اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

راهنمایی برای خرید مانیتور ویژه ترید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ehsan900 نمایش پست ها
    به نظر بنده هم مانیتور 4:3 بهترین مانیتوره چون من با همه جورش کار کردم، 50 مانیتور همزمان دردی دوا نمیکنه از تریدر
    مانیتور 4:3 با سایز بالا که گیر نمیاد بهترین گزینست و نیازی به بیش از یک مانیتور نیست و بیشتر از یک مانیتور قرتی بازیه و فقط کلاس تریدر رو بالا میبره نه سودش رو

دوستان نازنین سلام ممنون از پاسخ دهیتان

احسان عزیز من حدود 70 سالمه دیگه این قرتی بازی حتی فکرش هم در مخیله ام نمیگنجه

و باورم نمیشه بتونم دو روز با جنین صفحه کوچک ترید کنم

علت این سوالی که کردم را الان بهتون میگم

ببینید گاهی وقتها برق میره و گاهی وقتها کامپیوتر اصلی به جهاتی از کار میوفته و گاهی انترنت قطع میشه ، و بگذریم از مواردی مثل مسافرت یکی دو روزه در حالی که پوزیشن باز داریم

پس همانگونه که میبینید گاهی لازمه چنین ابزاری داشته باشیم

بنظرتون این تبلت اپل 7 اینچ چطوره ؟؟ همین که جلد شیری رنگ داره ؛ البته نوع بزرگتر بنظرم 12 باشه هم هست ولی خیلی سنگینه و مچ دست را اذیت میکنه

ممنون
    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 05-15-2015, 10:09 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها

ببینید گاهی وقتها برق میره و گاهی وقتها کامپیوتر اصلی به جهاتی از کار میوفته و گاهی انترنت قطع میشه ، و بگذریم از مواردی مثل مسافرت یکی دو روزه در حالی که پوزیشن باز داریم

بنظرتون این تبلت اپل 7 اینچ چطوره ؟؟ همین که جلد شیری رنگ داره ؛ البته نوع بزرگتر بنظرم 12 باشه هم هست ولی خیلی سنگینه و مچ دست را اذیت میکنه

ممنون
      بنده تبلت 10 اینچ دارم و سر کار استفاده میکنم برای ترید، اگر برای مدیریت پوزیشنها بخواهید خوبه ولی چون کوچیکه در تحلیل احتمال اشتباه رو بالا میبره
      به نظرم میتونید روی گوشی اندرویدی متا نصب کنید و پوزیشن هاتون رو مدیریت کنید، بازم میگم برای تحلیل حتی 12 اینچش هم کوچیکه ولی خوب صلاح مملکت خویش خسروان دانند

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
        دوستان نازنین سلام ممنون از پاسخ دهیتان

احسان عزیز من حدود 70 سالمه دیگه این قرتی بازی حتی فکرش هم در مخیله ام نمیگنجه

و باورم نمیشه بتونم دو روز با جنین صفحه کوچک ترید کنم

علت این سوالی که کردم را الان بهتون میگم

ممنون
        جناب موسوی عزیز سلام
        پیشنهاد می کنم تبلت ویندوزی (ویندوز 8) بگیرین تا تمامی اندیکاتورها و اکسپرتهای متاتریدر رو بتونید راحت روی اون استفاده کنید . تبلتهای اندرویدی یک سری اندیکاتور مخصوص خود دارند و اندیکاتور و اکسپرت متاتریدر ویندور روی اون اجرا نمیشه .

نظر

آقا احسان اتفاقاً من نیاز شدیدی دارم به چهار مانیتور برای تفکیک کارام و دو مانیتور برای امورات تریدری باقی بزارم. وقتی انسان نیاز داره بایست با امکاناتی که وجود داره رفع رجوع کنه.

روی نظم یه خورده وسواسم و این امر باعث نظم بیشتر در کارها میشه چهار مانیتور روبرو قرار میگیره با یک دیتااستیشن قوی ( کیس ) همراه با یک کیبور و موس مشترک باعث تسلط بیشتر بر امورات میشه.

تبلت صرفاً جهت چک کردن نمودارها و قیمت و رصد معامله جوابگوست .که باز از طریق گوشی های تلفن همراه هوشمند و فبلت ها میشه اینکار انجام داد.من تبلت ام علاوه بر این موارد چک کردن بیشتر برای ایمیل ها و مکاتبات بهره میبرم

نظر

سلام

بنده مانیتور اولترا واید تهیه کردم و مدتی هست دارم ازش استفاده می کنم و بسیار راضی هستم. قبل از خرید بسیار مردد بودم اما از وقتی این مانیتور را خریده ام دیگر اصلا دوست ندارم از مانیتورهای دیگر استفاده کنم

ارتفاع مانیتور هم به نسبت مانیتورهای 3:4 کمتر نیست. اتفاقا بیشتره! (وقتی تصویر رو بر روی این مانیتورها ببینید متوجه خواهید شد).

وقتی رزولوشن 2560*1080 در اختیار داشته باشید کل چارت رو از وال تا آخر خواهید دید و به لحاط بلند مدتی دید خیلی خوبی میده.

همچنین با نرم افزار جدا کننده تصاویر که همراه با درایور مانیتور ارائه میشه شما میتونید 4 تصویر همزمان بر روی مانیتتور داشته باشید یا 2 تصویر که همگی سایز بسیار مناسبی دارند که تقریبا شبیه مولتی مانیتورها خواهد شد. البته بنده مولتی مانیتورها را در بازار پیدا نکردم با اینکه خیلی دنبالشان گشتم در نتیجه بهترین انتخاب بعدی مانیتور اولترا واید بود.

در تماشای فیلم های hd هم نوارهای مشکی پایین صفحه حذف خواهند شد و لذت تماشای فیلم هم دو چندان خواهد شد. همچنین اگر اهل یازی باشید حتما لذت بیشتری را تجربه خواهید کرد. البته اینها را برای برشمردن مزایای آن عرض کردم وگرنه اکثرا وقتی برای بازی نداریم.

موفق باشید
            تاپیک تحلیل های شخصی
            برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
              سلام

بنده مانیتور اولترا واید تهیه کردم و مدتی هست دارم ازش استفاده می کنم و بسیار راضی هستم. قبل از خرید بسیار مردد بودم اما از وقتی این مانیتور را خریده ام دیگر اصلا دوست ندارم از مانیتورهای دیگر استفاده کنم

ارتفاع مانیتور هم به نسبت مانیتورهای 3:4 کمتر نیست. اتفاقا بیشتره! (وقتی تصویر رو بر روی این مانیتورها ببینید متوجه خواهید شد).

وقتی رزولوشن 2560*1080 در اختیار داشته باشید کل چارت رو از وال تا آخر خواهید دید و به لحاط بلند مدتی دید خیلی خوبی میده.

همچنین با نرم افزار جدا کننده تصاویر که همراه با درایور مانیتور ارائه میشه شما میتونید 4 تصویر همزمان بر روی مانیتتور داشته باشید یا 2 تصویر که همگی سایز بسیار مناسبی دارند که تقریبا شبیه مولتی مانیتورها خواهد شد. البته بنده مولتی مانیتورها را در بازار پیدا نکردم با اینکه خیلی دنبالشان گشتم در نتیجه بهترین انتخاب بعدی مانیتور اولترا واید بود.

در تماشای فیلم های hd هم نوارهای مشکی پایین صفحه حذف خواهند شد و لذت تماشای فیلم هم دو چندان خواهد شد. همچنین اگر اهل یازی باشید حتما لذت بیشتری را تجربه خواهید کرد. البته اینها را برای برشمردن مزایای آن عرض کردم وگرنه اکثرا وقتی برای بازی نداریم.

موفق باشید
              من رو تلویزیون خونه که 42 اینچ هست و HDi هر از گاهی وصل میکنم اما باز یک مانیتور اصلاً جوابگو نیست ، بایست چهار پنج تا باشه هر کدوم اختصاص بدم به چندتا کار که رشته کلام از دست نپره ... نه بیشتر رو خط ترید و تحلیل خودم هستم یادم میره میخواستم رو فروم چی بفرستم یا فلان سایت چکار کنم و ... حالا این اولترا واید هم نکاهی میندازم ببینم چطوریاست اگر خوب بود دو الی سه تا ازش تهیه میکنیم میزاریم کنار هم میشه مولتی مانیتور

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                میبایست یک استیشن با چهار مانیتور تهیه کنیم.
                نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                من رو تلویزیون خونه که 42 اینچ هست و HDi هر از گاهی وصل میکنم اما باز یک مانیتور اصلاً جوابگو نیست ، بایست چهار پنج تا باشه هر کدوم اختصاص بدم به چندتا کار که رشته کلام از دست نپره ... نه بیشتر رو خط ترید و تحلیل خودم هستم یادم میره میخواستم رو فروم چی بفرستم یا فلان سایت چکار کنم و ... حالا این اولترا واید هم نکاهی میندازم ببینم چطوریاست اگر خوب بود دو الی سه تا ازش تهیه میکنیم میزاریم کنار هم میشه مولتی مانیتور
                سلام
                برای پایه مفصلی مانیتور
                http://lcdarm.ir/

ویرایش توسط mohsentavakoli : https://www.traderha.com/member/8733-mohsentavakoli در ساعت 05-24-2015, 01:02 AM
                موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan900 نمایش پست ها
                  به نظر بنده هم مانیتور 4:3 بهترین مانیتوره چون من با همه جورش کار کردم، 50 مانیتور همزمان دردی دوا نمیکنه از تریدر
                  مانیتور 4:3 با سایز بالا که گیر نمیاد بهترین گزینست و نیازی به بیش از یک مانیتور نیست و بیشتر از یک مانیتور قرتی بازیه و فقط کلاس تریدر رو بالا میبره نه سودش رو
                  سلام موردی که هست مانیتورهای 4:3 سایزشون بزرگ نیست یعنی عموما 17 یا 19 اینچ هستند

نظر

پردازش ...
                  X