اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

*** Happy Birthday ***

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
    اَللّهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِل فَرَجَهُم
    سید محمد جان سلام
    قدم نو رسیدت مبارک باشه
    دستش رو میبوسم که پاک ترین و بی گناه ترین موجوده. سید جان آقا بارش بیارییا مثل خودت
    بنده دوتاش رو دارم این یکی از اون یکی شیطون تر
    خدا همشون رو حفظ کنه و از صالحان قرارشون بده...
    ضمنا پیام جان هم مثل من دختر خیلی دوست داره خدا نصیب هر دو مون بکنه و هر چه سریعتر از نیما جان هم خبر های خوش بشنویم....!!!××!!!

ان شا الله

حمید جان یه دنیا سپاس، ممنونم رفیق، خداوند شما و خانواده محترمتون رو در همه حال حفظ کنه انشاالله

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
      سلام منم قدم نو رسیده رو تبریک میگم

سلام علی رضا جان، خیلی لطف داری برادر
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
        ممنون از همه رفقایی که توو این چند روز نبودن من جویای احوال بودن، دیگه ببخشید که نتونستم جواب محبتهاتون رو زودتر بدم و کاملا سرگرم پسرم بودم که 16 آذر ساعت 21:40 دقیقه دیده به جهان گشود

محمد جان مبارک باشه
        عجب روزی به دنیا اومده
        16 آذر
        ان شاالله تولدت 18 سالگی اش که اولین سال دانشجویی اش هم هست در روز دانشجو در روز تولدش میشینیم و یاد خاطرات گذشته می کنیم که چقدر با چارتها جنگیدیم تا گل پسر شما به اینجا برسه

نظر

تولد زیباترین هدیه خدا که مانند سروشی روح بخش به زندگی تان نور امید دمید را تبریک میگیم.
          قدمهای کوچکش برایتان پر از خیر و برکت باشد
          تنها زمانى "صبور" خواهى شد
          که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
          "روزگار"نيست!
          حوصله ي "کوچک"
          براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
            محمد جان مبارک باشه
            عجب روزی به دنیا اومده
            16 آذر
            ان شاالله تولدت 18 سالگی اش که اولین سال دانشجویی اش هم هست در روز دانشجو در روز تولدش میشینیم و یاد خاطرات گذشته می کنیم که چقدر با چارتها جنگیدیم تا گل پسر شما به اینجا برسه

ممنونم علی جان

وروجک غافلگیرمون کرد، فکر نمیکردم از الان اینقدر به درس و مشق تحصیلات عالیه علاقه داشته باشه

ان شا الله میشینیم چند نفری گل میگیمو گل میشنویم، فقط امیدوارم اونروز دیگه پیام نگه باید یه تمپلیت جدید ران کنیم
            :d

نظر

نوشته اصلی توسط davoodtrader نمایش پست ها
              تولد زیباترین هدیه خدا که مانند سروشی روح بخش به زندگی تان نور امید دمید را تبریک میگیم.
              قدمهای کوچکش برایتان پر از خیر و برکت باشد

خیلی چاکرم داوود جان

آقا یادم باشه چند تا سوال ازت بپرسم، باید از تجربیات دوستان به نحو احسنت استفاده کرد

نظر

داوود الان پوشک بای لیمیت رو چند بزاره محمد؟

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                  داوود الان پوشک بای لیمیت رو چند بزاره محمد؟

داداش بای لیمیت پوشک 1689.00 ست شده:d

نظر

محمد جان نمیخوام نا امیدت کنم اما....

برای اولی ست کرده بودم رو 6400 که رو همین قیمت هم بسته شد چون دو سال ازش گذشت و بستمش.(دخترم که 2 سالش شد بستمش)

منتها برای جنس نر، من که ست کردم رو 7000

یه بای زده بودم رو 5400 بلند مدت تا بخودم جنبیدم کند رفت بالا تا 6400، خوش بحال تولید کنندگان Diaper ها

سبز باشی
                    Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                      محمد جان نمیخوام نا امیدت کنم اما....

برای اولی ست کرده بودم رو 6400 که رو همین قیمت هم بسته شد چون دو سال ازش گذشت و بستمش.(دخترم که 2 سالش شد بستمش)

منتها برای جنس نر، من که ست کردم رو 7000

یه بای زده بودم رو 5400 بلند مدت تا بخودم جنبیدم کند رفت بالا تا 6400، خوش بحال تولید کنندگان Diaper ها

سبز باشی

یه دونه باشی طاها جان

من با نرخ جهانی طلا ست کردم ولی با توجه به تجربه شما باید برم روی قیمت دلار سبزه میدون ستش کنم

پاینده باشی
                      ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 12-15-2012, 07:49 PM

نظر

نیما جان تولدت مبارک پیش آ پیش اینو فیس بوک برام فرستاده بود گفتم این شالله اولین نفری باشم که بهتون تولدتون تبریک گفته باشم این شالله صد سال زنده باشی برای ما تحلیل بزاری ما ازت چیزی یاد بگیریم موفق موید باشی تولدت مبارک
                        20 march
                        ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 03-17-2013, 11:10 PM

نظر

نیمای عزیز من هم تبریک عرض میکنم خدمتتون...ایشالا برقرار باشی تا از وجودت استفاده کنیم
                          تحلیل های تکنیکال و بنیادی

نظر

با سلام خدمت دوست و استاد عزیزم جناب نیمای عزیز و دوست داشتنی

اقا پیشاپیش تولدتو تبریک میگم و امیدوارم که صدسال زنده و سلامتو پایدار باشی
                            عید باستانیه نوروزم به شما و خانواده ی بزرگ کارگزاری pcm تبریک میگم انشالا سالی توام با خیرو برکت رو پیش رو داشته باشین
                            در کل صدسال به این سالها
                            اراتمند سجاد-ز
                            پیروزو پایدار باشین
                            [IMG][/IMG]
                            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

بنده هم به نوبه خودم تبریک میگم به استاد و همشهری گرامی جناب ..... عزیز

آرزوی سلامتی و شادکامی براتون دارم

برقرار باشید
                              ویرایش توسط مهرداد : https://www.traderha.com/member/8015-مهرداد در ساعت 03-18-2013, 04:22 PM

نظر

نیمای عزیز صد سال به این روزها و سالها . تولدت مبارک

نظر

پردازش ...
                                X