اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سگ خودت باش
    میگویند : روزی سگی داشت در چمن علف میخورد . سگ دیگری از کنار چمن گذشت . چون این منظره را دید ایستاد .( آخر ندیده بود سگ علف بخورد )
    ایستاد و با تعجب گفت : " اوی ! تو کی هستی ؟ چرا علف میخوری ؟ "

سگی که علف می خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت :
    - : " من ؟ من سگ قاسم خان هستم ! "

اون یکی سگ پوز خندی زد و گفت :
    - " سگ حسابی ! تو که علف می خوری ؛ دیگه چرا سگ قاسم خان ؟ اگر پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز یک چیزی ؛ حالا که علف می خوری دیگه چرا سگ قاسم خان ؟ سگ خودت باش !!
    فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
    ----------------------------------------
    forexdive@yahoo.com

نظر

• هندوانه با لیمو و نعنا میل دارید؟

Truth Alone Triumphs
      حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• واحد پول «تومان» از كجا آمده است؟

واحد پول کشور ايران پس از يورش اعراب بر مبنای «دینار» بنا شده است. دینار در حقيقت واحد قدیمی پول روم باستان و پس از آن امپراتوری روم شرقی بود كه «دیناریوس» خوانده می.شد.
        یک دیناریوس روم شرقی برابر با یک سکه نقره بود که وزنش در دوران.هاي مختلف فرق می کرد. این واحد پول پس از فتح اراضی كشور روم شرقی به دست مسلمانان، از طرف آنها به عنوان نام واحد پول انتخاب شده و تبدیل شد به دیناری که امروزه در کشورهای عربی از آن استفاده می.شود. به همین ترتیب، سلطنت ها و حکومت های ایرانی هم به پيروي از آنها (به دليل تأثيرات مذهبي) از دینار استفاده می.کردند.
        اما به تدریج، در نتیجه تورم و بی ارزش شدن پول در ايران، احتیاج به واحدهای بزرگتر پول پیش آمد كه همه بر مبنای دینار بنا شده بود
        اولین واحد پول جديد، سکه صد دیناري يا همان «صنار» بود که توسط سلطان محمود غزنوی ضرب شد و به اسم«محمودی» نيز نامیده می.شد. همچنين در همان زمان، شاهان سامانی ماورالنهر، سکه.های نقره پنجاه دیناری ضرب کردند که «شاهی» نامیده می شد.
        پس در حقیقت، یک شاهی، نصف یک محمودی یا به عبارت دیگر، یک محمودی، دو شاهی بود. تا سال.هاي سال سکه.های نقره مورد استفاده در ايران، «شاهی» و «محمودی» بود. واحدهای دیگری مثل «قران» (معادل هزار دینار) و «تومان» (معادل ۱۰۰۰۰) دینار، تنها واحدهاي غيررسمي براي محاسبه به شمار مي.رفتند و عملاً هیچ سکه ای به نام قران یا تومان در آن زمان ضرب نمی شد (واژه تومان يك واژه مغولی به معنی ده هزار است. نمونه اش رو در منصب «تومان باشی» می شود دید، يعني: فرمانده ده هزار نفر)
        پس از آن در دوره صفوی، شاه عباس شروع به ضرب سکه.اي کرد به ارزش ۲۰۰ دینار یا دو محمودی. این سکه به «عباسی» معروف شد و بسیار مورد استفاده قرار گرفت. در همین زمان، به دليل رابطه پرتغال با ایران، سکه.های پرتغالی نيز در ایران رایج شد كه «رئال» نام داشتند (که هنوز هم واحد پول بعضی از مستعمرات سابق پرتغال، مثل برزیل است). این واحد پول بر مبنای وزنش مطابق ۱۱۷۵ دینار گرفته شده و در ایران به همین اندازه خریداري می.شد

با گذشت زمان سکه رئال پرتغال در ایران به عنوان «ریال» رواج پیدا کرد. به این ترتیب دولت ایران دست به ضرب سکه های با عنوان «ريال» زد که برای مبالغ بالا در خريد و فروش به کار می.رفت (واحد پول عربستان يا همان ريال سعودي نيز در اصل ريشه پرتغالي دارد). در اواخر قرن هجدهم میلادی، نادرشاه افشار هم نوعي سکه به ارزش ۵۰۰ دینار ضرب کرد که به اسم خودش «نادری» خوانده می شد، ولي خیلی زود در فرهنگ عام به جای لفظ نادری، استفاده از لفظ «ده شاهی» (شاهی= پنجاه دینار: ۵۰۰ دینار= ده شاهی) رواج پیدا کرد.
        در طول سلطنت قاجار، سکه.های مورد استفاده در ایران، شاهی، صنار، عباسی، و ده شاهی بودند. در اواخر دوره قاجار سکه.های جديد هزار دیناری و دوهزار دیناری نيز ضرب شد كه در بين مردم به «یک قرانی» و «دوزاری» مشهور گشت.
        در ابتدای سلطنت پهلوی برای یکدست شدن واحد پول ایران، سکه.های «ریال» به جای ۱۱۷۵ دینار به مبلغ ۱۰۰۰ دینار (مطابق قران) کاهش داده شدند و واحد پول رسمي كشور «ریال» نام گرفت. البته در طول دوران پهلوی نيز پس از تورّم.های اقتصادی و رواج پول کاغذی، اسکناس های پنج ریالی و ده ریالی (یک تومانی جديد) نيز چاپ شد
        در واقع اين بار تومان (همان واژه مغولي كه از سال.ها پيش وارد زبان تركي شده بود) از نو وارد زبان فارسي گشت (واژه.ای که امروزه کاربردی بیشتري از ریال يا همان واحد پول رسمی دارد).
        در ابتدا «تومان» واحد پولی معادل با ۱۰۰۰۰ دینار بوده است. در بين سال.های ۱۷۹۸ تا ۱۸۲۵ میلادی، تومان به واحدی معادل ۸ ریال که هر ریال خود معادل ۱۲۵۰ دینار بود تبديل شد. در این دوران «یک قران» واحدی برابر ۱۰۰۰ دینار یا یک دهم تومان بود.
        پس از سال. ۱۹۳۲ میلادی يا ۱۳۱۰ هجری خورشيدي، هر تومان معادل با ۱۰ ریال معادل شد و از آن پس واژه «تومان»، عملاً واحد پول غیررسمی در زندگی روزمرّه ایرانیان شد

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سئوالي مانده در جانم جوابي هم نمي يابم
          كجاي درگهت هستم بگو جانم كه بيتابم

تمام فكر و فريادم دليل ماتم و آهم
          وجودم پر ز ترديد و امان را برده از خوابم

اگر هجرت ز گندم بود دگر خاكي نمي كِشتم
          اگر وصلت به تركش بود دگر گندم چرا خواهم

ز جرم آدم و خودخواهي شيطان چنين هجري
          نميدانم نميدانم فقط وصل تو را خواهم

ز يادت كو قرار من ز عشقت پر جنون گشتم
          در اين درياي بيساحل ز مهر تو نفس دارم

اگر وصل است آرامم و گر عشقت به دل دارم
          زكارم نيست ميدانم ز لطف توست دلدارم

سوالي مانده در جانم جوابي هم نمييابم
          كجاي درگهت هستم بگو جانم كه بيتابم

جوابش را نميخواهم كه از روز ازل ديدم
          ز دمهاي تو پر هستم به اين انديشه مي مانم

بشنوید
          ویرایش توسط taei : https://www.traderha.com/member/3328-taei در ساعت 04-26-2013, 12:10 PM
          بي سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند
          بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.
          " آلوین تافلر "

نظر

• درود دوستان خوبم ...

امروز داشتم در فضای هاردم خاطرات گذشته رو مرور میکردم که چشمم به فایلی افتاد که گفتم شاید برای یک روز تعطیل سرگرم

کننده و حتی شاید بسیار مفید باشد این فایل حاوی بیش از 1000 اندیکاتور است که تقریبا از جوون مرغ تا شیر ادمیزاد در ان پیدا

میشود !!!

این شما و این دانلود این فایل هزاره !!!!

پاینده باشید
            خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• درود
              2 حالت داره !
              اگر خانم هستین و این مطلب رو می خونین که مطمینا بکارتون میاد ، اگه هم آقا هستین باز میتونین خانم تون رو سورپراز کنین که ببینن بجز هنر تریدینگ ، هنرهای دیگه ای هم دارین!

اگر می.خواهید طعم کتلت شما با تمام کتلت.های تمام دنیا متفاوت باشد، به جای پیاز رنده شده، از آب سیب غلیظ در تهیه مواد اولیه آن کمک بگیرید. افزودن کمی نان خشک خردشده به مواد اولیه کتلت می.تواند شلی حاصل از افزودن آب سیب را نیز برطرف کند.
              آشپزی هنری است که اگر بتوانید کمی خلاقیت چاشنی آن کنید،هرکسی را مشتاق چشیدن دست پخت خود می کنید. به همین دلیل ما می خواهیم با ترکیب برخی از طعم.دهنده.های مواد غذایی به شما بگوئیم که چطور طعم غذایتان را بی نظیر کنید.

۱) رب انار + مرغ

پس از اینکه تکه.های مرغ را با آب و کمی نمک پختید، ۲ قاشق غذاخوری رب انار را با نصف لیوان پیاز سرخ.شده و یک قاشق چای.خوری زعفران دم.کرده کمی تفت بدهید و روی مرغ.ها بریزید. سپس اجازه دهید تکه.های مرغ طعم.دار شده به مدت ۲ تا ۳ دقیقه روی حرارت بمانند تا آماده خوردن شوند.
              ۲) قهوه + استیک
              اگر قصد درست کردن استیک یا حتی گوشت تنوری دارید، می.توانید از پودر قهوه نیم.کوب برای طعم دادن به گوشت استفاده کنید. ترکیب پودر قهوه اسپرسو، نمک، فلفل قرمز، پودر فلفل دلمه.ای، زیره سبز و چند دانه فلفل سیاه بهترین ترکیب برای طعم.دار کردن گوشت.های استیک و کبابی است.
              ۳) مایونز + جوجه کباب
              اضافه کردن یک قاشق غذاخوری سس مایونز به مواد جوجه.کباب می.تواند هم طعم جوجه را دلپذیرتر کند و هم بافت آن را نرم.تر، بنابراین اگر تصمیم به پخت این غذا دارید، کمی سس مایونز قبل از پخت تکه.های گوشت به آن اضافه کنید.
              ۴) آب.لیمو + ماکارونی
              خیلی.ها به آب در حال جوش ماکارونی، کمی نمک اضافه می.کنند. این بار به جای این کار یک قاشق غذاخوری آب.لیموی تازه را به آب ماکارونی اضافه کنید و هنگام سرو ماکارونی هم کمی آویشن یا پودر ریحان خشک روی آن بریزید. به این ترتیب هم حجم سدیم دریافتی را کاهش می.دهید و هم طعم جدیدی را در ماکارونی تجربه خواهید کرد.
              معمولاً بیشتر افراد طعم سبزی.های بخارپز را دوست ندارند اما می.توانید با افزودن کمی روغن کنجد و سرکه بالزامیک به سبزی.های بخارپز، طعمی مطلوب به آن.ها بدهید
              ۵) آب سیب + کتلت
              اگر می.خواهید طعم کتلت شما با تمام کتلت.های تمام دنیا متفاوت باشد، به جای پیاز رنده شده، از آب سیب غلیظ در تهیه مواد اولیه آن کمک بگیرید. افزودن کمی نان خشک خردشده به مواد اولیه کتلت می.تواند شلی حاصل از افزودن آب سیب را نیز برطرف کند.
              ۶) برنج + شامی
              اگر مقداری از برنج مهمانی شب گذشته.تان باقی مانده است، اصلاً نگران نباشید. شما می.توانید یک لیوان برنج پخته را خوب بکوبید و با کمی گوشت چرخ.کرده و پیاز رنده شده آن را مخلوط کنید و پس از افزودن ادویه و سبزی.های معطر، یک شامی بسیار خوشمزه سر میز غذایتان بگذارید.
              ۷) پنیر پیتزا + فیله سوخاری
              معمولاً بچه.ها علاقه فراوانی به خوردن فیله سوخاری و مرغ کبابی دارند. شما می.توانید برای بالا بردن کالری و بهبود طعم گوشت.های سوخاری از کمی پنیر پیتزای رنده شده و آب.لیموی تازه استفاده کنید.
              ۸) خامه + سوپ سفید
              اگر اضافه وزن ندارید، چربی خونتان بالا نیست یا می.خواهید مهمانی برگزار کنید، حتماً به سوپ.های سفید خود کمی خامه هم بزنید. افزودن خامه و جعفری تازه به سوپ.های سفید عطری دل.پذیر و طعمی به یاد ماندنی به آن می.دهد.
              ۹) پنیر صبحانه + ماکارونی
              وقتی ماکارونی را پختید و در ظرف مخصوص سرو آن ریختید، کمی پنیر صبحانه روی آن رنده کنید. مطمئن باشید با این کار یک رشته ماکارونی هم ته ظرفتان باقی نخواهد ماند.
              ۱0) پنیر خامه.ای + تخم.مرغ

۲ تخم.مرغ خام را خوب هم بزنید. سپس ۲ قاشق غذاخوری کره را با یک.چهارم فنجان پنیر خامه.ای و کمی نمک مخلوط کنید و این مخلوط را روی حرارت ملایم بگذارید. وقتی پنیر و کره کاملاً آب شدند، تخم.مرغ.ها را به ظرفتان اضافه کنید و پس از هم زدن تمام مواد با یکدیگر، درِ ظرف را تا پف کردن و پختن کامل تخم.مرغ.ها ببندید. بعد از حدود ۵ دقیقه یک املت فوق.العاده خوش عطر و طعم خواهید داشت. افزودن کمی پودر آویشن به این املت، خوشمزه.ترین صبحانه عمرتان را برای شما فراهم خواهد کرد.
              فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
              forexdive@yahoo.com

نظر

• سید خندان

16 سال گذشت!

دانشجوی سال چهارم دانشگاه تهران بودم. یادش بخیر چه شور و اشتیاقی داشتیم! همه جا صحبت از سید خندان بود...

ساعت 10 شب به همراه یکی از دوستانم در حال دور زدن در شهر بودیم که در میدان ونک پلیس دستور توقف به من داد و ماشین پراید هاچ بک من را به این دلیل که نباید عکس سید را روی شیشه عقب می چسباندم یک هفته در پارکینگ خوابوندند! این در حالی بود که فقط ماشین هایی رو نگه می داشتند که عکس سید خندان رو زده بودند و با بقیه ( عکس سایر کاندیداها) کاری نداشتند...

آن روزها گذشت با خاطرات تلخ و شیرینش... چهار سال بعد باز هم پای صندوق ها رفتیم چرا که نتوانستیم اشک سید را تحمل کنیم. دلمان شکسته بود...

نمی دانم این روزها چه شده است که همه آرزو داریم کاش به اون روزها برگردیم. روزهایی که بعد از 8 سال ریاست جمهوری سید به نظرمان می رسید آنگونه که می خواستیم نبوده است! حال تبدیل به آرزویمان شده است. اما وقایع این هشت سال آخر که بدتر از ترکمنچای ها و گلستان ها بر سرمان آورد، نشان داد که قدر چه روزهایی را ندانستیم.

چقدر مردمان کم خواهی هستیم که راضی هستیم زمان به همان روزهای 16 سال قبل برگردد تا از این فلاکت های امروزی رها شویم...
                ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 04-27-2013, 08:54 PM

نظر

• سلام و درود

زمانیکه بتوانیم از احساسات دست برداریم و به عقل رجوع کنیم .
                  زمانیکه بتوانیم از خرافات دست برداشته و به حقیقت بپیوندیم .
                  زمانیکه بتوانیم از اسارات بیرون رویم و آزاده شویم .
                  زمانیکه بتوانیم دل ازنفرت و خشم فرو بندیم و پنجره مهر و محبت را بر روی دلهایمان باز کنیم .
                  زمانیکه بتوانیم حس بیگانگی و جدایی نسبت به یکدیگر را خاموش و حس تعامل و وحدت و یک پارچگی را در خود روشن کنیم .
                  آنزمان است که حس خواهیم کرد هیچ وقت نیاز به برگشت به گذشته نخواهیم داشت . و میتوانیم از حال و بودن در حال لذت ببریم و فقط به آینده بیاندیشیم
                  پس بیاییم خود را پیدا کنیم و خود را بسازیم که همه چی در خودسازی خود نهفته است
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• درود دوستان
                    عزیزی جراح عمومی خوب می شناسه که تجربه عمل باتکنیک لاپاراسکوپی داشته باشدو در بیمارستانی کار کنه که طرف قرار داد بیمه ارتش یا تامین اجتماعی باشد؟

نظر

• درود
                      مرداب خون رو میتونین در اینجا ببینین!
                      مرداب خون در شیلی + تصاویر
                      forexdive@yahoo.com

نظر

• قهوه مبادا
                        با یکی از دوستانم وارد قهوه خانه ای کوچک شدیم و سفارش. دادیم.به سمت میزمان می رفتیم که دو نفر دیگر وارد قهوه.خانه شدند و سفارش دادند: پنج تا قهوه لطفا... دوتا برای ما و سه تا هم قهوه مبادا!

سفارش شان را حساب کردند و دوتا قهوه شان را برداشتند و رفتند. از دوستم پرسیدم: ماجرای این قهوه های مبادا چی بود؟
                        دوستم گفت: اگه کمی صبر کنی به زودی تا چند لحظه دیگه حقیقت رو می فهمی.

آدم.های دیگری وارد کافه شدند... دو تا دختر آمدند، نفری یک قهوه سفارش دادند، پرداخت کردند و رفتند. سفارش بعدی هفت تا قهوه بود از طرف سه تا وکیل، سه تا قهوه برای خودشان و چهارتا قهوه مبادا. همان طور که به ماجرای قهوه های مبادا فکر می کردم و از هوای آفتابی و منظره ی زیبای میدان روبروی کافه لذت می بردم، مردی با لباس.های مندرس وارد کافه شد که بیشتر به گداها شباهت داشت. با مهربانی از قهوه.چی پرسید: قهوه. مبادا دارید؟

گفتم خیلی ساده. است، مردم به جای کسانی که نمی. توانند پول قهوه و نوشیدنی گرم بدهند، به حساب خودشان قهوه مبادا می خرند. سنت قهوه.ی مبادا از شهرناپل ایتالیا شروع شد و کم.کم به همه.جای جهان سرایت کرد. بعضی. جاها شما نه تنها می.توانید نوشیدنی گرم به جای کسی بخرید، بلکه می.توانید پرداخت پول یک ساندویچ یا یک وعده غذای کامل را نیز تقبل کنید.
                        ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 04-28-2013, 02:25 PM
                        forexdive@yahoo.com

نظر

• شرف

تو آپارتمان بغلی ما یه خانم جوون با دختر شیش سالش تنها زندگی میکنه که نمیدونم چرا تنهاس و دوستم ندارم بدونم.ولی از زیبایی و نجابت و متانت این خانم هر چی بگم کم گفتم .همیشه لباسای ساده ولی تمیز و شکیل به تن داره دختر کوچولوش واقعا دوس داشتنی ونازه اسمشم سمیراس.دیروز رفته بودم خونه پسر عمه ام که چن تا سی دی برنامه بهش بدم همین رفتم تو پارکینگ آپارتمانشون دیدم سمیرا تک تنها با یه عروسک کهنه و پاره پوره داره تو پارکینگ پای پله ها بازی میکنه تعجب کردم بهم سلام کرد گفتم سلام عمو جون تو اینجا چیکار میکنی نکنه شمام فامیلتون اینجا زندگی میکنه؟ولی سمیرا به جای جواب دادن به عروسکش نگاه کردو چیزی نگفت.منم عجله داشتم دیگه چیزی نپرسیدم لپشو کشیدم وگفتم باشه عمو جون مواظب خودت باش بعد از پله ها با عجله رفتم بالا چون اسانسور نداره مجبور بودم از پله ها برم رو پاگرد طبقه دوم بودم که دیدم یه خانمه داره با دستمال داره پله هارو تمیز میکنه!اون پشتش به من بود منو ندید ولی من سریع شناختمش همون خانم جوون همسایه بود...
                          آروم پله هارو برگشتم به پسر عمم زنگ زدم گفتم بعدا میام و رفتم سمیرا هنوز داشت با عروسک کهنه اش تو پارکینگ بازی میکرد ....
                          آره با شرف و آبرو زندگی کردن واسه یه خانم جوون و تنها خیلی سخته ولی میشه.
                          به سلامتی همه اونایی که تن به سخت ترین کارها میدن ولی به علت فقر و نداری تن فروشی نمیکنن.
                          ویرایش توسط forexdive : https://www.traderha.com/member/8305-forexdive در ساعت 04-28-2013, 02:26 PM
                          forexdive@yahoo.com

نظر

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و بزرگواران

چون تاپیکی برای پست این مطلب ندیدم یا اگر بود شخصی بود اینجا پستش کردم

تصویر خودش گویا هست آمار جالبی هست چون یکی از دوست ها میگفت یک هج فاند پیدا شده یورو رو 1.3 نگهداشته

ویرایش توسط afshin1763 : https://www.traderha.com/member/8016-afshin1763 در ساعت 04-29-2013, 05:50 AM

نظر

• 1 می نتایج لاتاری گرین کارت ایالات متحده میاد... وای قلبم داره تپ تپ میزنه...

خدایا به امید تو !
                                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                                X