اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود منم اول از نیما دوم از نیما و سوم هم از نیمای عزیز تشکر میکنم و بعدشم از سایت پرسپولیس که مثل یک دانشگاه میمونه از اقا پیامم تشکر میکنم

نظر

• همیشه هستند کسانی که نمیخواهند پرواز تو را ببینند !!!

تو به پرواز فکر کن , نه به انها ...

نظر

• اين روزها خيلي نگران دوستاني هستم كه فشاري مضاعف ناخواسته آزارشان داده؛ روح لطيف شان را خراش مي دهد.
        اين حقيقت در پست هاي كه مي نويسند هويداست كلماتي كه با جوهره درد و در فضاي غم انگيز و نا اميدانه به تحرير در مي آيد به نظرم فاصله گرفتن از كساني كه دوستشان داريم حتي اگر دوستمان ندارند ساده نيست.
        گاه لازم است براي فراموشي خطاي ديگران اندك محبت هايشان را هم مرور كنيم هرچند فقط بخشيدن ديگران مهم نيست گاه بايد خود را ببخشيم و با جسم و جان خويش مهرباني كنيم
        همه آدم هاي پيرامون ما كم و بيش داراي گرفتاري هاي هستندكمتر كسي صد در صد اوضاع را بر وفق مراد خويش مي بيند هنر ما تعاملي سازنده با محيط اطرافمان است كه در حد توان حصار هاي مرئي و نامرئي ان را بشكنيم و انجا كه از قدرت مان خارج است را به درستي مديريت نمائيم
        باور كنيم كه همه ما در قفسيم ... فقط اضلاع بيروني قفس هايمان است كه با هم متفاوت است آنچه زندگي ما را معنا و مفهوم مي بخشد حجم تلاش و تجاربي ست كه در مكاره بازار روزگار به نقد جان مي خريم
        نااميدي تير زهر آگيني است كه از پايمان مي اندازد تلاش كنيم اگر افتادن سرنوشت مختوم ماست " چون ميوه درخت در اوج كمال فرو افتيم و نه چون برگي زرد در انتهاي زوال"
        سخن كوتاه كنم ؛شريعتي تعبيري دلنشين دارد:
        " سرمايه هر دلي حرف هايست كه براي نگفتن دارد "
        به گمانم اين تنها سرمايه ست كه متاع هيچ بازاري به خانه نمي آورد ؛ گاه نان سفره هم مي برد .اما هرچه در گنجينه دل مي ماند بيشتر جلا مي گيرد و بهتر قوام مي يابد تا روزي ؛در خلوتي ؛ در پس پرده افتاده و شرم فرو ريخته ای با ترنم اشكي دور از نگاه نامحرمان سر ريز شود آنجا چون حضرت حافظ بايد كه جامي طلبي ؛شايد آسوده شوي
        سينه ما لامال درد است اي دريغا مرهمی
        دل زتنهايي به جان آمد خدايا همدمي
        چشم آسايش كه دارد از سپهر تيز رو
        ساقيا جامي به من ده تا بياسايم دمي
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• با سلام :

چند روز پیش ملکی را برای اجاره به زوج جوانی دادم .مستاجر زمان عقد قرار داد به من گفت :این قسمت بود که ما ملک شما را اجاره کنیم .گفتم بلی

پس از 2 روز با ناراحتی تلفن کرد که ما از اینجا راضی نیستیم و میخواهیم برویم و کلی هم طلبکار بود .

به او گفتم شاید این هم قسمت باشد صبر کنید تا شخص دیگری پیدا کنم .ولی ظاهرا او انرا قسمت نمیداند .

زندگی سراپا رنج است .از داشته ها و نداشته ها از خواستنها و نخواستنها .بقول مرشد اعظم بهشت ان جائی است که هیچ ارزویی نباشد .

اگر خودمان را به رودخانه سرنوشت بسپاریم و نخواهیم در جهت مخالف شنا کنیم و دست از انتخاب برداریم چه بسا رنج زندگی پایان یابد .
          متشکرم
          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• فرا رسيدن محرم، ايام سوگوارى و شهادت عزيز زهرا
            اقا اباعبدالله الحسين و هفتاد دو شقايق پرپرشده دشت کربلا ٬
            ماه مصيبت و اسارت آل الله٬ برعزادارن حسينى تسليت باد.

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              اين روزها خيلي نگران دوستاني هستم كه فشاري مضاعف ناخواسته آزارشان داده؛ روح لطيف شان را خراش مي دهد.
              اين حقيقت در پست هاي كه مي نويسند هويداست كلماتي كه با جوهره درد و در فضاي غم انگيز و نا اميدانه به تحرير در مي آيد به نظرم فاصله گرفتن از كساني كه دوستشان داريم حتي اگر دوستمان ندارند ساده نيست.
              گاه لازم است براي فراموشي خطاي ديگران اندك محبت هايشان را هم مرور كنيم هرچند فقط بخشيدن ديگران مهم نيست گاه بايد خود را ببخشيم و با جسم و جان خويش مهرباني كنيم
              همه آدم هاي پيرامون ما كم و بيش داراي گرفتاري هاي هستندكمتر كسي صد در صد اوضاع را بر وفق مراد خويش مي بيند هنر ما تعاملي سازنده با محيط اطرافمان است كه در حد توان حصار هاي مرئي و نامرئي ان را بشكنيم و انجا كه از قدرت مان خارج است را به درستي مديريت نمائيم
              باور كنيم كه همه ما در قفسيم ... فقط اضلاع بيروني قفس هايمان است كه با هم متفاوت است آنچه زندگي ما را معنا و مفهوم مي بخشد حجم تلاش و تجاربي ست كه در مكاره بازار روزگار به نقد جان مي خريم
              نااميدي تير زهر آگيني است كه از پايمان مي اندازد تلاش كنيم اگر افتادن سرنوشت مختوم ماست " چون ميوه درخت در اوج كمال فرو افتيم و نه چون برگي زرد در انتهاي زوال"
              به گمانم اين تنها سرمايه ست كه متاع هيچ بازاري به خانه نمي آورد ؛ گاه نان سفره هم مي برد .اما هرچه در گنجينه دل مي ماند بيشتر جلا مي گيرد و بهتر قوام مي يابد تا روزي ؛در خلوتي ؛ در پس پرده افتاده و شرم فرو ريخته ای با ترنم اشكي دور از نگاه نامحرمان سر ريز شود آنجا چون حضرت حافظ بايد كه جامي طلبي ؛شايد آسوده شوي
              این پست هم لایک داره هم تشکر هم نقل قول که بگم حرف دل مارا زدی در این پست !

به نوبه خودم فرا رسیدن ماه سوگواری را به عزاداران حسینی تسلیت عرض میکنم.

ارادت

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                  اين روزها خيلي نگران دوستاني هستم كه فشاري مضاعف ناخواسته آزارشان داده؛ روح لطيف شان را خراش مي دهد.
                  زیباترین حکمت دوستی ، به یاد هم بودن است ، نه در کنار هم بودن . . .

ساحل افتاده گفت گر چه بسی زيستم

هيچ نه معلوم شد آه كه من كيستم
                  موج ز خود رفته ای، تيز خراميد و گفت
                  هستم اگر می روم گر نروم نيستم

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• درددلی با خدا

سلام آ خدا
                    خدايا! هدايتم كن! زيرا مي‏دانم كه گمراهي چه بلاي خطرناكي است.
                    خدايا! هدايتم كن! كه ظلم نكنم، زيرا مي‏دانم كه ظلم چه گناه نابخشودني است.
                    خدايا! نگذار دروغ بگويم، زيرا دروغ ظلم كثيفي است.
                    خدايا! محتاجم مكن كه تهمت به كسي بزنم، زيرا تهمت، خيانت ظالمانه‏اي است.
                    خدايا! ارشادم كن كه بي‏انصافي نكنم، زيرا كسي كه انصاف ندارد شرف ندارد.
                    خدايا! راهنمايم باش تا حق كسي را ضايع نكنم، كه بي‏احترامي به يك انسان، همانا كفر خداي بزرگ است.
                    خدايا! مرا از بلاي غرور و خودخواهي نجات ده، تا حقايق وجود را ببينم و جمال زيباي تو را مشاهده كنم.
                    خدايا! پستي دنيا و ناپايداري روزگار را هميشه در نظرم جلوه‏گرساز، تا فريب زرق و برق عالم خاكي، مرا از ياد تو دور نكند.
                    خدايا! من كوچكم، ضعيفم، ناچيزم، پركاهي در مقابل طوفان‏ها هستم، به من ديده‏اي عبرت‏بين ده، تا ناجيزي خود را ببينم و عظمت و جلال تو را براستي بفهمم و به درستي تسبيح كنم.
                    خدايا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند مي‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهي.
                    خدايا! مي‏خواهم فقيري بي‏‏نياز باشم، كه جاذبه‏هاي مادي زندگي، مرا از زيبايي و عظمت تو غافل نگرداند.
                    خدايا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغاي كشمكش‏هاي پوچ مدفون نشوم.
                    خدايا! دردمندم، روحم از شدت درد مي‏سوزد، قلبم مي‏جوشد، احساسم شعله مي‏كشد، و بندبند وجودم از شدت درد صيحه مي‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسايش بخش.
                    خسته ‏ام، پير شده‏ام، دل‏شكسته‏ام، نااميدم، ديگر آرزويي ندارم، احساس مي‏كنم كه اين دنيا ديگر جاي من نيست، با همه وداع مي‏كنم، و مي‏خواهم فقط با خداي خود تنها باشم.
                    خدايا! به سوي تو مي‏آيم، از عالم و عالميان مي‏گريزم، تو مرا در جوار رحمت خود سكني ده.

خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن
                    ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن
                    تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری
                    شکسته قلب من جانا بعهد خود وفا کن
                    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-16-2012, 12:56 PM

نظر

• نظر

• نظر

• پیک پیکه اخره به سلامتی هرچی مادر
                          نوش
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                            پیک پیکه اخره به سلامتی هرچی مادر
                            نوش
                            نه به اون خاطره تاپیک ثارالله نه به این عرق خوری

نظر

• نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                              نه به اون خاطره تاپیک ثارالله نه به این عرق خوری
                              اقای مینا خانم
                              اگه چشماتونا باز کنیید اسم تاپیک(هرچی میخواد دل تنگت بگو...) پس اینم حرف دل منه
                              بعد از اون شما فوضول هستید یا خاک انداز؟
                              دارید فروم را خراب میکنیید
                              سفارشتون به ناظر و مدیر سایت شده
                              در اسرع وقت رسیدگی میشه
                              منتظر باش
                              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• ماجرای آمدن «استفن آپیا»، فوتبالیست غنایی به ایران، به ظاهر موضوعی ورزشی است؛ اما آنچه وی به هنگام رفتن از کشور بر زبان آورد، بیش از آن که به دنیای فوتبال مربوط باشد، متوجه وزیر خارجه، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات، رئیس سازمان صدا و سیما و صد*ها مؤسسه*ای است که از بیت*المال درآمد به دست می*آورند تا ایران را به جهانیان معرفی کنند و سرانجام کسانی که احساس می*کنند در فضای مجازی به کشور کمکی بکنند و یا هر ایرانی دلسوزی!

داستان از ضعف*های خط میانی تیم فوتبال پرسپولیس آغاز می*شود که به *رغم هزینه*های فراوان اول فصل به علت ضعف در خط میانی، نتایج خوبی نگرفته و راهکار مشکل خود را در جذب بازیکنان جدیدی می*بیند که یکی از آنها، استفن آپیا فوتبالیستی غنایی است. لازم به توضیح هم نیست که غنا کشوری فقیر و آفریقایی است.

خلاصه آن که پرسپولیس و آقای آپیا، بنا به دلایل فنی و یا پزشکی و یا هر چیز دیگری به توافق نمی*رسند و وی که سابقه حضور در ایتالیا و ترکیه را دارد، عصر پنج*نبه از ایران می*رود.

جالب و البته تأسف*آور سخنان وی در گفت*وگو با خبرنگار سایت خبرآنلاین در هنگام خروج از کشورمان است که بخشی از آن از این قرار است:

«هنگام آمدن به ایران، باید صادقانه بگویم که شب اول در هتل گریه کردم. دلم برای خودم سوخت. پیش خودم می*گفتم چه تقدیری بود که باید به ایران بیایم. حتی به خانواده*ام هم گفتم که اگر با پرسپولیس قرارداد ببندم، شما را به آنجا نخواهم برد. حس خیلی بدی داشتم».
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X