اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

توصیه های پلیس براي امنيت شخصي...
    1- قویترین قسمت بدن شما آرنجتان میباشد...
    در صورتیکه به اندازه کافی به شخصی نزدیک هستید که بتوانید از آرنجتان استفاده نمایید، این کار را انجام دهید...

2- در صورتیکه دزدی از شما کیف پولتان را خواست، آن را به او تحویل ندهید
    کیف را به سمتی دور، ترجیحا در حیاط منزل مجاور پرتاب کنید...
    ممکن است این شانس وجود داشته باشد که دزد به کیف شما بیش از خود شما علاقه نشان دهد و به سمت کیف برود در این لحظه شما فرار کنید...

3- در صورتیکه شما را داخل صندوق ماشین انداخته اند چراغ های عقب را در آورید...
    و دستتان را از سوراخ بیرون برده، دیوانه وار آن را تکان دهید راننده شما را نمیبیند،...
    اما سایرین میبینند. این کار جان افرادی ر نجات داده است...

4- خانم ها معمولا عادت دارند که هنگامیکه پس از خرید یا کار وارد اتومبیل خود می شوند...
    در آن بنشینند و کارهای دیگر انجام دهند ممکن است کسی شما را زیر نظر داشته باشد...
    و در یک فرصت مناسب از در سمت پیاده رو وارد اتومبیل شده اسلحه یا چاقویی را به طرف شما بگیرد و به شما گوید که به کجا بروید و حوادث ناگوار بعدی به وقوع بپیوندد.
    به محض اینکه وارد خودرو شدید، درها را قفل کرده و محل را ترک کنید اگر هنگامیکه سوار خودرو شدید،...
    شخص دیگری نیز در اتومبیل بود و اسلحه ای را به سمت شما نشانه رفت متوقف نشوید...
    تکرار میکنم اتومبیل خود را متوقف نکنید به جای ترمز کردن،...
    پای خود را بر روی گاز فشار دهید و با سرعت به چیزی بکوبانید که ماشین خرد شود ...
    كمربند ايمني و يا کیسه هوا جان شما را نجات خواهد داد...
    و اگر دزد دیگری در صندلی عقب نشسته باشد به محض برخورد ماشين با مانع...فرار کنید،
    كه فرار كردن بهتر از این است جسد شما را در جایی پیدا كنند...
    5- چند نکته هنگام سوار شدن به ماشین در یک پارکینگ مسقف یا سرپوشیده:
    حواس خود را جمع کنید. اطراف خود، درون ماشین و صندلی عقب را نگاه کنید ...
    زمین سمت پیاده رو را نگاه کنید... اگر ماشین شما در کنار یک ون بزرگ پارک است...
    از در سمت پیاده رو سوار اتومبیل شوید بیشتر قاتل های زنجیره ای
    قربانیان خود را در حالیکه می خواهند سوار ماشین شوند به داخل ون میکشند...
    به ماشینی که در سمت خیابان و یا پیاده رو، نزدیک ماشین شما پارک است نگاه کنید...
    اگر مردی تنها در صندلی ای که نزدیک ماشین شما است، نشسته است به عقب برگردید و با یک نگهبان یا پلیس به ماشین خود نزدیک شده و سوار شوید...

6- همیشه از آسانسور به جای پله استفاده نمایید...
    راه پله ها مکان هایی ترسناک برای تنها بودن هستند و بخصوص در شب مکان های خوبی برای انجام جنایت و زورگیری می باشند...

7- در صورتیکه شخصی اسلحه دارد و شما از او فاصله بيش از سه متر دارید يقينا بهتر است كه بدوید...
    شخص مهاجم فقط مي تواند بدون دقت به شما شلیک کند ...
    در حالیکه شما یک هدف متحرک هستید، احتمال اینکه تیر به شما بخورد 4 درصد است...
    و همچنین به احتمال زياد محلی از بدن که مورد اصابت گلوله قرار میگیرد، یکی از اعضاي حیاتی بدن شما نیست... ترجیحا به صورت زیک زاگ بدوید...
    8- خانم ها معمولا تلاش می کنند که عاطفي و دلسوز و شفیق باشند ...
    اينطور زنانه و لطيف كه تابحال رفتار داشته ايد و با اين شرايط خاص متفاوت برخورد كنيد...!
    براي همه كس اينطور نرم رفتار كردن اشتباه است و دیگر بس است...!!!
    این رفتار ملايم ممکن است به شما صدمه زده و یا حتی به کشته شدنتان منجر شود...
    رهبر باندی که یک قاتل بود و قتل های زنجیره ای انجام میداد مردی خوش تیب و با سواد بود. از حس شفقت زنان سوء استفاده میکرد : با عصایی در دست لنگان لنگان راه میرفت و برای سوار شدن به اتومبیل خود درخواست کمک میکرد...

9- نکته امنیتی دیگر:
    شخصی به من گفت که دوستش صدای گریه یک بچه را شب هنگام در راهرو آپارتمان شنیده است...
    و بدلیل اینکه دیر وقت بوده به پلیس زنگ زده است... او فکر میکرد که این عجیب است...
    پلیس به او گفت: هرکاری که میکنی، در را باز نکن... زن گفت که این مانند صدای یک بچه است که انگاراز پنجره به بیرون خزیده و ممکن است وارد خیابان شود... او نگران بچه است...
    پلیس گفت، یکی از واحدهای اعزامی ما در راه است... هر کاری که میکنی، در را باز نکن!...
    پلیس به او گفت که آنها فکر میکنند که یک قاتل قتل های زنجیره ای صدای یک بچه را ضبط کرده است و با استفاده از آن زنان را با فکر اینکه کسی یک بچه آنجا گذارده است، به بیرون از خانه میکشاند...
    او گفت که آنها هنوز این موضوع را تایید نکرده اند. اما تعداد زیادی خانم تماس گرفته و میگویند هنگامیکه شب هنگام در خانه تنها بوده اند، صدای گریه یک بچه را از بیرون در میشنوند...

10- اگر صدای چکه آب از شیرهای بیرون خانه در نیمه شب شنیدید...
    هرگز از منزل خارج نشوید و با تماس، از همسایه های خود کمک بگیرید...
    ارسال این متن به دوستانتان می تواند روشنگر آنها باشد و از خطرات بالقوه رهایی یابند
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

نظر

آهنگری پس از گذراندن دوران جوانی ِ پـُر شر و شور خود، تصمیم گرفت روحش را وقف خدا کند. سال ها با علاقه کار کرد، به دیگران نیکی
      کرد، اما با تمام پرهیزگاری، چیزی درست به نظر نمی آمد. حتی مشکلاتش مدام بیشتر می شد. یک روز عصر، دوستی که به دیدنش آمده بود، از وضعیت دشوارش مطلع شد. گفت :" واقعاً عجیب است، درست بعد از اینکه تصمیم گرفتی مرد خداترسی شوی، زندگی ات بدتر شده. نمی خواهم ایمانت را ضعیف کنم، اما با وجود تمام تلاش هایت در مسیر روحانی، هیچ چیز بهتر نشده." آهنگر بلافاصله پاسخ نداد:

او هم بارها همین فکر را کرده بود و نفهمیده بود چه بر سر زندگی اش آمده. اما نمی خواست دوستش را بی پاسخ بگذارد، شروع کرد به حرف زدن، و سرانجام پاسخی را که می خواست یافت. این پاسخ آهنگر بود: "در این کارگاه، فولاد خام برایم می آورند و باید از آن شمشیری بسازم. میدانی چطور این کار را می کنم؟ اول تکه فولاد را به اندازه جهنم حرارت می دهم تا سرخ شود. بعد با بی رحمی، سنگین ترین پتک را بر می دارم و پشت سر هم به آن ضربه می زنم، تا اینکه فولاد، شکلی را بگیرد که می خواهم. بعد آن را در تشت آب سرد فرو می برم، و تمام این کارگاه را بخار آب می گیرد. فولاد به خاطر این تغییر ناگهانی دما، ناله می کند و رنج می برد. باید این کار را آنقدر تکرار کنم تا به شمشیر مورد نظرم دست یابم. یک بار کافی نیست"
      آهنگر مدتی سکوت کرد، و در ادامه حرفش گفت "گاهی فولادی که به دستم می رسد، نمی تواند تاب این عمل را بیاورد. حرارت، ضربات پتک و آب سرد، تمامش را ترک می اندازد. می دانم از این فولاد هرگز تیغه شمشیر مناسبی در نخواهد آمد"
      باز مکث کرد و بعد ادامه داد: "می دانم که خدا دارد مرا در آتش رنج فرو می برد. ضربات پتکی را که زندگی بر من وارد کرده پذیرفته ام و گاهی به شدت احساس سرما می کنم انگار فولادی باشم که از آبدیده شدن رنج می برد. اما تنها چیزی که می خواهم این است:

خدای من،
      از کارت دست نکش،
      تا شکلی را که تو می*خواهی، به خود بگیرم.
      با هر روشی که می*پسندی، ادامه بده،
      هر مدت که لازم است، ادامه بده،
      اما هرگز مرا به کوه فولادهای بی فایده پرتاب نکن

باخدا باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

دایره روحتان را کشف کنید

همه ما دلمان می خواهد که احساسی خوب در مورد خودمان داشته باشیم و گاهی اوقات نداریم! گاهی حال و هوای ما در مورد خودمان بستگی به تاثیری دارد که دیگران روی ما می گذارند. به آنهایی که در دایره آخر هستند و سعی می کنند که اعتماد به نفس ما را از بین ببرند.نمی توانی کسی را مجبور کنی که دوستت داشته باشد وگاهی حضور در کنار افراد نامناسب باعث می شود حتی در مقایسه با تنهایی ات، بیشتر احساس تنهایی کنی... در چنین وضعیتی تلاش برای ایجاد تغییر و تحول ممکن است باعث شود راهت را گم کنی یا شاید باعث شود وجود خودت که تو را "تو" می کند را از دست بدهی.
        گاه سالها طول می کشد تا یاد بگیری چگونه از خودت مراقبت کنی به همین دلیل بسیار مهم است که افرادی را در اطرافت داشته باشی که دوستت بدارند. حتی گاهی بیشتر از آنچه که خودت می توانی خودت را دوست داشته باشی در مواجه با افراد از خودت بپرس، این فرد چه حسی در من ایجاد می کند...در کنار او می توانم خودم باشم؟ با او می توانم رو راست باشم؟می توانم به او هرچه می خواهم بگویم؟ در کنار او احساس راحتی می کنم؟وقتی او وارد می شود چه حسی به من دست می دهد؟ و وقتی می رود چه حالی می شوم؟ وقتی با او هستم احساسات واقعی ام را پنهان می کنم یا با او روراستم؟آیا او باعث می شود احساس حقارت کنم یا به خودم ببالم؟ فلسفه وجود این 5 دایره، شناخت است، نه پیش داوری، پس با خودت روراست باش، با افرادی که در نظر تو بد خلق اند، مدارا کن و خودت را مقید نکن که چون به صِرف اینکه با کسی در سر کار و یا اوقاتی ممتد هر روز زمانی را می گذرانی باید او را در دایره اول و نزدیک به خودت جای دهی.

در دایره اول افرادی را بگذار که از صمیم جان به آنها اعتماد داری حتی اگر هر روز آنها را نمی بینی ولی وجود آنها باعث حس خوب و ارزشمندی در تو می شود از خودت بپرس در مورد افکار و خواسته هایم به چه کسی می توانم اعتماد کنم؟ آنها همان کسانی هستند که در دایره اول جای دارند با این افراد و در کنار آنها، قدرتمندی...ارزشهای مشترک با آنها داری و با حضور آنها در زندگیت، دنیا را زیباتر می بینی. دوستان و همراهانی خارق العاده!

دایره دوم جای کسانی است که به رشد معنوی تو کمک می کنند. مربیان... آموزگاران و شاید هم افرادی که تنها برای وقت گذرانی خوبند، بیرون رفتن و خندیدن...چیزی به تو اضافه نمی کنند. ولی در عین حال هم باعث نمی شوند که حس بدی نسبت به خودت داشته باشی.

دایره سوم همکاران و اقوامند
        و شاید آدمهای خنثی، کسانی که نقش بسیار کوچکی در چند ساعت از زندگی تو ایفا می کنند و تاثیر آنها نیز تنها همان چند ساعتی است که با آنها هستی. هیچ زمانی در غیر از ساعت ملاقاتشان به آنها فکر نمی کنی و به راحتی می شود با فرد دیگری جایگزین شوند. افراد این دایره در محدوده کار و وظایفشان با تو هستند و لاغیر.

دایره چهارم سر آغاز عزم راسخ توست!
        آنها کسانی هستند که در کار تو اخلال ایجاد می کنند. افراد این دایره لزوما با خود واقعی تو مرتبط نیستند. حتی ممکن است رییس اداره ای باشد که تنها دورادور با کار آنها در ارتباطی افراد این دایره در زندگی اجتماعی و حرفه ات مهم هستند...در کنار آنها نمی توانی راحت باشی و وقتی آنها را می بینی شاید حتی آشفته و پریشان شوی.

دایره آخر جای دورترین افراد است
        جای آدمهایی که به تو لطمه زده اند، تحقیرت کرده اند،کسانی که همیشه به تو انرژی منفی می دهند و احساسات زجرآوری را با آنها تجربه می کنی.

خوب اکنون که جای هر کس را تعیین کردی،اجازه نده کسانی که در دایره آخر جای دارند، مستقیما روح و روان تو را هدف قرار دهند. نگذار کسی اولویت زندگی تو باشد، وقتی تو فقط یک انتخاب در زندگی او هستی...یک رابطه بهترین حالتش وقتی است که دو طرف در تعادل باشند. شخصیت خودت را برای کسی تشریح نکن. چون کسی که تو را دوست داشته باشد به آن توضیحات نیازی ندارد و کسی که از تو بدش بیاید، باور نمی کند!
        وقتی دائم بگویی گرفتارم، هیچ وقت آزاد نمی شوی.
        وقتی دائم بگویی وقت ندارم، هیچوقت زمان پیدا نمی کنی.
        وقتی دائم بگویی فردا انجامش می دهم، آن فردا هیچوقت نمی آید!
        وقتی صبح بیدار می شویم دو انتخاب داریم: برگردیم بخوابیم و رویا ببینیم، یا بیدار شویم و رویاهایمان را دنبال کنیم. انتخاب با توست...

ما کسانی که به فکرمان هستند را نگران می کنیم و حتی به گریه می اندازیم و گریه می کنیم برای کسانی که حتی لحظه ای به فکر ما نیستند! این یکی از حقایق عجیب زندگی است، و اگر این را بفهمی، هیچوقت برای تغییر دیر نیست!
        پیروز و کامران باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

قدرت اندیشه

پیرمردی تنها در مینه سوتا زندگی می کرد. او می خواست مزرعه سیب زمینی اش راشخم بزند اما این کار خیلی سختی بود. تنها پسرش که می توانست به او کمک کند در زندان بود. پیرمرد نامه ای برای پسرش نوشت و وضعیت را برای او توضیح داد: پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نمی توانم سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم، چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت.
          من برای کار مزرعه خیلی پیر شده ام. اگر تو اینجا بودی تمام مشکلات من حل می شد. من می دانم که اگر تو اینجا بودی مزرعه را برای من شخم می زدی. "دوستدار تو پدر"
          پیرمرد این تلگراف را دریافت کرد: پدر ، به خاطر خدا مزرعه را شخم نزن، من آنجا اسلحه پنهان کرده ام.
          4 صبح فردا 12 نفر از مأموران FBI و افسران پلیس محلی دیده شدند و تمام مزرعه را شخم زدند بدون اینکه اسلحه ای پیدا کنند.پیرمرد بهت زده نامه دیگری به پسرش نوشت و به او گفت که چه اتفاقی افتاده و می خواهد چه کند؟
          پسرش پاسخ داد: پدر برو و سیب زمینی هایت را بکار، این بهترین کاری بود که از اینجا می توانستم برایت انجام بدهم .

فكر شما بیش از هر چیز دیگری در زندگی تان معنا دارد. بیش از درآمدتان، بیش از جایی كه زندگی می كنید، بیش از موقعیت اجتماعی شما و بیش از آنچه دیگران درباره شما فكر می كنند.
          پایدار و پیروز باشید

نظر

تصور کن، اگه حتی تصور کردنش سخته
            فک کنین اگه الان ایران ابر قدرت جهانی بود چی می شد؟
            1- اونوقت دانشجوهای آمریکایی و کانادایی اپلای می کردند ایران.
            2- بعد تو آمریکا خودشونو می کشتن که تو کنکور استنفورد و ام آی تی قبول شن واسه کارشناسی چون دانشگاه های ایرانی فقط این دوتا دانشگاه رو می شناختند.
            3- بعد اونوقت یه موسسه تشکیل می دادن تو ایران به اسم موسسه خدمات آزمون های آموزشی ( مخاا) بعد این موسسه یه آزمون برگزار می کرد به اسم (آفبزخ) آزمون فارسی به عنوان زبان خارجی یا همون TOPFL یا Test of Persian as a Foreign Language (.
            4- بعد اونوقت این جوری می شد که دانشگاههای جنوب ایران علاوه بر TOPFL یه آزمون دیگه می خواستند به نام آزمون اطلاعات عمومی یا (آاع). بعد سوال هاش همه دری وری، یعنی اسم اسب رستم و زن سیاوش و آرایه های ادبی اشعار ایرج میرزا و مردمسالاری دینی را با چالش ها و چشم اندازهاش بررسی کنید و اصول دین چنتاست و .... همه اینارو باس ملت می خوندند. بعد اینجوری می شد که هر چه آاع ات بالاتر می شد شانس پذیرشت بیشتر بودش.
            5- بعد اونوقت مثلا تو عرشه استنفورد یه همچین مکالماتی شکل می گرفت که:
            - کجاها اپلای کردی؟
            - من والله یه .... زیادی خوردم یه دونه تاپ تن اپلای کردم شریف، یه دونم واسه اینکه دلم نسوزه امیرکبیر. پردیس کیشم اپلای کردم حالا درسته رنکش خوب نیس ولی هوا عالی! ساحل دریا در حد تیم ملی! تو این مایه ها که تو کلاساش زدن لطفا با بیکینی نیاین! شریف اگه بگیرم که عالیه فقط یه نمه کمپسش کوچیکه! تو کجا اپلای کردی؟
            - والله من (UYY) University of Yazd at Yazd اپلای کردم حالا آب و هواش اونقد خوب نیس ولی رنکینگ کلی اش بدک نیستش. University of Imam Jafar Sadegh(UIJS) هم اپلای کردم.
            - اونجا چرا؟ آخه اونجا اصلا برنامه اش نیس آمریکایی بگیره، بودجه اش از وزارت دفاع ایران میادش کلا کاراش نظامیه. جواب میل داشتی؟
            - والله آره یه جوابی داشتم. نمی دونم والله، خدا بخیر کنه پارسال که بچه ها همه دانشگاه آزاد گرفتن اونم بدون فاند. فعلا که من فقط یدونه Azad University of Olum Tahghighat(AUOT) دارم اونم مستر بدون فاند. لامصب گرونه. اونم با این وضع تومن.
            - طوری نیس من پسرخاله ام مستر AUOT گرفت ترم اول بدون فاند بعدش جور کرد اونجا. بعدش اپلای کرد خواجه نصیر الان اونجاس.
            6- بعد اونایی که نمی تونستن 5 6 سال تو ایران بمونن، عراق اپلای می کردند که بتونن برن بیان.
            7- بعد مثلا رامین مهمانپرست می اومد یه سفارت خونه مجازی درس می کرد واسه دانشجویان آمریکایی که می خواستند بیان آمریکا. بعد می اومد مثل بلبل تو شبکه پرس تی وی انگلیسی صحبت می کرد بعد وعده ویزای مولتیپل می دادش.
            8- بعد کل دانشگاه های مهندسی ما همشون پر آمریکایی و کانادایی و اروپای غربی بود، اونوقت دانشکده حقوق دانشگاه تهران می شد یه جایی که دانشجوهای خارجی خواب پذیرشش رو می دیدن چون کلا دست ایرانی ها بود.
            .....

نظر

ظرف زمانی!!

سلام دوستان.

ببخشید تحلیل هایی که دوستان قرار میدن مثلا آقا مصطفی همواره از پر شدن ظرف زمانی صحبت میکنند.
              حالا من میخواستم بدونم واقعا این ظرف زمانی چیه؟، مثلا اگه در تایم فریم 4ساعته باشیم، منظور که تمام شدن یک کندل 4ساعته و شروع کندل 4ساعته بعدی نیستش. فقط در دینامیک تریدر امکان دیدن ظرف زمانی وجود داره؟

ممنون
              ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 04-04-2012, 01:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                سلام دوستان.

ببخشید تحلیل هایی که دوستان قرار میدن مثلا آقا مصطفی همواره از پر شدن ظرف زمانی صحبت میکنند.
                حالا من میخواستم بدونم واقعا این ظرف زمانی چیه؟، مثلا اگه در تایم فریم 4ساعته باشیم، منظور که تمام شدن یک کندل 4ساعته و شروع کندل 4ساعته بعدی نیستش. فقط در دینامیک تریدر امکان دیدن ظرف زمانی وجود داره؟

ممنون
                سلام

برای تحلیل زمانی باید از نرم افزار داینامیک تریدر استفاده کنید .

پیشنهاد میکنم فایلهای آموزشی تحلیل زمانی را که توسط آقای آزادی تدریس شده از لینک زیر دانلود کنید :

http://pcmbrokers.org/forum/showthre...-Time-Analysis

برای دستری به این بخش باید سی پست مفید در فروم داشته باشید تا دسترسی شما به این بخش فعال بشه .
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

چقدر خوب میشد یکهو 30 تا پست مفید خوب تو دستم میبود اینجا میزدم تو تاپیک بعد میتونستم مطالب و تاپیک های ارزشمند استاد نیما ازادی و استاد مصطفی و... رو میتونستم بخونم...

چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

ظرف زمانی!!

با سلام.

ببخشید آقا مصطفی این چارتی که الان قرار دادم ظرف زمانی رو نشون نمیده؟
                    منم چه گیری دادم ها

ببخشید تصویر زیاد واضح نیست از اینجا شفافتر هستش http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3335693221.gif

ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 04-05-2012, 12:31 AM

نظر

چرایک دانشجو نمی توانددرس بخواند؟

سال ۳۶۵ روز است در حالی که: ۱- در سال ۵۲ جمعه داریم و میدانید که جمعه ها فقط برای استراحت است به این ترتیب ۳۱۳ روز باقی میماند. ۲- حداقل ۵۰ روز مربوط به تعطیلات تابستانی است که به دلیل گرمای هوامطالعه ی دقیق برای یک فرد نرمال مشکل است. بنابراین۲۶۳ روز دیگرباقیمیماند. ۳- در هر روز ۸ ساعت خواب برای بدن لازم است که جمعا”۱۲۲ روز میشود. بنابراین ۱۴۱ روز باقی میماند. ۴- اما سلامتی جسم و روح روزانه ۱ ساعت تفریح را میطلبد که جمعا”۱۵ روز میشود. پس ۱۲۶ روز باقی میماند. ۵- طبیعتا ”۲ ساعت در روز برای خوردن غذا لازم است که در کل ۳۰ روز میشود. پس ۹۶ روز باقی میماند. ۶- ۱ ساعت در روز برای گفتگو و تبادل افکار به صورت تلفنی لازم است. چراکه انسان موجودی اجتماعی است. این خود ۱۵ روز است. پس ۸۱ روز باقی میماند. ۷- روزهای امتحان ۳۵ روز از سال را به خود اختصاص میدهند. پس ۴۶ روز باقی میماند. ۸- تعطیلات نوروز و اعیاد مختلف دست کم ۳۰ روز در سال هستند. پس ۱۶ روز باقی میماند. ۹- در سال شما ۱۰ روز را به بازی میگذرانید. پس ۶ روز باقی میماند. ۱۰- در سال حداقل ۳ روز به بیماری طی میشود و ۳ روز دیگر باقی است . ۱۱- سینما رفتن و سایر امور شخصی هم ۲ روز را در بر میگیرند. پس ۱ روز باقی می ماند. ۱۲- یک روز باقی مانده همان روز تولد شماست. چگونه می توان در آن روز درس خواند؟

نظر

نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
                        چقدر خوب میشد یکهو 30 تا پست مفید خوب تو دستم میبود اینجا میزدم تو تاپیک بعد میتونستم مطالب و تاپیک های ارزشمند استاد نیما ازادی و استاد مصطفی و... رو میتونستم بخونم...

کاری نداره دوست خوبم .5 تا که تا حالا زدی از الان به بعد هم روزی 5 تا پست بزن.5 روز دیگه تمام درهای فروم به روی شما باز خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط radfarl نمایش پست ها
                          کاری نداره دوست خوبم .5 تا که تا حالا زدی از الان به بعد هم روزی 5 تا پست بزن.5 روز دیگه تمام درهای فروم به روی شما باز خواهد شد.

مرسی
                          فقط یک سوال منظور از پست مفید؟
                          یعنی زیر پست هام حداقل یک تشکر باشه؟
                          چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط radfarl نمایش پست ها
                            سال ۳۶۵ روز است در حالی که: ۱- در سال ۵۲ جمعه داریم و میدانید که جمعه ها فقط برای استراحت است به این ترتیب ۳۱۳ روز باقی میماند. ۲- حداقل ۵۰ روز مربوط به تعطیلات تابستانی است که به دلیل گرمای هوامطالعه ی دقیق برای یک فرد نرمال مشکل است. بنابراین۲۶۳ روز دیگرباقیمیماند. ۳- در هر روز ۸ ساعت خواب برای بدن لازم است که جمعا”۱۲۲ روز میشود. بنابراین ۱۴۱ روز باقی میماند. ۴- اما سلامتی جسم و روح روزانه ۱ ساعت تفریح را میطلبد که جمعا”۱۵ روز میشود. پس ۱۲۶ روز باقی میماند. ۵- طبیعتا ”۲ ساعت در روز برای خوردن غذا لازم است که در کل ۳۰ روز میشود. پس ۹۶ روز باقی میماند. ۶- ۱ ساعت در روز برای گفتگو و تبادل افکار به صورت تلفنی لازم است. چراکه انسان موجودی اجتماعی است. این خود ۱۵ روز است. پس ۸۱ روز باقی میماند. ۷- روزهای امتحان ۳۵ روز از سال را به خود اختصاص میدهند. پس ۴۶ روز باقی میماند. ۸- تعطیلات نوروز و اعیاد مختلف دست کم ۳۰ روز در سال هستند. پس ۱۶ روز باقی میماند. ۹- در سال شما ۱۰ روز را به بازی میگذرانید. پس ۶ روز باقی میماند. ۱۰- در سال حداقل ۳ روز به بیماری طی میشود و ۳ روز دیگر باقی است . ۱۱- سینما رفتن و سایر امور شخصی هم ۲ روز را در بر میگیرند. پس ۱ روز باقی می ماند. ۱۲- یک روز باقی مانده همان روز تولد شماست. چگونه می توان در آن روز درس خواند؟
                            جدا از اینکه این موضوع فان بوده است ولی محاسباتش هم غلط است. روزهایی که با هم هم پوشانی دارد هم از کل سال کسر شده است. وقتی شما یک بار برای 60 روز گرمای تابستان از 365 سال کسر می کنی مجدد برای یک ساعت غذا خوردن از همان 60 روز کسر می کنی و .....

...........

میگن یک آلمانی متوسط 2 ساعت در روز مطالعه میکنه در حالیکه این امار برای ایران تنها 5 دقیقه است!
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
                              مرسی
                              فقط یک سوال منظور از پست مفید؟
                              یعنی زیر پست هام حداقل یک تشکر باشه؟
                              نیازی به تشکر گرفتن یا امتیاز گرفتن نیست .کافیه شما در فروم فعال باشید و مطلب هم بنویسید.حالا این مطلب می تونه سوال باشه و یا تحلیل شما و هر چیز دیگری....
                              موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                                جدا از اینکه این موضوع فان بوده است ولی محاسباتش هم غلط است. روزهایی که با هم هم پوشانی دارد هم از کل سال کسر شده است. وقتی شما یک بار برای 60 روز گرمای تابستان از 365 سال کسر می کنی مجدد برای یک ساعت غذا خوردن از همان 60 روز کسر می کنی و .....

...........

میگن یک آلمانی متوسط 2 ساعت در روز مطالعه میکنه در حالیکه این امار برای ایران تنها 5 دقیقه است!
                                هر آدمی وقتش را برای چیزی می زاره که براش اهمیت درونی داره.و اتفاقا این مطلب به وضوح نشون میداد چطور میشه با بهانه پیدا کردن و توجیه کردن،آدم (بی مسئولیت)از انجام کارهای اصلی ش طفره بره.خیلی از ما حالا نه با این شدت، ولی به نحوه های مختلف، گاهی با همین ترفند از مسئولیت هامون طفره میریم.

نظر

پردازش ...
                                X