اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    وقتتون بخیر

فیلم اکشن حرفه ای چیزی دارین واسه دانلود

مرسی

درود بر شما..چند هفته پيش من فيلم شنود 2 رو ديدم تو شبكه طبرستان..درباره بورس بود و يه سري چيني ك بالا پايين ميكردن و از اين كاراي جالب ك اكشن هم بود بعضي جاهاش(چه بد توضيح دادم فيلمو :d)...خلاصه اينكه اگه پيدا كردي بگير خوبه..ارزش ديدن و داره
    s
    before you start anything..learn how to finish it

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
      دوستای خوبم وقتتون بخیر :

من از وقتی که به دنیا اومدم خنگ بودم ضریب هوشیم یه چیزی در حدود هفتاده ...... ولی از اون چیزی که مردم فکر میکنند تیز ترم !

این متن بخشی از یک کتاب به نام ( فارست گامپ ) هست از انتشارات آویژه ....

این کتاب روایتی است از زبان شخصی ساده دل و عقب افتاده که ماجراها و وقایع زندگی اش را از دیدگاه خودش تعریف و توصیف میکند ودر نهایت پس از گذشت سالها هنگامی که فارست به یاد رویاها و آرزوهای دوران جوانی اش

می افته به این نتیجه میرسه که در زندگی هیچ کس برنده نیست .

با این حال او این شانس رو داشته که
      زندگی اش کسل کننده و یکنواخت نبوده .

چند وقت پیش تو یکی از تاپیکها میخوندم که دوستی خیلی ناراحت بود از وضعیت فعلی و همش ضرر میداد و به طور کلی به یجور افسردگی ترید احساس میکرد !

امید وارم این دوستمون اگر این تاپیک رو واین مطلب رو میخونه بدونه که دوای هر دردی خنده هست و با خوندن این کتاب به طور کل حال و هواش عوض میشه و شادی و نشاط خاصی رو پیدا میکنه .

ممنون از حوصلتون برای خوندن این پست .

اردتمند kbj

فیلیمی که بر اساس این کتاب ساخته شده forrest gump , پر فروش ترین فیلم سال 1994 جهان و برنده 6 جایزه اسکار شده , از جمله : بهترین فیلم , بهترین کارگردان , بهترین فیلمنامه اقتباس شده , و بهترین هنرپیشه مرد ( تام هنکس ) .

اردتمند kbj

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• فایل های پیوست شده
        Truth Alone Triumphs
        حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• Truth Alone Triumphs

نظر

• نوشته اصلی توسط zoomer20 نمایش پست ها
            اقای رحمانی قسمت مارکت ( چارت زنده ) فارکس فکتوری برای من کار نمی کنه

ایا مثل اون چارت انلاین دیگه ای دارین که اخبار رو روی خود چارت نشون بده ؟

اقای رحمانی هنوز منتظرم
            ویرایش توسط zoomer20 : https://www.traderha.com/member/7785-zoomer20 در ساعت 04-19-2013, 10:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط zoomer20 نمایش پست ها
              اقای رحمانی قسمت مارکت ( چارت زنده ) فارکس فکتوری برای من کار نمی کنه

ایا مثل اون چارت انلاین دیگه ای دارین که اخبار رو روی خود چارت نشون بده ؟
              یا قند شکن باز کن عزیزم

چون تا به حال چنین مشکلی واسه من پیش نیومده دنبال جایگزین واسش نبودم
              ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 04-19-2013, 10:55 AM
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• دیشب یک حمله دداس روی سایت شرکت شد و با سرعت شناسایی کردم !

طرف با وجود اینکه میدونه ماهای که اینجا هستیم رشته تحصیلیمون مهندسی آی تی هست اینکارو کرد که بدونه من شناساییش میکنم یا نه !

خیلی بچه بازی هست اینکارا که یک اسکریپ بزاری و سرور بره روی حمله دداس که تا چندین لطحظه سایت مختل بشه ! حالا خوب بود ساعت دو نیم شب بود والی حضورا میرسیدم خدمتش !

آرزوی عقل سالم برای این موجودات دارم و یک 4 میلیارد دلاری واسه خودم ! الهی آمین

نظر

• فرقی بین آدم و درخت نیست اگر ... از نوشته.های زیبای دوستم آقا مسعود در فیسبوک. فرصت خواندن یک نوشته ی زیبا را از دست ندهید:
                    ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﺩﺭ ﮔﺮﮔﺎﻥ، ﮐﻪ ﺩﻟﺪﺍﺩﻩ ﯼ ﮐﺸﺎﻭﺭﺯﯼ ﻭ ﺑﺎﻏﺒﺎﻧﯽ ﻭ ﺩﺍﺭ ﻭ ﺩﺭﺧﺖ ﺑﻮﺩﻡ، ﻗﺼﺪ ﮐﺮﺩﻡ ﺩﺭﺧﺖ ﺯﯾﺘﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﻬﺮﻣﺎﻥ ﺍﺭﺍﮎ ﺑﺒﺮﻡ ﻭ ﺩﺭ ﺑﺎﻏﭽﻪ ﯼ ﺣﯿﺎﻁ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﮑﺎﺭﻡ . ﺍﺭﺍﮎ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﺭﻭﺩﺑﺎﺭ ﻫﻮﺍﯾﯽ ﺗﻨﺪ ﻭ ﻭﺣﺸﯽ ﺩﺍﺷﺖ، ﮐﻮﻫﺴﺘﺎﻧﯽ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺎﺩ ﻣﯽ ﻭﺯﯾﺪ. ﺑﻪ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﻣﻦ، ﺩﻭﺳﺘﯽ ﯾﮏ ﻧﻬﺎﻝ ﺯﯾﺘﻮﻥ ﺍﺯ ﺭﻭﺩﺑﺎﺭ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻓﺮﺻﺖ،ﺑﺎ ﻧﺸﺴﺘﻨﯽ ﺩﻭﺍﺯﺩﻩ ﺳﺎﻋﺘﻪ ﺩﺭ ﺍﺗﻮﺑﻮﺳﻬﺎﯼ «ﯾﻮﺍﺵ ﺗﻮﺭ ﻭ ﺷﭙﺶ ﺗﻮﺭ » ﺑﻪ ﺷﻬﺮ ﭘﺪﺭﯼ ﺭﺳﯿﺪﻡ ﻭ ﺩﺭ ﺍﺳﻔﻨﺪ ﻣﺎﻫﯽ ﺍﺯ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﺧﺪﺍ، ﻧﻬﺎﻝ ﺯﯾﺘﻮﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﭘﺪﺭ ﺳﭙﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﺩﺭ ﺑﺎﻏﭽﻪ، ﻣﻨﺰﻟﯽ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﻣﻬﯿﺎ ﮐﻨﺪ . ﻧﻬﺎﻝ، ﺍﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﻭﻝ،ﻣﺮﺩﺍﻧﻪ ﺳﺒﺰ ﻣﺎﻧﺪ ﻭ ﺗﮕﺮﮔﻬﺎ ﻭ ﺳﺮﻣﺎﻫﺎﯼ ﻧﺎﮔﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎﻫﺎﺭ ﺭﺍ ﺗﺎﺏ ﺁﻭﺭﺩ . ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ، ﺯﻣﺴﺘﺎﻥِ ﺳﺮﺩ، ﻧﻬﺎﻝ ﺭﺍ ﺳﯿﺎﻩ ﮐﺮﺩ، ﺍﻣﺎ ﭘﺪﺭ، ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﻧﺎﺟﯽ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﭘﯿﭽﺎﻧﺪﻥ ﭘﻮﺷﺸﯽ ﺯﯾﺘﻮﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﺮﮒ ﻧﺠﺎﺕ ﺩﺍﺩ. ﻧﻬﺎﻝ، ﺑﺎﻫﺎﺭ ﺑﻌﺪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﯽ ﺑﺎ ﭼﻨﺪ ﺑﺮﮒ ﺳﺒﺰ ﮔﺬﺭﺍﻧﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺩﺍﯾﻢ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﯽ ﮔﻔﺘﻢ:
                    ﺑﺮ ﺩﺭﺧﺖ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﯽ ﺑﺮﮔﯽ ﭼﻪ ﻏﻢ؟
                    ﻭﺍﯼ ﺑﺮ ﺍﺣﻮﺍﻝ ﺑﺮﮒ ﺑﯽ ﺩﺭﺧﺖ ...
                    ﺍﻟﻘﺼﻪ، ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﭘﺪﺭ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﺳﺮﻣﺎ، ﻧﻬﺎﻝ ﺭﺍ ﭘﻮﺷﺎﻧﺪ ﻭ ﺩﺭﺧﺖ ﺳﺒﺰﺗﺮ ﺷﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺷﺪ ﺭﺳﻢ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﺑﻌﺪ ... ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﺴﺘﺎﻧﻬﺎ ﻫﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﭘﻮﺷﺎﻧﺪﻥ ﻧﻬﺎﻝ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺷﺪ، ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺗﯿﻎ ﺳﺮﻣﺎ، ﺟﺎﻥ ﺩﺭﺧﺖ ﺭﺍ ﺩﺭﯾﺪ ﻭ ﺑﺎﻫﺎﺭﺵ ﺭﺍ ﺩﺭﺧﺖ، ﺑﯽ ﺑﺮﮒ ﺳﭙﺮﯼ ﮐﺮﺩ ...
                    ﭼﻬﺎﺭﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﻧﺸﺎﻧﺪﻥ ﺩﺭﺧﺖ ﺯﯾﺘﻮﻥ ﺩﺭ ﺑﺎﻏﭽﻪ ﯼ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ ﭘﺪﺭﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭﺧﺖ ﻗﺪ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﻭ ﺑﻪ ﻏﺎﯾﺖ ﺳﺒﺰ ﻭ ﺩﻟﺮﺑﺎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻣﺎ، ﺣﺘﯽ ﺩﺭﯾﻎ ﺍﺯ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﺷﯿﺪِ ﺳﺒﺰ، ﺑﺎﺭ ﻭ ﺑﺮﯼ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ، ﺣﺘﯽ ﯾﮑﯽ! ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺍﯾﻦ ﻧﻮﺭﻭﺯ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ: ﺍﯾﻦ ﺩﺭﺧﺖ ﭼﻘﺪﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪ، ﺍﻣﺎ ﺑﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺩ. ﺑﯽ ﻓﮑﺮ ﺑﺮ ﺯﺑﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻡ: ﭼﻮﻥ ﺳﺮﺟﺎﯾﺶ
                    ﻧﺒﻮﺩ ...
                    ﺯﺑﺎﻧﻢ ﻧﻠﻐﺰﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩ .ﺫﻫﻨﻢ ﻟﻐﺰﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﺯﺑﺎﻥ ﺳﻬﻮﯼ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﺪ. ﺍﯾﻦ ﺫﻫﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺎﻧﺪ . ﻟﻐﺰﺷﯽ ﻧﺎﺧﻮﺩﺍﮔﺎﻩ ﻭ ﺑﻬﻨﮕﺎﻡ. ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ، ﺁﺩﻡ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﺗﺎﺏ ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ، ﻧﺨﺸﮑﺪ، ﻗﺪ ﺑﮑﺸﺪ، ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻮﺩ، ﺍﻣﺎ ﺑﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺩ، ﺗﺎ ﺳﺮ ﺟﺎﯼ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﺒﺎﺷﺪ ..

"بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                      یا قند شکن باز کن عزیزم

چون تا به حال چنین مشکلی واسه من پیش نیومده دنبال جایگزین واسش نبودم
                      قند شکن هم مشکلم رو حل نکرد

نظر

• Truth Alone Triumphs

نظر

• دوستان واسه یکی دوستان مشکل پیش اومده از من راهنمایی خواسته و منم گفتم بزار فکر کنم جوابت میدم.

بنده خدا یک دختری رو دوست داره و قول و قرار ازدواجشون گذاشتند . یکی از دوستان خانوم سابقش اومده رایزنی کرده واسه درست کردن رابطشون با زن سابقش...

حالا مونده چکار کنه... خاطرات و زندگی گذشته انتخاب کنه یا دختر جدیده...

من از دید خودم دختر جدیده هست ... چون مرد باید سر حرفش باشه !

ولی در کل کله اش باد داره بخواد دوباره ازدواج کنه مثل ما مجرد باشه بهتره والله !

نظر دوستان چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                            دوستان واسه یکی دوستان مشکل پیش اومده از من راهنمایی خواسته و منم گفتم بزار فکر کنم جوابت میدم.

بنده خدا یک دختری رو دوست داره و قول و قرار ازدواجشون گذاشتند . یکی از دوستان خانوم سابقش اومده رایزنی کرده واسه درست کردن رابطشون با زن سابقش...

حالا مونده چکار کنه... خاطرات و زندگی گذشته انتخاب کنه یا دختر جدیده...

من از دید خودم دختر جدیده هست ... چون مرد باید سر حرفش باشه !

ولی در کل کله اش باد داره بخواد دوباره ازدواج کنه مثل ما مجرد باشه بهتره والله !

نظر دوستان چیه؟

سلام خلیل جان

صورت مساله میشه به این صورت :

1- با زن سابقش زندگی کند .
                            2- با دختر جدید ازدواج کند.
                            3- با هر دو ازدواج کند.
                            4 - برای همیشه مجرد بماند .

لطفا گزینه مورد نظر را به شماره ............ ارسال کنید .

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                              سلام خلیل جان

صورت مساله میشه به این صورت :

1- با زن سابقش زندگی کند .
                              2- با دختر جدید ازدواج کند.
                              3- با هر دو ازدواج کند.
                              4 - برای همیشه مجرد بماند .

لطفا گزینه مورد نظر را به شماره ............ ارسال کنید .

تو رو قرآن نگاه کن
                              اینا دیگه کیییییین !!!
                              مسائل روزمرشون هم به چشم ترید میبیننش !!

دارن تحلیل میکنن

آقا مصطفی اینجور که شما پیش میری ، بپا استاپ نخوری

نظر

• مصطفی جان به نظرم ایده ال ترین کزینه چهار میتونه باشه اما با کمی اغماض میتونه گزینه سوم هم باشه در غیر اینصورت گزینه هیچکدام بهترین هست.

ایرانسل کی جایزمو واسم میفرسته من پاسخ صحیح دادم :دی

رفیقمون گیچ شده بنده خدا ما هم فقط اذیتش میکنیم :دی

نظر

پردازش ...
                                X