اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

خارج از گود...

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

جمع بندي مطالب تا اين قسمت

در پست قبلي من مطلبي گذاشتم از اقاي دکتر شاهين فرهنگ و قسمت از عملکرد اين دکتر
    ميگه حالتون چطور؟
    و همه ميگن عاليه
    اين کلمه دروغ نيست ، فريب خود نيست ، گول زدن خودمون نيست ، بيخيالي نيست ، بي تفاوتي نيست ، هيچ کدوم از اينها نيست بلکه عين حقيقت امتحان کنيد.

همه خواندند و کسي نپرسيد چرا؟ چرا اين دکتر اينچور برخودر ميکنه؟ چرا از همه پر انرژي بگن "عاليم" اگر بگن بديم يا صاصلا پر انرژي نگن چي ميشه؟
    اين دکتر ميخواد خودشا مطرح کنه؟ روش الکي از خودش در اورده؟ براي معرووفيت شه؟ براي چيه؟
    جواب هيچ کدام يک از اينها نيست

برگرديم به پستهاي قبل

مستند راز : روح خدا در شما دميده شده است . و خدا قادر به انجام کارها است. پس شما قادر به انجام کارها هستيد. و طبيعت سر تعظيم فرو مي اورد و مي گويد. " فرمان بردارم سرورم"

شهادت آب : تحقيقات آقاي ايموتو فهميديم جهان زنده است و قادر به درک است. مي فهمد و بهترين الگو را ميگيرد. (70%بدن شما اّب)

تعبير خواب : نمونه از از زنده بودن و روح در طبيعت

چاکرا : فهميديم ما داراي انرژي هستيم و ميتوانيم انها را کم و زياد کنيم ( همه چي به ما بستگي دارد.)

راز 4 فصل : فهميديم ما نيز مثل طبيعت دوره تناوب داريم و بعضي خصلت غريزي پس ناراحتي به دل نگيريم چون ميتوانيم فرصت از دست رفته دوباره به دست بياوريم.

رياضيات جفر : نظم فوق العاده جهان و بي دليل نبودن هيچ چيز و نشان از قدرت خالق اين جهان پس همه چي حساب شده است و جاي ناراحتي نيست.

دکتر شاهين فرهنگ : عالم بر تمامي اين موضوعات و موضوعات ديگر با يک سوال و جواب ساده ميخواد تا بزرگترين راه ها را به شما نشان دهد.
    عالم بر تمام گرفتاري هاي مردم ، عالم بر وجود نظم خوشکل جهان ، عالم بر چاکرا و قدرت شما براي حل تمام مشکلات ، عالم بر آب و قدرت شما و غيره

حالا شما مي پرسم
    حالتون چطور؟

پست بعدي قصد بزارم تاثير کلمات
    (چه افعالي خوبن چه افعالي خوب نيستن؟ و غيره)
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

امتحان کردن

دوستان در يک هفته اينده هر کي ازتون پرسيد حالتون چطور ؟ تحت هر شرايط بگين عاليه
      با تمام مشکلات دارين بگين عاليه
      با تمام غم و غصه ها بگين عاليه
      با تمام نارا حتي بگين عاليه
      تحت هر شرايط بگين عاليه
      سعي کنيد از تموم وجود بگين عاليه( اولش سخته ولي امکان پذير و نتايج فوق العادس)

من مطلبي نميزارم و منتظر ميمونم شما اين کار انجام بدين و نتايج به دست ميارين به ديگر دوستان بگين
      شرايط بگين
      مشکلات بگين و اثر اين کلمه بگين ، کلا تمام اتفاقات تو اين يکي دو هفته بگين
      اين يکي دو هفته شما قرار مطلب بزارين و ديگر دوستان و من گوش کنم
      منتظر
      موفق باشيد و سرشار از انرژي

با احترام
      محمد نبي زماني

نظر

با سلام دقیقا از چیزایی نوشتی که من عاشقش هستم تقریبا همه این مطالب رو قبلا خوندم.مستند راز عالیه.در مورد اون آب خیلی حرفا هست... من خیلی دلم میخواد بحث کنم با شما نوید خان.ولی محیط چت لازمه و دید بی طرف بازم منتظر مطالب جدید هستم.دستت درد نکنه
        تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
        هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

ادامه مطالب

من قصد داشتم تاثير کلمات را بيان کنم ولي چون نظري در اين قسمت از شما ديده نشد از اين بحث صرف نظر و بحث ديگري به نام "مهندسي و مهندسي معکوس " بيان ميکنم

نظر

مهندسي و مهندسي معکوس (قسمت اول) مقدمه

قبل از بررسي و شروع اصل مطلب از اطلاعاتي که شما در اختيار داريد کمک ميگيريم.

مباحث مهندسي که قطعا ميدانيم چي هست ، ولي تا اينجا که متوجه شديم هر نقطه اي در دنيا نقطه مقابلي نيز وجود دارد.
            قوانين نيوتون : کنش و واکنش => "داراي اندازه و جهت يکسان ولي با علامت مخالف"

سياه و سفيد ، جنگ بين خير و شر ، هندسي اقليدسي و نا اقليدسي و غيره

من براي بيان اين مطلب از يک مثال فوق العاده ساده ولي کاربردي استفاده ميکنم و دوستان بعد از يادگيري ميتوانند در موارد زيادي آن را مورد استفاده قرار دهند.
            در ادامه استفاده آن در نظان سنجش نيز اشاره مي شود. و بقيه مباحث من جمله بازار فارکس را بر عهده دوستان مي گذاريم.

نظر

مهندسي و مهندسي معکوس (قسمت دوم) داستان دزد و صاحب خانه

طلاهاي کجا قرار مي دهيد؟
              جواب : داخل صندوق امانات بانک

منظور از طلا ، شي قيمتي ، چکهاي دريافتي و به طور کلي جنس قيمتي که شما در داخل خانه قرار مي دهيد (حتي براي يک شب ، چون دزد يک شب به داخل ما سر مي زند نه هر شب)

دوباره مي پرسم
              طلا (شي قيمتي) کجا قرار مي دهيد؟

داخل گاو صندوق ، داخل کمد اتاق اخر ، توي بقچه و اون هم توي کمد بالاي که بايد چهار پايه گذاشت و غيره .
              البته هر خانه فضاهاي خاصي دارد که مي توان احتمال داد طلا در لنجا يا جايي از انجا قرار داده شده است(که البته خاص و مربوط به نوع ساخت).

به نظر شما دزد کجا ميگردد؟
              داخل گاو صندوق ، داخل کمد ، توي بقچه هايي که شما گره محکم زدين و غيره.

حالا به نظر شما پيدا کردن جاي طلاها کار سختي است؟!؟!؟!؟!؟

ما دقيقا جايي اشيا قيمتي خود را قرار ميدهيم که دزد همانجا را مي گردد.
              در واقع ما اشيا را مخفي ميکنيم و ميگوييم کجا محفط کرديم.

در واقع يک گردش ساده اتفاق مي افتد و در اين گردش دزد برنده است.

راه حلي براي آن داري؟!؟!؟!
              آيا ميتوان اين گردش ساده با يک معادله يا بهتر بگويم ترفند ساده بر هم زد و دزد را ناکام گذاشت؟

با احترام
              محمد نبي زماني

نظر

[کاربرد رياضيات جفر
                گفته شده اين علم در اختيار ائمه بوده است .
                با استفاده از اين علم شما قادر خواهيد بود تمام اتفاقات را پيشگويي و پيش بيني کنيد. (دقيق)
                اين علم خيلي فراتر از علم رياضي کنوني است.(چقدر نميدونم)

نوید جان سلام
                جایی خوانده بودم.که مرحوم محمد تقی شریعتی(پدر دکتر شریعتی)هم به این علم اشراف داشت .وتاریخ وفات خودرا دقیق پیش بینی کرده بود.الل ...اعلم
                من فکر میکنم این علم بدلیل نفوذش به عالم طبیعی و ماوراء طبیعه انحصار به ائمه علیهم السلام شده است. و احتمالا توسط انها به افراد خاصی اموزش داده میشود.
                چون به عالم برزخ نیز قدرت نفوذ دارد اجازه ائمه نیاز است.
                شما چه فکر می کنید؟؟
                مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                  [کاربرد رياضيات جفر
                  گفته شده اين علم در اختيار ائمه بوده است .
                  با استفاده از اين علم شما قادر خواهيد بود تمام اتفاقات را پيشگويي و پيش بيني کنيد. (دقيق)
                  اين علم خيلي فراتر از علم رياضي کنوني است.(چقدر نميدونم)

نوید جان سلام
                  جایی خوانده بودم.که مرحوم محمد تقی شریعتی(پدر دکتر شریعتی)هم به این علم اشراف داشت .وتاریخ وفات خودرا دقیق پیش بینی کرده بود.الل ...اعلم
                  من فکر میکنم این علم بدلیل نفوذش به عالم طبیعی و ماوراء طبیعه انحصار به ائمه علیهم السلام شده است. و احتمالا توسط انها به افراد خاصی اموزش داده میشود.
                  چون به عالم برزخ نیز قدرت نفوذ دارد اجازه ائمه نیاز است.
                  شما چه فکر می کنید؟؟
                  براي جواب به شما يک مثال و يک مطلب را بيان ميکنم.
                  گفته شده در روز قيامت مومنان داراي نور هستند. من با خودم اين گفته اناليز کردم به روشهاي مختلف و نتايج آن را به شما ميگويم.
                  گفتم اگر فرض کنيم مومن نور باشد. (مثل خورشيد يا مثل لامپ و مهتابي) چون داره روشن شود من نيز از نور آن استفاده ميکنم . پس اگر من نور نداشته باشم از اشعه هاي نور مومن ميتوانم استفاده کنم. پس مهم نيست من مومن باشم مهم آن است که من در کنار مومن باشم.

يک اتفاق در يک روز برفي اين آناليز را زير سوال برد.

اون اتفاق چي بود؟
                  در آن روز برفي ما در مکاني بوديم به همراه گروهي از دوستان ، يک کوهي مقابل ما بود به آن نگاه کرديم ، دوستان شروع به وصف کوه کردند .و وصف ها مختلف.
                  آناليز جديد
                  گفته شده مومنان در روز قيامت داراي نور هستند. (مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد.) نور آن مانند نورهاي خورشيد و لامپ نيست بلکه مانند نور چشم است بدين معني که هر چه ميزان نور کم يا زياد باشد . هيچ اثر در شما ندارد
                  به عبارت ديگر نور ميتواند همانند کوري چشم يا روشنايي چشم باشد ، نتيجه که از آن خارج مي شود آن است که همراي با مومن تاثيري بر شما ندارد بلکه خود بايد مومن باشيد.

دکتر شريعتي
                  من اطلاعاتي دقيق از اين گفته شما ندارم ، پس نظري نيز ندارم.

عالم برزخ
                  من اين علم را آموزش نديده ام در نتيجه محدوده دامنه اين علم را نميدانم ، پس قدرت اين علم نيز نميدانم و طبيعتا نظري هم ندارم.

با احترام
                  محمد نبي زماني

نظر

مهندسي و مهندسي معکوس (قسمت سوم) داستان دزد و صاحب خانه

تا اينجا شما شناخت نسبي با مهندسي پيدا کرديد.
                    اما ميخواهيم جواب سوال قسمت قبل را در اينجا بيان کنم.
                    چون من در قالب مثال اين علم را بيان کردم از قسمت سوال و جواب استفاده مميکنم و در آخر جواب اصلي را پر رنگ ميکنم.

طلا کجا قرار بدهم؟
                    داخل اشغال هاي سطح زباله
                    نه اونجا يه جوري بعد خوشم نمياد طلا استفاده کنم.
                    باشه پس بزار زير اشغال هاي سطل زباله اونجا قطعا نميتونه پيدا کنه

داخل گلدان
                    نه نه اون گلدان اصلا خوب نيست چون ممکنه طلا پيدا نکنند ولي ممکنه ميخوان اشياي ديگر که ميبرند بيرون اون گلدان بيفته و لو بره.
                    پس کجا بزارم؟
                    اون يکي گلدان خوبه
                    نه اون گلدان خودش ارزش مند ممکنه پيدا نکنند ولي گلدان ببرند و در نتيجه طلا شما هم بره

گلدان فکر خوبي ولي اون گلدوني گوشه اتاق که ارزش انچناني نداره بهترين جا هست که نميتونه پيداش کنه

داخل پارکينگ
                    نه نه اونجا از خونه بيرون
                    مگه قرار فکر مهندسي کنيم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
                    بزاريم داخل پارکينک (اکثر پارکينگ ها ، در آخر آن يک خرت و پرت هاي قرار داده اند ) در لابه لاي انها ميتواند جاي مناسي باشد البته بايد نور طلا گرفته شود بددين معني که اگر نور به آن قسمت تابيده ود هيچ شي نوراني جلب توجه نکند.

مطلب آخر
                    چرخه که مهم :
                    وقتي چيزي براي شما اهميت دارد به آن توجه خواص ميکنيد.، مزتب ميچينيد ، گره محکم ميزنيد(قسمت قبل بخونيد متوجه مي شويد) و اين يک الارم براي طرف مقابل است.
                    (که اينجا يک چيز مهم براي صاحب خانه بايد باشد ، پس ميتونه براي منم مهم باشد. )

ميتوان به قانون بي نظمي در کمال نظم اشاره کرد و از آن بهره برد.

دوستان نظر خودشان را در مورد اين سه قسمت بيان کنند.

با توجه به اينکه بعضي از دوستان محصل هستند و کنکور هاي مختلفي را نيز شايد در روبهرو داشته باشند، ميتوانيد بگوييد گونه ميتوان از مهندسي معکوس براي گرفتن رتبه و مقام بهتر استفاده کرد.

با احترام
                    محمد نبي زماني

نظر

سلام نوید جان

گفتی طلاها کجا بزارند یاد دو خانواده از اقوام افتادم که طلاهاشونو وقتی بیرون رفتند گذاشتند سطل اشغال ولی اون فراموش کردند انداختند بیرون با اشغالا رفت ! و جالبتر اونکه خانمای که اینکار کردند از حسرت و ناراحتی مرض اعصاب گرفتند!
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        سلام نوید جان

گفتی طلاها کجا بزارند یاد دو خانواده از اقوام افتادم که طلاهاشونو وقتی بیرون رفتند گذاشتند سطل اشغال ولی اون فراموش کردند انداختند بیرون با اشغالا رفت ! و جالبتر اونکه خانمای که اینکار کردند از حسرت و ناراحتی مرض اعصاب گرفتند!
                        براي همين گفتم زير سطح آشغال که اگر هم فراموش کردند اتفاقي پيش نيايد .
                        ديدم اين اتفاق را اما ديگه بازش نکردم مثل مثال گلدان.

با احترام
                        محمد نبي زماني

نظر

بر کنکور چه گدشت؟!؟!

در زمان قبل نمونه سوالات کنور با امروزه فرق کرده است.
                          در زمان قبل سوالات کنکور سراسري مشکل بوده است ولي کسي که مطالب را کمي مفهومي مي خواند ميتوانست رتبه خوبط به دست اورد.
                          تنها ملاک رتبه نيست چون رتبه بر اساس عملکرد شما و عملکرد ديگر رقيبان شما به دست مي ايد.
                          پارامتر ديگر که جنبه رواني داشت ، درصد پاسخ گويي به سوالات است.

بدين گونه که فردي رتبه 1000 مي شد و رياضي 60 - 70 % پاسخ داده بود و جايي نيز قبول نشده بود
                          توجه رتبه 1000 به اين معني نيست که 1000 نفر جولوي شما هستند !!! ممکنه است 5000 هزار نفر جولوي شما بوده باشند.!!!

فرد چون درصد پاسخ گويي به سوالاتش زياد بود توقع و انتظاراتش زياد مي شود و در نتيجه اعتراضات بعد کنکور بيشتر مي شد و غيره.

تحولي که در کنکور به وجود آمد
                          بر آن شدند که توقع شرکت کنندگان را کاهش دهند بدين گونه که براي مثال رتبه 1000 درس رياضي را 60- 70 % پاسخ ندهد بلکه 30-40 % پاسخ دهد . اما چگونه ؟
                          گفته شد سوالات مفهومي شده اما اين همه داستان نبود.
                          چيدمان سوالات تغيير کرد بدين گونه که اعتماد به نفس شما ، از شما گرفته شود !!!! چگونه؟
                          بزار کمي راجب اعتماد به نفس صحبت کنيم.
                          زماني که شما سوالي را رو به روي خود مي بينيد اگر آن را پاسخ دهيد ، قوه عقل شما به هيجان امده و اعتماد شما بيشتر مي شود و اگر نتوانيد جواب دهيد اعتماد شما کم مي شود و اگر درست جواب دهيد ولي احساس کنيد اشتباه جواب داده ايد اعتماد شما شديدا کم مي شود و غيره

پس تا اينجا متوجه شديم که سوالات مهم و اما برويم سراغ چيدمان سوالات
                          در کنکور سولات به سه قسمت است ، سوالات آسان ، متوسط ، سخت
                          وقتي شما به سوالات آسان بر ميخوريد سريعا حل ميکنيد و شما ميتوانيد سوالات مستوسط و سخت را با در صد بيشتري حل کنيد و ولي وقتي شما سوالات سخت بر خودر مي کنيد ، علاوه بر وقت و استرس ان ، توانايي شما بر انجام سوالات متوسط و آسان نيز کم مي شود.
                          اما چيدمان سوالات اينگونه نيست!!!!

سوالات بدين گونه چيدمان مي شوند (البته جنبه مثال دارد ولي مشابه واقعيت)
                          سوال اول : سخت => استرس به شما وارد ميکند
                          سوال دوم : متوسط => اگر حل کنيد کمي ارامش به دست مي اوريد و اگر حل نکتيد استرس بيشتر
                          سوال سوم : سخت
                          سوال چهارم : سخت
                          سوال پنجم : آسان => شما بعد از گذراندن يک مراتون سخت به اين سوال رسيده ايد ، مي توانيد حل کيند ولي به احتمال زياد اشتباه حل ميکنيد و يک نمره منفي مي گيريد
                          سوال ششم : اسان => اين سوال نيز قابل حل و آسان است پس مي توانيد حل کنيد ولي استرس و فشار سوال قبل را نيز بايد تحمل کنيد.
                          سوال هفتم : سخت => احتمالا اين سوال را يا حل نميکنيد يا با شانس ميزنيد.
                          و غيره
                          اينگونه شما را در دست انداز هاي سوالات قرار مي دهند و شما را گرفتار دام سوالات ميکنند و درصد پاسخ گويي به سولات را نيز کاهش داده و توقع و انتظار شما بعد از کنکور کاسته مي شود

اما چگونه مي توان آن را دور زن؟
                          به روش "مهندسي معکوس"
                          از دوستان کسي مي تواند توضيح دهد چگونه؟

با احترام
                          محمد نبي زماني

نظر

روش abcd

هر فردي قبل از کنکور منابعي را مطالعه کرده است و متون درس خود را به روش ها و با ظرافت خاصي خوانده است که در نتيجه مهارت به پاسخ دادن سوالات به دست آورده است طبيعتا هر چه با دقت و ظرافت بيشتر خوانده باشد توانايي به پاسخ گويي سوالات بيشتر دارد ولي اين تنها قسمتي از پاسخ گويي است نه تمام آن !!!!!

در پست قبل متوجه شديم ما نميتوانيم به تمام سوالات درست پاسخ دهيم حتي سوالات آسان و سوالاتي که قبل از کنکور آنها را هزار بار پاسخ داده بوديم.

تعاريف سوالات آسان ، متوسط و سخت
                            سوال آسان : سوالي که من ميتوانم به راحت پاسخ دهم
                            سوال متوسط : سوالي که من با کمي دقت و فکر ميتوانم پاسخ دهم
                            سوال سخت : سوالي که من با فکر زياد ميتوانم پاسخ دهم يا قادر به پاسخ گويي آن نيستم

علاوه بر چيدمان بالا ، يک چيدمان ديگر نيز وجود دارد عنصر "زمان"

ممکن است بعضي سوالات آسان باشد ولي وقت گير باشد "راه حل طولاني داشته باشد." در نتيجه من ميتوانم آن را حل کنم ولي با صرف زمان زياد.

روش a b c d
                            در اين روش شما چيدمان سوالات کنکور را بر هم ميزنيد(سوال سخت و غيره) و چيدماني جديد براي خود طراحي مي کنيد
                            اين چيدمان شخصي است و براي هر فرد متفاوت.
                            اين چيدمان نياز به تمرين و اعتماد ه آن است که ميتوانيد قبل از کنکور امتحان کنيد و نتيجه آن را ببينيد و در زمان کنکور از آن را استفاده کنيد و نتيجه بهتري حاصل نماييد.
                            در کنکور سراسري بر روي افراد مختلف امتحان شده است و نتيجه که حاصل شد بدين گونه بود که 5-7 دقيقه وقت شما را ميگيرد ولي اعتماد به نفس شما راتقويت کرده و در نتيجه شما قادر به پاسخ گويي سوالات بيشتر و در زمان خود صرفه جويي مي کنيد.
                            اين روش براي سوالات محاسباتي کاربرد دارد (فيزيک ، شيمي ، رياضيات و غيره ) و در سوالات غير محاسباتي اصلا کاربردي ندارد .(ادبيات و غيره)

و اما روش
                            همان گونه که گفته شد بعضي سوالات سخت است و شما قادر به حل آنها نيستيد و بعضي سوالات را ميتوانيد حل کيند ولي بايد کمي فکر کنيد و مهمتر از آنها بعضي سوالات آسان است که شما ابتدا بايد آنها را حل کنيد تا اعتماد به نفس بيشتر به دست آوريد و سوالات متوسط را بتوانيد راحت تر حل کنيد.

ابتدا شما سوالات را به طور کامل ميخوانيد و کدهايي که در زير بيان مي شود را در کنار آنها قرار مي دهيد.

a :
                            سوالات سخت ، سوالاتي که شما قادر به پاسخ گويي آنها نيستيد يا با صرف زمان زياد قادر به پاسخ گويي هستيد
                            b :
                            سوالات متوسط ، سوالاتي که شما قادر به پاسخ گويي آنها هستيد و زمان زياد را هم مي طلبد
                            c :
                            سوالات متوسط ، سوالاتي که شما قادر به پاسخ گويي آنها هستيد و زمان کمي را هم مي طلبدd : سوالات اسان ، سوالاتي که شما به راحتي و با کمترين فکر قادر به پاسخ گويي آنها هستيد.

شما به صورت روزنامه وار و سريع سوال را خوانده و کد مورد نظر را کنار سوال قرار داده و بدون آنکه حل کنيد سوال بعدي را ميخوانيد و اين کار تا آخرين سوال ادامه مي يابد (اين کار حدود 5-7 دقيقه طول مي کشد که بستگي به مهارت فرد و سرعت خواندن آن دارد.)

زماني که به اخرين سوال رسيد بر گشته و ابتدا سوالات d را حل ميکند (تقويت اعتماد به نفس وافزايش توانايي خود در انجام مسيله هاي ديگر) و بعد از ان سوالات c ميرود و اين کار را تا آخر ادامه ميدهد.

به سوالات a اصلا فکر نميکند و زماني نيز صرف نميکند => 5-7 دقيقه وقت از دست رفته را جبران ميکند و علاوه بر اين اعتماد به نفس خود را تضعيف نميکند و محاسن ديگر را نيز به همراه دارد که با امتحان کردن آن متوجه خواهيد شد.

اين چيدمان و کد گزاري براي هر فرد متفاوت است براي مثال ممکن است يک سوال براي من سخت و فرد کناري من اسان باشد و برعکس
                            ولي اگر سوالي سخت يا آسان باشد براي اکثر شرکت کنندگان سخت است يا آسان

ايا مهندسي معکوس در جاهاي ديگر نيز مورد کاربرد است؟
                            اري ، هر کجا که عنصر خوب هست عنصر بد نيز است . و هر کجا که کارهاي مهندسي است ، کارهاي مهندسي معکوس نيز هست. با کمي تامل ميتوانيد متوجه شويد و ان را در زندگي خود همانند پنهان کردن وسايل ، در امور آموزشي خود همانند کنکور ، در فعاليت اقتصادي خود همانند فارکس و غيره مورد استفاده قرار دهيد.

با احترام
                            محمد نبي زماني

نظر

با علم جفر آشنا هستی؟
                              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                              https://telegram.me/Cyclicalwaves
                              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                با علم جفر آشنا هستی؟
                                اشنا هستم ولي در چه سطحي مد نظر شماست؟