اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
    دیدی اومدم ور دلت نشستم عشقم...!!! عاششششقتم جیییییییگر .

آش کشک خالته بخوری ..... نخوری ....

نظر

• pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/1376035773541.jpg[/img][/url]

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6035773541.jpg

این نمونه تحلیل هم زیباست
      کسی از دوستان در موردش چیزی میدونه؟
      ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 08-09-2013, 12:42 PM دلیل: ا
      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• در يک دزدی بانک در، گانک ژو چين، دزد فرياد کشيد، همه شما در بانک، حرکت نکنيد. پول مال دولت است و زندگی به شما تعلق دارد»

همه در بانک به آرامی روی زمين دراز کشيدند. اين «شيوه تغيير تفکر» نام دارد، تغيير شيوه معمولی فکر کردن.

هنگاميکه يک خانم بصورت تحريک آميزی روی ميز دراز کشيد، دزد فرياد کشيد: «خانم خواهش ميکنم متمدن باشيد! اين يک دزدی است نه تجاوز جنسی»
        اين را می گويند؛ «کار کشته بودن» روی چيزی تمرکز داشته باشيد که برای آنکار آموزش ديده ايد.

هنگاميکه دزدان بانک به خانه رسيدند، جوانی که (مدرک ليسانس داشت) به دزد پيرتر(که تنها شش کلاس سواد داشت) گفت «برادر بزرگتر، بيا تا بشماريم چقدر بدست آورده ايم»
        دزد پيرتر با تعجب گفت؛ «تو چقدر احمق هستی، اينهمه پول شمردن زمان بسيار زيادی خواهد برد. امشب تلويزيون ها در خبرها خواهند گفت ما چقدر از بانک دزديده ايم»
        اين را میگويند: «تجربه» اينروز ها، تجربه مهمتر از ورق کاغذ هایی است که به رخ کشيده میشود.!

پس از آنکه دزدان بانک را ترک کردند،مدير بانک به رييس خودش گفت، فوری به پليس خبر بدهيد. اما رييس اش پاسخ داد: «تامل کن! بگذار ما خودمان هم 10 ميليون از بانک برای خودمان برداريم و به آن 70 ميليون ميليون که از بانک ناپديد کرده بوديم بيافزاييم»
        اينرا میگويند «با موج شنا کردن» پرده پوشی به وضعيت غيرقابل باوری به نفع خودت.!

رييس کل می گويد: «بسيار خوب خواهد بود که هرماه در بانک دزدی بشود»
        اينرا میگويند «کشتن کسالت» شادی شخصی از انجام وظيفه مهمتر می شود.

روز بعد، تلويزيون اعلام ميکند 100 ميليون دلار از بانک دزديده شده است. دزد ها پولها را شمردند و دوباره شمردند اما نتوانستند 20 ميليون بيشتر بدست آورند.دزدان بسيار عصبانی و شاکی بودند: «ما زندگی و جان خودرا گذاشتيم و تنها 20 ميليون گيرمان آمد. اما روسای بانک 80 ميليون را در يک بشکن بدست آوردند. انگار بهتر است انسان درس خوانده باشد تا اينکه دزد بشود.»
        اينرا میگويند؛ «دانش به اندازه طلا ارزش دارد»

رييس بانک با خوشحالی میخنديد زيرا او در ضرر خودش در سهام را در اين بانک دزدی پوشش داده بود.
        اينرا میگويند؛ «موقعيت شناسی» جسارت را به خطر ترجيح دادن.

در اينجا کداميک دزد راستين هستند؟
        نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• هنگام بهار خشک بودن کم نیست
          از وسعت زرد دل سرودن کم نیست
          وقتی همه چیز رنگ « بودن » دارد
          ای مرد ! قبول کن « نبودن » کم نیست

بعد از چندین سال آواتور خود را عوض کردم ! جامعه زرد را به زلالی آب دادم.
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
            pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/1376035773541.jpg[/img][/url]

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6035773541.jpg

این نمونه تحلیل هم زیباست
            کسی از دوستان در موردش چیزی میدونه؟
            شهرام جان از نوع تحلیل های مهندس نیما هست. از ایشون سوال بپرسی فکر کنم زودتر به جواب برسی

نظر

• کیسه هوا مخصوص دوچرخه : !!!!

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

کیسه هوا مخصوص دوچرخه : !!!!

سال هشتاد و چهار در کانون پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد عضو بودم درخواست یک بودجه کردیم که این پروژه کلاه ایمنی هوشمند اجرا کنیم.متاسفانه حمایت نشد.

واقعا جالب هست.

نظر

• دریاچه ارومیه ( بدون شرح ) :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

دریاچه ارومیه ( بدون شرح ) :

نکته جالبش اینه که وقتی به کوه های اطراف نگاه میکنی، همزمان با خشک شدن دریاچه، بارندگی و ذخیره برف-آبی آن ها هم تمام شده و از بین رفته.

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                      نکته جالبش اینه که وقتی به کوه های اطراف نگاه میکنی، همزمان با خشک شدن دریاچه، بارندگی و ذخیره برف-آبی آن ها هم تمام شده و از بین رفته.
                      با آمادن دولت تدبیر وامید به امید خدا دوباره برکت به سوی ایران عزیز واین دریاجه بازخواهد گشت انشاءالله

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                        ابراهیمی جان مشکل نداره ، سال های اینده میاره !

یک سایت دیدم در زمینه سیگنال ... جالب بود توضیحاتش و نحوه مجاب کردن افراد ، اگر سیگنال ها از گولدمن ساچ ، رویترز ، عمو بن یا ذایی دراگی بود اولین نفر بودم که یک ماه تست میگرفتم

هزینه سرسام آوری هم داره :

ده دلار دیگه چه گناهی داشت ؟! رند میکردی هزار دلار !

اعتقاد بر این دارم که کسی میخواد خودش اثبات کنه ، اول استراتژی معاملاتیش باید آموزش بده و بعد از طریق همون مطالب "حالا ریز نکات برای خودش بزاره" تحلیل و یک موقعیت معاملاتی فوکوس کنه و تریگر بزنه.

برآیندش هم برای خودش بزاره ، همینکه مراحل تریگر زدن روشن باشه "پلان مکتوب شده و داشتن دیسپلین و نظم" کفایت میکنه بر هزاران سیگنال هزاران کار دیگه...
                        امروز روش معرفی و تعریف تمجید جدید شاهد بودم.

چند هفته پیش یک بنده خدای آدرس سایتی دادند و بیان کردند که صاحب سایت را میشناسید ؟ از طریق مطالب روانشناسی ایشان تمام اشتباهاتم پی بردم و ضررهایم کاور کردم...

تورو خدا شمارش دارید بهم بدید... خلاصه طوری شد که قاطی کردم گفتم کار دارم بای !

کلی حرف زد و خود را فلان کس معرفی کرد و گذشت تا دیشب باز همون آی دی آمد و حرف از بروکر شروع شد و یک تماس تلفنی نیم ساعته برقرار شد و تعریف کردند...

یک کلام حرف نزدم که فلان سبک خوبه یا کار کردم... اصلا و گذاشتم کامل صحبت کند .خوشبختانه تا تونست به بنیادی بد گفت ... گویی در این سبک پیر شده و ...

خود را شخص دیگری نامید و خداحافظی کرد تا اینکه نیم ساعت بعد از مکالمه تلفنی آنلاین شدم لینک سایتشون ارسال کرده بودند "همون سایت قبلی"...

خلاصه کلام اینکه روش جدید معرفی سایت و بازار گرمی چنین رونمایی شد.

ظهر خسته فکری بودم در همین حین فکرم به این بنده خدا افتاد منم در قالبش یه شعر گذاشتم

http://forum.broker-fa.com/f50/%D8%A...231/#post83925

پ.ن:
                        دوستان به هیچ عنوان پیامی مبنی بر نام اشخاص یا سایت آنها جویا شدن نفرستید. اینجا این صحبت ها میشه که به صورت کلی آشنایت با قضیه داشته باشید

خوش و خرم باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط a.ahmad نمایش پست ها
                          با آمادن دولت تدبیر وامید به امید خدا دوباره برکت به سوی ایران عزیز واین دریاجه بازخواهد گشت انشاءالله

ضمن احترام به نظر شما دوست عزیز،

دولت تدبیر و امید باشد تا صبح دولتش بدمد.....

این هم عقیده بنده هست.....
                          «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                            15تا
                            ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

• امشب استارت ضبط موبتی مدیاهای آموزش بنیادی زدم

متاسفانه اولین کلیپ که قرار بود فردا صبح رونمایی بشه آماده نشد .نمیدونم چرا صدا نویز داشت. البته با تبلت خواستم ضبط کنم. با لب تابم که قبلا کلیپ های آماده کرده بودم چنین مشکلی بر نخورده بودم و به ناچار فردا روی لب تاب کار ضبط را ادامه میدهیم.

ساعت سه نصف شب هست. دیگه نای نفس کشیدن ندارم.

شب همگی خوش.

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                                امشب استارت ضبط موبتی مدیاهای آموزش بنیادی زدم

متاسفانه اولین کلیپ که قرار بود فردا صبح رونمایی بشه آماده نشد .نمیدونم چرا صدا نویز داشت. البته با تبلت خواستم ضبط کنم. با لب تابم که قبلا کلیپ های آماده کرده بودم چنین مشکلی بر نخورده بودم و به ناچار فردا روی لب تاب کار ضبط را ادامه میدهیم.

ساعت سه نصف شب هست. دیگه نای نفس کشیدن ندارم.

شب همگی خوش.
                                وایییییییییییییییییی

چه باقلوایی بشه.....

حاجی خدا قوت

بی صبرانه منتظریم
                                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

پردازش ...
                                X