اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در احوال عطار نيشابوری نوشته اند :
    وی تاجری بسيارمعتبر و موفق در كسب و كار بود ، او به پيشه عطاری مشغول بود.
    نقل کرده اند : روزی درويشی به مغازه وی رفت تا خريد كند درويش ديد عطار سخت
    مشغول دادو ستد است ، پول مي گيرد و متاع مي دهد ودر اين گيرو دار هيچ رحمی هم
    ندارد. درويش ِشوريده حال كه نظاره گر اين اوضاع بوده از بی اعتنايی عطار نيشابوری
    تعجب می كند روی به او می كند
    وبه عطار مي گويد : تو با اين حرص وطمع و ولع چگونه از دنيا دل خواهی كند
    و عطار باز با بی اعتنائی وبا كنايه ای طنز گونه و تمسخر آمیز جواب مي دهد : هر طوری تو جان دهی
    و درويش پاسخ ميدهد : پس ببين تا كه من چگونه جان مي دهم
    در اين حال درويش در ميان دكان عطاری عبايش را پهن می كند كشكولش را زير سر
    می نهد وخيلی راحت ِ راحت جان به جانان تسليم مي كند !!!
    ..................
    آری خيلی راحت جان به جانان تسليم می كند !!!
    ....................
    عطار نيشابوری كه از اين بازي عارفانه سخت منقلب ميشود دكان و مغازه را رها می كند
    و شوريده ِ حال ، كوی به كوی و برزن به برزن پرسان پرسان به دنبال ِحق وحقيقت می
    گردد

بر خيز و دف زن ، خود را به صف زن مستانه كف زن ، خود را هدف زن
    راه سما است ، شادان بزن دست هر كس به خود رست امشب شود مست
    با عشق و مستي ، شايد كه رستی از قيد هستي ، و از خود پرستي
    در كوي جانان بگذر ز درمان جان پريشان قربان كن آسان
    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-17-2012, 01:30 PM
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• گفتگو با خدا

خواب ديدم كه با خدا مصاحبه می كردم ...
      خدا از من پرسيد: « دوست داری با من مصاحبه كنی ؟»
      پاسخ دادم: « اگر شما وقت داشته باشيد »
      لبخندی زد و پاسخ داد :
      « زمان من ابديت است... چه سؤالاتی در ذهن داری كه دوست داری از من بپرسی؟»
      من سؤا ل كردم: « چه چيزی درآدمها شما را بيشتر متعجب می كند؟ »
      خدا جواب داد :
      « اينكه از دوران كودكی خود خسته می شوند و عجله دارند كه زودتر بزرگ شوند... و دوباره آرزوی اين را دارند كه روزی بچه شوند »
      « اينكه سلامتی خود را به خاطر بدست آوردن پول از دست می دهند و سپس پول خود را خرج می كنند تا سلامتی از دست رفته را دوباره باز يابند »
      « اينكه با نگرانی به آينده فكر می كنند و حال خود را فراموش می كنند به گونه ای كه نه در حال و نه در آينده زندگی می كنند »
      « اينكه به گونه ای زندگی می كنند كه گويی هرگز نخواهند مرد و به گونه ای می ميرند كه گويی هرگز نزيسته اند »
      دست خدا دست مرا در بر گرفت و مدتی به سكوت گذشت....
      سپس من سؤال كردم :
      « به عنوان پرودگار، دوست داری كه بندگانت چه درسهايی در زندگی بياموزند ؟ »
      خدا پاسخ داد :
      « اينكه ياد بگيرند نمی توانند كسی را وادار كنند تا بدانها عشق بورزد. تنها كاری كه می توانند انجام دهند اين است كه اجازه دهند خود مورد عشق ورزيدن واقع شوند »
      « اينكه ياد بگيرند كه خوب نيست خودشان را با ديگران مقايسه كنند »
      «اينكه بخشش را با تمرين بخشيدن ياد بگيرند»
      « اينكه رنجش خاطر عزيزانشان تنها چند لحظه زمان می برد ولی ممكن است ساليان سال زمان لازم باشد تا اين زخمها التيام يابند»
      « ياد بگيرند كه فرد غنی كسی نيست كه بيشترين ها را دارد بلكه كسی است كه نيازمند كمترين ها است »
      « اينكه ياد بگيرند كسانی هستند كه آنها را مشتاقانه دوست دارند اما هنوز نمی دانند كه چگونه احساساتشان را بيان كنند يا نشان دهند »
      « اينكه ياد بگيرند دو نفر می توانند به يك چيز نگاه كنند و آن را متفاوت ببينند »
      « اينكه ياد بگيرند كافی نيست همديگر را ببخشند بلكه بايد خود را نيز ببخشند »
      باافتادگی خطاب به خدا گفتم:
      « از وقتی كه به من داديد سپاسگذارم »
      و افزودم: « چيز ديگری هم هست كه دوست داشته باشيد آنها بدانند ؟ »
      خدا لبخندی زد و گفت :
      « فقط اينكه بدانند من اينجا هستم »
      « هميشه ... »
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• « بزرگترين فرصت زندگي شما شايد همين لحظه اي باشد كه در آن به سر مي بريد. »

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• یک عبارتی وجود دارد به صورت : E+R=O

اولی event هست و R هم Response

انسان ها در طول زندگی خود با ایونت های زیادی مواجه می شوند اما ممکن است پاسخی بدهند یا پاسخی ندهند اگر انسان ها پاسخی بدهند منجر به یک خروجی یا OutCome میشه.

سعی کنیم با ایونت های زندگی مون بیشتر درگیر بشیم و شم مون رو برای دریافت ایونت ها بیشتر تقویت کنیم و بی تفاوت از کنار هر چیی گذر نکنیم!
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• وقتی که بزرگترین قطب صنعتی کشور(ذوب اهن اصفهان) حقوق بازنسشتگان را ندارد بپردازد
            در ضمن مهمتر از اون استخدامی خودم بود که بعد از گذشت 6 ماه هنوز جوابی ندادند بهم
            خوب دوستان میبینید
            این دوتا خبر واقعیت داره هرکسی هم که باور نداره دیگه مشکل با خودشه
            پدر بنده یکی از چند صد هزار بازنشستگان است که الان حدودا یک سال هست که حقوق هایشان را با تعویق میپردازند الانم که برج 8 هستیم حقوق هایشان را ندادند یعنی برج 7 و 8
            خودمم که طبق یه ازمون که ذوب اهن برگزار کرد 91.1.25 قبول شدم و مصاحبه هم رفتم اما متاسفانه با پی گیری های خودم بهم اصلا جواب اینکه بگند قبول نشدی ندادند و گفتند بهت خبر میدیم
            چه قدر جالبه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• یک تکه از آهنگ های غم ما تقدیم به شما دوستان گل :

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm12.zip

نظر

• زندگی

استادى در شروع کلاس درس، لیوانى پراز آب به دست گرفت ...آن را بالا نگاه داشت که همه ببینند، بعد ازشاگردان پرسید: به نظر شما وزن این لیوان چقدر است؟
                شاگردان جواب دادند 50 گرم، 100 گرم، 150 گرم ...استاد گفت: من هم بدون وزن کردن، نمی دانم دقیقاً وزنش چقدر است اما سوال من این است: اگر من این لیوان آب را چند دقیقه همین طور نگه دارم، چه اتفاقى خواهد افتاد ...
                شاگردان گفتند: هیچ اتفاقى نمی افتد،
                استاد پرسید: خوب، اگر یک ساعت همین طور نگه دارم، چه اتفاقى می افتد؟
                یکى از شاگردان گفت: دست تان کم کم درد می گیرد.
                حق با توست. حالا اگر یک روز تمام آن را نگه دارم چه؟
                شاگرد دیگرى گفت: دست تان بی حس می شود، عضلات به شدت تحت فشار قرار می گیرند و فلج می شوند و مطمئناً کارتان به بیمارستان خواهد کشید و همه شاگردان خندیدند.
                استاد گفت: خیلى خوب است ولى آیا در این مدت وزن لیوان تغییر کرده است؟ شاگردان جواب دادند: نه پس چه چیز باعث درد و فشار روى عضلات می شود؟من چه باید بکنم؟
                شاگردان گیج شدند: یکى از آنها گفت: لیوان را زمین بگذارید ...
                استاد گفت: دقیقاً ، مشکلات زندگى هم مثل همین است، اگر آنها را چند دقیقه در ذهن تان نگه دارید، اشکالى ندارد، اگر مدت طولانی ترى به آنها فکر کنید، به درد خواهند آمد ...اگر بیشتر از آن نگه شان دارید، فلج تان می کنند و دیگر قادر به انجام کارى نخواهید بود ...
                فکر کردن به مشکلات زندگى مهم است، اما مهم تر آن است که در پایان هر روز و پیش از خواب، آنها را زمین بگذارید، به این ترتیب تحت فشار قرار نمی گیرید، هر روز صبح سرحال و قوى بیدار می شوید و قادر خواهید بوداز عهده هر مسئله و چالشى که برایتان پیش می آید، برآیید!
                دوست من، یادت باشد که لیوان آب راهمین امروز زمین بگذار، زندگى همیناست!!!

نظر

• خلیل جان زندگی کردم با شنیدن این آهنگ
                  غم توش زیاده اما دل آدم رو جلا میده، مخصوصا که شروه خونی بوشهری (شعرای دشتی و فایز) هم هست که زیباست و دلنشین
                  واقعا راست میگن،
                  هرچه از دل برآید - بر دل نشیند
                  ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 11-18-2012, 06:31 PM
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• درود بر همگی دوستان باصفا

این را هم در کنار نوشته
                    ادمین محترم
                    (pcm) در ذهن داشته باشید:

پدرم نازنینم یه جمله دلنشین به من گفت و من آویزه گوشم کرده ام تا آخر عمرم؛

" همیشه جای خالی در مغز و ذهنت بگذار، هیچگاه تمام ظرفیت ذهن و مغزت را درگیر یک یا 2 مساله نکن تا جایی برای غافلگیر شدن و مسایل جدید در زندگی ات داشته باشی."

برقرار و پایدار باشید
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• قدر زر را زرگر و قدر گوهر را گوهری شناسد.

بله بارسلونا جان.این از دل اومده بیرون و به دل هم مینشیند و تمام حرف دل ماست...

نظر

• اهنگ های تقدیمی به دوستان

با سلام و کسب احازه از مدیران و ناظر سایت
                        میدونم که این سایت یک سایت اموزشی در رمینه بازار های مالی هست
                        اما کمی فکر کردم دیدم اگه یه تاپیکی به این شکل باشه خیلی خوش میگذر کنار پیپ های دریافتی
                        --------------------------------
                        خوب دوستان
                        این تاپیک را باز کردم که اگه کسی اهنگی دار و باهاش خاطرات خوب و شیرین داره به اشتراک بذاره
                        البته اهنگ هایی که واقعا ریبا هستند نه هر اهنگی
                        ---------------------------------
                        اولیشا من میذارم
                        امیدورام خوشتون بیاد این اهنگ من حیلی دوست دارم و هرموقع گوشش میدم بهترین خاطراتم بیاد مباد
                        اینا به همه دوستان تقدیم میکنم از مدیران و ناطر سایت گرفته تا دیگر دوستان امیدوارم خاطرات دوست داشتنی به یادتون بیاد
                        در ضمن دوست دارم وقتی ازش لذت بردید برام یه لایک برنید
                        سوعاتی
                        http://guitarineh.ir/Lyrix/Mp3/Vaght...20Ghalbamo.mp3

نظر

• احسنت بر شما

تاپیک به جای هست و آهنگ های که خاطره داریم و زندگی میکنیم دیگه یه آرشیو ازش درست میکنیم و دوستان هم بهره میبرن.

من با وجود اینکه سنی ندارم اما آهنگ و ریتم های قدیمی و سنتی میپسندم.این حرفم به این معنا نیست که جدیدا نمیپسندما... همه نوع اهنگی دوست دارم اما طبعم قدیمیه !

نظر

• استاد عزیزم من یک سال از شما کوچیک هستم یعنی 22
                            این اهنگ رافقط بخاطر شما گذاشتم و به دوستان تقدیم کردم
                            فابل نداشت
                            فدای تو شهرام

نظر

• درود بر دوستان. چند روز پیش کنسرت حمید عسگری بودم اهنگ ستاره رو اجرا کرد خیلی خوب بود منم این اهنگ تقدیم میکنم به بچه های خوب و با حال این سایتhttp://www.farsupload.ir/fars3da/ful...5%20Setare.mp3

نظر

• اینم غم ما که اینجا دوباره میزارم گم نشه : http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm12.zip

نظر

پردازش ...
                                X