته گذشته برآیند من با این سیستم منفی بود که البته 80% به علت عدم تمرکز و نبودن پای چارت و صدالبته ماجراجویی!! بوده.
              بقیه دوستان لطفا تجربیاتشون رو عنوان کنند.

نظر

• با سلام خدمت دوستان

به نظر من روش خوبی میاد فقط باید براش یه ..... خوب پیدا کرد و سیگنال ها رو ..... کرد من چند وقتیه دارم باهاش کار می کنم که بتونم سیگنال های مطمئن رو بگیرم اگه کسی از دوستان هم ..... خوبی پیدا کرد به اشتراک بزاره که تاپیک بازم مثل قبل سریع جلو بره
                " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• چرا وقتی یک روش برای یک دوره ای به زیان دهی می افتد به فکر فیلتر، ابزارهای کمکی،.... می افتیم؟

این موضوع هنوز برام نهادینه نشده که واقعاً چرا؟
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• به نظرم چون دید واقعی از بازار نداریم. واقعیت این هست که به هیچ شکلی نمی شود بازار را 100% پیش بینی کرد. بایستی بپذیریم که معامله گری شغلی بر اساس بازی با احتمالات است و معاملات استاپ خورده جزء اجتناب ناپذیر هر سیستم و شگردی. باید ببینیم برآیند کلی چگونه است.

پی.نوشت:

من از ابتدا سیستم لبه آشوب را متناسب با روحیات خود نیافتم و در این باره اظهارنظری نمی کنم.

نظر

• سلام
                      شاید بهتر باشد به جای جستجو برای ف.یلتر. با شناسایی ذات هر سیستم، تلاش کنیم تا دوره هایی را که از منظر منطق، میتوانند دوره های ضررده برای آن سیستم باشند را شناسایی کنیم و در چنین دوره هایی از بازار دوری کنیم یا مدیریت سرمایه خاص را اعمال کنیم.
                      پیام عزیز، در صورت امکان کمی در مورد منطق اندیکاتور ولتی توضیح دهید. و همین طور دلایلی که برای پریودها و اعداد modify شده داشتید.
                      با تشکر.

نظر

• نیما جان

سیستم در تایمفریم 5 دقیقه، تریدر مجرب و مسلط به ذهن لازم داره.
                        این سیستم فلسفه اش اینجوریست که :
                        زمانی که حریف رو دور حمله است باید تحمل کنی و استاپهای کوچک و تارگتهای نصفه نیمه را بپذیری ولی زمانی که فاز عوض شد نباید مکث کنی و تا حد ممکن روند را بچلونی!!!

هفته گذشته با توجه به اخبار وضعش تقریبا قابل پیش بینی بود . بازاری پرتلاطم و مملو از هیجان. هشدار هم داده بودم که دوستان چند روزی با این سیستم محتاطانه برخورد کنند.(نمونه اش یورو دلار که در یک هفته دوبار کندل روزانه اش نقض شده و دوباره به جهت نزولی برگشته)

دوستانی که میخواهند ابزاری در جهت حذف موقعیتهای فالس تعیین کنند ، به نظرم قضیه را خیلی پیچیده نکنند. اندیکاتور ولتی به اندازه کافی پیچیدگی دارد.
                        ابزاری ساده در این حد که مثلا با توجه به کندل روزانه روز قبل موقعیتها را بگیرید. فرضا اگر کندل نزولی بود موقعیتهای خرید را نگیرید یا اگر الگوی کندل استیک برگشتی بود خلاف روند موقعیتها را بگیرید و یا کلا آن روز پوزیشنی بر روی آن چارت نگیرید.

ارادتمند

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          چرا وقتی یک روش برای یک دوره ای به زیان دهی می افتد به فکر فیلتر، ابزارهای کمکی،.... می افتیم؟

با سلام خدمت آقا نیمای عزیز

دوستان عجب جبه ای گرفتند در برابر حرفم

اما دوستان گلم من کلا" یکی از خصوصیاتم اینه هیچ پوزیشنی رو تنها با یک دلیل نمی گیرم لااقل باید دو الی 3 آیتم به من ok بدهند تا وارد شم . از اول هم که این استراتژی رو دیدم جالب بود برام و دنبال دلایل ورود بعدی برای سیگنال هاش گشتم که یکی از اونها واگرایی هستش و با دو تای دیگه که مراحل پایانی تستش هستم دیگه بالای 80% سیگنال ها ..... و tp خور خواهند شد

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                            چرا وقتی یک روش برای یک دوره ای به زیان دهی می افتد به فکر فیلتر، ابزارهای کمکی،.... می افتیم؟

با سلام خدمت آقا نیمای عزیز

دوستان عجب جبهه ای گرفتند در برابر حرفم

اما دوستان گلم من کلا" یکی از خصوصیاتم اینه هیچ پوزیشنی رو تنها با یک دلیل نمی گیرم لااقل باید دو الی 3 آیتم به من ok بدهند تا وارد شم . از اول هم که این استراتژی رو دیدم جالب بود برام و دنبال دلایل ورود بعدی برای سیگنال هاش گشتم که یکی از اونها واگرایی هستش و با دو تای دیگه که مراحل پایانی تستش هستم دیگه بالای 80% سیگنال ها ..... و tp خور خواهند شد

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                              سلام
                              شاید بهتر باشد به جای جستجو برای ف.یلتر. با شناسایی ذات هر سیستم، تلاش کنیم تا دوره هایی را که از منظر منطق، میتوانند دوره های ضررده برای آن سیستم باشند را شناسایی کنیم و در چنین دوره هایی از بازار دوری کنیم یا مدیریت سرمایه خاص را اعمال کنیم.
                              پیام عزیز، در صورت امکان کمی در مورد منطق اندیکاتور ولتی توضیح دهید. و همین طور دلایلی که برای پریودها و اعداد modify شده داشتید.
                              با تشکر.
                              درود پندار جان

اول یک گلایه بکنم! !
                              شما چرا اینقدر کم پیدایی؟ چرا اینقدر کم پست میزنی؟ کلی مطلب داری که بگی. از ما دریغ نکن رفیق.

پندار جان برای یک سیستم شخصی چند قاعده داشتم که به صورت صفر و یک تعریف میشد. دنبال این بودم که اکسپرتی یا اندیکاتوری پیدا کنم که جمع جبری این صفر و یک ها را برام مشخص کنه.

در اون هاگیر واگیر افتادم در فضای این اندیکاتور که با قواعد دیگری به همان شکل و شمایلی که من به دنبالش بودم سیگنال ارسال میکرد. این اندیکاتور ضمن اینکه برای پیگیری اولیه خودم الهام بخش شد

خودش هم به عنوان یک ابزار جدید مطرح شد.

منطق اندیکاتور بر میگرده به کانالهای ATR که توضیح مختصری در بولتن داده ام. کانالهای ATR شامل دو باند بالا و پایین و یک مووینگ هستند . اندیکاتور ولتی باندی را که نیاز نداریم حذف میکند.

روش اصلی بر مبنای بریک اوت تراز ولتی است. تراز ولتی آخرین "های" باند پایینی کانال ATR است در روند صعودی و آخرین "لاو" باند بالایی کانال ATR است در روند نزولی.

سه روش عمده برای ورود دیدم (ای کاش دوستان این روشها را دستمایه پروژه های تحقیقاتی کنند) روش اصلی بریک اوت تراز ولتی هست ،
                              روش دیگر بریک اوت فراکتالی است که قیمت بعد از تاچ شدن تراز ولتی تشکیل داده و روش دیگر ...

روش دیگر روشی است که در این تاپیک استفاده میکنیم. کراس مووینگ اوریج کانال ATR با تراز ولتی!!

اصل کار این ابزار برای تعیین حد ضرر هست.از نامش هم پیداست. و برنامه اصلی باید بر اساس شکست تراز ولتی باشه. این موضوع اگر دستور کار باشه شاید ستاپها باید متفاوت باشند.

بنده آمدم این تراز را جوری ستاپ کردم که حکایتش شبیه حکایت خط روند بشه. ستاپهای واید شده که باعث میشه اندیکاتور خیلی دیر تغییر فاز داشته باشه.

این هم کل داستان بود.

نظرت در مورد چرخه های ضرر و سود عالیست. راهکار چی داری؟

این سیستم دردش در بازار رنج و شورت اسکوییز هست و البته سر اخبار خیلی مهم.

منتظر نظرات دوستان هستم.

ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 11-11-2012, 06:14 AM

نظر

• سلام پیام جان
                                من دیروز یک pm خصوصی به شما دادم pm برای شما اومد؟

نظر

پردازش ...
                                X