اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود بی پایان بر همگی دوستان گلم

یک نکته:

30 ساله باید هوشیار باشیم، این شده عاقبتمون!!!

کره ای ها 30 سال پیش اینجا میومدن گدایی و کارگری پدران ما ایرانی ها رو میکردن، چطور اونا با جمیع همه این دشمنان به اینجا رسیدن که میان تو کشور ما و فخر میفروشن؟

من از روسها بیزارم، تو این کشور (خاصه تو شهرهای جنوبی) دارن میخورن و میچرن و پول زور حجاب میگیرن و 30 ساله ما رو بیشعور فرض کردن.(کلا کشور زالو صفتیه و جلوی رشد هر کشوری رو که بهش میچسبه رو میگیره، افغانستان هم نمونه بارزشه)

تمام کشورها در اقتصادشون یک هدف رو دنبال می کنن، رشد و شکوفایی، من نمیدونم کجای کار ماها اشکال داشت که هر چی میریم جلو بدتر میشه اوضاع!!!

تمام کشورها با ما بد میشن! زالوهای آویزون کشور ما زیادتر میشن!

نمیدونم چطوری کشورهایی مثل ژاپن بعد از انفجار هیروشیما و ناکازاکی شدن اینی که الان هستن! و کره چیزی که الان هست!

سوال بی جواب تو کله من زیاده، نمی دونم سر به کدوم بیابون بزارم برای پیدا کردن جوابهاش!!!

همیشه شاد و سالم باشد
    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 06-14-2013, 02:28 AM
    Think / Act / Enjoy

نظر

• « حتی اگر به جمهوری اسلامی اعتقاد ندارید بخاطر ایران بیایید رای بدهید!»

جمله عجیبی بود که اثراتش 6 سال بعد خودنمایی می کند! عمق فاجعه را می توان از این نقل قول فهمید، از قرار شرایط وخیم تر از آن است که تصور می کردیم این بار مشارکت بالا بیش از هر زمان دیگری انگار اهمیت دارد!

ببینیم سرانجام امروز به کجا می رسد بنظرم 76 دیگری را طلب کنند.......
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام روز همه دوستان بخیر ,

دو تا سوال تو این مغز فندقی من نقش بسته : 1- تکلیف غرامت جنگ چی شد ؟ بالاخره این غرامت رو ما میتونینم بگیریم یا نه ؟

( فکر کنم با این پول بشه حداقل برای خانوادهای شهدای عزیز مان و فرزتدان آنها اشتغال زائی کرد ) .

2- بلاخره تکلیف این دو هموطن عزیز ( موسوی و کروبی ) که پای رای های که به آنها داده شده ایستادن چی میشه ؟

آیا این کاندیداهای منتخب در چند روز گذشته نسبت به وضعیت این اشخاص اضخار نظری داشتند ؟

لطفا از شما خواننده محترم این پست خواهش میکنم در پاسخ به این دو سوال من رو راهنمائی بفرمائید شاید با پاسخهای شما عزیزان به یک اجماع برسم و دلیلی بشه که من هم برم پای صندوق رای .

یکی از ویژگیهای تجزیه و تحلیل تکنیکال اینکه ادم رو مجبور میکنه نسبت به تحلیل و مسایل پیراموننش احساسی برخورد نکنه , حالا این موضوع چه ربطی به دو سوال بالا داشت نمیدونم !!!!

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
          سلام روز همه دوستان بخیر ,

دو تا سوال تو این مغز فندقی من نقش بسته : 1- تکلیف غرامت جنگ چی شد ؟ بالاخره این غرامت رو ما میتونینم بگیریم یا نه ؟

( فکر کنم با این پول بشه حداقل برای خانوادهای شهدای عزیز مان و فرزتدان آنها اشتغال زائی کرد ) .

2- بلاخره تکلیف این دو هموطن عزیز ( موسوی و کروبی ) که پای رای های که به آنها داده شده ایستادن چی میشه ؟

آیا این کاندیداهای منتخب در چند روز گذشته نسبت به وضعیت این اشخاص اضخار نظری داشتند ؟

لطفا از شما خواننده محترم این پست خواهش میکنم در پاسخ به این دو سوال من رو راهنمائی بفرمائید شاید با پاسخهای شما عزیزان به یک اجماع برسم و دلیلی بشه که من هم برم پای صندوق رای .

یکی از ویژگیهای تجزیه و تحلیل تکنیکال اینکه ادم رو مجبور میکنه نسبت به تحلیل و مسایل پیراموننش احساسی برخورد نکنه , حالا این موضوع چه ربطی به دو سوال بالا داشت نمیدونم !!!!
          سلام و درود . جامعه تریدری که کلا کارش بر اساس عقل و فکر کردن است نباید اشتباه کنه . دو تا مسیله هست یا باید رای داد یا نباید رای داد با رای ندادن هیچی عوض نمیشه بلکه بیشتر به سمت نابودی میریم دلیلمم 8 سال پیش بود که رای ندادیم و باعث روی کار امدن این گروه تند رو شد ولی اگه رای بدیم حداقل میریم به سمت مسیر درست هر چند با سرعت کم ولی حداقل مسیر درست را انتخاب کردیم و از روی کار امدن گروههای تند رو و متحجر جلوگیری کردیم

نظر

• به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
            ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

• سلام

یک ایمیل برام اومده ، متنش اینجا قرار میدم :

شخصی از امام صادق(ع) پرسید:بین دو حاکم درتردیدم چه کنم ؟
              - عادل ، صادق ، فقیه و با تقواترین را انتخاب کن
              - اگر به تشخیص نرسیدی؟ ببین افراد متدین به کدام متمایلند؟
              - اگر نفهمیدی ؟
              - بنگر مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می پسندد او را کنار بگذار و ببین کدام بیشتر خشمگینشان میکند او را برگزین
              اصول کافی جلد 1 ص 68
              امام خمینی (ره): هرچه دشمنان گفتند خلاف آن را عمل نمایید .

امام خامنه ای (مد ظله العالی) : ببینید دشمن چه کسی رانشانه گرفته و کی برای او خطر آفرین است .

مجله آمریکایی the week : اگر سعید جلیلی به رئیس جمهور ایران انتخاب شودبرای آمریکا فاجعه بار خواهد بود .

روزنامه صهیونیستی جروزالم : دلهره آوار ترین احتمال ، انتخاب جلیلی است سرسختی و زیرکی او نگذاشت حتی یک نتیجه مطلوب هسته ای بدست آید .

نتانیاهو : اگر رئیس جمهور آینده ایران جلیلی شود مقاومت تقویت و سلطه ما بر منطقه تمام می شود

سازمان منافقین :جبهه اصلاحات تمام توان خود را به کار گیرد تا جلیلی روی کار نیاید

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                سلام

- اگر نفهمیدی ؟
                - بنگر مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می پسندد او را کنار بگذار و ببین کدام بیشتر خشمگینشان میکند او را برگزین
                اصول کافی جلد 1 ص 68

امام خامنه ای (مد ظله العالی) : ببینید دشمن چه کسی رانشانه گرفته و کی برای او خطر آفرین است .

مجله آمریکایی the week : اگر سعید جلیلی به رئیس جمهور ایران انتخاب شودبرای آمریکا فاجعه بار خواهد بود .

روزنامه صهیونیستی جروزالم : دلهره آوار ترین احتمال ، انتخاب جلیلی است سرسختی و زیرکی او نگذاشت حتی یک نتیجه مطلوب هسته ای بدست آید .

نتانیاهو : اگر رئیس جمهور آینده ایران جلیلی شود مقاومت تقویت و سلطه ما بر منطقه تمام می شود

سازمان منافقین :جبهه اصلاحات تمام توان خود را به کار گیرد تا جلیلی روی کار نیاید

این موارد به نظر شما افتخار است فراموش نکنیم مردم ایران دنبال صلح و ارامش هستن نه جنگ

نظر

سلام

- اگر نفهمیدی ؟
                  اصول کافی جلد 1 ص 68

در اینکه امریکا و اسراییل و .... منافع خودشون رو بخوان شکی نیست. اما در اینکه دشمن کدوم طرف هستن شک هست! دشمن ما یا اونا!
                  پی نوشت: اونا همان اونایی هستن که یه روزی تو خیابونا داد میزدیم اوباما یا با اونا یا با ما

نظر

• سلام

فقط به چیزی که میگم خوب دقت وفکر کنید

دشمنان ما دقیقا طرفدار کسی هستن که بهتر بتونه این مملکت رو شخم بزنه هر چه افراطی تر بهتر هرچی به اونها بیشتر فحش بده اونها خوشحال تر میشن برعکس اصلاطرفدار میانه روی واعتدال نیست

(دقیقا برعکس حرفی که میزنن یه جور مهندسی معکوس) چون میخان تو جایگاه مظلوم قرار بگیرن
                    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• اون متن ایمیلی که قرار دادم خواستم نوع نگاهی که به یکی از نامزدهای انتخاباتی وجود دارد را نشان بدم .

پی نوشت : رای من از بین گزینه های حسن روحانی - قالیباف و محسن رضایی خواهد بود .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام

- اگر نفهمیدی ؟
                        اصول کافی جلد 1 ص 68

درود

مصطفی جان الان این دو نفر در یک راستا صحبت کرده اند؟!
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• [QUOTE=babaka;72097]
                          به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

[/QUOTE]

بابک جان شما و هم نظراتون هرچی می خواین بکوشین فقط جون عزیزتون پس فردا نیاین بگین رای من کو و رای منو دزدیدن و این حرفا !
                          اگه چیزی شد و حس کردید رای تون سرجاش نیس الکی نیاین توو خیابونا . همون گوشه ی خونه زانوی غم بغل بگیرین و واسه خودتون "یار خیابانی من" رو زمزمه کنید و قبول کنید که " خودتون کردید که ... "
                          ویرایش توسط lucifer_quest : https://www.traderha.com/member/3602-lucifer_quest در ساعت 06-14-2013, 11:24 AM
                          تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                          که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• من از زمانی که خودم رو شناختم دایم تو گوش من میخوندن اگر این دفعه رای ندین یه لولو میاد وضع رو خرابتر میکنه.

هنوزم توی اون خواب شیرین هستیم!

برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر!
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• [QUOTE=lucifer_quest;72115]
                              نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

[/QUOTE]

بابک جان شما و هم نظراتون هرچی می خواین بکوشین فقط جون عزیزتون پس فردا نیاین بگین رای من کو و رای منو دزدیدن و این حرفا !
                              اگه چیزی شد و حس کردید رای تون سرجاش نیس الکی نیاین توو خیابونا . همون گوشه ی خونه زانوی غم بغل بگیرین و واسه خودتون "یار خیابانی من" رو زمزمه کنید و قبول کنید که " خودتون کردید که ... "
                              هرچند که این فروم جای بحثهای سیاسی نیست اما گزینه دیگه ای جز اصلاح اگه به ذهنتون میرسه به بقیه هم بگید. شاد باشید و برای بقیه تعیین تکلیف نکنید. دموکراسی (هرچند که یک توهمه ) اما معنیش همین احترام به عقاید مختلفه.....
                              مجددا سلامت و شاد باشید

نظر

• من از زمانی که خودم رو شناختم دایم تو گوش من میخوندن اگر این دفعه رای ندین یه لولو میاد وضع رو خرابتر میکنه.

هنوزم توی اون خواب شیرین هستیم!

برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر!
                                بهترین حرفی که این چند وقته خوندم تا حالا همه انتخابات مهم بوده و فقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط حضور مردم و (فقط حضور)نه چیز دیگه. برای تو دهتی زدن به دشمنانشون

نظر

پردازش ...
                                X