اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود بر دوستان

ميدونين چيه؟

يجورايي تن فروشي و از اين دست موارد، مسايلي كاملا شخصيه ، سيگار و الكل نمودهاي شخصي يه نفره، چيزي كه مهمه اينه كه وقتي با من ارتباط داره آدم باشه، آ...د...م!

من فكر مي كنم بدي يعني با ديگران بد بودن، حق كسي را ضايع كردن وگرنه يه خصيصه كه در نظر ما بده براي خود اون فرد صاحب خصيصه يه مورد حل شده هستش و تا جايي بد نيست كه به اطرافيان و ديگران صدمه اي نرسونه.

فكر ميكنم بهتر باشه اين تعاريف رو تغيرشون نديم، در غير اينصورت ممكنه به تناقض برسيم.

شاد و سالم باشين
    Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
      درود بر دوستان

ميدونين چيه؟

يجورايي تن فروشي و از اين دست موارد، مسايلي كاملا شخصيه ، سيگار و الكل نمودهاي شخصي يه نفره، چيزي كه مهمه اينه كه وقتي با من ارتباط داره آدم باشه، آ...د...م!

من فكر مي كنم بدي يعني با ديگران بد بودن، حق كسي را ضايع كردن وگرنه يه خصيصه كه در نظر ما بده براي خود اون فرد صاحب خصيصه يه مورد حل شده هستش و تا جايي بد نيست كه به اطرافيان و ديگران صدمه اي نرسونه.

فكر ميكنم بهتر باشه اين تعاريف رو تغيرشون نديم، در غير اينصورت ممكنه به تناقض برسيم.

شاد و سالم باشين

بارسلونا جان از اتلتیکو بیلبائو و رئال ساراگوسا چه خبر ؟:دی

به نظر من یک نکته کوچکی هست ، در تعریف بدی، اونم اینکه فکر کنم از دیگران مهمتر خود شخص باشه ،پس برای اینکه تعریف بدی رو جامعتر ارائه داد، بهتره اینطور بگیم که انسان همونطور که نباید به کسی بدی کنه و حقوق کسی رو ضایع کنه و غیره... در درجه اول نباید به خودش بدی کنه و حقوق خودش رو پایمال کنه ... طبق این تعریف کسی که مثلا سیگار مصرف میکنه چون داره به بدن خودش آسیب وارد میکنه پس داره به خودش ظلم میکنه ، حالا این ادم اگه منجی یک جامعه هم باشه چون نسبت به بدن خودش خوشرفتار نیست پس طبق تعریف بالا نمیشه دید یک انسان خوب بهش داشت (البته در قیاس با پست شما و بحث خوبی و بدی وگرنه همون بحث خدمتش به خلق که قطعا اون فرد رو جاودانه خواهد کرد) یا مثلا کسی که تن فروشی میکنه شاید بخاطر اینکه برای تن خودش حرمت و عزت قائل نیست همینطور و الی اخر ....
      ویرایش توسط حاج محمد خان جان : https://www.traderha.com/member/6628-حاج-محمد-خان-جان در ساعت 05-08-2013, 03:24 PM

نظر

• انسان در درجه اول نباید به دیگران بدی کنه

محمد جان

نمونه های زیادی هست که میتونم بهت ثابت کنم تو در حق خودت و جامعه ات داری ظلم میکنی!(طبق تعریفی که دادی)

یکی از بزرگترین ظلمهایی که ما به خودمان و جامعه میکنیم هنگامی است که خودروی خود را روشن میکنیم.

یک ظلم دیگر استفاده از دستمال کاغذی است برای خشک کردن دست روی مبارکمان.

نمونه زیاده محمد جان

اینجا مشکل دو چیز شده ، تعرف بدی و تعریف ظلم!!

در مورد تن فروش خیلی میشه بحث کرد. اما خارج از چاچوب ذهنی یک انسان مقید به اصولی خاص!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• به قول حافظ:

پی آزار مباش و هر چه خواهی کن / که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست!

نظر

• Truth Alone Triumphs
            حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• از وقتی فیلترینگ مخابرات شدت زیاد پیدا کرده نه میتونیم تحلیل کنیم و نه معامله درست و حسابی! متاتریدر فقط برای 1 دقیقه کار میکنه و بعد دیگه استپ میشه...
              دارم یواش یواش کلافه میشم...
              Truth Alone Triumphs

نظر

• درود دوستان امیدوارم با حرکات بزرگ امروز حساب تک تک شما سرشار از سود شده باشد ...

واقعا گاهی اوقات حس می کنم روز اول است که با مارکت اشنا شده ام ....

چقدر خوب می شد اگر می توانستیم نرم افزاری بنویسیم که با توجه به شرایط و مقایسه سودهای گرفته و ضررهای صورت گرفته و مقایسه حرکات انفجاری بازار با گذشته و ... با استفاده از ارشیو اشتباهاتمان که در نرم افزار ثبت کرده ایم گاهی اوقات که واقعا به تلنگر نیاز است با صدایی بلند فریاد می زد تو تریدر نیستی اگر این کار را انجام بدهی ....

واقعا باید حواسمان جمع باشد این بازار واقعا گاهی اوقات سحر می کند .

امیدوارم هیچ وقت اشتباهاتمان را فراموش نکنیم ....

شب خوش ...
                ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 05-10-2013, 01:14 AM
                خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• ژاپن داره اینترنت با سرعت گیگ برثانیه ارائه میده ما تو بیت بر ساعتش موندیم . اینم تازه بهمون نمی بینن...خدائیش مملکته داریم ؟
                  بي سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند
                  بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.
                  " آلوین تافلر "

نظر

• نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها

چقدر خوب می شد اگر می توانستیم نرم افزاری بنویسیم که با توجه به شرایط و مقایسه سودهای گرفته و ضررهای صورت گرفته و مقایسه حرکات انفجاری بازار با گذشته و ... با استفاده از ارشیو اشتباهاتمان که در نرم افزار ثبت کرده ایم گاهی اوقات که واقعا به تلنگر نیاز است با صدایی بلند فریاد می زد تو تریدر نیستی اگر این کار را انجام بدهی ....

به نظر من این جزء الزامات کار یک تریدر هست آلفردجان...
                    که یک تریدر حالا نرم افزار هم نشد ، ولی یک دفتر جینگوله مستون و شیک مثل دفتر خاطرات دخترونه داشته باشه ، که تک تک تریدهاش روتوش ثبت کن و روزهای تعطیل ورقش بزنه و مرور کنه گذشته خودش رو ، فوق العاده این موضوع توی عملکرد شما موثره ، تمام اشتباهات گذشته شما همیشه جلوی چشم شماست وبعد مدتی با مرور مداوم توی ذهن شما ثبت میشه و دیگه به راحتی اشتباهات تکراری نمیکنید ، نقاط مثبت پلن شما جلوی چشمتون هست و همین موضوع کلی بهتون اعتماد به نفس میده با دیدن پوزیشنهای به سود نشسته ...و کلی مزایای دیگه...

نظر

• فکر کن مملکتی که اینا قراره رئیس جمهورش بشن ...

بي سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند
                      بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.
                      " آلوین تافلر "

نظر

• Truth Alone Triumphs

نظر

• نوشته اصلی توسط aliagha1360 نمایش پست ها

علی جان با تشکر از تصاویر زیبایی که میزاری ، به نظر میرسه تصاویری که انتخاب میکنی با توجه به شباهت محتوایی و بصری، هدفمند هست و پشتش یک خط فکری خاصی هست ،آیا برداشت من صحیح هست و این تصاویر مربوط به ایین و رسم و رسوم یا مذهب خاصی هست؟
                          ممنون

نظر

• این تصویر پایینی خیلی با رسوم ئی چینگ میخوره!
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                              علی جان با تشکر از تصاویر زیبایی که میزاری ، به نظر میرسه تصاویری که انتخاب میکنی با توجه به شباهت محتوایی و بصری، هدفمند هست و پشتش یک خط فکری خاصی هست ،آیا برداشت من صحیح هست و این تصاویر مربوط به ایین و رسم و رسوم یا مذهب خاصی هست؟
                              ممنون
                              سلام محمد جان. تصاویری که میذارم بیشتر ترکیبی از هنر و افکار و اعتقادات مذهبی شرق دور است. ممنون از توجه شما
                              Truth Alone Triumphs

نظر

• تو را به دیدن تصویری تازه و نو می خوانم.
                                مردان و زنانی در دوستی عمیق،
                                در پیوندی عاشقانه و روحانی،
                                همچون یک کل سازمند که هر آینه می توانند به هدف خود دست یابند. مرد و زن بخشی از یک کل یگانه اند.

اشو
                                Truth Alone Triumphs

نظر

پردازش ...
                                X